کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-10-22 ساعت 16:18)IN.USA@2013 نوشته:  
(2012-10-22 ساعت 16:12)farmiz نوشته:  
(2012-10-22 ساعت 16:07)IN.USA@2013 نوشته:  
(2012-10-22 ساعت 15:28)farmiz نوشته:  اینم لیست هتلهای نزدیک سفارت لیست تعدادی از هتل های نزدیک به سفارت آمریکا در آنکارا را مشاهده میکنید، البته لیست تقریبا به ترتیب فاصله هستش بیشترین فاصله حدودا 4 کیلومتر و کمترین هم چند ده متر فاصله دارد

Best Western Hotel 2000
Hotel Tunali
Mega Residence Hotel
Eyuboglu Hotel
Elit Hotel
Hotel Buyuk Ersan
Deniz Atlanta Hotel
Ankyra Hotel
Bugday Hotel
Ankara Hotel Ogulturk
Asal Hotel
Grand Duman Hotel
Uzun Jolly Hotel

کاش فاصله هاشم جلوش می نوشتی ؟ من دنبال یکیم که پیاده بتونم برم و بیام؟
یه جای دورش پیدا میکنم که زیاد پیادروی کنی (شوخی کردم)این اسامی توی گوگل مپ سرچ کن زحمت بکش پیدا میکنی

البته اگه خیابوناش دیدنی Winkزیاد داشته باشه پیاده روی زیادم خوبه!Big Grin

آره یک دوتایی خیابان معروف داره خ آرژانتین که مرکز تجاری خوبی داره چسبیده به هتل شرایتون یک مرکز تجاری خیلی خوبی داره
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، peyman1355
دوستان نامه گواهی حساب بانک باید اصلشو بفرستیم یا کپی کافیه ؟
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان:
کپی اصلشو با خودت ببر
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، Ali DV-2013 ، ASALI
کسی شماره و آدرس نمایندگی ترکیش تو مشهد رو داره؟
یا شیراز؟
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 16:45)IN.USA@2013 نوشته:  دوستان نامه گواهی حساب بانک باید اصلشو بفرستیم یا کپی کافیه ؟

دوست خوبم فقط کپی مدارکت رو ارسال کن و اصلش رو با خودت ببر
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، Emma_a432
(2012-10-22 ساعت 16:45)IN.USA@2013 نوشته:  دوستان نامه گواهی حساب بانک باید اصلشو بفرستیم یا کپی کافیه ؟

بله دوست عزیز. اگر دو نسخه گرفتی یکی رو بفرست و یکی رو نگه دار با خودت ببر مصاحبه و اگر یک نسخه گرفتی کپی بگیر و کپی رو بفرست و اصل رو با خودت ببر مصاحبه. Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، rezagh ، lilistar
(2012-10-22 ساعت 18:39)r_ent نوشته:  کسی شماره و آدرس نمایندگی ترکیش تو مشهد رو داره؟
یا شیراز؟

دفتر مشهد.....تركيش اير / 3400450-3400470 / احمدآباد-بين پاستور و قائم
موفق باشید

THY Airport Office - Mashad
Address Mashad Hashemi Nejad International Airport Turkish Airlines Mashad - Iran
Phone 00 98 511 340 04 50
Cargo:0098 915 125 51 49
Fax 00 98 511 340 04 80
Telex MHD01
Email MANAGER.MHD@THY.COM
MHDINFO@THY.IR
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: r_ent ، Saeedv13
(2012-10-22 ساعت 11:28)r_ent نوشته:  بلیط ترکیش برای استانبول:908000 تومان
برای آنکارا 982000 تومان
(برای هفته اول دسامبر قیمت کردم)
شماها هم اگه ممکنه قیمت تورها رو بذارین
مرسی

راستی کسی شماره ای از دفتر پگاسوس داره؟
23546 مربوط به ترکیش هستش
تورا معمولا قیمتاش تو یه رنج ما یه دونه گرفتیم که قیمتش نفری745000
بلیط رفت و برگشت تهران آنکارا-ماهان هتل گلد از 2تا6 دسامبر.
ترانسفر- بیمه ی سفری- و یک روز گشت شهری با ناهارم رو خودش داره.
اگر کسی خواست پیام بده تا اسم آژانس خصوصی بهش بگم.
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: rezagh
درسته که بلیط ترکیبی قیمتش بیشتره ؟
مثلا من رفت استانبول بگیرم و برگشت آنکارا گرونتر در میاد از رفت و برگشت به استانبول ؟
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: r_ent
مُردم! بس که به اینور اونور زنگ زدم!!
بهترین نرخی که پیدا کردم رو میگم اگه کسی بهتر از اینو گرفته (از بچه های اول دسامبر) لطفا به منم بگه:
3دسامبر به 9 دسامبر با ماهان 390000 تومان، در صورت تغییر تاریخ 50 یورو میگیرن!!!
هتل:
3* اتاپ نمیدونم چی چی!! برای هر نفر، برای 6 شب 194$
4*آنکارا پلازا: برای هر نفر برای 6 شب 260$
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: reza6966 ، fire dragon ، rezagh ، lilistar
(2012-10-23 ساعت 16:11)r_ent نوشته:  مُردم! بس که به اینور اونور زنگ زدم!!
بهترین نرخی که پیدا کردم رو میگم اگه کسی بهتر از اینو گرفته (از بچه های اول دسامبر) لطفا به منم بگه:
3دسامبر به 9 دسامبر با ماهان 390000 تومان، در صورت تغییر تاریخ 50 یورو میگیرن!!!
هتل:

نسبتا قيمت ها رو به شما خوب گفته اند دوست گرامي، من كه بلا نسبت آژانسهاي مسافرتي خوب و با وجدان، از دست بعضي از اين آژانسهاي مسافرتي كلافه شدمSad
طرف توي سايت اينترنتي قيمت زده تور آنكارا 495000 تومان 7 شب با پرواز ماهان هتل 3* ، بعد كه تلفن ميزني ميگه نه اين قيمت مال قبله ! بهشون ميگم تاريخ آپديت نرخهاتون مال امروزه ! و اعتبارش رو هم زديد تا آخر آذرماه 91 ، پس چطور ممكنه اين قيمت مال قديم باشه؟!!
در جواب بهم ميگه نميدونم، از مدير آژانس بايد بپرسيدSad
من هم مثل شما ديگه خسته شدم از بس حرفهاي ضد و نقيض شنيدم، اول يك چيز ميگن بعد خودشون حرفشون رو عوض مي كنند !
اينجا درست برعكس تمام دنياست، وقتي كه High Season آژانسهاست در تمام دنيا قيمت رو پائين ميارند تا مسافر بيشتري رو جابجا كنند و سود بيشتري نصيبشون بشه، اما اينجا دقيقا برعكسه !
و وقتي هم كه Low Season آژانسهاست و سرشون خلوت ميشه، قيمتها رو باز هم پائين ميارند تا جذب مسافر كنند، اما اينجا تا مي بينند مشتري نياز داره كه با اين تور مسافرت كنه، قيمتها رو تا جايي كه مي توانند بالا مي برند كه حداكثر سود رو ببرند !!
حالا نكته جالب اينجاست كه آژانسها با شركتهاي هواپيمايي و هتل ها قرارداد مي بندند و قيمت تمام شده براشون خيلي خيلي پائين تر از حالت عادي رزرو بليط و هتل توسط يك نفر در مياد، اما متاسفانه آژانسهاي داخلي وقتي مي بينند كه كسي مثل من و شما حتما نياز داره كه با اين سرويس مسافرت كنه، به جاي اينكه بگه الان Low Season ماست و بگذار قيمت رو پائين بياريم، با بيرحمي هرچه تمامتر حداكثر قيمت رو به مشتري هاشون اعلام مي كنه Sad
بعد ازشون وقتي سوال ميكني كه Low Season اين مسير چه موقع از ساله، تو جواب ميگن اين مسير اصلا low Season نداره !!!!!!!
جالبتر اونجاست كه وقتي ازشون مي پرسم چرا توي سايت نرخ اين قدره اما پشت تلفن دو يا حتي سه برابر همون نرخ خودتون رو اعلام ميكنيد، در جواب ميگن چون قراردادمون رو با ارز خارجي بستيم و چون نرخ ارز بالا رفته، طبيعتا نرخهاي ما هم بالا ميره !! بعد بهش ميگم كه اولا شما قرارداد هاتون رو معمولا 6 ماهه يا يك ساله مي بنديد و مسلما با ارز خيلي ارزونتر از الان بستيد، در ثاني ارز كه شديدا شكر خدا پائين اومده و هنوز هم داره پائين مياد، پس چرا اينقدر قيمت هاتون رو بالا مي بريد؟ ثالثا مگه شما هتل و بليط رو گارانتي و چارتر نمي كنيد؟ اين كار كه قيمت بليط و هتل رو حتي تا 80 -90 درصد از قيمت تك فروشي براي آژانس پائينتر مياره؟ در جواب بهم ميگه نميدونم، از مدير آژانس بپرسيدSad

البته فكر مي كنم موسسه ايرانگردي و جهانگردي به شكايات مشتريان رسيدگي ميكنه و اگر كسي تخلف كنه با جريمه و بستن آژانس مواجه خواهد شد.
حالا اگر از دوستان گرامي، كسي يك آژانس با وجدان سراغ داشت كه بليط و هتل رو يا به صورت تور يا جداگانه اما با قيمت هاي Low Season به مشتري هاش بفروشه، بزرگواري كنه و به بقيه دوستان هم اعلام كنه يا به دوستان اعلام كنه كه آدرس و تلفن اونجا رو خصوصي از ايشون بپرسيم ( اميدوارم مديران محترم صحبت هاي بنده رو به حساب حرفهاي 30 يا 30 نگذارند چون فقط و فقط حرفهاي بنده مطرح كردن مشكلات موجود در پروسه كارمونه و كاملا هدف از اين صحبتها رفع مشكلات اقتصادي موجود در مسير كارهاي ماست )

شادو سربلند باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: reza6966 ، fire dragon ، rezagh ، amirhr123
هتل:

قیمت آنکارا پلازارو(260$) از کدوم آژانس گرفتین؟
تشکر کنندگان: ASALI ، r_ent
هتل:

شما چند نفرین؟ - فکر می کنم قیمت اتاق دو تخته رو گفتی چون یک تخته که این نمیشه ؟!!
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 14:15)Emma_a432 نوشته:  
(2012-10-22 ساعت 11:28)r_ent نوشته:  بلیط ترکیش برای استانبول:908000 تومان
برای آنکارا 982000 تومان
(برای هفته اول دسامبر قیمت کردم)
شماها هم اگه ممکنه قیمفات تورها رو بذارین
مرسی

راستی کسی شماره ای از دفتر پگاسوس داره؟
23546 مربوط به ترکیش هستش
تورا معمولا قیمتاش تو یه رنج ما یه دونه گرفتیم که قیمتش نفری745000
بلیط رفت و برگشت تهران آنکارا-ماهان هتل گلد از 2تا6 دسامبر.
ترانسفر- بیمه ی سفری- و یک روز گشت شهری با ناهارم رو خودش داره.
اگر کسی خواست پیام بده تا اسم آژانس خصوصی بهش بگم.

موضوع اینه که اکه ویزا یکضرب شه باید دو روز دیکه هم تو آنکارا موند و اگه هم دکتر کارش طول بکشه یا یهو بزنه یروز نیاد کار دیگه مدیکال به مصاحبه نمیرسه پس من رفتم رو پلانه 29 نوامبر تا 9 دسامبر تا روزه شک دار نگیرم پس 10 شب فلن رو شاخشه!!
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، fire dragon
(2012-10-23 ساعت 18:30)Lucky Laya نوشته:  
هتل:

قیمت آنکارا پلازارو(260$) از کدوم آژانس گرفتین؟

لطف ميكنيد براي من هم بگيد اين قيمت هتل آنكارا پلازا براي 6 شب (260$ هر نفر) را از كجا گرفتيد سريع جواب بديد ممنون ميشوم.
تشکر کنندگان: r_ent ، ASALI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان