کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-12 ساعت 09:56)alirezass نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 09:45)Saeedv13 نوشته:  ظاهر سایت دکتر اونگان عوض شده یا من آلزایمر دارم و فکر می کنم یه جور دیگه بوده؟؟!!Tongue.

معلوم پیر شدیWink عمو سعید آره بابا خیلی وقته

سلام عمو سعید گل
آقا حق با علیرضا هست یک مدتی هست تغییر کرده ولی فکر کنم هزینه هارو مثل قبل میگیره اینو زیاد کرده که اگه یک موقع واکسن بهت زد و هزینت شد 200 د.لا.ر اعتراض نکنی چون مهتاب-2251 همین چندروز پیش مدیکال انجام داده چیزی از این افزایش نگفته!!! در صورتی که من حدودا اوایل این ماه سایت دکتر را چک کردم قیمت هاش تغییر کرده بود!!!
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mhz_ir ، ASALI ، sayeh_m ، r_ent ، mdna ، rouzbehdarvishi ، alirezass ، yashim ، afs ، Gerdoo ، lilac ، bardia9
دوستان کسی اطلاع داره هاستل از نظر امنیت چطوره با توجه به اینکه اسناد و مدارک همراه داریم؟
***2013AS00002 * روئیت قبولی 1 May * ارسال فرمها:7May * ارسال مجدد فرم با ایمیل 8Oct*افراد کیس:1نفر* تاریخ کارنت شدن: 8 Nov* مصاحبه آنکارا هفته 3 ژانویه* ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: amir82
(2013-01-12 ساعت 13:43)poopak نوشته:  دوستان کسی اطلاع داره هاستل از نظر امنیت چطوره با توجه به اینکه اسناد و مدارک همراه داریم؟

بستگی به هاستل داره اگر ایمیلشو دارید ایمیل بزنید بپرسید safety box دارن یا نه.
تشکر کنندگان: amir82 ، poopak ، rouzbehdarvishi
سلام به دوستان.
منم برای هفته اول فوریه بلیط (ماهان)گرفتم.دو نفر 840 هزار تومان.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: yashim ، pooyash ، amir82 ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، ASALI ، lilac
سلام دوستای گلم..تاریخ مصاحبهٔ من افتاده اسفند..آنکارا.اگر کسی‌ می‌دونه لطفا ایمیل سفارتو واسعم بذاره تا من یه میل بزنم و باهاشون هماهنگ کنم..مرسی‌
ویزا یه ضرب.روز مصاحبه...Smile
Wink
تشکر کنندگان: mdna
(2013-01-12 ساعت 15:46)tooska68 نوشته:  سلام دوستای گلم..تاریخ مصاحبهٔ من افتاده اسفند..آنکارا.اگر کسی‌ می‌دونه لطفا ایمیل سفارتو واسعم بذاره تا من یه میل بزنم و باهاشون هماهنگ کنم..مرسی‌
هماهنگی نمی خواد
شما چند روز قبل وقت دکتر بگیر
مدارک هم پست کن
CSC هم ثبت نام کن
فرم های ارسالی برای سفارت هم یادت نره
خواندن چندین سفرنامه هم لازمه اگر ترکیه می ری لینک امضای من می تونه بهت کمک زیادی بکنه
Big GrinCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: bmojtaba ، amir82 ، Saeedv13 ، Soap McTavish ، AsemanAbee ، lilac ، rouzbehdarvishi ، bardia9 ، tooska68
(2013-01-12 ساعت 09:45)Saeedv13 نوشته:  ظاهر سایت دکتر اونگان عوض شده یا من آلزایمر دارم و فکر می کنم یه جور دیگه بوده؟؟!!Tongue. به نظرم هزینه هاشم افزایش داده. ویزیت دکتر تا جایی که یادمه 70 دلار بود. حالا شده 100 دلارSad یا اشتباه می کنم؟Sad. حالا که بیمارستان آمریکایی هم قراردادش با سفارت کنسل شده چه تُرکتازی بکنه این اونگان!!!Sad.
عمو سعید هم تو سایت اونگان گرون شده اینجا هم تو سایت سفارت اینجا داستان چیه؟؟؟کسی خبر داره
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، fereydoooon ، Gerdoo ، lilac ، rouzbehdarvishi
(2013-01-12 ساعت 15:46)tooska68 نوشته:  سلام دوستای گلم..تاریخ مصاحبهٔ من افتاده اسفند..آنکارا.اگر کسی‌ می‌دونه لطفا ایمیل سفارتو واسعم بذاره تا من یه میل بزنم و باهاشون هماهنگ کنم..مرسی‌
سلام عزیزم شما کارنتی ژانویه هستین؟یا فوریه؟نامتون کی اومد؟حدودا کیس نامبرتون چنده؟

من فقط میدونم که کارنت شدم...و دو هفته اخر اسفند مصاحبم هستش...به نظرتون از حالا بلیط بگیرم؟ممکنه گیرم نیاد؟؟؟کی بلیط بگیرم خوبه؟
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان:
(2013-01-12 ساعت 17:24)yasaman1111 نوشته:  
سلام عزیزم شما کارنتی ژانویه هستین؟یا فوریه؟نامتون کی اومد؟حدودا کیس نامبرتون چنده؟

من فقط میدونم که کارنت شدم...و دو هفته اخر اسفند مصاحبم هستش...به نظرتون از حالا بلیط بگیرم؟ممکنه گیرم نیاد؟؟؟کی بلیط بگیرم خوبه؟

دوست عزیز اصلا نیازی به عجله نیست، پروازا اکثرا خالین. فعلا دنبال کارهای دیگه تون باشین
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sadeghi897 ، iman63ir ، tooska68
(2013-01-11 ساعت 21:34)victorygo نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 20:44)omidian نوشته:  
(2013-01-09 ساعت 00:15)victorygo نوشته:  سلام به همگی، منم بلیط یه طرفه ماهان برای هفته سوم فوریه گرفتم 200.
سلام دوست عزیز
تا اونجایی که من میدونم شما باید بلیط دو طرفه بگیرید..توی فرودگاه ممکنه بهتون گیر بدن !! برای یکی از دوستان من این جریان پیش اومده بود..بد نیست از سفارت ترکیه بپرسید...به آژانسی ها نمیشه خیلی اعتماد کرد !!

دوست عزيز چه گيري ممكنه بدن؟ :-(
من توی تاپیکهای دیگه هم خوندم "کسانی میتونن بلیط یک طرفه بگیرن که مقیم اون کشور باشن"...باز هم سوال کنید بد نیست!!
شماره کیس:2013AS40xx
رویت قبولی : 15 جون
ارسال مدارک : 26 جون
کارنت : دسامبر2012
مصاحبه: فوریه
تشکر کنندگان: Saeedv13
دوستان
چون خيلي از دوستان تو پيغام خصوصي از من در مورد انكارا پلازا پرسيده بودن ، دوباره اينجا ميگم ، براي بچه هاي زير ١٢ ميتونين تخت نگيرين البته باز هم از اژانس ها بپرسين . براي بچه تخت اضافه ميذارن . در ضمن اين هتل هايي كه نزديك سفارته مثل انكارا پلازا. يا مثلاً بست وسترن و يكي دو تا ديگه كه الان خاطرم نيست ، فست فود نزديكش نيست ، بايد حدود ١٥ دقيقه پياده برين تا كيزلاي يا مثلاً خ مشروطيت . در ضمن تو انكارا مك دونالد زياد نيست ، البته تو مراكز خريد هست ولي تو خيابون بيشتر برگر كينگ هست .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mrr777 ، sadeghi897 ، rozelo ، amir82 ، lilac ، mdna ، sohi ، rouzbehdarvishi ، رجبعلی ، Saeedv13 ، fire dragon ، bardia9 ، lilistar ، victorygo ، pooyash
آقا ما هر چي تو google map جستجو كرديم مكان سفارت رو تو آنكارا پيدا نكرديم به جاش سفارت اسراييل رو ميده.چيكار كنيم؟
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان:
(2013-01-13 ساعت 00:50)r91 نوشته:  آقا ما هر چي تو google map جستجو كرديم مكان سفارت رو تو آنكارا پيدا نكرديم به جاش سفارت اسراييل رو ميده.چيكار كنيم؟

در این لینک، نقشه آنکارا هست که من موارد مهم از جمله سفارت رو در اون علامت گذاشتم.
(2013-01-13 ساعت 00:50)r91 نوشته:  آقا ما هر چي تو google map جستجو كرديم مكان سفارت رو تو آنكارا پيدا نكرديم به جاش سفارت اسراييل رو ميده.چيكار كنيم؟
(2013-01-13 ساعت 01:03)hasti_banoo نوشته:  در این لینک، نقشه آنکارا هست که من موارد مهم از جمله سفارت رو در اون علامت گذاشتم.
یه نگاهی به این نقشه از سایت www.booking.com بکنید. سفارت آمریکا درست در مرکز نقشه هست با هتل های اطرافش (آیکون آبی کمرنگ که بزرگتر از بقیه است). وقتی موس رو روش نگه دارین می نویسه: American Embassy. یکی از خوبی هایی که این سایت داره و سایت مشابهش یعنی tripadvisor با این کیفیت نداره همین نقشه اش هست.
تشکر کنندگان: pr.kia ، amir82 ، ASALI ، sayeh_m ، fereydoooon ، bardia9 ، rouzbehdarvishi ، sadeghi897 ، mrr777 ، lilac ، r91 ، yasaman1111 ، ابی هانی
سلام
دوستان یه سوال دارم و اون اینه که با توجه به اینکه من شب میرسم ترکیه حوالی 8:30-9 ، کسی اطلاع داره این اتوبوسهای EGGO تا چه ساعتی کار می کنند؟
4may2012----->20may2012---->4feb2013----->16 apr 2013---->6may 2013 ----> 3 july 2013
3 جولای دالاس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان