کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان عزیز

ما ۲ نفر بزرگسال ،۲۴ آوریل( ۴شنبه ،۴ اردیبهشت) وقت مصاحبه تو آنکارا داریم،به نظر شما من کی‌ اونجا باشم ؟ ۲ شنبه صبح اونجا وقت دکتر بگیرم خوبه؟
2013AS35xx ،رؤیت قبولی:21sep،ارسال : 10 ژانویه 2013،آنکارا ،تعداد: 2 ،مصاحبه: 24April ،دریافت ویزا : Jul 24
تشکر کنندگان: homayoon13
(2013-03-30 ساعت 11:18)sepehr_si نوشته:  سلام دوستان عزیز

ما ۲ نفر بزرگسال ،۲۴ آوریل( ۴شنبه ،۴ اردیبهشت) وقت مصاحبه تو آنکارا داریم،به نظر شما من کی‌ اونجا باشم ؟ ۲ شنبه صبح اونجا وقت دکتر بگیرم خوبه؟
سلام دوست من
اگر بزرگسال هستید بهتره که 2 روز کاری بین مدیکال و وقت سفارت فاصله باشه . به تعطیلی های رسمی هم دقت کنید
کیس نامبر : 2013AS4### / سفارت : آنکارا / ساکن: San Francisco /دریافت ویزا : 9 May
تشکر کنندگان: sayeh_m ، گل نهال
(2013-03-26 ساعت 16:34)daad نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 16:32)daad نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 14:07)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 12:18)daad نوشته:  
دوستان يه جاي مناسب تر از لحاظ قيمت براي خريد توو آنكارا نميشناسيد؟!
من ٤ شنبه مصاحبه دارم و تا اون موقع وقت داريم براي خريد اما جاي خوبي رو پيدا نكرديم،
هتلمون هم نزديكه كيزلاي هست. سياو هتل.
و بگيد ك چجوري ميشه رفت اونجا.

دوست عزیز:
میتونی به فروشگاههای lccwikiki مراجعه کنی که یه چیزایی خوش قیمت توش پیدا میشه و یا فروشگاه دنیای پوشش از میدون کیزیل آی همون بلوار اتاترک رو ادامه بدی سمت راستت یه مرکز خریده که میبینی و عقب نشینی هم داره اونجا هم بدک نیست اما آنکامال و مرکز کیزیل آی اصلا بدرد نمیخوره و قیمتها از بازار صفویه تهران هم فضایی تره.کلا خیلی دنبال خرید نرو که افسرده میشی از درک ارزش واقعی ریال عزیز.بجاش برو پارکها و موزه ها و جاهای گشتنی.البته میدون اولوس هم یه چیزایی پیدا میکنی که البته در اندازه های میدون فوزیه تهرانه و کمی بی کلاس...اما چاره چیه؟Wink

آره وااقعن افسردگی گرفتمSad اگه جاهای بهتر هم میشناسید بهم بگید ممنون میشم و دقیق تر.. مرسی

(2013-03-25 ساعت 13:16)mohammad fazli نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 12:55)daad نوشته:  يه سوال توو سفارت كيف و موبايل و سي دي نميشه برد؟! ديگه چيزي هس ك نشه برد؟ هر گونه كيفي اشكال داره؟
توو سفارت چه شكليه؟
دوست عزیز هیچ گونه وسیله ای داخل سفارت نمیشه برد. فقط یک پوشه پلاستیکی که داخلش مدارکتان هست اجازه ورود دارید. بهتر است لپ تاب موبایل سی دی ام پی تیری پلیر و ... را اصلا با خودتون به سفارت نبرید. فقط پوشه مدارک ،خودکار، پول ، شکلات و لبخند Big Grin

(2013-03-25 ساعت 12:26)ASALI نوشته:  لیست لوازم سفر ترکیه : قابل توجه سمانه جان Wink
1- فلاسک چای
2- چایی ساز
3- چای
.
.
.
.
دوستان تاکید میکنم یکی از مهمترین وسایل برای بردن دمپایی است. داخل اتاقها معمولا دمپایی وجود ندارد و برای استفاده از سرویس بهداشتی و حمام بدون دمپایی چندان جالب نیست از طرف دیگر کف اتاق به علت اینکه همیشه با کفش رفت و آمد وجود دارد کثیف است. پس حتما با خود ببرید
آره وااقعن راس می گه .. ازین دمباییا که جنس دسمال کاغزی ان میدن ک خیلی مزخرفه!
wikiki خوب بود مرسی! اما دنیای بوشش بیدا نکردم کجاست کدوم سمت میدون کیزلای؟
دنیای بوشش رو هم با بیاده روی های در سطح شهر بیدا کردمSmile ولی ان چنان چیزی نداشت..
تشکر کنندگان: Soap McTavish
سلام دوستان
هواي انكارا چطوره ؟ لباس گرم برداريم يا نه ؟
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: سمانه777 ، KOUROSHAVIN ، sadeghi897 ، ASALI
(2013-03-31 ساعت 11:43)sayeh_m نوشته:  سلام دوستان

سلام

هوا خوبه. الان که آفتابی هستش ولی دیروز بارون میومد هفته ی پیش هم برف!
Big Grin ولی این هفته رو به گرم شدن هستش. الان ۱۶ درجه ولی آخر هفته میشه ۲۲
تشکر کنندگان: fereydoooon ، AsemanAbee ، گل نهال ، sayeh_m ، HRSH ، lonelyman ، soruosh
(2013-03-30 ساعت 11:33)nirvana_kobin نوشته:  
(2013-03-30 ساعت 11:18)sepehr_si نوشته:  سلام دوستان عزیز

سلام دوست من
اگر بزرگسال هستید بهتره که 2 روز کاری بین مدیکال و وقت سفارت فاصله باشه . به تعطیلی های رسمی هم دقت کنید

من هم مصاحبم چهارشنبه بود مديكالم رو دوشنبه صبح رفتم سه شنبه بعد از ظهر هم جوابش اومد

(2013-03-31 ساعت 11:51)alirezadiba نوشته:  

سلام

هوا خوبه. الان که آفتابی هستش ولی دیروز بارون میومد هفته ی پیش هم برف!
Big Grin ولی این هفته رو به گرم شدن هستش. الان ۱۶ درجه ولی آخر هفته میشه ۲۲

خيلي خوبه هوا يه ژاكت بياريد ولي چون بعضي وتا باد مي اد. هوا رو به گرمي كلا
تشکر کنندگان: alirezadiba ، AsemanAbee ، گل نهال ، sayeh_m ، fereydoooon
از دوستان کسی هست که برا 8 اپریل بخواد بره آنکارا؟؟؟؟؟؟؟
2013as4### یک نفر ,"خواستن توانستن است",مصاحبه:W2 Feb انکارا,صورتی،کلیرنس27Mar
Seattle
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، fereydoooon ، nirvana_kobin
(2013-03-29 ساعت 03:39)r91 نوشته:  
(2013-03-29 ساعت 01:12)amir82 نوشته:  
(2013-03-29 ساعت 00:56)r91 نوشته:  یکی از دوستان نقشه آنکارا با محلهای لازم رو گذاشته بودن الان نمیتونم پیدا کنم .دنبال محل مطب رو نقشه میگردم .کسی میدونه اون نقشه کجا بود؟
به صورت pdf بود یا فایل نقشه گوگل بود؟
شاید این رو منظورتونه:
http://mohajersara.com/thread-5968-post-...#pid271142
ممنونم خیلی عالیه.فقط خواستم بدونم این محل مطب دکتر اونگان درسته توش؟حدود 650 متر پایینتر از سفارت تو همون خیابون اتاتورک کنار پارکkugulu ?
سلام بر همه دوستانی که تا بحال به مطب دکتر اونگان نرفته اند.
نقشه آن، هم در اینترنت و هم در اطلاعات دوستان در مهاجرسرا وجود دارد و براحتی قابل دستیابی است.
اما پیشنهاد من اینست که اصلا ذهنتان را مشغول چگونگی پیدا کردن مطب نکنید، از هتل که بیرون آمدید اولین تاکسی را بگیرید و بگویید "کوگولو پارک" خودش شما را خواهد برد. در امتداد بلوار آتاترک به سمت جنوب میرود سپس در یک دور برگردان به سمت چپ می پیچد و می ایستد و به شما خواهد گفت که رسیده اید. پیاده که شدید، ساختمان مطب در سمت شمال خیابان با عقب رفتگی است. در جلوی آنهم یک باغچه کوچک است. اگر در منطقه اطراف کیزیلای هستید کرایه کمتر از ده لیر ناقابل است.
یادتان باشد حتما از هتل یا محل اقامت خود آدرس دقیق بگیرید، معمولا کارت هتل، همراه داشته باشید تا در برگشت مشکلی پیش نیاید.
به امید موفقیت همه دوستان.
***2013AS5 /تعداد4/آنکارا/30می پایان انتظار/مقصد:تگزاس/چیزی رو که دوست داری بدست بیار و الا مجبوری چیزی رو که بدست آوردی دوست داشته باشی
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، AsemanAbee ، KOUROSHAVIN ، Judy Abbott 13 ، r91 ، Saeedv13 ، soruosh
روزهای که من بودم که معتدل بود
باز می شد کاپشن یا پالتو یا بافتنی بپوشه آدم
بردارین دیگه مامان سایه یک دست لباس بافتنی و یک کاپشن یا پالتو واسه هر کسی ، والا به غرعان جای دوری نمی ره که دیگه CoolBig Grin
یک نمره خوف هم بهتون می دیم به این خوبی و شادی کلیر شدی
هووووووووووووووووووووووووووووورا
اصن هنوزم من گرم این کلیر شدنم
ددددددددددددددددددددددددددددددی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، AsemanAbee ، sayeh_m ، mino2013 ، amir82
(2013-03-29 ساعت 20:21)alirezadiba نوشته:  با سلام به عزیزان

دوستان به نظر من در بین هتل ها از لحاظ کیفیت و قیمت ، بهترین هتل Neva Palas هستش و واقعا قابل قبوله

چون تو این ۲ ماه که آنکارا هستم ۵ تا هتل عوض کردم ولی بهترین هتل همینجا بوده

با آرزوی موفقیت

سلام میگم این هتل کجا هست؟ نزدیک سفارته؟ شما مجبوری دو ماه توو اون شهر بمونی اخه!! ایشالا همگی کلیر باشید!
تشکر کنندگان:
(2013-03-31 ساعت 11:53)aaghaafi نوشته:  
(2013-03-30 ساعت 11:33)nirvana_kobin نوشته:  [quote='sepehr_si' pid='298699' dateline='1364626136']
سلام دوستان عزیز

سلام دوست من

من هم مصاحبم چهارشنبه بود مديكالم رو دوشنبه صبح رفتم سه شنبه بعد از ظهر هم جوابش اومد

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

۲شنبه صبح وقت بگیریم ،یه مقدار ریسک نیست؟ کسی‌ رو ندیدین که آزمایشش تکرار بشه؟ شما آبله مرغان هم زدین؟یه لطفی‌ می‌کنین یه مقدار اطلاعات بیشتری بدین؟
2013AS35xx ،رؤیت قبولی:21sep،ارسال : 10 ژانویه 2013،آنکارا ،تعداد: 2 ،مصاحبه: 24April ،دریافت ویزا : Jul 24
تشکر کنندگان:
(2013-04-01 ساعت 01:34)daad نوشته:  
(2013-03-29 ساعت 20:21)alirezadiba نوشته:  با سلام به عزیزان

دوستان به نظر من در بین هتل ها از لحاظ کیفیت و قیمت ، بهترین هتل Neva Palas هستش و واقعا قابل قبوله

چون تو این ۲ ماه که آنکارا هستم ۵ تا هتل عوض کردم ولی بهترین هتل همینجا بوده

با آرزوی موفقیت

سلام میگم این هتل کجا هست؟ نزدیک سفارته؟ شما مجبوری دو ماه توو اون شهر بمونی اخه!! ایشالا همگی کلیر باشید!

پشت خیابان جان اف کندی هستش. خیابان رو به روی سفارت
بله متاسفانه!‌ ایشالا
تشکر کنندگان: daad
بچه ها یکی به من راهنمایی می کنه که توی آنکارا کجا می شه پرینت گرفت ؟Sad چند تا از مدارک رو که برام میل شده باید پرینت بگیرم Sad
مرسی
تشکر کنندگان:
(2013-04-01 ساعت 16:45)maahtab نوشته:  بچه ها یکی به من راهنمایی می کنه که توی آنکارا کجا می شه پرینت گرفت ؟Sad چند تا از مدارک رو که برام میل شده باید پرینت بگیرم Sad
مرسی
دوست عزیز تو هتلها معمولا رسپشن اینکارو میکنن اگه هم نکردن ازشون بپرس کجا باید بری،یکی از دوستان نوشته بودن که پرینت به ترکی میشه yazdir
تشکر کنندگان: amir82 ، fereydoooon ، soruosh ، maahtab ، daad
(2013-03-27 ساعت 20:46)sanaz12345 نوشته:  
(2013-03-27 ساعت 20:31)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-03-27 ساعت 20:18)sanaz12345 نوشته:  سلام، من باید یه کارت پایان خدمت رو خیلی سریع بفرستم آنکارا نهیاتا تا یکشنبه، میشه راهنماییم کنید خیلی زود که چیکار کنم
ساناز عزیز میتونی ببینی از بچه ها کیا هستن که این چند روز میرن آنکارا ,یا میتونی بری از آژانسا کمک بگیری که از طریق تور لیدر بفرستین یا مثلا میتونید تشریف ببرید فرودگاه امام از مسافرا کمک بگیرید

از طریق تور لیدر یا آزانس چجوری؟ شما جایی آشنا سراغ دارین؟ میترسم ببرم فرودگاه بدم مسافرهاگم کنن یا نرسه از بچه ها هم نمیدونم کی میره Sad

یکی از دوستان زحمت کشید و کارت را بردن آنکارا تحویل دادن ، این دوست ما هم که کارتشونو تحویل گرفت امروز مصاحبه داشت و یه ضرب ویزا گرفت خوشبختانه.
تشکر کنندگان: amir82 ، lilistar ، daad ، rose_2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان