کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-05 ساعت 20:35)r91 نوشته:  سلام دوستان میشه نمونه ایمیلهایی رو که برای هتلها فرستادید اینجا بزارید؟مخصوصا اونهایی که درخواست تخفیف کردید.
تو ضمیمه این پستم هست. البته من با سوات خودم نوشتم. احتمالاً اشکال گرامری توش زیاد پیدا کنیTongue. تو امضای منم با رنگ قرمز اون آخر هست.
(2013-01-05 ساعت 17:41)mdna نوشته:  ...راستی اگه خواستین متن ترک رو بذارین ببینیم شاید فهمیدیم چی میگه.
فایلش رو گذاشتم تو ضمیمه. با گوگل ترانسلیتور میشه شکسته بسته یه چیزایی فهمید. اگر چیز جالبی دستگیرتون شد به منم بگین. مخصوصاً دو جور قیمت داده که من پایین تری رو برای خودم ملاک قرار دادمTongue. ببینین جریان این قیمت هاش چیه؟!
(2013-01-05 ساعت 18:35)sayeh_m نوشته:  عمو سعید یه چیزی بگم ؟
اینقدر انرژی صرف نکن . خودتم تو استرس ننداز . جای ندیده و نشناخته رو نمیتونی با بچه خیلی کوچیک بری . همون جاهایی که خیلی ها هم رفتن میبینی چند تا نظر مختلف هست چه برسه جایی که هنوز کسی تجربه نداره , البته ممکنه واقعا" هم خوب باشه , ولی شما با بچه کوچیک بهتره امتحانش نکنی , ولی از دوستان مجرد اگر کسی رفت بیاد برامون بگه چطوری بوده Smile
می دونم مامان سایه. من با زن و بچه هوس کشف جدید به سرم زده!!! سر پیری و معرکه گیریBig Grin. دوس دارم یه کشف جدیدی، چیزی هم داشته باشم خوب...Big Grin وگرنه همون ددمان یا آنکارا پلازا امتحان خودشون رو پس دادن. حالا ایمیل دادن که مفتی هست و خرجی نداره. شاید هم یه تخفیفی گرفتیم هم یه جای جدید و خوبی کشف کردیمBig GrinWink. هنوز تا قطعی شدن راه درازی در پیشه. این حرف ها رو به این جوونا می زنم که همش تو این سایت دنبال جواب سئوالاشون هستن. می خوام یه کم برن بیرون و بقیه سایت ها و جاها رو ببینن و بیان تو مهاجرسرا برامون از تجربیات جدیدشون تعریف کنن.

فایل‌های پیوست
.doc   Latifoglu.doc (اندازه 40 KB / تعداد دانلود: 120)
تشکر کنندگان: lilac ، el333 ، AsemanAbee ، alirezass ، sayeh_m ، mdna ، amir82 ، ASALI ، r91 ، bardia9 ، Gerdoo ، 3pideh
[
فایلش رو گذاشتم تو ضمیمه. با گوگل ترانسلیتور میشه شکسته بسته یه چیزایی فهمید. اگر چیز جالبی دستگیرتون شد به منم بگین. مخصوصاً دو جور قیمت داده که من پایین تری رو برای خودم ملاک قرار دادمTongue. ببینین جریان این قیمت هاش چیه؟!
(2013-01-05 ساعت 18:35)sayeh_m نوشته:  عمو سعید یه چیزی بگم
قیمت سمت چپ قیمتی که به شما میده قیمت بعدی اونیه که رو برد زدن.قمتا شامل صبحانه بوفه آزاد می‌شه.قیمت‌ها تا ۳۱.۰۶.۲۰۱۳ اعتبار داره. از هتل گفت که چند تا اتاق داره ،لابی بزرگ و اینترنت کابلی و بی‌ کابل داره ، ...

مسافرا با فکس یا ایمیل رزرو کنند.صورت حساب در ۱۵ روز کاری به حساب زیر پرداخت بشه
حالا باید پرسید می‌شه بعد از اومدن پول رو بدیم؟
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13
خوب دوستان منم برای هفته اول آنکارا هتل های نزدیک سفارت رو توی نقشه http://www.booking.com/landmark/tr/ameri...sy.en.html پیدا کردم، سایتاشون رو دراوردم از گوگل و تلفن و ایمیل زدم برای هفته اول فوریه. که متاسفانه اکثرا قیمتایی که میدن بالاتر از booking.com یا آژانس های تهرانه و بهشونم که میگی میگن خوب از همونجا که ارزونه بگیر. نرخ ما اینه!!
هتل best/ sonno boutique/ king cadya یه تخفیف نصفه نیمه ای دادن البته ولی از همه بیشتر hotel gold انگار اهل معامله است. با هر ایمیل شبی 10لیر میاد پایین :دی البته اینطور که خوندم انگار خیلی راضی نیستن دوستان از هتل گلد. ولی قیمتی که داده با توجه به اینکه ما 4 نفرم هستیم خیلی خوبه
شماره کیس: 2013AS42XX(پدر،مادر،خواهر)/کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای سری اول:12MAY2012با ایمیل/کارنت شدن کیس:Feb2013/مصاحبه:w1 Feb2013/ کلیرنس26March/دریافت ویزا22May
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Gerdoo ، 3pideh
(2013-01-05 ساعت 23:35)mahdio نوشته:  خوب دوستان منم برای هفته اول آنکارا هتل های نزدیک سفارت رو توی نقشه http://www.booking.com/landmark/tr/ameri...sy.en.html پیدا کردم، سایتاشون رو دراوردم از گوگل و تلفن و ایمیل زدم برای هفته اول فوریه. که متاسفانه اکثرا قیمتایی که میدن بالاتر از booking.com یا آژانس های تهرانه و بهشونم که میگی میگن خوب از همونجا که ارزونه بگیر. نرخ ما اینه!!
هتل best/ sonno boutique/ king cadya یه تخفیف نصفه نیمه ای دادن البته ولی از همه بیشتر hotel gold انگار اهل معامله است. با هر ایمیل شبی 10لیر میاد پایین :دی البته اینطور که خوندم انگار خیلی راضی نیستن دوستان از هتل گلد. ولی قیمتی که داده با توجه به اینکه ما 4 نفرم هستیم خیلی خوبه

قیمت سایت ها بدون احتساب 18% مالیات است.
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: fereydoooon ، 3pideh
از من که گذشته بعد از دو سال نظر بدم.. راستی باورم نمیشه دو سال بیشتر گذشته از اون وقتی که برای ویزا رفتم آنکارا .. هی روزگار..

اولین بار وقتی مادرم می خواستن گرین کارت بگیرن رفتم آنکارا ، 9-8 سال پیش بود. اون زمان هیچ شناختی از آنکارا نداشتیم. حقیقتش جوگیر فیلم آدم برفی بودم که ماجراش تو یک هتل درب و داغون استانبول می گذشت! فکر می کردم ترکیه همش اینطوره . از طریق یکی از اقوام شماره آزانسی رو در تهران گرفتیم که دفترش تو آنکارا دقیقا روبروی سفارته. اسمشو یادم نیست الان . فکر کنم گ.پ بود !

کل پکیج رو رزرو کردیم شامل ترنسفر، هتل و دکتر و سفارت و .. . با ایران ایر رفتیم و اول کار بردمون بیوک ارشان. چشمتون روز بد نبینه، تمام تصوراتم در مورد ترکیه و فضای فیلم آدم برفی اومد جلوی نظرم. یعنی مصیبتی بود این مسافرخونه هتل نما. گرچه بعضی هموطنان ایرانی تو لابی در حال سیگار کشیدن و .. بودن، ولی من ومادرم به سرعت برق اعلام نارضایتی کردیم و گفتیم محاله بمونیم اینجا. نصیب نشه !

بعدش نماینده آزانس بردمون اوزیلهان که در برابر بیوک ارشان بهشت بود. خوب تا جایی که متوجه شدم دو بخش داشت که یکی بهتر بود و گرونتر. ما یکی از همون اتاقها رو بعد از دیدن چند تا اتاق انتخاب کردیم . تمیز بود و مرتب و همه امکانات رو هم داشت. فرداش موقع صبحانه با کلی هموطن ایرانی گل آشنا شدیم که هنوز بعد از این همه سال دلم برای تک تکشون تنگ میشه. با خیلی هاشون تا مدتها بعد هم تو ایران ارتباط داشتیم. الان هم می دونم یکیشون کارولینا زندگی می کنه. خلاصه اینکه شدیم یک تیم حدودا 20 نفری که به لطف سفارت دو هفته موندگار شدیم اونجا. چون یادمه کل گروه مشکل فرم جدیدی مالیاتی یا به اصطلاح اون زمانها، W2 رو داشتن و باید براشون فکس می شد از آمریکا. بگذریم که ایمیل و این حرفها گویا اصلا باب نبود (:-) برای همین مجبور بودیم یک هفته دیگه همه بمونیم. اونقدر شهر آنکارا رو از کله سحر تا نصفه شب زیر و رو می کردیم و آتیش می سوزوندیم که هنوز اون سفر ، بهترین سفر عمرم به حساب میاد.

راستی حالا که فکر می کنم هیچ کس اون سال بحث کلیرنس و اینها نداشت. همه یکضرب می گرفتن ! در ضمن لاتاری هم بسیار کم بود، یا من اصلا حتی ندیدم. همه خانوادگی بودن یا کیس ازدواج. دکتر اونگان هم از زمان ادم و حوا تو همین تشکیلات بوده گویا ! خلاصه اینکه عالی بود اون سفر. برای همین خاطرات خلیلی خوبی از اوزیلهان دارم. بگذریم که یک مورد ناخوشایند هم پیش اومد. اون هم یکی از به قول خودش اعضای سفارت یکی از کشورهای شمال ایران (..ستان ها ! ) اونجا بود که متاسفانه تو کار تاسف باری بود. بودن افرادی که مدتها به دلایلی مجبور بودن در ترکیه بمونن گاهی با بچه و گاهی تنها و راه برگرشت به ایران نداشتن و پولشون تموم میشد و .. و این آقا .. بله نکته سیاه اون سفر - بازم مثل آدم برفی - همون بود فقط. وگرنه آنکارا همش امنیت بود حتی ساعت دو شب که ما هنوز بیرون می گشتیم ، هیچ مشکلی نبود.

گذشت و من بعد از 6 سال ، واجد شرایط شدم که برم آنکارا این بار برای خودم. البته محل مصاحبه من اول ابوظبی بود که خودم به آنکارا تغییر دادم. این بار دیگه مهاجرسرا شناس بودم واسه خودم (:-) با آزانس دیگری که تو همین کار هست تماس گرفتم و ترنسفر و هتل رو ازشون گرفتم. هتل ددمان بلوک آ . این سفر هم عالی بود. فقط کلیرنس خوردم و توفیق اجباری بود که برگردم آنکارا . اون هم بعد دو هفته ! وقتی زنگ زدم آژانس که بلیط بگیرم ، طرف گفت از طرف من به سفارت بگو آزار دارین بعد دو هفته آدمو می کشونین اونجا؟ آخه دو هفته هم شد انتظار کلیرنس؟

این بار به پیشنهاد همون آزانس رفتم هیلتون با قیمتی مثل ددمان. این که دیگه خیلییی خوب بود. وای خدایا من عاشق آنکارام ! تو این سفر User عزیز هم اونجا بودن ولی اوزیلهان. تلفنی صحبت کردیم اما توفیق نشد از نزدیک ببینمش. روز برگشت آژانس ما رو از هیلتون سوار کرد و رفتیم ددمان که مسافرهای اونجا رو هم برداره بریم فرودگاه. یکی از بزرگترین فوتبالیستهای ایران هم اون موقع با همسر و دختر نازش اومده بودن برای گرین کارت خانم و کوچولو. خلاصه با هم بودیم تا تهران.

حالا هدف از بیان خاطرات این بود که تو انتخاب هتل و .. خیلی دقت کنید. بعضی افراد شاید راحت تر باشند که ماجراجویی کنند، ولی اگه مثل من حوصله دردسر ندارید، بهتره که بیشتر هزینه کنید اما آرامش خاطر داشته باشید. خیلی سخته تو جایی که نمی شناسید به مشکل برخورید. مردم آنکارا خیلی خوب هستند و دوست دارن کمک کنند. اما بعضی مسائل قابل پیشگیری هست !

سفر خیلی خوب و خاطره انگیزی رو برای همه آرزو می کنم. اونجا رفتین، حتی تو مطب اونگان یاد من باشید. دلم برای آنکارا تنگ شده (:-)
تشکر کنندگان: studpk ، Danoosh ، ali234 ، bardia9 ، asal1907 ، nima1348 ، ASALI ، ensan ، afs ، Saeedv13 ، mdna ، Soap McTavish ، saeeds61 ، Gerdoo ، AsemanAbee ، 3pideh ، noura ، amir82 ، dana ، Judy Abbott 13 ، artartinjoon ، Aida.s
(2013-01-06 ساعت 01:26)آسمان نیلگون نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 23:35)mahdio نوشته:  خوب دوستان منم برای هفته اول آنکارا هتل های نزدیک سفارت رو توی نقشه http://www.booking.com/landmark/tr/ameri...sy.en.html پیدا کردم، سایتاشون رو دراوردم از گوگل و تلفن و ایمیل زدم برای هفته اول فوریه. که متاسفانه اکثرا قیمتایی که میدن بالاتر از booking.com یا آژانس های تهرانه و بهشونم که میگی میگن خوب از همونجا که ارزونه بگیر. نرخ ما اینه!!

قیمت سایت ها بدون احتساب 18% مالیات است.

booking.com که صراحتا برای قیمتاش مینویسه: Included in room price: 8 % VAT, Breakfast.
شماره کیس: 2013AS42XX(پدر،مادر،خواهر)/کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای سری اول:12MAY2012با ایمیل/کارنت شدن کیس:Feb2013/مصاحبه:w1 Feb2013/ کلیرنس26March/دریافت ویزا22May
تشکر کنندگان:
دوستان چرا کسی از berimsafar.comهتل رزرو نمیکنه؟؟؟
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: bardia9
(2013-01-06 ساعت 10:55)asal1907 نوشته:  دوستان چرا کسی از berimsafar.comهتل رزرو نمیکنه؟؟؟
چون گرونه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: bardia9 ، asal1907 ، my2220 ، bmojtaba ، sadeghi897
دوستان سلام
من می خوام کم کم برای خرید بلیط اقدام کنم چون مطمئن نیستم یک ضرب می گیرم می خوام یکطرفه بلیط بگیرم. فقط کلا یکی به من یه آژانس هواپیمایی خوب و منصف رو پیشنهاد کنه اگه میشه برام پیغام خصوصی بزارید
می خوام پرواز ماهان باشه چون میگن ارزونتره
حالا اگه کسی هست بهترشو سراغ داره بهم بگه
من شهرستان هستم و اینجا برای پرواز یک طرفه قیمت رو بالامیگن. و می گن به مسئولیت خودمون هست و فلان نمی دونم منظورشون چیه والا.
تشکر کنندگان:
(2013-01-06 ساعت 11:42)my2220 نوشته:  دوستان سلام
من می خوام کم کم برای خرید بلیط اقدام کنم چون مطمئن نیستم یک ضرب می گیرم می خوام یکطرفه بلیط بگیرم. فقط کلا یکی به من یه آژانس هواپیمایی خوب و منصف رو پیشنهاد کنه اگه میشه برام پیغام خصوصی بزارید
من شهرستان هستم و اینجا برای پرواز یک طرفه قیمت رو بالامیگن. و می گن به مسئولیت خودمون هست و فلان نمی دونم منظورشون چیه والا.

سلام

اژانس جزیره بهشت رو سرچ کنی راحت پیداش میکنی که خیلی از بچه ها از اون بلیط گرفتن من پرواز سیستمی ماهان گرفتم واسه 2 هفته دیگه کمتر از 600 شد خوبیش اینه که اگه تاریخ برگشت هم تغییر بدی هیچ جریمه ای ازت نمی گیره ماهان
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: asal1907 ، Saeedv13 ، mdna ، Soap McTavish ، myou ، my2220
سلام
دوستان که بلیط چارتری ماهان خریدن چند روز قبل پرواز بلیطو آژانس مربوطه بشون رسوند؟
آژانس به من میگه دو روز قبل پرواز بلیطو میدیم. بقیه دوستان هم اینطور بودن؟
کیس: 2013ASxxx * کنسولگری: آنکارا * تعداد افراد کیس : 3 * مصاحبه: ژانویهW2 * هزینه ها: 21ت عکس + 40ت پست + 180ت واکسن + 190ت ترجمه
تشکر کنندگان:
(2013-01-06 ساعت 14:05)mahyar_sni نوشته:  سلام
دوستان که بلیط چارتری ماهان خریدن چند روز قبل پرواز بلیطو آژانس مربوطه بشون رسوند؟
نه يعني چي ؟ خودشون هم دو روز قبل پرواز پولشو ميگيرن ؟ همون موقع كه بليط رو خريدين و مبلغش رو پرداخت كردين بايد بليط رو صادر كنن
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: raham ، Soap McTavish ، alirezass ، Gerdoo ، mahyar_sni ، bmojtaba
(2013-01-06 ساعت 11:59)bmojtaba نوشته:  

سلام

اژانس جزیره بهشت رو سرچ کنی راحت پیداش میکنی که خیلی از بچه ها از اون بلیط گرفتن من پرواز سیستمی ماهان گرفتم واسه 2 هفته دیگه کمتر از 600 شد خوبیش اینه که اگه تاریخ برگشت هم تغییر بدی هیچ جریمه ای ازت نمی گیره ماهان

دوست عزیز من همین حالا تماس گرفتم ، میگن فقط دو طرفه و 800 به بالا و در صورت تغییر تاریخ برگشت تا 50 یورو جریمه. ممنون میشم بفرمایید چطوری این بلیت را تهیه کردید.
تشکر کنندگان: alirezass ، asal1907 ، Tomas
(2013-01-06 ساعت 14:34)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-06 ساعت 14:05)mahyar_sni نوشته:  سلام
نه يعني چي ؟ خودشون هم دو روز قبل پرواز پولشو ميگيرن ؟ همون موقع كه بليط رو خريدين و مبلغش رو پرداخت كردين بايد بليط رو صادر كنن

شما نظزتون درباره هتلradisson blue چی اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
باتشکر
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-06 ساعت 15:25)myou نوشته:  
(2013-01-06 ساعت 11:59)bmojtaba نوشته:  

سلام

دوست عزیز من همین حالا تماس گرفتم ، میگن فقط دو طرفه و 800 به بالا و در صورت تغییر تاریخ برگشت تا 50 یورو جریمه. ممنون میشم بفرمایید چطوری این بلیت را تهیه کردید.
my222 سلام. من صبح رفتم يك اژانس گفت با پرواز ماهان بهت بليط ميدم رفت و برگشت 10 روزه بگير به همون قيمت چارتر 390 . بعد هتل يك هفته برات رزرو ميكنم. بليط 10 و هتل 1 هفته هتل هم هتل 5 ستاره سورمالي شبي 40 $ بعد اگر اونجا پروازت تغيير كرد و خواستي زودتر برگردي ماهان 1 بار رايگان اين كارو انجام ميده. ترانسفر هم برام 20 $ بود تخفيف داد مجاني. اگر هم كارت همون 10 روز شد زنگ بزن برات هتا 3 روز ديگه رزرو كنم.
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: mdna ، my2220 ، fereydoooon ، 3pideh ، lilistar ، Judy Abbott 13 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان