کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-10-20 ساعت 15:56)Emma_a432 نوشته:  
(2012-10-10 ساعت 21:55)آسمان نیلگون نوشته:  
(2012-10-10 ساعت 16:20)mahyar_sni نوشته:  سلام
دوستان آدرس و شماره تلفن آژانس معروف ج.ب رو بهم پیغام خصوصی میکنید؟
به منم لطفا Smile
منم می خوام لطفا.مرسی

آژانس جزیره بهشت
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان:
دوستان برای رزو هتل و هواپیما میخام بدونم کار دکتر اونگان چقدر طول میکشه ؟ از چند روز قبل از مصاحبه باید وقت بگیرم ؟

(2012-10-20 ساعت 15:18)r_ent نوشته:  من اینو 1 جا دیگه (طبق عادت) نوشتم اما الان فکر کردم بهتره اینجا هم بنویسم:

بچه ها 1سری اطلاعات:
ایران ایر روزهای 1و4 شنبه به آنکارا پرواز داره
ماهان 1و 2و 5 شنبه
ترکیش 1و 3و 4و 5شنبه و جمعه

در ضمن:
کی میگه کنسلی بیش از 24 ساعت قبل ایران ایر جریمه نداره؟؟
100000تومن جریمه داره، به علاوه 100000تومن هم noshow جریمه داره!! (این در مورد کلاس L هستش) اما اگه N or M باشه، هر 2تای اینا نصف میشه اما قیمت بلیط میره بالا!!!!
بلیط L : فعلا! 358900 تومن
بلیط M : هم: 468900 تومن!
یعنی 110000 تومن گرونتره اما جریمه اش جمعا 100000 تومن بیشتر از "ال" هستش! پس "ال" بهتره! البته اگه جا بده!

یکی زنگ بزنه ماهان و ترکیشو قیمت بگیره من انقد تو فکر هزینه کم بودمیادم رفت قیمت اونا رو بپرسم!!

ماهان کمتر از 613 نیس فک کنم هما از همه بهتره
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: r_ent
(2012-10-20 ساعت 17:11)IN.USA@2013 نوشته:  دوستان برای رزو هتل و هواپیما میخام بدونم کار دکتر اونگان چقدر طول میکشه ؟ از چند روز قبل از مصاحبه باید وقت بگیرم ؟

(2012-10-20 ساعت 15:18)r_ent نوشته:  من اینو 1 جا دیگه (طبق عادت) نوشتم اما الان فکر کردم بهتره اینجا هم بنویسم:

بچه ها 1سری اطلاعات:
ایران ایر روزهای 1و4 شنبه به آنکارا پرواز داره
ماهان 1و 2و 5 شنبه
ترکیش 1و 3و 4و 5شنبه و جمعه

در ضمن:
کی میگه کنسلی بیش از 24 ساعت قبل ایران ایر جریمه نداره؟؟
100000تومن جریمه داره، به علاوه 100000تومن هم noshow جریمه داره!! (این در مورد کلاس L هستش) اما اگه N or M باشه، هر 2تای اینا نصف میشه اما قیمت بلیط میره بالا!!!!
بلیط L : فعلا! 358900 تومن
بلیط M : هم: 468900 تومن!
یعنی 110000 تومن گرونتره اما جریمه اش جمعا 100000 تومن بیشتر از "ال" هستش! پس "ال" بهتره! البته اگه جا بده!

یکی زنگ بزنه ماهان و ترکیشو قیمت بگیره من انقد تو فکر هزینه کم بودمیادم رفت قیمت اونا رو بپرسم!!

ماهان کمتر از 613 نیس فک کنم هما از همه بهتره

توی خود سایت اونگان نوشته که برای بچه ها 4 روز کاری ولی برای بزرگترها 2 روز کاری طول میکشه. اما بازم به نظرم بهتره صبر بکنی تا اول وقت از اونگان بگیری بعد بلیط هواپیما. برای وقت از دکتر هم باید حداقل یکماه قبل زا زمان مصاحبه بری تو سایت تا بتونی وقت بیری زودتر بری باز نیست
کیس: 2013AS8XX، آنکارا، 2 نفریم، مصاحبه: W1- Dec 2012، کلیرنس: 03 جون با آپدیت قبلی Big Grin بعد از 184 روز
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، r_ent
(2012-10-20 ساعت 12:44)IN.USA@2013 نوشته:  رو برگه های مدارک آیا شماره کیس نامبرو نوشتین دوستان؟ اگه آره به چه صورت ؟

سلام دوست عزيز
در دو پست زير كامل توضيح داده‌ام. Smile

پست اول

پست دوم
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: mnajafinobar ، IN.USA@2013 ، ASALI ، reza6966 ، rezagh
(2012-10-20 ساعت 15:19)peralans نوشته:  
(2012-10-16 ساعت 11:29)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-14 ساعت 23:58)ASALI نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 23:03)mbt1346 نوشته:  سلام دوستان
من چند تا سوال داشتم. لطفا دوستانی که آطلاعات کاملی دارند پایخ بدن. آیا ترجمه مدارک تحصیلی کل افراد باید ارسال بشه یا فقط شخص برنده؟ آیا دو نسخه ترجمه سند ازدواج ارسال بشه یا یکی کافیه؟ آیا اصل مدرک تمکن مالی دریافت شده از بانک ارسال بشه یا کپی اون و اصلش را زمان مصاحبه ارائه بدیم؟ برای ارسال مدارک به ترکیه آیا 15 روز قبل باید بدستشون برسه یا 15 روز کاری؟ آیا 2 قطعه عکسی که سفارت خواسته با مدارک ارسال بشه یا زمان مصاحبه ارائه بشه؟ ممنون از دوستانی که پاسخ میدن. احتمالا پاسخ این سوالات برای خیلی ها مفید خواهد بود

ممنون

چون متاسفانه کسی داوطلب جواب دادن نشد ... مدارک حداقل 15 روز قبل ولی بهتره که 20 روز قبل پست بشه ... مدارک تحصیلی و سند ازدواج هم برای هر نفر جداگانه ....دو قطعه عکس رو هم راستش یادم نیست Sad

درود بر شما دوست گرامي

در فايل پي دي اف سفارت در آنكارا كامل توضيح داده كه چه چيزهايي مورد نيازه و به ترتيب شماره بندي كرده:

اولا مدرك تحصيلي رو فقط از برنده اصلي خواسته نه تمامي افراد ذينفع، ضمنا اگر برنده اصلي فاقد مدرك 12 سال تحصيل هستش، ميبايستي به جاي اون سابقه كاري مرتبط ارائه بده و مدارك حداقل 5 سال سابقه كاري خودش رو پست كنه و تا اونجاييكه بنده اطلاع دارم، هيچ حرفي از مدارك تحصيلي و كاري ساير افراد ذينفع يعني خانواده زده نشده:

2. DIPLOMA: A copy of the last diploma of the principle applicant is required. If the principle applicant is not a high school graduate he/she must provide the proof of his/her employment during the last five years.

دوما، براي هر نفر بايد يك نسخه سند ازدواج ترجمه و ارسال بشه :

MARRIAGE CERTIFICATE: Two full photocopies of your Turkish marriage certificate is required (one copy for each spouse). If the marriage took place in a country other than Turkey or US, a certified English translation of the foreign marriage certificate is also required

سوما،از تمكن مالي از بانك رو اگر ميتونيد دو نسخه تهيه كنيد و يكي رو بفرستيد و ديگري رو زمان مصاحبه ارائه بديد، اگر نه كپي اون رو به بانك ببريد و مهر و امضا كنيد و اون رو پست كنيد، راجع به مدارك ديگه از قبيل تمكن مالي مثل سند منزل و غيره، ترجمه اسناد و مدارك مالي پست بشه و اصل سند زمان مصاحبه ارائه بشه و از همه مهمتر براي هريك از افراد خانواده هر كدام از مدارك تمكن هاي مالي ميبايستي جداگانه تهيه بشه ( البته اين مطلب رو بنده از روي فايل پي دي اف سفارت ميگم و ميتونيد توي تاپيك هاي قديمي از تجربيات دوستان قديمي استفاده كنيد ):

6. FINANCIAL DOCUMENTS: Please see the following pages for evidence which may be presented to meet the public charge provisions of the law. Financial documents must be prepared as one set for each family member

و چهارما، 2 قطعه عكس با مشخصات خواسته شده رو پشت نويسي كنيد و به همراه مدارك پست كنيد ( ترجيحا چند قطعه عكس پشت نويسي شده ديگر هم به همراه داشته باشيد چون براي معاينات پزشكي و سفارت ممكنه مجددا نياز باشه ) و پشت عكس ها كيس نامبر و اسم برنده اصلي رو بنويسيد ( توي نامه دوم دقيقا نوشته كه از اين به بعد هر مكاتبه اي با سفارت انجام ميديد حتما اين مشخصات رو بايد در بالاي برگه ها و ايميل ها بنويسيد و از اين رو شما عكس ها رو با مشخصات فوق الذكر پشت نويسي و پست كنيد )

شاد و تندرست باشيد
مطمئنید که درست میگید؟ دو نسخه انگلیسی از سند ازدواج؟
برای ساکنین ترکیه هست اون دو کپی، اونم از سند نه ترجمه!
و گفته شده که اگر در جای دیگری ازدواج کردید یک ترجمه انگلیسی ارسال شه.
باز شاید من بد متوجه شدم / دوستان دیگه که رفتن مصاحبه نظر بدن لطفا

دوست گرامي
با توجه به نوشته فايل پي دي اف ظاهرا دو نسخه مورد نيازشون هستش، باز هم ميتونيد از نوشته دوستان قديمي تر در سالهاي گذشته راهنمايي بگيريد، من خودم شخصا دو نسخه ترجمه ارسال خواهم كرد ( اضافه بودنش مشكلي ايجاد نمي كنه ولي كم بودنش ممكنه باعث نقص مدارك بشه )
شاد باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، Emma_a432 ، MAHDI2012 ، mnajafinobar
درود بر همه دوستان گرامي و نيك خودم

تا امروز آيا كسي از دوستان خوبم براي مصاحبه و معاينات پزشكي به آنكارا سفر كرده يا خير؟ ظاهرا اولين فرد آسيايي روز اول نوامبر توي آنكارا مصاحبه خواهد داشت.
اگر پاسخ مثبته بزرگواري كنيد و سفرنامه خودتون رو براي دوستان ديگر بنويسيد چون ارزشمندترين چيز كه هيچ قيمتي روي اون نمي تونم بگذارم در حال حاضر براي شخص بنده سفرنامه هاي پر از ظرافت و نكته هاي دقيق دوستانه، ضمنا از دوستان قديمي تر به خصوص افشين بزرگوار كه همواره ما رو مورد توجه خودشون قرار دادند و مي دهند صميمانه سپاسگزارم و براي همه شما بزرگواران آرزوي بهترين ها رو دارم.

شاد و تندرست باشيدSmile
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، ASALI ، صوفیا صوری ، AsemanAbee ، mnajafinobar
(2012-10-20 ساعت 19:55)peyman1355 نوشته:  درود بر همه دوستان گرامي و نيك خودم

تا امروز آيا كسي از دوستان خوبم براي مصاحبه و معاينات پزشكي به آنكارا سفر كرده يا خير؟ ..............................

پیمان عزیز سلام ،
ممنونم که منو مورد لطف و توجه خودت قرار دادی . عزیزم ، من وظیفه خودم میدونم که به شما برادر ، خواهرای خوب خودم کمک کنم .
اما در مورد درخواست شما ، عزیزم اگه سفرنامه های سالهای گذشته ، بخصوص 2011 و 2012 رو خوب خونده باشی ، اطمینان داشته باش که همه نکات ظریف و مورد نیازتون رو توش پیدا میکنی . برای من سفرنامه های بچه های 2011 راهگشای خوبی بود و باور کن وقتی وارد آنکارا شدم ، انگار که قبلاً 100 بار اونجا رفتم . برای کمک به سایر مصاحبه شونده ها و همسفران عزیزم هم یکسری لینک با عکس و مشخصاتی که خودم تهیه کرده بودم گذاشتم تا بچه ها به محل سفارت و مطب به خوبی آشنا بشن . البته نمیدونم که اون عکسها رو هست یا نه !!! ولی سفرنامه ها و وقایع بعد از مصاحبه بنده رو مطالعه بفرمایید قطعاً به شما کمک خواهد کرد .
موفق باشید .Wink
تشکر کنندگان: 3pideh ، AsemanAbee ، peyman1355 ، r_ent ، reza6966 ، ASALI ، Ali DV-2013 ، MAHDI2012
بچه ها من امروز رفتم واسه بلیط تهران آنکارا ، ایران ایرلاین 358900
خوبه؟از الان بخرم بلیطم و واسه اوایل سپتامبر؟
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: farmiz ، ASALI ، mnajafinobar
(2012-10-21 ساعت 13:14)Emma_a432 نوشته:  بچه ها من امروز رفتم واسه بلیط تهران آنکارا ، ایران ایرلاین 358900
آره بابا جان بخر. ملت هنوز کارنت نشدن بلیط آمریکاشونو خریدن بعد شما تاریخ مصاحبه ات هم معلومه هنوز می پرسی بلیطشو بخرم یا نهBig Grin؟
تشکر کنندگان: reza6966 ، ali234 ، Emma_a432 ، ASALI ، AsemanAbee ، Szsanazsz ، sayeh_m ، Ali DV-2013
(2012-10-21 ساعت 13:42)Saeedv13 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 13:14)Emma_a432 نوشته:  بچه ها من امروز رفتم واسه بلیط تهران آنکارا ، ایران ایرلاین 358900
آره بابا جان بخر. ملت هنوز کارنت نشدن بلیط آمریکاشونو خریدن بعد شما تاریخ مصاحبه ات هم معلومه هنوز می پرسی بلیطشو بخرم یا نهBig Grin؟
Big Grin
ممنون از بلاتکلیفی در اومدم.
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: farmiz ، Saeedv13 ، mnajafinobar
دوستان ، کسی قیمت بلیط از استانبول به آنکارا رو داره ؟
شماره کیس: 2013AS000016XX
تاریخ رویت قبولی: JUN 16th 2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
ارسال فرم های سری اول: Jun 21
دریافت توسط کی سی سی:14 Jun 26 ,cnfrmd Aug
کارنت شدن کیس: Aug 15
تاریخ مصاحبه :هفته اول دسامبر
جمع تقریبی هزینه ها: عکس +پست 80 +ترجمه 170+واکسن 140
تشکر کنندگان: r_ent
سلام به همگی دوستان عزیز

امروز من داشتم بلیط و هتل رزرو میکردم شنیدم از فردا برنامه پروازها داره تغییر قیمت پیدا میکنه دوستانی که وقت مصاحبشون مشخص شده سریعتر کاراشو امروز انجام بدهند تا وقت دارند 50 درصد افزایش قیمت بلیطهاست.
اگر کسی شماره آژانس خوب با قیمت عالی و هتل با قیمت عالی خواست پیغام بده در خدمت دوستان هستم.

به امید موفقیت همگی دوستان
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mino2013
بچه ها پرواز از استانبول ب آنکارا 55 دقیقه طول میکشه و قیمتش در طول روز ارزونتر از شب ومعادل 30 لیر میباشدSmile
هرکی توصیه ای تو این زمینه داره بگه لطفا.
اگه بخوایم زمینی بریم سخت نیست؟
آخه همراه من احتمالاً مامانم هم هستن و نمیخوام اذیت بشنSmile
در ضمن ما فقط بلیط رو میخوایم بخری (به استانبول) و بعد که رسیدیم اونجا میریم هتل، شار چندتا هتل اونجا رو داریم و خورمون تلفنی از اینجا رزرو میکنیم (احتمالا!)
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh
(2012-10-21 ساعت 14:01)Emma_a432 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 13:42)Saeedv13 نوشته:  
Big Grin
ممنون از بلاتکلیفی در اومدم.

هواپیمایی پگاسوس هم یه سری بزنید زودتر بخرید قیمتش مناسبه باز نظر دوستان چی باشه اینم شماره فروش بلیط ایرلاینهای ترکیه 23546
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Emma_a432
(2012-10-21 ساعت 16:04)marjan20 نوشته:  سلام به همگی دوستان عزیز

امروز من داشتم بلیط و هتل رزرو میکردم شنیدم از فردا برنامه پروازها داره تغییر قیمت پیدا میکنه دوستانی که وقت مصاحبشون مشخص شده سریعتر کاراشو امروز انجام بدهند تا وقت دارند 50 درصد افزایش قیمت بلیطهاست.
اگر کسی شماره آژانس خوب با قیمت عالی و هتل با قیمت عالی خواست پیغام بده در خدمت دوستان هستم.

به امید موفقیت همگی دوستان
ﺷﻤﺎ ﻣﻄﻤﺌﻦﯾﻦ ؟! ﺍﺧﻪ
ﺗﺮﮐﯿﺶ ﺗﺎﺯﮔﯽ ﮔﺮﻭﻥ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ..... ﻣﻦ ﺍﺯ ﻣﺸﻬﺪ ﻗﯿﻤﺖ ﮔﺮﻓﺘﻢ ۹۶۰ ﺗﻮﻣﺎﻥ .....ﯾﻌﻨﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﻢ ﮔﺮﻭﻥ ﺗﺮ .... ؟! ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﯾﮏ ﻣﺎﻩ ﻗﺒﻞ ﻣﺸﻬﺪ - ﺍﻧﮑﺎﺭﺍ ۶۵۰ ﺑﻮﺩ ....!!
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان