کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-10-10 ساعت 10:56)sayeh_m نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 19:04)sayeh_m نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 18:49)ASALI نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 16:10)sayeh_m نوشته:  سروش جان سلام Smile هزينه هتل رو به --- بايد پرداخت كنيد و اصلاً معادل نميگيرن . تازه خورد هم دارن همون جا بقيه اش رو ميدن Smile ولي بليط به ريال بود . در ضمن ترانسفر هم بايد چيزي پرداخت ميكردين Big Grin كه ٣٠ تا هم بود ولي ما نخواستيم Smile

سایه جون 30 تا که برای ترانسفر خوبه ! تاکسی شاید بیشتر بشه .... اتوبوس هم که سخته !
عسلي جان حساب كرديم با تاكسي هم براي ما همين در مياد . با اتوبوس هم بريم چون ٣ نفريم همين ميشه . دليل اينكه نخواستيم اين بود كه راستش ترانسفر رو زياد دوست نداريم چون يه وقت مي بيني يكساعت بايد منتظر بشي تا يه نفر بياد و البته برعكسش هم ميشه شايد خيلي ها مجبور بشن منتظر ما بشن به همين دليل نگرفتيم . وقتي به اون خانومه تو اژانس هم گفتيم تاييد كرد . و گفت قيمتش تقريباً يكي در مياد . Smile
در مورد ترانسفر اشتباه كرده بودم . ٣٠ تا براي دو نفره تازه فقط يكراه . يعني رفت و برگشت براي ما كه سه نفريم ميشه ٩٠ تا . خود اون خانومه گفت به صرفه نيست كه بگيرين Smile من تقريباً تو تمام سفرنامه بچه ها ديدم كه رفت و برگشت ميشه ١٤٠ لير با تاكسي كه باز هم خيلي بهتره . اتوبوس هم نفري ٢٠ ليره . ولي فكر كنم سخت باشه . بايد رفت و ديد .
140 ليـــــــــــر ... با اين قيمت جديد لير به نظرم كه اصلاً به صرفه نباشه البته اگه بچه كوچيك همراهتون نباشه و بارتون هم زياد نباشه بهتره كه از همون اتوبوسهاي EGO استفاده كنيد كه خيلي هم خوب و عاليه و سخت هم نيست ما كه سوار شديم خيلي خلوت بود . نگاه به اين اتوبوسها و واگنهاي خودمون نكنيد كه فوران ميكنه از جمعيت بخصوص اين BRT ها !!! سايه جان اگه مسيرتون به كيزيلاي هست مي تونيد از سفرنامه من استفاده كنيد .
لينك سفرنامه gulu به آنكارا
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، mdna ، ASALI ، Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، rezagh ، sayeh_m ، achi686 ، r_ent ، amir82 ، MEH.T ، oghs
سلام
پیرو مامان سایه ما هم رفتیم هتل آنکارا پلازا رو گرفتیم.هر چی باشه مامانا بهتر میدونن چی خوبه Smile
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، armin1 ، ASALI ، rezagh ، sayeh_m ، aziking ، r_ent ، ani_sheiton ، MEH.T ، oghs
(2012-10-10 ساعت 11:11)gulu نوشته:  
(2012-10-10 ساعت 10:56)sayeh_m نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 19:04)sayeh_m نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 18:49)ASALI نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 16:10)sayeh_m نوشته:  سروش جان سلام Smile هزينه هتل رو به --- بايد پرداخت كنيد و اصلاً معادل نميگيرن . تازه خورد هم دارن همون جا بقيه اش رو ميدن Smile ولي بليط به ريال بود . در ضمن ترانسفر هم بايد چيزي پرداخت ميكردين Big Grin كه ٣٠ تا هم بود ولي ما نخواستيم Smile

سایه جون 30 تا که برای ترانسفر خوبه ! تاکسی شاید بیشتر بشه .... اتوبوس هم که سخته !
عسلي جان حساب كرديم با تاكسي هم براي ما همين در مياد . با اتوبوس هم بريم چون ٣ نفريم همين ميشه . دليل اينكه نخواستيم اين بود كه راستش ترانسفر رو زياد دوست نداريم چون يه وقت مي بيني يكساعت بايد منتظر بشي تا يه نفر بياد و البته برعكسش هم ميشه شايد خيلي ها مجبور بشن منتظر ما بشن به همين دليل نگرفتيم . وقتي به اون خانومه تو اژانس هم گفتيم تاييد كرد . و گفت قيمتش تقريباً يكي در مياد . Smile
در مورد ترانسفر اشتباه كرده بودم . ٣٠ تا براي دو نفره تازه فقط يكراه . يعني رفت و برگشت براي ما كه سه نفريم ميشه ٩٠ تا . خود اون خانومه گفت به صرفه نيست كه بگيرين Smile من تقريباً تو تمام سفرنامه بچه ها ديدم كه رفت و برگشت ميشه ١٤٠ لير با تاكسي كه باز هم خيلي بهتره . اتوبوس هم نفري ٢٠ ليره . ولي فكر كنم سخت باشه . بايد رفت و ديد .
140 ليـــــــــــر ... با اين قيمت جديد لير به نظرم كه اصلاً به صرفه نباشه البته اگه بچه كوچيك همراهتون نباشه و بارتون هم زياد نباشه بهتره كه از همون اتوبوسهاي EGO استفاده كنيد كه خيلي هم خوب و عاليه و سخت هم نيست ما كه سوار شديم خيلي خلوت بود . نگاه به اين اتوبوسها و واگنهاي خودمون نكنيد كه فوران ميكنه از جمعيت بخصوص اين BRT ها !!! سايه جان اگه مسيرتون به كيزيلاي هست مي تونيد از سفرنامه من استفاده كنيد .
لينك سفرنامه gulu به آنكارا

ضمن تشكر از انتقال تجربيات ارزندتون به بچه‌هاي 2013
لطفا بفرماييد از فرودگاه تا كيزيلاي چند كيلومتر راه هست و با اتوبوس و تاكسي هر كدوم چقدر طول ميكشه برسيم. چون خيلي از ما از جمله خودم صبح كه ميرسيم ميريم دكتر. Smile

ممنون
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: ASALI ، rezagh ، ali234 ، oghs
سلام
دوستان آدرس و شماره تلفن آژانس معروف ج.ب رو بهم پیغام خصوصی میکنید؟
کیس: 2013ASxxx * کنسولگری: آنکارا * تعداد افراد کیس : 3 * مصاحبه: ژانویهW2 * هزینه ها: 21ت عکس + 40ت پست + 180ت واکسن + 190ت ترجمه
تشکر کنندگان: oghs
سلام دوستان...
من هتل رویال رو گرفتم که 4 ستاره هست و شبی ( برای من که یک نفر هستم ) 64$ در اومد...بنده هم از همون آژانس معروف ج.ب گرفتم....
در واقع هتل تمیزی هستش با توجه به عکس های وب سایت این هتل و کاتالوگی که دفتر آژانس نشون داد....
پیاده روی تا سفارت 5 دقیقه راه هست......
و نوشته بود از فرودگاه 30 کیلومتر فاصله داره....
هتل ها هم به ترتیب نزدیکی اول ریکسوس هست که فکر میکنم دقیقا روبری سفارت هست و بعد هتل رویال و آنکارا پلازا و بعد ددمان...البته فرق اینها همش در 5 دقیقه هست وگرنه همه هتل ها در یک ناحیه هستند......
بلیط هواپیما هم که قبلا گفته بودن از ماهان 613400 تهیه کردم بودم و کلاس Y هست و اینطور که من با خود دفتر اصلی ماهان صحبت کردم، تغییر تا 6 -7 ساعت قبل از پرواز در صورتی که آژانس اونجا و دفتر تهران باز باشه حتی احتیاجی به جریمه نیست....البته این مورد رو قطعی نمی دونم اما چند بار به دفتر اصلی خود ماهان در خیابان جناج گفتم، این گفته رو تایید کردند.....
دکتر هم که وقت رو گرفتیم و تاییدیه دکتر هم برام ایمیل شد......
از ترانسفر هم استفاده نخواهم کرد....دوستان سال قبل به واضحی توضیح دادند که چطور میشه از اتوبوس ها با هزینه کمتری استفاده کرد......
فاصله فرودگاه تا هتل هم اینطور که پرسیدم گفتند 20-30 دقیقه با ترافیک معمولی.......
مدارک رو هم که طی یکی دو روز آینده ارسال خواهم کرد، احتمالا فردا استعلام کنم از پستهای آرامکس، تی ان تی و دی اچ ال......
در مورد پست هم حرف های ضد و نقیض شنیدم بعضی ها میگن دی اچ ال و تی ان تی نمیفرستند اما بعضی ها، میگن میشه و تو سفرنامه قبل خوندم که فرستادن....اگه دوستان اطلاعات دقیقی داشتم ممنون میشم کمک کنند....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، tatoole ، Ali DV-2013 ، ali234 ، aziking ، rezagh ، Szsanazsz ، lilac ، oghs
(2012-10-10 ساعت 16:20)mahyar_sni نوشته:  سلام
به منم لطفا Smile
ساکن نیویورک
برنده 2011

مدارکی که من با برای سفارت در ترکیه ارسال کردم طبق tracking دی اچ ال به دستشون رسیده است. حالا برای آنکارا هم لازم هست که email بزنم و تاییده بگیرم؟
در جواب سوال پست بالا هم بگم که DHL چنین چیزی رو تکذیب کرد. من با پست عادی ارسال کردم و 5 روزه به مقصد رسید.
تشکر کنندگان: achi686
دوستان عزیز این نقشه سفارت و هتل های اطراف امیدوارم بتونه کمکتون کنه برای انتخاب هتل و آشنایی با سفارت و مطب دکتر.....

[عکس: open?id=0B0Gjm_xezsG5RWJFSDRzMzV1Z3c]
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، aziking ، oghs
[عکس: 2012-10-10%2021.17.46.jpg]
(2012-10-10 ساعت 22:31)achi686 نوشته:  دوستان عزیز این نقشه سفارت و هتل های اطراف امیدوارم بتونه کمکتون کنه برای انتخاب هتل و آشنایی با سفارت و مطب دکتر.....

[عکس: open?id=0B0Gjm_xezsG5RWJFSDRzMzV1Z3c]
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، ani_sheiton ، oghs
(2012-10-10 ساعت 21:55)آسمان نیلگون نوشته:  
به منم لطفا Smile

آقایون/خانوما کسی هنوز بهم پیغام خصوصی نداده، بگین دیگه!Sad
کیس: 2013ASxxx * کنسولگری: آنکارا * تعداد افراد کیس : 3 * مصاحبه: ژانویهW2 * هزینه ها: 21ت عکس + 40ت پست + 180ت واکسن + 190ت ترجمه
(2012-10-11 ساعت 01:00)mahyar_sni نوشته:  
(2012-10-10 ساعت 21:55)آسمان نیلگون نوشته:  
به منم لطفا Smile

آقایون/خانوما کسی هنوز بهم پیغام خصوصی نداده، بگین دیگه!Sad

http://www.tourkar.com/%D8%A2%D9%86%DA%A...8%B1%D8%A7
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، tatoole ، mahyar_sni ، rezagh ، oghs
دوستان بنده امروز در مورد پست استعلام گرفتم و نتایج به شرح زیر بود....
تی انی تی
شماره تلفن:82444
گفتش که برای سفارت امریکا در هیچ جای دنیا، خدمات پست ارائه نمیدهد

دی اچ ال
شماره تلفن:84079
دو تا سرویس داره - یکی قبل از 12 ظهر مدارک رو تحویل میگیره و 3 روزه میرسه قیمتش هست 95000 و دومین سرویسش، در تمام طول روز تحویل میگیره و قیمتش 79000 هست ( و فکر میکنم از 3 روز کمی بیشتر، اما پرسیدم تعداد روز خاصی جواب نداد)
برای دانشجویان هم روی این سرویس برای آنکارا 31000 الی 32000 تخفیف داره........

آرامکس
شماره تلفن و آدرس:
No 224-Mollasadra ave-Between Chamran & Sheikh Bahaee st., , Iran
Phone ( Customer Service): +98 (21) 89720
Fax: +98 (21) 88617393
به سفارت امریکا در آنکارا 40000 و هیچ تخفیفی هم ندارد.
ساعت کاری روزهای عادی تا 16.30 ( تحویل مدارک تا قبل از 12.30 برای ارسال در همان روز)
برای پنج شنبه ها ساعت کاری تا 13.30 ( تحویل مدارک تا قبل از 11.30 برای ارسال در همان روز)
سلام دوستان عزیزم ،

یه لینک براتون گذاشتم در ارتباط با یه سیستم پستی که من همه کارهام رو با اون انجام دادم . الآن هم که در آمریکا هستم ، بازم این پست برام کار میکنه . توی آمریکا بنام فدکس هستش و در ایران به کاراپست مشهوره . امیدوارم که بتونید از خدمات خوبش نهایت استفاده رو ببرید . موفق باشید .Wink

اینم پستی بدون تحریم
سلام
می خواستم بدونم چند روز قبل از مصاحبه امکان داره تاریخ مصاحیه رو عوض کنن؟ چون من می خوام یک هفته قبل از مصاحیه بلیطمولغو کنم و پرواز چارتر بگیرم.
(2012-10-13 ساعت 20:32)morteza64b نوشته:  سلام
می خواستم بدونم چند روز قبل از مصاحبه امکان داره تاریخ مصاحیه رو عوض کنن؟ چون من می خوام یک هفته قبل از مصاحیه بلیطمولغو کنم و پرواز چارتر بگیرم.
اگر کارنت شدی پس پرونده ات رفته به سفارت. یه ایمیل برای سفارت می فرستی اگر جوابتو دادن که همه چیز درسته ولی اگر جواب ندادن یعنی دیر شده و باید همون تاریخ قبلی تشریف ببری. پس همین الان ایمیلشو بفرست.
تشکر کنندگان: ASALI ، Ali DV-2013 ، mk_2002ir ، oghs

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان