کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام. دوستان كسي اطلاعاتي در مورد هتل توريست داره؟
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان کسی خبر داره که آیا پروازای چارتر فوریه ماهان باز شده؟
شماره کیس: 2013AS42XX(پدر،مادر،خواهر)/کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای سری اول:12MAY2012با ایمیل/کارنت شدن کیس:Feb2013/مصاحبه:w1 Feb2013/ کلیرنس26March/دریافت ویزا22May
تشکر کنندگان:
بچه ها کسی یادش هست تو کدوم سفرنامه از هتلی به اسم "لطیف اوغلو" صحبت شده بود؟ کاربرمون از این هتل استفاده نکرده بود ها. به نظرم فقط از بیرونش رد شده بود و گفته بود جدید افتتاح شده. هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم. می دونین چی شده. ایمیلمو جواب داده. ایمیلش هیچ متنی نداره. یه فایل ورد رو به ایمیلش ضمیمه کرده. بدیش اینجاست که فایل مورد نظر کاملاً ترکی هستSad. خدا بگن چکارت کنن مرد؟؟!!. آخه در مورد من چی فکر کردی؟Tongue. با گوگل ترانسلیتور یه چیزایی ازش متوجه شدم. به نظرم اتاق دابلش رو بدون چک و چونه شبی 155 لیر میده. اگر هر لیر ترکیه 0.56 دلار باشه میشه شبی تقریباً 87 دلار. اتاق سینگلش 100 لیر هست. تو www.tripadvisor.com رتبه اش 37 هست. یک نفر براش رویوو نوشته که خیلی ازش تعریف کرده. گفته:
This is one of my best finds ever. This is a new hotel and the rooms and decor are excellent. Add to that the staff who are among the best I have ever seen in a hotel and they surely have a recipe for success. The staff were the friendliest and most helpfull ever, everthing was done with a smile. Breakfast was one of the finest I have ever had.
Room Tip: First time here, however I would be surprised if any of the rooms were bad
طرف همین دو ماه پیش اونجا بوده. آدرسش هم نزدیک کیزیلای هست گویا. خلاصه به نظرم مورد جالبیه. حالا ایمیلش رو جواب دادم تا ببینم تا کجا راه میاد ولی اگر کسی اون سفرنامه یادش بود بهم خبر بده. ممنون.
(2013-01-05 ساعت 13:40)mahdio نوشته:  دوستان کسی خبر داره که آیا پروازای چارتر فوریه ماهان باز شده؟
تا جایی که من در جریانم پروازهای چارتر ماهان برای فوریه خیلی وقته که لیستش باز شده. رفت و برگشت به آنکارا نفری 510.
تشکر کنندگان: asal1907 ، bardia9 ، el333 ، ali234 ، amir82 ، victorygo ، sadeghi897 ، rouzbehdarvishi
(2013-01-05 ساعت 14:45)Saeedv13 نوشته:  بچه ها کسی یادش هست تو کدوم سفرنامه از هتلی به اسم "لطیف اوغلو" صحبت شده بود؟ کاربرمون از این هتل استفاده نکرده بود ها. به نظرم فقط از بیرونش رد شده بود و گفته بود جدید افتتاح شده. هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم. می دونین چی شده. ایمیلمو جواب داده. ایمیلش هیچ متنی نداره. یه فایل ورد رو به ایمیلش ضمیمه کرده. بدیش اینجاست که فایل مورد نظر کاملاً ترکی هستSad. خدا بگن چکارت کنن مرد؟؟!!. آخه در مورد من چی فکر کردی؟Tongue. با گوگل ترانسلیتور یه چیزایی ازش متوجه شدم. به نظرم اتاق دابلش رو بدون چک و چونه شبی 155 لیر میده. اگر هر لیر ترکیه 0.56 دلار باشه میشه شبی تقریباً 87 دلار. اتاق سینگلش 100 لیر هست. تو www.tripadvisor.com رتبه اش 37 هست. یک نفر براش رویوو نوشته که خیلی ازش تعریف کرده. گفته:
[
مامان سایه گفته بود که از بیرون دیدتش و به نظر هتل خوب و نوسازیه.جاشم خوبه به کیزیلای نزدیکه خیلی. قیمت خوبی هم داده. راستی سونا جکوزی ندارهTongue
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sadeghi897 ، ali234 ، saeed_gh ، rouzbehdarvishi
کسی راجعبه هتل Hotel Mithat اطلاعاتی داره؟
شماره کیس: 2013AS000003xxx، تاریخ رویت قبولی: 10 may، کنسولگری: Ankara، تعداد افراد کیس: 4، ، مصاحبه:21 فوریه صورتی
تشکر کنندگان:
(2013-01-05 ساعت 15:18)nima1348 نوشته:  کسی راجعبه هتل Hotel Mithat اطلاعاتی داره؟
نیما جان
ما هم مثل شما اطلاعات خاصی نداریم. جز این که سفرنامه بخونیم و تو سایت های مختلف سرچ کنیم عزیز دل برادر. من یادم نمیاد کسی این هتل رفته باشه ولی تو سایت www.tripadvisor.com اطلاعات خوبی براش پیدا می کنی. نزدیک میدون Ulus هست گویا. رتبه اش در بین 129 هتل 36 هست که رتبه ی خوبیه. قیمت هاش هم از 60 دلار به بالاست. به نظرم جاش از سفارت یه ذره دور هست فقط و باید تو Google Map یا Google Earth فاصله اش رو نگاه کنی. 32 تا رویوو براش نوشتن: 5 تا عالی، 11 تا خیلی خوب، 12 تا متوسط، 2 تا ضعیف و 2 تا وحشتناک!!!. در مجموع به غیر از فاصله اش تا دکتر و سفارت هتل خوبی به نظر میاد. من بهش ایمیل زدم و قیمت اتاق دابلش رو برای هفته سوم فوریه پرسیدم. این جوابش هست:
Dear *****,
Triple room is suitable for you.also we can put baby bed in the room.Triple room price is 50 euro.Breakfast and tax included in this rate.
We will wait your reservation request.
Best Regards
MİTHAT HOTEL
Recep Doğan
تشکر کنندگان: el333 ، bardia9 ، shimoda ، lilac ، nima1348 ، Judy Abbott 13 ، rouzbehdarvishi
(2013-01-05 ساعت 15:33)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 15:18)nima1348 نوشته:  کسی راجعبه هتل Hotel Mithat اطلاعاتی داره؟
نیما جان
ما هم مثل شما اطلاعات خاصی نداریم. جز این که سفرنامه بخونیم و تو سایت های مختلف سرچ کنیم عزیز دل برادر. من یادم نمیاد کسی این هتل رفته باشه ولی تو سایت www.tripadvisor.com اطلاعات خوبی براش پیدا می کنی. نزدیک میدون Ulus هست گویا. رتبه اش در بین 129 هتل 36 هست که رتبه ی خوبیه. قیمت هاش هم از 60 دلار به بالاست. به نظرم جاش از سفارت یه ذره دور هست فقط و باید تو Google Map یا Google Earth فاصله اش رو نگاه کنی. 32 تا رویوو براش نوشتن: 5 تا عالی، 11 تا خیلی خوب، 12 تا متوسط، 2 تا ضعیف و 2 تا وحشتناک!!!. در مجموع به غیر از فاصله اش تا دکتر و سفارت هتل خوبی به نظر میاد. من بهش ایمیل زدم و قیمت اتاق دابلش رو برای هفته سوم فوره پرسیدم. این جوابش هست:
Dear *****,
Triple room is suitable for you.also we can put baby bed in the room.Triple room price is 50 euro.Breakfast and tax included in this rate.
We will wait your reservation request.
Best Regards
MİTHAT HOTEL
Recep Doğan

سعید جان
من هم مکاتبه داشتم همین حدود ها قیمت میده
میدونی که با هم آنکارا خواهیم بود
شماره کیس: 2013AS000003xxx، تاریخ رویت قبولی: 10 may، کنسولگری: Ankara، تعداد افراد کیس: 4، ، مصاحبه:21 فوریه صورتی
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2013-01-05 ساعت 14:45)Saeedv13 نوشته:  بچه ها کسی یادش هست تو کدوم سفرنامه از هتلی به اسم "لطیف اوغلو" صحبت شده بود؟ کاربرمون از این هتل استفاده نکرده بود ها. به نظرم فقط از بیرونش رد شده بود و گفته بود جدید افتتاح شده. هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم. می دونین چی شده. ایمیلمو جواب داده. ایمیلش هیچ متنی نداره. یه فایل ورد رو به ایمیلش ضمیمه کرده. بدیش اینجاست که فایل مورد نظر کاملاً ترکی هستSad. خدا بگن چکارت کنن مرد؟؟!!. آخه در مورد من چی فکر کردی؟Tongue. با گوگل ترانسلیتور یه چیزایی ازش متوجه شدم. به نظرم اتاق دابلش رو بدون چک و چونه شبی 155 لیر میده. اگر هر لیر ترکیه 0.56 دلار باشه میشه شبی تقریباً 87 دلار. اتاق سینگلش 100 لیر هست. تو www.tripadvisor.com رتبه اش 37 هست. یک نفر براش رویوو نوشته که خیلی ازش تعریف کرده. گفته:
This is one of my best finds ever. This is a new hotel and the rooms and decor are excellent. Add to that the staff who are among the best I have ever seen in a hotel and they surely have a recipe for success. The staff were the friendliest and most helpfull ever, everthing was done with a smile. Breakfast was one of the finest I have ever had.
Room Tip: First time here, however I would be surprised if any of the rooms were bad
طرف همین دو ماه پیش اونجا بوده. آدرسش هم نزدیک کیزیلای هست گویا. خلاصه به نظرم مورد جالبیه. حالا ایمیلش رو جواب دادم تا ببینم تا کجا راه میاد ولی اگر کسی اون سفرنامه یادش بود بهم خبر بده. ممنون.
عمو سعید من این هتل رو دیدم - دقیقا روبروی هتل خودم بود یک هتل شیک و زیبا است از نظر مکانی هم که عالیه و جاش فوق العادس! با سفارت 10 دقیقه و مطب 15 دقیقه فاصله داره ! دورو برش مخصوصا خیابون پایینش پر از کافه و فروشگاه و رستوران و بانک و .. که خیلی باحاله یعنی نصف شبم بیخوابی زد سرتون برید این خیابون کلی حال میکنید ! البته فکر کنم خوب به خوبی ددمان نباشه ولی از خیلی هتلای دورو برش مثل هتلهای الیت ، اتاپ بلوار سرتره و هم خب قیمتش مناسبه .تا خود میدان کیزیلای 5 دیقه راهه که فکر کنم مهمترین مرکز آنکاراس خلاصه از نظر من تایید میشه و احتمال زیاد به امید خدا سری بعد اینجا برم الانم که قیمت سینگلشو خوب میدهBig Grin!
اینجا هم یک نگاه بیندازید بد نیست!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، Saeedv13 ، ali234 ، mdna ، el333
تو سفرنامه من ازش صحبت شده بودSmile. توی کوچه ای که هتلهای الیت ، اتاپ بلوار و گلد و لطیف اوغلو هست راه که بری همه ایرانی هستند . ( این هتلها نزدیک به هم هستند یعنی چسبیده به هم تقریبا ) ما هر شب با بچه های ایرانی توی کوچه چاق سلامتی می کردیم دوسه تا از بچه ها که لطیف اوغلو بودن خیلی راضی بودند . قیمتش هم خیلی بالاتر از نرخی که ما دادیم برای هتل نبود. به نظر میومد هتل خوبی باشه. البته از این سه تا که من نام بردم بهتره وگرنه از لطیف اوغلو بهتر هم هتل پیدا میشه تو انکارا!
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، IN.USA@2013
(2013-01-05 ساعت 17:16)Saeedv13 نوشته:  آره تو گوگل مپ موقعیتش رو پیدا کردم. جاش خیلی خوبه. یه خیابون با بیوک آرشام و یه خیابون با ددمان فاصله داره. حوالی مسجد کجاتپه!!. بهش برای تخفیف ایمیل زدم. مشکلم اینه که طرف بدتر از خودم انگلیسی بیغ بیغهSad. سایتش رو رفتم دیدم. فکر کنم تنها سایت تو تمام این 100 تا سایتی باشه که دیدم صفحه انگلیسی (تغییر زبان) ندارهTongue. حالا فعلاً در حال تلاش برای فهموندن مطلب بهش هستم. اگر شبی 10 دلار دیگه بیاد پایین به احتمال زیاد باهاش قطعی می کنم. بهتون خبر میدم حالا...
(2013-01-05 ساعت 17:09)ali234 نوشته:  ...لبته از این سه تا که من نام بردم بهتره وگرنه از لطیف اوغلو بهتر هم هتل پیدا میشه تو انکارا!
مثلاً با این قیمت ها چه هتلی رو پیشنهاد می کنی علی آقا؟؟
برای رزرو کردن کردیت کارت میخواد یا همینطوری رزرو میکنه؟
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-01-05 ساعت 17:16)Saeedv13 نوشته:  آره تو گوگل مپ موقعیتش رو پیدا کردم. جاش خیلی خوبه. یه خیابون با بیوک آرشام و یه خیابون با ددمان فاصله داره. حوالی مسجد کجاتپه!!. بهش برای تخفیف ایمیل زدم. مشکلم اینه که طرف بدتر از خودم انگلیسی بیغ بیغهSad. سایتش رو رفتم دیدم. فکر کنم تنها سایت تو تمام این 100 تا سایتی باشه که دیدم صفحه انگلیسی (تغییر زبان) ندارهTongue. حالا فعلاً در حال تلاش برای فهموندن مطلب بهش هستم. اگر شبی 10 دلار دیگه بیاد پایین به احتمال زیاد باهاش قطعی می کنم. بهتون خبر میدم حالا...
آره انتهای خیابونش می خوره به مسجد کجاتپهSmile البته فوقش حضوری هم بری مطمینا تو این فصل سال اتاق خالی دارن و اونجا هم میتونی باهاشون چونه بزنی ! من که خودم همینجوری رفتم و هتل پیدا کردم !
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Gerdoo ، 3pideh ، rouzbehdarvishi
(2013-01-05 ساعت 17:34)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 17:29)mdna نوشته:  برای رزرو کردن کردیت کارت میخواد یا همینطوری رزرو میکنه؟
الان با منی؟ نمی دونم. گفتم که یه صفجه ورد فزستاده به ترکی. داخل این صفحه یه کادری هست که مشخصات و ایمیلت رو می نویسی. نمی دونم همینو باید براش فرستاد یا کردیت کارتی چیزی می خواد. اگر کردیت کارت بخواد که هیچیSad. امیدوارم تخفیف بده و همینطوری به ایرانی ها اعتماد کنه!!!. یعنی می کنه؟!!!!TongueWink
بله عمو سعید .
من الان رفتم تو سایتش on line reservation کار نمیکرد.عکساشو دیدم اتاقا خوب بود ولی صبحانه اش از آنکارا پلازا خیلی ساده تر بودTongue غذای گرم نداشت تو عکسشBig Grin
راستی اگه خواستین متن ترک رو بذارین ببینیم شاید فهمیدیم چی میگه.
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، lilac ، AsemanAbee ، 3pideh ، Judy Abbott 13
(2013-01-05 ساعت 17:16)Saeedv13 نوشته:  ...لبته از این سه تا که من نام بردم بهتره وگرنه از لطیف اوغلو بهتر هم هتل پیدا میشه تو انکارا!
............
مثلاً با این قیمت ها چه هتلی رو پیشنهاد می کنی علی آقا؟؟

والله نمی دونم ددمان یا انکارا پلازا همین قیمت هست یا نه؟ ولی به نظرم ددمان بلوک a از این یه کم بهتر باشه چون پیاده رویش تا سفارت و دکتر اونگان کمتره. ما البته بچه کوچیک همراهمون بود و خیلی سخت بود ولی برای کسی که بچه نداره پیاده رویش خیلی زیاد نیست البته بگم فصلی که ما مصاحبه داشتیم هوا گرم بود الان که واقعا سخت میشه پیاده رفت این همه راه.
درمورد کردیت و ... شما اگر حضوری مراجعه کنید که همشون جای خالی دارند همیشه. اما اگر حضوری برید نسبت به اینکه از اژانس معروف ج.ب رزور کنید گرونتر میشه. یعنی مثلا اتاق هتل الیت یا اتاپ بلوار رو حضوری بری برای دابلش میدن شبی 80 دلار. اما اگه از تهران پول رو بدید به اژانس میشه شبی 64 دلار که مقرون به صرفه تر هست. یعنی از تهران رزرو کنید بهتره از نظر قیمت.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: el333 ، Saeedv13 ، lilac ، AsemanAbee ، 3pideh
عمو سعید یه چیزی بگم ؟
اینقدر انرژی صرف نکن . خودتم تو استرس ننداز . جای ندیده و نشناخته رو نمیتونی با بچه خیلی کوچیک بری . همون جاهایی که خیلی ها هم رفتن میبینی چند تا نظر مختلف هست چه برسه جایی که هنوز کسی تجربه نداره , البته ممکنه واقعا" هم خوب باشه , ولی شما با بچه کوچیک بهتره امتحانش نکنی , ولی از دوستان مجرد اگر کسی رفت بیاد برامون بگه چطوری بوده Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mdna ، el333 ، ali234 ، amir82 ، r91 ، Saeedv13 ، lilac ، AsemanAbee ، 3pideh ، Judy Abbott 13 ، rouzbehdarvishi
سلام دوستان میشه نمونه ایمیلهایی رو که برای هتلها فرستادید اینجا بزارید؟مخصوصا اونهایی که درخواست تخفیف کردید.
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان