کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-09 ساعت 00:51)mahdio نوشته:  دوستانی که مصاحبه شون اولای فوریه اس، ترکیش ایرلانز یه پروموشن (promotion price) زده برای ژانویه که همون کلاس 863 تومنی رو 610 میده! مثلا ما چون خروجمون از ایران 31 ژانویه اس بهمون تعلق گرفت!!! خیلی به صرفه اس مخصوصا اگه روزای که میخواین ماهان و ایران ایر نباشه و مجبور باشین با ترکیش برین. قیمتش الان نزدیک به سیستمی های ماهان و ایران ایره و حتی ارزونتر.

خوش به حالتون! کاش شامل کل فوریه میشد! Sad
کیس نامبر: 2013AS39##، دو نفر، رویت قبولی: 1 می 2012 ، ارسال فرمها : 20 می با آرامکس، مصاحبه: w3 فوریه، آنکارا، برگه صورتی‌,کلیر ۸ می‌
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کسی میدونه gold hotel چه جوریه؟
کیس نامبر:2013as3900.تاریخ مصاحبه:w2 feb. آنکارا مدت انتظار:70 روز
تشکر کنندگان:
(2013-01-08 ساعت 11:54)nirvana_kobin نوشته:  دوستان سلام من پنجشنبه وقت دارم به نظرتون صبح هم میتونم برم از ایران ؟ مثلا با پرواز ماهان 5.30

اگه منظورتون اینه که پنجشنبه صبح وقت دکتر دارید و میخواید که همون پنجشنبه صبح تشریف ببرید یکی‌ از دوستان من همین کار رو کرد و مشکلی‌ هم نداشت و یه شب هتل رو هم با این روش از هزینه‌هاش کم کرد. اگه معمولأ زود خسته نمی شید فکر نمیکنم مشکلی‌ داشته باشه! اصولاً به میزان انرژیتون برمیگرده و وضعیت همراهانتون، البته اگه همراه دارید!!

(2013-01-09 ساعت 13:28)2600kasra نوشته:  سلام دوستان.20فوریه نوبت مصاحبه منه.مدارکموپست کردم الان دیدم رسیده.ازبین دوستان کسی هست که تواین روزنوبت داشته باشه؟یا2روزاین طرف یا اون طرف تر با من همسفربشه؟2013as000016xx :-)

دوست عزیز حتما تعطیلی دکتر در تاریخ ۱۸ فوریه رو تو برنامه‌هاتون مد نظر قرار بدید.

(2013-01-07 ساعت 16:02)alirezass نوشته:  
(2013-01-07 ساعت 15:59)mdna نوشته:  
(2013-01-07 ساعت 13:18)sh_aytak نوشته:  با سلام
شما از کدوم آژانس گرفتید که 92 دلار گفتن ؟ میشه بگید؟ یا پیام خصوصی بدین چون من 100 دلار قیمت گرفتم چند آژانس دیگه هم که قیمت گرفتم بیشتر از این قیمت میگفتن .ممنون
پیغام خصوصی دادم.

اگر امکان داره برای من هم پیام خصوصی بدین این آژانس رو ممنون میشمSmile

ممنون میشم اگه به من هم اسم آژانس رو پیام خصوصی بدید.Smile
کیس نامبر: 2013AS39##، دو نفر، رویت قبولی: 1 می 2012 ، ارسال فرمها : 20 می با آرامکس، مصاحبه: w3 فوریه، آنکارا، برگه صورتی‌,کلیر ۸ می‌
تشکر کنندگان: ani_sheiton
(2013-01-09 ساعت 23:23)ali usa نوشته:  سلام دوستان
کسی میدونه gold hotel چه جوریه؟
سلام در سفر نامه ها خوندم هتل خوب و تميزي هست و نزديك سفارت
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: ali usa
هتل های siyav ، گلد و اتاپ بلوار تقریبا نسبت به هم و نسبت به سفارت آمریکا فاصله کمی دارند. هر سه سه ستاره هستند. اینجا با بچه های اون هتل ها هم صحبت کردیم. هر کدوم یه سری مزایایی نسبت به هم دارند ولی توقع شما باید در حد همون 3 ستاره ترکیه باشه.
مثلا سیاو اتاق های بزرگتر و تمیزی داره ولی گلد صبحونه بهتری داره. این طور که دوستان ما گفتند اتاپ بلوار سرعت اینترنت بهتری داره و ..
در ضمن اگر سفرت طول بکشه و بخواهید هتل رو تمدید کنید (منظور از دفتر ماهان در ترکیه) هتل گلد شبی 55 دلار و سیاو و اتاپ 45 دلار هستند.

نکته مهم چون دیدم بالا سوال شده بود
اگر در پرواز چارتر ماهان بخواهید بلیط برگشت رو تغییر بدهید از اول ژانویه 2013 جریمه داره و حداقل جریمه بر اساس جایی که در پرواز جدید گیرتون بیاد 40 یورو و چیزی حدود 53 دلار هست.

دوستانی که برای گرفتن ویزا دارن میان ترکیه و با سیستم UPS هستند:
سیستم UPS کاملا قر و قاطی شده. تمام کسانی که با من ترکیه اومدن ظرف مدت دوشنبه که پاسپورت ها رو دادیم تا پنچشنبه موفق به گرفتن ویزا ها نشدیم و UPS هم مثل سابق قابل track نیست. همگی مجبور به تمدید هتل و تعویض بلیط برگشت شدیم.
ضمنا در هتل ما موردی بود که دیروز و بعد از 10 روز ویزاشون رسید. که اگر 3 روز ناکاری رو کم کنیم میشه 7 روز کاری

این موارد رو در نظر داشته باشید.
تشکر کنندگان: raham ، sayeh_m ، bmojtaba ، Saeedv13 ، my2220 ، pooyash ، alirezass ، mdna ، AsemanAbee ، Judy Abbott 13 ، yashim ، ابی هانی ، ASALI ، amir82 ، afs ، roeentan ، mohajer13 ، lilac ، r_ent ، rira1982 ، zavosh
(2013-01-09 ساعت 11:48)yashim نوشته:  
(2013-01-09 ساعت 11:19)my2220 نوشته:  سلام
بچه ها من مصاحبم هفته سوم فوريه هست به نظرتون الان بليط تهيه كنم زود نيست؟؟/
چارتر رفت و برگشت رو 480 قيمت دادن كه يكبار هم رايگان ميگن قابل تغييره
و سيستمي 540 به نظرتون كدوم رو بگيرم؟؟؟
سلام دوست عزيز چارتر كه به من داد 39000 چرا 480؟

کلاس های بلیط ها متفاوت هست شاید شما که 390 هستی قابل تغییر نباشه، هرچه زمان قابل تغییر بودن زیاد تر باشه بلسط گرون تره مثلا کلاس G پایین تریم کلاس و بدون قابلیت تغییر
کیس نامبر: 2013AS37xx ،مصاحبه: فوریه/آنکارا- 390 ترجمه+ 4000 تور و بلیط (دو بار) + $400 مديکال
کلير : 56 روز - March 26 ، دريافت ويزا : 26 April ،مقصد:Austin.TX ورود: 31 می
تشکر کنندگان: AsemanAbee
دوستان عزیز مصاحبه ی ما هفته ی دیگه است ما هتل هیلتون گرفتیم و باپرواز ترکیش میریم سه شنبه پروازمونه
شماره کیس :**2013AS000028
تاریخ رویت قبولیmay
کنسولگری:ANKARA
زمان مصاحبه:هفته ی سوم ژانویه.  نتيجه: ويزاي يه ضرب
تعداد :2  نفر  
ساكن تگزاس در حال حاضر
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، AsemanAbee ، Gerdoo
خوب کارنتی های جدیدومسافر آنکارا .بسم الله
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: raham ، sadeghi897
الان از آژانس میام. خانمه زنگ زد به یکی از دوستاش در تهران که برای پرواز مستقیم تهران- آنکارا در هفته سوم فوریه قیمت بگیره. خانمه در آژانس تهران پرواز ماهان رو پیشنهاد داد به 390 تومن برای بزرگسال!!!. اولش کلی مشعوف شدیم ولی بعد فهمیدیم طرف هفته سوم فوریه رو متوجه نشده و فکر کرده برای هفته سوم ژانویه بلیط می خوایمSad. نتیجه این که اگر جرات دارین و ایضاً مقادیر متنابهی اعصاب اضافی میشه تا نزدیک های مصاحبه صبر کرد و وقتی بلیط ها رو دستشون باد کرد با قیمت بهتری خرید. خانمه می گفت دور از جون شما، گلاب به روتون، روم به دیوارTongue هیچ انسان دوپای عاقلی فوریه آنکارا نمیره و پروازها همه خلوته. مگر این که شانس شما نمایشگاهی در اون موقع برگزار شه که اونم بعیده. البته راستش با این رویه حداکثر مبلغی که صرفه جویی می کنین حدود 120 تومن برای هر نفر بزرگساله که شاید به استرسش نیارزه.
تشکر کنندگان: bmojtaba ، AsemanAbee ، afs ، raham ، mdna ، alirezass ، Soap McTavish ، Judy Abbott 13 ، yashim ، mrr777 ، mohajer13 ، sadeghi897 ، pooyash ، r_ent ، victorygo ، Gerdoo ، roeentan
دوستان امسال کسی هتل segmen رفته؟ سفرنامه 2012 بچه ها که رفتند خوندم فکر کنم بد نباشه مخصوصا از نظر سیستم گرمایش.
***2013AS00002 * روئیت قبولی 1 May * ارسال فرمها:7May * ارسال مجدد فرم با ایمیل 8Oct*افراد کیس:1نفر* تاریخ کارنت شدن: 8 Nov* مصاحبه آنکارا هفته 3 ژانویه* ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان:
سلام به دوستای گلم
جریان این فرم ds-160چیه؟
کیس نامبر:2013as3900.تاریخ مصاحبه:w2 feb. آنکارا مدت انتظار:70 روز
تشکر کنندگان:
(2013-01-10 ساعت 18:20)ali usa نوشته:  سلام به دوستای گلم
جریان این فرم ds-160چیه؟
این فرم مخصوص توریستی هاست تو لاتاری جریانی نداره Big Grin ولی اگه میخوای توریستی بری جریان داره باید پرش کنی دیگهBig Grin
تشکر کنندگان: ali usa ، r_ent
دوستان
مدارک حضرت آقا (خودم) فرستادم، دی
با پست DHL خوب چه طوری چک کنم کی می رسه؟
با تچکر
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: asal1907 ، rouzbehdarvishi ، Gerdoo
(2013-01-10 ساعت 19:23)sadeghi897 نوشته:  دوستان
با تچکر
دی

برو تو سایت DHL حضرت آقا با اون ترک نامبری که پست داده میتونی راحت چک کنیBig Grin
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، r_ent ، rouzbehdarvishi ، Gerdoo
(2013-01-10 ساعت 19:23)sadeghi897 نوشته:  دوستان
با تچکر
دی

با سلام
شما از طریق این سایت : http://www.dhl.com/en.html
در قسمت -Track Your Shipment شماره ارسال پستی خودتان را وارد کنید
سپس با کلیک کردن آیکون track گزارش کاملی از ارسال پستی شما از مرحله پست تا مرحله تحویل آن بصورت مرحله به مرحله ارایه میشود.
قاعدتا پس از 72 ساعت تحویل سفارت میگردد.

با آرزوی موفقیت تمام دوستان مهاجر و شما دوست عزیز
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، fereydoooon ، alirezass ، rouzbehdarvishi ، Gerdoo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان