کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-01 ساعت 18:50)mirzamemar نوشته:  "پست موقت"
دوستان گلم که هیچ وقت ندیدمتون ولی از تجربه همتون نهایت استفاده رو کردم ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام....
خدا رو شکر منم امروز مصاحبه داشتم و وبقول دوستان ویزای یضرب رو زدم تو گوشش.Cool
از همگی خیلی خیلی ممنونم بابت کمک های بی دریغتون
بچه ها فقط یه سوال: من الان ceac.state.gov رو چک کردم و زده که پرونده امissued شده یعنی فردا صبح میتونم برم پست پاسپورتم رو تحویل بگیرم؟
ایشالا جزییات سفر رو وقتی برگشتم به این پست اضافه میکنم!
مخلص همتون هستم دربس...SmileSmile
شما از فردا صبح برو به PTT و چک کن که پاسپورت و بسته اومده باشه که اونها رو تحویل بگیری. ولی ممکنه فردا نیاد چون بستگی به سیستم پست اونجا داره.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI ، lilac ، soruosh
دوستان درود
ایا درسته که میگن انکارا خیلی شلوغه و ارمنستان و دبی بهتره و زودتر وقت مصاحبه میدن ؟ این سوال رو اینجا پرسیدم چون به نظر تمام بچه ها ی اینجا مصاحبه شدند و در واقع مدتی رو منتظر بودند برای مصاحبه .
من الان 2 ماهه که منتظرم بهم وقت بدن .
CR1

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
براي خانواده هايي كه قصد دارن بيان انكارا ، هتل نواپالاس هم گزينه خوبيه ، مثل انكارا پلازا تميزه ولي بعضي چيزها رو نداره . چهار ستاره هستش و مثلاً حموم تركي و اين چيزها رو نداره ، صبحانه اش مختصر تره ولي از نظر تميزي اتاق و سرويس و غيره خيلي خوبه . لابي بزرگتري داره . قيمتش هم مناسبه . ٥٢ دلار سينگل و ٧٠ دلار دبل . بچه هاي تا ٩ سال هم تخت نميخواد . اگر اژانس بهتون گفت بايد تخت بگيرين بهشون گوش ندين ، پول اضافي ميگيرن ، حتي ممكنه بخوان بترسوننتون ، ولي پافشاري كنيد كه احتياجي به تخت نيست . بقيه موارد رو توي سفرنامه ام مينويسم Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-04-02 ساعت 23:49)vmware نوشته:  
(2013-04-02 ساعت 22:28)r91 نوشته:  دوستانی که تو می مصاحبه دارن تاحالا هتل رزرو کردین؟کدوم هتل با چه شرایطی؟بلیط هواپیما چطور؟لطفاً بگید که بتونیم تبادل نظر کنیم.

در مورد هواپیما که اغلب دوستان ماهان رو پیشنهاد میدن بخاطر انعطاف بیشتر در کنسلی و جریمه کمتر و کیفیت بیشتر
البته من خودم ایران ایر گرفتم چون پروازهای ماهان 5 تا 6 صبحه بنده هم کمی تنبل.
اگه مبلغ هم براتون مهم نیست پروازهای امارات و ترکیش عالی هستند از همه لحاظ.
در مورد هتل هم کلی تحقیق کردم از نظر مسافت و قیمت :رنج ارزان اتب بلوار و نوا پلاس پیشنهاد میشه
قیمتهای بالاتر :بست وسترن 2000 ،ددمان،رامادان
حالا تصمیم با شماست
آژانس ج.ب خیلی میتونه کمکتون کنه بهتره سوال کنید ببنید تور دارن یا خیر

آژانس ج.ب کدومه ؟ تلفنش رو بدین لطفا"
CR1

تشکر کنندگان:
من هتل هنوز نگرفتم ولی پرواز ترکیش 2 مسیره از استانبول به آنکارا را پیشنهاد میدم چون هم ساعت هر وقت بخواهید و هر روز داره و قیمتش میشه 730 که به نسبت ایران ایر 680 و ماهان 590 بد نیست. هتل الیت کسی میدونه چطوره و شبی چند؟
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، fereydoooon ، mohammad.behrouzi
دوستانی که آنکارا هستند امشب بازی رئال مادريد و گالاتاسراي هستش و در بیشتر کافه ها و سینما ها این بازی رو به صورت رایگان پخش میکنند. ( گالاتاسرای ، پرسپولیس ایران هستش!‌)

اگر دوست داشتید حتما برید ، حال و هوای جالبی داره Smile
سلام دوستان عزیز

همراه مدارکی که ۱۵ روز قبل از مصاحبه باید فرستاده بشه،چند تا عکس باید بفرستیم؟
2013AS35xx ،رؤیت قبولی:21sep،ارسال : 10 ژانویه 2013،آنکارا ،تعداد: 2 ،مصاحبه: 24April ،دریافت ویزا : Jul 24
تشکر کنندگان: fereydoooon ، mohammad.behrouzi
(2013-04-03 ساعت 18:15)sepehr_si نوشته:  سلام دوستان عزیز

همراه مدارکی که ۱۵ روز قبل از مصاحبه باید فرستاده بشه،چند تا عکس باید بفرستیم؟

2
تشکر کنندگان: mohammad.behrouzi
(2013-04-03 ساعت 12:14)MONA FB نوشته:  دوستان درود
ایا درسته که میگن انکارا خیلی شلوغه و ارمنستان و دبی بهتره و زودتر وقت مصاحبه میدن ؟ این سوال رو اینجا پرسیدم چون به نظر تمام بچه ها ی اینجا مصاحبه شدند و در واقع مدتی رو منتظر بودند برای مصاحبه .
من الان 2 ماهه که منتظرم بهم وقت بدن .

نه اینجوری نیست. در ضمن اگه آنکارا شلوغ بشه خودشون اتوماتیک مصاحبه شما رو به ابوظبی یا ایروان منتقل می کنند.
در ضمن سوال شما به تاپیک مربوط به خودش انتقال میکنه.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ASALI ، sayeh_m ، fereydoooon ، mohammad.behrouzi ، soruosh
Smile 
سلام و عرض ادب خدمت دوستان ShyShy
ایا از دوستان کسی در هتل اتاپ بلوار اقامت داشته ؟ چطور هتلی هست؟ اینترنت داره؟ در ضمن توی نقشه پیداش نکردم نزدیک سفارته؟
کیس نامبر 2013AS000065xx / کنسولگری آنکارا / 2نفر / تاریخ ارسال فرمها 28may2012 / دریافت نامه دوم 12March /تاریخ مصاحبه :هفته دوم May / برگه صورتي/زمان انتظار46 روزSmile
تشکر کنندگان: soruosh
من اتاپ بودم.هتل بدی نیست .در واقع مسافرخونست.ولی در کل بد نیست .از الیت که نزدیکشه خیلی بهتره
ولی یه هتل خیلی عالی هست.به نظرم از ددمان خیلی بهتره
دقیقا روبروی دفتر ماهان انتهای یه خیابان سربالایی هستش به اسم دمورا(demora)
هتل 4ستاره هستش ولی به نظر من چون فقط استخر نداره که 5 ستاره نشده
در کل اگه هتل خیلی شیکمد نظرتونه دمورا عالی هستش.چون تازه باز شده یکم ناشناسه فعلا
اگه اطلاعات خواستید در خدمتم
تشکر کنندگان: edibk ، amir82 ، ASALI ، AsemanAbee ، Saeedv13 ، fereydoooon
(2013-04-03 ساعت 20:18)mohammad.behrouzi نوشته:  من اتاپ بودم.هتل بدی نیست .در واقع مسافرخونست.ولی در کل بد نیست .از الیت که نزدیکشه خیلی بهتره
در کل اگه هتل خیلی شیکمد نظرتونه دمورا عالی هستش.چون تازه باز شده یکم ناشناسه فعلا
خیلی ممنون دوست عزیز میدونید قیمتش چنده؟ اتاق 3 نفره؟ در ضمن به سفارت نزدیکه؟ چون نمیدونم دفتر ماهان که گفتید کجاستCool
کیس نامبر 2013AS000065xx / کنسولگری آنکارا / 2نفر / تاریخ ارسال فرمها 28may2012 / دریافت نامه دوم 12March /تاریخ مصاحبه :هفته دوم May / برگه صورتي/زمان انتظار46 روزSmile
تشکر کنندگان: mohammad.behrouzi
(2013-04-03 ساعت 21:01)edibk نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 20:18)mohammad.behrouzi نوشته:  من اتاپ بودم.هتل بدی نیست .در واقع مسافرخونست.ولی در کل بد نیست .از الیت که نزدیکشه خیلی بهتره
خیلی ممنون دوست عزیز میدونید قیمتش چنده؟ اتاق 3 نفره؟ در ضمن به سفارت نزدیکه؟ چون نمیدونم دفتر ماهان که گفتید کجاستCool
نقشه آنکارا رو یکی از دوستان (mhpz) تهیه کرده بودن، من با اجازه ایشون این سه تا هتل (الیت، اتاپ و دمورا) رو بهش اضافه کردم.
از این لینک ببینین:
https://maps.google.com/maps/ms?msa=0&ms...bf50add4f7
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، AsemanAbee ، Saeedv13 ، mdna ، fereydoooon ، mohammad.behrouzi
(2013-04-03 ساعت 21:35)amir82 نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 21:01)edibk نوشته:  
نقشه آنکارا رو یکی از دوستان (mhpz) تهیه کرده بودن، من با اجازه ایشون این سه تا هتل (الیت، اتاپ و دمورا) رو بهش اضافه کردم.
از این لینک ببینین:
https://maps.google.com/maps/ms?msa=0&ms...bf50add4f7

مرسی دوست عزیز از نقشه
همه ی هتل ها توی یک محدوده هستنند.با تاکسی اگه برید میشه 10لیر.پیاده هم تقریبا یک ربع راه هستش
برای یک نفرشو من می دونم شبی 75$ هست
این تلفن هتل دمورا :00903124270600
هتل اتاپ برای سینگل شبی 42$ و برای سه نفر شبی 85$
تشکر کنندگان: amir82 ، mino2013 ، AsemanAbee
(2013-03-31 ساعت 15:14)sooso نوشته:  از دوستان کسی هست که برا 8 اپریل بخواد بره آنکارا؟؟؟؟؟؟؟

من مي خواهم 8 اپريل برمShy
**38 c/n،ارسال اول26مي،مصاحبهW2فوريه آنكارا،رسيدن سري 2مدارك 14روزقبل ازمصاحبه،كلير26مارچ،2نفر،هزينه:500 ترجمه-سفر و غيره نفري1.8-50 عكس-250پست-100دلار واكسن
تشکر کنندگان: گل نهال ، fereydoooon ، mohammad.behrouzi ، sooso

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان