کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-17 ساعت 12:06)edibk نوشته:  دوستان هتل الیت چجور هتلیه؟ دوستان دو تا توی نقشه میاره کدومش هتله؟ کسی تا حالا رفته این هتل از قیمتاش خبر دارین؟

دوست گرامی یه هتل الیت داریم و یه هتل الیت بلاس، توی هتل الیت که من دیدم ایرانیها زیاد هستند و از اونجا تا سفارت 10 دقیقه و تا دکتر 20 دقیقه راهه ولی خیلی کیفیت نداره ولی قیمتش خوبه ولی کنار اون هتل لطیف اوغلو هست که کیفیت بهتری داره ولی گرونتره با اینکه هردو سه ستاره هستند.
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: amir82 ، Judy Abbott 13 ، sadeghi897 ، mhb161 ، Soap McTavish ، edibk ، واله ، homayoon13
(2013-04-19 ساعت 12:59)shaso نوشته:  سلام
دوستاني كه رفتن يا اشنايي دارن لطفا راجع به هتل ددمان نظر بدن.
مرسي
اگر از نظر مالی مشکلی ندارید
ددمان یکی از هتل های مطرح و خوب انکارا هست
نزدیک به سفارت
5 ستاره و خاص
موفق باشید
CoolCoolCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: yalda91 ، Soap McTavish ، farmiz ، amir82 ، mhb161 ، واله ، Aida.s ، shaso ، Judy Abbott 13 ، homayoon13
هتل ددمان چقدر و انکارا پلازا چقدر فاصله دارند تا سفارت ؟
2013 AS65 زمان مصاحبه هفته سوم می انکارا -گرفتن برگه صورتی
تعداد 4 نفر
تشکر کنندگان: Aida.s
(2013-04-19 ساعت 20:05)واله نوشته:  هتل ددمان چقدر و انکارا پلازا چقدر فاصله دارند تا سفارت ؟

ددمان حدود 10-15 دقیقه .آنکارا پلازو نمی دونم
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
تشکر کنندگان: واله ، گل نهال ، shaso
(2013-04-19 ساعت 20:05)واله نوشته:  هتل ددمان چقدر و انکارا پلازا چقدر فاصله دارند تا سفارت ؟

آنكارا پلازا يه كم نزديكتره به سفارت حدود ١٠ دقيقه ولي هر دوشون نزديك هم هستند آنكارا پلازا نوسازه ولي كوچيكتر از ددمان اتاقاش و لابيش ددمان كهنه تر ولي بازسازي شده
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، yalda91 ، shaso ، mhb161 ، واله
ددمان تعریفش رو شنیدم

پلازا ظاهر خوبی نداشت

ولی هردوشون نزدیکند

یه جایی رو انتخاب کنید که بتونید پیاده به سفارت برید

چون هر کورسی که تاکسی بگیرید یه 10...12 لیری باید بپردازید...ماشالا با این وضع اقتصادی گل و بلبل ما تا می تونید پولتون رو حفظ کنید چون کاره معلوم نیست...منم که رفتم فکر کردم 5 روزه حد اکثر بر می گردم ولی بیشتر از بیست روز شد!!!...

اینو می گم که اگه خدایی نکرده موندگار شدید...حداقل نگران خرج نباشید
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، گل نهال ، shaso ، mhb161 ، r91 ، واله ، rose_2000 ، homayoon13
بچه ها به فاصله هتل ها خیلی توجه نکنید
من که نیم ساعت فاصله داشتم تا سفارت پیاده می رفتم اتفاقا توی راه بقیه ایرانی ها رو می دیدم هم روز مدیکال این طوری شد هم روز مصاحبه
اشکالی نداره که امار بگیرید ها اما سخت نگیرید
هتل سه ستاره هم هم سیاو خوبه هم الیت هر دو تاش هم به سفارت نزدیکه
خیلی بهتون خوش می گذره قطعا، سفر خوبی رو برای همتون آرزو می کنم Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
دوستانی که در ایران ابیانه رو ندیدن و قبل از سفر به آمریکا هم فرصت نمیشه که برن ببینن ، زیاد ناراحت نباشن. چون دیروز در هنگام آنکارا گردی یه منطقه ای رو پیدا کردم که فوق العاده زیبا هستش و تقریبا میشه گفت شبیه به ابیانه ی ایران هست Big Grin
(2013-04-20 ساعت 17:33)alirezadiba نوشته:  دوستانی که در ایران ابیانه رو ندیدن و قبل از سفر به آمریکا هم فرصت نمیشه که برن ببینن ، زیاد ناراحت نباشن. چون دیروز در هنگام آنکارا گردی یه منطقه ای رو پیدا کردم که فوق العاده زیبا هستش و تقریبا میشه گفت شبیه به ابیانه ی ایران هست Big Grin

سلام.آقا علیرضا شما اونجا تو ر می ذارید؟می خوام بدونم اگه کلیر بشم با همسرم می یام برنامه ریزی کنم.البته برای مصاحبه با تو رآمده بودم که برای ماهان بود.روی هم رفته خوب بود.
تشکر کنندگان: alirezadiba ، گل نهال ، Niushagh
(2013-04-20 ساعت 20:19)yalda91 نوشته:  سلام.آقا علیرضا شما اونجا تو ر می ذارید؟می خوام بدونم اگه کلیر بشم با همسرم می یام برنامه ریزی کنم.البته برای مصاحبه با تو رآمده بودم که برای ماهان بود.روی هم رفته خوب بود.

سلام عرض میکنم
والا منم مثل همه ی دوستان کلیرنس خوردم ولی بخاطر دلایلی نتونستم برگردم ایران و چند وقتی هست که آنکارا هستم. تقریبا میشه گفت جایی نیست که نرفته باشم . به خاطر همین وقتی دوستان میان اینجا اگر خودشون بخوان به من خبر میدن و من جاهای خوب رو معرفی میکنم و باهم دیگه میریم. Smile
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، payam62 ، mhb161 ، farmiz ، گل نهال ، amir82 ، Soap McTavish ، yalda91 ، shaso ، nina22
(2013-04-20 ساعت 20:25)alirezadiba نوشته:  
(2013-04-20 ساعت 20:19)yalda91 نوشته:  سلام.آقا علیرضا شما اونجا تو ر می ذارید؟می خوام بدونم اگه کلیر بشم با همسرم می یام برنامه ریزی کنم.البته برای مصاحبه با تو رآمده بودم که برای ماهان بود.روی هم رفته خوب بود.

سلام عرض میکنم
والا منم مثل همه ی دوستان کلیرنس خوردم ولی بخاطر دلایلی نتونستم برگردم ایران و چند وقتی هست که آنکارا هستم. تقریبا میشه گفت جایی نیست که نرفته باشم . به خاطر همین وقتی دوستان میان اینجا اگر خودشون بخوان به من خبر میدن و من جاهای خوب رو معرفی میکنم و باهم دیگه میریم. Smile

من ميام پيشت فكرشو نكن از الآن برنامه قونيه رديف كن شما ليدر خوبي هستيد موفق باشي
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، Soap McTavish ، alirezadiba ، sadeghi897 ، mhb161 ، Szsanazsz ، Niushagh ، shaso ، ani_sheiton
(2013-04-20 ساعت 22:36)farmiz نوشته:  من ميام پيشت فكرشو نكن از الآن برنامه قونيه رديف كن شما ليدر خوبي هستيد موفق باشي

تشریف بیارید
برنامه ی ما همیشه به راه هستش Big Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، sadeghi897 ، mhb161 ، payam62 ، ani_sheiton ، homayoon13
(2013-04-20 ساعت 20:25)alirezadiba نوشته:  

سلام عرض میکنم

مرسی پس قبل سفر حتما باهاتون هماهنگ می کنم مزاحمتون بشیم.
تشکر کنندگان: alirezadiba ، ani_sheiton
(2013-04-21 ساعت 01:14)yalda91 نوشته:  مرسی پس قبل سفر حتما باهاتون هماهنگ می کنم مزاحمتون بشیم.

اختیار دارید.مراحم هستید
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، yalda91 ، ani_sheiton
[quote='sadeghi897' pid='312021' dateline='1366409247']
بچه ها به فاصله هتل ها خیلی توجه نکنید
من که نیم ساعت فاصله داشتم تا سفارت پیاده می رفتم اتفاقا توی راه بقیه ایرانی ها رو می دیدم هم روز مدیکال این طوری شد هم روز مصاحبه
اشکالی نداره که امار بگیرید ها اما سخت نگیرید
هتل سه ستاره هم هم سیاو خوبه هم الیت هر دو تاش هم به سفارت نزدیکه
خیلی بهتون خوش می گذره قطعا، سفر خوبی رو برای همتون آرزو می کنم Cool
[/quote
این سیاو از اتاپ بهتره؟دو تاشون 3 ستاره هستند.ممنون میشم راهنمایی کنید.ضمناًچرا 20روزه منتظرید؟
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان