کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-02 ساعت 23:05)AsemanAbee نوشته:  
(2013-01-02 ساعت 20:20)bmojtaba نوشته:  دوستان تا حالا کسی نوا پالاس رفته؟؟؟دوستان اگه کسی چیزی در موردش شنیده یا خودش رفته ممنون میشم اطلاعات بده Wink

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ....ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻧﺮﻓﺘﻢ ﻭﻟﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻡ ﮐﻪ ﺳﺎﻝ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺷﻨﯿﺪﻡ ﮐﻪ ۴ﺳﺘﺎﺭﻩ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻌﻤﻮﻟﯿﻪ ...ﺍﻧﮑﺎﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﻫﺘﻞ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺩﯾﺪﻡ ....ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺑﺎﻻﯼ ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﺍﮐﺎﯼ ﻫﺴﺖ ...ﺗﺎ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺣﺪﻭﺩ ۱۰ﺩﻗﯿﻘﻪ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﺭﺍﻩ ﻫﺴﺖ ....ﭼﯿﺰ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻬﺶ ﻧﻤﯽ‌ﺩﻭﻧﻢ

ﺍﯾﻨﻢ ﻗﯿﻤﺘﺎﺵ ﺳﯿﻨﮕﻞ ﻭ ﺩﺍﺑﻞ ﻭ ﺗﺮﯾﭙﻞ ..... ﻭ ﺍﺩﺭﺳﺶ
NEVA PALAS HOTEL 4* 50 $ 70 $ 90 $ Esat Cad. Küçükesat

ممنونم اقا به نظرتون از اتب بلوار بهتر نیست؟؟بالاخره که 4 ستارستWink
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان:
ﺁﻗﺎﯼ ﺑﯽ .ﻣﺠﺘﺒﯽ .... ﻫﺘﻞ ﺍﺗﭗ ﺑﻠﻮﺍﺭ ﺧﯿﻠﯽ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﮐﯿﺰﯾﻼﯼ ﻫﺴﺖ ﻭ ﺑﻪ ﺑﻘﯿﻪ ﺟﺎﻫﺎ ﻫﻢ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺗﺮﻩ ﻭ ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﻦ ﮔﻔﺘﻦ ﺧﻮﺑﻪ ﻭ ﺭﺍﺿﯽ ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﺩﺭ ﮐﻞ ﻣﻌﻤﻮﻟﯿﻪ .... ﺑﺎﺯﻡ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺩﯾﺪﻡ .... ﺍﮔﻪ ﺷﻤﺎ ﺳﻔﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﻣﺴﺎﻝ ﻭ ﭘﺎﺭﺳﺎﻝ ﺭﻭ ﺑﺨﻮﻧﯿﺪ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻦ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﮐﻪ ﮐﺪﻭﻡ ﻫﺘﻞ ﺭﻭ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻨﯿﺪ . ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﻫﺘﻞ ﻫﺎ ﺭﻭ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻦ ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﮐﻨﯿﺪ . ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ .
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: alirezass ، sadeghi897 ، sayeh_m ، 3pideh ، bmojtaba ، Saeedv13
(2013-01-02 ساعت 22:58)alirezass نوشته:  
(2013-01-02 ساعت 22:53)sadeghi897 نوشته:  سلام
بچه ها من یک سئوالی دارم
اگر ادم هتل نره در انکارا
جایی یا مرکزی هست که ادم مدارکش رو بده اونجا واسش نگه دارن
خودش بره گردش مثلا بعد از مصاحبه ، شهرها و روستاهای اطراف رو ببینه
با تچکر
دی

بابا تو خیلی دل گنده ایBig Grin همه اینجا استرس هتل دارند تو مثل ایندیانا جونز میخوای بری ترکیه گردیTongueBig Grin
من کلا استرسی نیستم، دیCoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: asal1907 ، Gerdoo
(2012-12-09 ساعت 16:18)aminsaeidi1 نوشته:  سلام به دوستان
کسی از دوستان هتل Surmeli رفته و اطلاعاتی در مورد این هتل داره؟آخه قیمتش نسبت به اینکه 5* هست خیلی خوبه؟من یک آژانس پیدا کردم شبی 36دلار میگیره اینجارو

سلام من هم رفتم اژانس اين هتل به من هم معرفي كرد و گفت 5 ستاره هست و هتل تخفيف ويژه و زيادي داده. گفت پياده 12 دقيقه تا سفارت هست
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-01-03 ساعت 11:44)yashim نوشته:  
(2012-12-09 ساعت 16:18)aminsaeidi1 نوشته:  سلام به دوستان
کسی از دوستان هتل Surmeli رفته و اطلاعاتی در مورد این هتل داره؟آخه قیمتش نسبت به اینکه 5* هست خیلی خوبه؟من یک آژانس پیدا کردم شبی 36دلار میگیره اینجارو

سلام من هم رفتم اژانس اين هتل به من هم معرفي كرد و گفت 5 ستاره هست و هتل تخفيف ويژه و زيادي داده. گفت پياده 12 دقيقه تا سفارت هست

به منم بگید.کدوم آژانس؟
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: saeeds61 ، bmojtaba
سلام
لطفا به من هم آژانس رو پیام بزنید
ممنونم
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: bmojtaba
(2013-01-03 ساعت 15:35)saeeds61 نوشته:  سلام
ممنونم

سلام من اصفهان هستم و اژانس 6 روز چارتر به صورت تور در همين هتل سور مالي كه گفتند 5 ستاره هست با تخفيف ويژه با 1 روز ناهار و گشت و ترانسفر واسه 2 نفر و فاصله 4 دقيقه تاكسي و 12 دقيقه پياده قيمت 2150000 هزار تومان

گلد هتل در سفر نامه ها خوندم جالب نيست ولي اينجا بعضي از دوستان تعريف كرده بودند معتوم نشد اخر خوبه يا بد
تشکر کنندگان: bmojtaba
(2013-01-03 ساعت 15:56)yashim نوشته:  
ممنونم

سلام من اصفهان هستم و اژانس 6 روز چارتر به صورت تور در همين هتل سور مالي كه گفتند 5 ستاره هست با تخفيف ويژه با 1 روز ناهار و گشت و ترانسفر واسه 2 نفر و فاصله 4 دقيقه تاكسي و 12 دقيقه پياده قيمت 2150000 هزار تومان

گلد هتل در سفر نامه ها خوندم جالب نيست ولي اينجا بعضي از دوستان تعريف كرده بودند معتوم نشد اخر خوبه يا بد
نفری؟
کیس نامبر: 2013AS37xx ،مصاحبه: فوریه/آنکارا- 390 ترجمه+ 4000 تور و بلیط (دو بار) + $400 مديکال
کلير : 56 روز - March 26 ، دريافت ويزا : 26 April ،مقصد:Austin.TX ورود: 31 می
تشکر کنندگان:
(2013-01-03 ساعت 15:56)yashim نوشته:  
ممنونم

یاشیم جان
عقاید آدمها و خواسته هاشون متفاوته , یکی میبینی اصلا" از یه شهر یا کشوری خوشش نمیاد درنتیجه کلا" همه چیز به نظرش خوب نیست و برعکسش هم میشه , باید ببینی مجموع نظرات به چه سمتی میره , اگر اکثریت براشون خوب نبوده پس حتما" یه ایراداتی داشته .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، AsemanAbee ، yashim
سلام به همه ی 2013ایها، مخصوصاً آنکارایی ها، مخصوصاً اونهایی که هنوز نرفتن مصاحبه، مخصوصاً اونهایی که فوریه میرن مصاحبه اونم هفته ی سومWinkTongue!!!!
دیروز عصر به داشتم فکر می کردم که برای پرواز ما کاملاً وابسته به آژانس ها هستیم و البته چون نیمچه نظارتی هم روشون هست زیاد نمی تونن بهمون اجحاف کنن ولی در مورد هتل دستشون بازتره. بعد به این نتیجه رسیدم که یه بررسی انجام بدم ببینم خودم تا چه حدی می تونم برای رزرو هتل جلو برم. نشون به اون نشون که از دیروز عصر تا همین الان مشغول بررسی هستم و هنوز این بررسی ها تموم نشده که نشده!!!. مراحل انجام کار به این ترتیب بود که میگم:
سایت www.booking.com و www.tripadvisor.com رو نگاه کردم. از دومیه خیلی بیشتر خوشم اومد. هتل های آنکارا رو سرچ کردم. 129 تا هتل!!!. اسم هتل رو در گوگل سرچ کردم. اکثراً سایت مخصوص داشتن که با سرچ گوگل پیداشون کردم. به طور پیش فرض به سایت ترکی هتل وارد میشید. آیکون تغییر زبان رو کلیک کردم. تو قسمت Contact سایت ایمیلشون رو پیدا و تو یک فایل ورد کپی کردم. همه ی ایمیل ها رو تو این فایل ورد جمع کردم. از 129 هتل 88 آدرس ایمیل بدست آوردم. یه متنی نوشتم با این مضمون:
Dear Sir/ Madam,
My family and I have planned a trip to your beautiful country and are interested to have a visit from Ankara during ** to *** February 2013. My family consisted of my wife and I, a 9 years old daughter and an infant. We consider your hotel as one of the most suitable and serious candidates for our accommodation and are interested to know about the prices of your double rooms, any discount or special offerings for this period of time. I am waiting interestingly to hear your surprising offers.
Many thanks for your kindness.
Yours truly,
Saeed diversity visa13
موضوع ایمیل:
Prices of your double rooms for **- *** February 2013
88 تا ایمیل رو در قسمت Bcc ایمیل کپی کردم. و متن بالا رو با موضوع بالا ایمیل کردم. حدود 10 تا ایمیل به دلیل نادرست بودن برگشت خورد. از بقیه هم به تدریج حدود 10 تاشون جواب دادن. همه قیمت هاشون بالاتر از www.tripadvisor.com هست. البته قیمتی که تو این سایت هست مینیمم هست و این یه چیز کاملاً طبیعیه. بعد که قیمت میدن این متن رو براشون می فرستم:
Dear Sir/ Madam,
I found your hotel in www.tripadvisor.com as ranked#** of best Ankara hotels with minimum price of *** US$. However your price is much higher than my considerations for third week of February. I would be grateful if you keep my request active for the two next weeks and let me know if you have a probable discount in your prices.
Many thanks for your fast reply and kindly attentions.
Sincerely,
Saeed
تا حالا سه چهار نفرشون بلافاصله جواب دادن و شبی از 15 تا 20 یورو قیمت هاشون رو کم کردن که به نظرم برای یک هفته مبلغ قابل توجهی میشه. مذاکرات همچنان ادامه دارد. به نتیجه ای رسیدم بهتون خبر میدمBig Grin. نکته ی جالب در مورد هتل آنکارا پلازاست که مامان سایه رفته بود و ازش راضی بود. اگر به www.tripadvisor.com برین میبینین که این هتل رتبه ی دوازدهم هتل ها رو داره و مینیمم قیمتش 78 دلار هست. این هتل متاسفانه ایمیل نداره. یک صفحه ای داره که شما پیامتون رو داخلش می نویسین و رو دکمه submit کلیک می کنین. مثل اون صفحه ای که تو سایت سفارت آنکارا هست. منتهی فقط تو سایت ترکی این صفحه کار می کنه. من ازش استفاده کردم ولی تا حالا جوابی نگرفتم. به هر حال این کارهایی بود که در عرض حدود 30 ساعت انجام دادم و هنوز به نتیجه ی قطعی نرسیدم. ما پس از فروکش کردن تب مسافرت های ژانویه میریم و احتمال می دم که اون موقع تخفیف خوبی بتونیم بگیریم و به هر حال یکی از هتل های اسم و رسم دار اون زمان آفر ویژه ای داشته باشه. تو www.tripadvisor.com هتل هایی با شبی 35 دلار هم پیدا میشه و من اگر مجرد بودم یا با دو تا بچه نمی رفتم و فقط خانمم همراهم بود از امتحان کردن این تیپ هتل ها اِبایی نداشتم. اینهایی که به من جواب دادن تا حالا:
RAMADA ANKARA، OTEL TUNALI، Barceló Ankara Altinel، Crowne Plaza Ankara، HOTEL CAPITAL، Demora Hotel، Marya Hotel ، Asal Hotel، HOTEL BEST، با یکی که نمی دونم اسم هتلش چی بوده!!!. اگر در مورد هر هتلی از اینها کنجکاو بودین می تونم متن ایمیلشون رو براتون تو پست های بعدی کپی کنم. حالا شاید هم با این روش به نتیجه ای نرسم و در نهایت از همون آژانس هتلم رو بگیرم ولی به هر حال سعی خودم رو کردم. اینو هم اضافه کنم که اگر بخوام آژانس کار رزرو بلیطمو انجام بده انتخاب فعلی من هتل آنکارا پلازاست که با توجه به قیمتش واقعاً رنکینگ خوبی داره. این بود انشای ما با موضوع: چگونه سعی کنیم به طور خودسر هتل رزرو کنیمBig Grin؟؟!!. ارادتمند: سعید
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، ASALI ، Soap McTavish ، sayeh_m ، amir82 ، mdna ، Gerdoo ، ensan ، mehdiii ، mgolchin13 ، lilac ، pooyash ، victorygo ، yalda91
ﻋﻤﻮ ﺳﻌﯿﺪ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﯿﻦ .... ﯾﺎﺩ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻓﺘﺎﺩﻡ ....ﻣﻨﻢ ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﯾﮏ ﻫﻔﺘﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺳﺮﭺ ﺗﻮ ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺧﺎﺭﺟﯽ ﻭ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻭ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭ ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺘﻞ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﻮﺩﻡ ...ﺑﺎ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﻫﻢ ﺍﯾﻤﯿﻞ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﺍﺩﻡ ﻭ ﻧﺮﺥ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﺪﺍﺩﻥ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﺑﻮﮐﯿﻨﮓ ﺩﺍﺕ ﮐﺎﻡ ﺑﻮﺩ .... ﺣﺘﯽ ﻣﺰﺍﺣﻢ ﻣﺎﻣﺎﻥ ﺳﺎﯾﻪ ﺷﺪﻡ ﮐﻪ ﺣﻀﻮﺭ ﯼ ﺑﺮﺍﻡ ﺭﺯﺭﻭ ﮐﻨﻦ ﻭﻟﯽ ﺑﺎﺯﻡ ﮔﺮﻭﻧﺘﺮ ﺩﺭ ﻣﯿﻮﻣﺪ ... ﻫﺘﻞ ﺭﯾﮑﺴﻮﺱ ﻫﻢ ﻧﺮﺥ ﻧﺴﺒﺘﺎ ﺧﻮﺑﯽ ﺩﺍﺩ ﻭﻟﯽ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﻫﻤﻮﻥ ﺍﻧﮑﺎﺭﺍ ﭘﻼﺯﺍ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺝ ﺏ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺷﺒﯽ ۹۲ $
ﻫﺘﻞ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﺳﻢ ﺑﺮﺩﯾﻦ ﺭﺍﻣﺎﺩﺍ ﺭﺍ ﺩﯾﺪﻡ ﻧ ﺑﺶ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﮐﻮﭼﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﻮﻧﺎﻟﯽ ﻫﯿﻠﻤﯽ ﻫﺴﺖ ﻭ ﻧﺴﺒﺘﺎ ﺑﻪ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻭ ﺩﮐﺘﺮ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﻭﻟﯽ ﺍﺯ ﺕﻮﺵ ﺧﺒﺮ ﻧﺪﺍﺭﻡ ...! ﮐﺮﺍﻭﻥ ﭘﻼﺯﺍ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺭﻩ .... ﻫﺘﻞ ﻫﺎﯼ ۵ﺳﺘﺎﺭﻩ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﺍﻓﺮ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺑﯽ ﺩﺍﺭﻥ .... ﻫﯿﻠﺘﻮﻥ ﻭ ﺭﯾﮑﺴﻮﺱ ﺭﻭ ﺍﯾﻤﯿﻞ ﺑﺰﻧﯿﻦ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﯿﺪﻥ ....ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﭼﻘﺪﺭ ﭘﺮ ﭼﻮﻧﮕﯽ ﮐﺮﺩﻡ ....!!
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Soap McTavish ، sayeh_m ، mdna ، mgolchin13 ، lilac
با توجه به اینکه هتل زیاده فکر میکنم چونه زدن حضوزی خیلی به صرفه باشه.این هتل نشد یکی دیگه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Gerdoo ، mgolchin13
(2013-01-04 ساعت 00:54)پدی نوشته:  با توجه به اینکه هتل زیاده فکر میکنم چونه زدن حضوزی خیلی به صرفه باشه.این هتل نشد یکی دیگه
پدي جان
درست ميگين ولي با بچه توي اون سرما با خستگي راه و بي خوابي واقعاً سخته كه ادم از اين هتل به اون هتل بره . واگرنه كه به قول عمو سعيد ادم مجرد باشه يا حتي خودش و خانومش باشن خيلي دستش بازتره .
البته اينم بگم كه ما اگر بچه هم نداشتيم همسر بنده حاضر نبود بدون ووچر و برنامه ريزي پاشو از خونه بيرون بذاره Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ASALI ، Soap McTavish ، mdna ، 3pideh ، AsemanAbee ، پدی ، lilac
(2013-01-04 ساعت 00:54)پدی نوشته:  با توجه به اینکه هتل زیاده فکر میکنم چونه زدن حضوزی خیلی به صرفه باشه.این هتل نشد یکی دیگه

سلام. ظاهرا اينجا هيچ كس تمايل نداره با تور بره. فقط من دارم اين كارو انجام ميدم. كم كم دارم به شك ميافتم نكنه دارم اشتباه ميكنم. ما چون مرد همراهمون نيست ترجيح دادم اين كارو انجام بدم.
تشکر کنندگان: 3pideh
(2013-01-04 ساعت 00:42)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-04 ساعت 00:06)AsemanAbee نوشته:  ...ﻫﺘﻞ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﺳﻢ ﺑﺮﺩﯾﻦ ﺭﺍﻣﺎﺩﺍ ﺭﺍ ﺩﯾﺪﻡ ﻧ ﺑﺶ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﮐﻮﭼﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﻮﻧﺎﻟﯽ ﻫﯿﻠﻤﯽ ﻫﺴﺖ ﻭ ﻧﺴﺒﺘﺎ ﺑﻪ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻭ ﺩﮐﺘﺮ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﻭﻟﯽ ﺍﺯ ﺕﻮﺵ ﺧﺒﺮ ﻧﺪﺍﺭﻡ ...! ...
اتفاقاً بیشترین چک و چونه رو با مسئول رزرواسیون رامادا زدم. گفت برو تو سایتمون زمان اقامتت رو مشخص کن و پیشنهادات مارو ببین. رفتم این کار رو انجام داد. یه اتاق دابلش رو می داد 129 یورو. جریان رو بهش گفتم گفت اگر تضمین میدی که رزرو کنی با کردیت کارت یا money order شبی 95 یورو بهت میدیم!!! خلاصه حسابی اهل چونه و معامله ان گویا. فقط مشکل من اینه که با زن و بچه ام و زیاد نمی تونم ریسک کنم وگرنه همونجا حضوری خیلی بهتر جواب میدن. بعد هم ترک ها ادعای اروپایی شدن دارن و اکثراً قیمت ها رو به یورو میدن. ریال هم که در برابر یورو ....Sad
عمو سعيد
كراون پلازا خيلي عاليه ، جزو هتل هاي زنجيره اي كه سرويس عالي ميده و جاي اونم تو انكارا عاليه چون بغل انكاماله WinkWink ولي براي رفتن به دكتر و سفارت بايد هر بار مترو سوار بشين ، البته ايستگاه مترو هم همون نزديكشه . در كل اگر افر خيلي خوبي بده ، انتخاب بدي هم نيست Smile
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، alirezass ، AsemanAbee ، lilac

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان