کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-20 ساعت 15:17)IN.USA@2013 نوشته:  بچه ها بهترین وسیله کتری برقیه با چای نپتون خیلی حال میده ! ببرید که پشیمون نشید !
اولا" اون نپتون که گفتی یه نوع جارو هستش Big GrinBig Grin فکر کنم منظورت لیپتونه Big Grin بعد هم دوستان باید تحقیق کنن که توی هتل کتری برقی هست یا نه که اگر باشه با خودشون بی خودی نبرن اگر کتری برقی باشه معمولا" چای لیپتون Big Grin هم کنارش هست Wink
البته درستش چای کیسه ایه چون لیپتون یه بِرَنده Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: bardia9 ، 3pideh ، Saeedv13 ، amir82 ، Gerdoo ، Soap McTavish ، mdna ، HRSH ، fire dragon ، farhadfsh ، mgolchin13 ، rezagh ، AsemanAbee ، fereydoooon ، Tomas ، marjani
(2013-01-20 ساعت 15:27)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 15:17)IN.USA@2013 نوشته:  بچه ها بهترین وسیله کتری برقیه با چای نپتون خیلی حال میده ! ببرید که پشیمون نشید !
اولا" اون نپتون که گفتی یه نوع جارو هستش Big GrinBig Grin فکر کنم منظورت لیپتونه Big Grin بعد هم دوستان باید تحقیق کنن که توی هتل کتری برقی هست یا نه که اگر باشه با خودشون بی خودی نبرن اگر کتری برقی باشه معمولا" چای لیپتون Big Grin هم کنارش هست Wink
البته درستش چای کیسه ایه چون لیپتون یه بِرَنده Wink

ای بابا شما هم هی بیا غلطای مارو بگیر Big Grin
بابا من بیسواد ! من سیکل ! ای بابا ! مامانم اینجا هم ولوم نمیکنهBig Grin
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: bardia9 ، sayeh_m ، Gerdoo ، HRSH ، fire dragon ، mgolchin13 ، rezagh ، fereydoooon ، Tomas
یاسمن هزار و صد و یازده!!!!
آخه مواردی که لیست کردی زیاد به هم مرتبط نیستند که تقدم و تاخر زمانیشو برات بگیم. شما موقع فرستادن مدارک فایل pdf راهنمای سفارت رو از توی امضای من میزاری جلوت و طبق اون شروع می کنی به مرتب کردن مدارک. اونجا میبینی که یکی از مدارک پرینت رسید ثبت نام CSC هست. پس باید اول برای CSC ثبت نام کنی. گرفتن وقت از دکتر رو که خودت گفتی. بقیه موارد مثل هتل و یا خونه، تور یا غیر تور بستگی به اندازه جیبت داره. اگه جزو مرفهین بی دردی و بچه مایه دار، تور با ترانسفر و یک روز گردش در شهر با یه هتل 5 ستاره نزدیک سفارت بگیر که صبح بتونی پنجره شو باز کنی و به نگهبان سلام بدی. اگر مثل من جزو قشر آسیب پذیری تور و هتل رو جدا بگیر و پول به ترانسفر نده. با همون اتوبوس های فرودگاه برو به یه هتل 3 ستاره که خیلی هم از سفارت و دکتر دور نباشه و پول تاکسی بدی. حالا بالاخره مایه داری یا همدردیم؟
[/quote]

مرسی عمو سعید جان...درسته این مسائل باید با جیب سنجیده بشه ...ولی آدم وقتی که حساسیت های شما بچه ها و انرژیتون رو میبینه که می خواین همه کار رو کامل و با صرفه بالا انجام بدین به صرافت میفته که خودشم حواسش باشه که جایی نخوابه که آب زیرش بره...اونم برای یه همچین سفری که جنبه تفریحیش پایینه...SmileSmileRolleyes

(2013-01-20 ساعت 14:47)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 14:32)yasaman1111 نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 00:53)yasaman1111 نوشته:  

(2013-01-20 ساعت 14:32)yasaman1111 نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 00:53)yasaman1111 نوشته:  بچه ها ما تازه نامه دوممون اومده...مصاحبه هفته 2 مارچ...لطفا به من ترتیب این کارایی رو که باااس به انجام برسونم بگین:
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک
به همین ترتیب درسته دوستان؟؟؟

بچه ها چرا کسی به کارنتی های سری جدید کمک نمی کنه...بیزحمت وقتی به یه اجماع نظر در رابطه با چای و کتری برقی رسیدین Big Grin به سوالای ما جواب بدین.من این تاپیکو تا صفحه 29خوندم بقیشم باور کنین قول میدم بخونم.ولی نفهمیدم که بهتره هتل بگیری یا خونه؟ آیا بهتره آژانس هتل رزرو کنه؟با تور بهتره؟آیا اصن باید به حرف آژانسا گوش کرد؟ضمنن من از اصفهانم.Tongue

اینم میدونم که تا قبل از یک ماه مونده به مصاحبه نمیشه از مهمت خان وقت گرفت.
کارنتی های جدید وقت زیاد داشتن که ببینن کارنتی های سری قبل چیکار کردن ...هر کاری دوستان قبلی انجام دادن شما هم انجام بدین Wink

نه نه مامان سایه :* جون من می خوام ببینم کارنتی های سری بعد می خوان چی کار کننTongueCoolBig Grin
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، گل نهال ، Gerdoo ، rezagh ، Tomas
بچه ها کسی از ساعتها و روزهای پرواز ترکیش یه آنکارا خبر داره ؟ حالا چه مستقیم ویا چه از طریق استانبول؟
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-20 ساعت 16:56)IN.USA@2013 نوشته:  بچه ها کسی از ساعتها و روزهای پرواز ترکیش یه آنکارا خبر داره ؟ حالا چه مستقیم ویا چه از طریق استانبول؟
درود
اکثراً 5 صبح راه میوفته، چه مستقیم چه غیرمستقیم. فکر کنم 2-3 ساعت جلوتر هم باید فرودگاه باشی. میتونی اینجا به هر تاریخی که میخوای چک کنی:
http://www.turkishairlines.com/en-ir/
39##
آنکارا، 3نفر، مصاحبه: 26 فوریه، کلیرنس: 18 آوریل......سفرنامه•●❤
تشکر کنندگان: گل نهال ، IN.USA@2013 ، Saeedv13 ، Tomas
(2013-01-20 ساعت 17:10)Gerdoo نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 16:56)IN.USA@2013 نوشته:  بچه ها کسی از ساعتها و روزهای پرواز ترکیش یه آنکارا خبر داره ؟ حالا چه مستقیم ویا چه از طریق استانبول؟
درود
اکثراً 5 صبح راه میوفته، چه مستقیم چه غیرمستقیم. فکر کنم 2-3 ساعت جلوتر هم باید فرودگاه باشی. میتونی اینجا به هر تاریخی که میخوای چک کنی:
یکجا بود که میتونستی تو سایت با شبکه شتاب ترکیشو پرداخت کنی ؟ کسی یادشه؟
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-20 ساعت 17:27)IN.USA@2013 نوشته:  
درود
http://traviran.com/
رتبم بده سه ساعته دارم فکر میکنم Smile
تشکر کنندگان: گل نهال ، IN.USA@2013 ، mino2013 ، rouzbehdarvishi ، rezagh ، AsemanAbee ، amir82 ، Tomas
(2013-01-20 ساعت 17:56)abas_kashan نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 17:27)IN.USA@2013 نوشته:  
درود
http://traviran.com/
رتبم بده سه ساعته دارم فکر میکنم Smile
مرسی!
عباس جان اگه لیستتو نگاه کنی قبلا رتبه دادمWink
اصن رتبه چیه ! در راه خدا کمک کنBig Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، abas_kashan ، rezagh ، amir82 ، Tomas ، پدی
(2013-01-20 ساعت 10:15)sh_aytak نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 18:35)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 15:07)bardia9 نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 14:34)تجریش نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 09:58)fire dragon نوشته:  بچه ها حتما قبل از رفتن تاریخ تعطیلات سفارت رو چک کنید
این 2شنبه سفارت تعطیله
مراسم تحلیف آقای اوباما تا اینجا 160 لیر به ما ضرر زد
توجه
مرسی که نوشتی ، بچه ها الان ۱۹/۰۱/۲۰۱۳
هر ۱۰۰ دلار مساوی ۱۷۵.۷ لیر
dollar 100 =175/7 Lir

دوست عزيز ممنون بابت اين نرخ تبديل
حالا كه صحبت شد به نظرتون اينجا لير بخريم يا ببريم اونجا چنج كنيم د.ل.ا.ر به لير يا اونجا ريالو به د.ل.ا.ر چنج كنيم
از دوستان اگر كسي اطلاعات يا تجربه خاصي تو اين زمينه داره ممنون ميشم راهنمايي كنه...
اگر دلار میخواهید بدید لیر بگیرید 100% در آنکارا و ونجا هم در بانک یا فرودگاه چنج نکنید برو صرافیهاشون که بهش میگن DOVIZ بهترین نرخ چنج میکنند در میدان کیزیلای یکی هست و یکی هم بالاتر از هتل ددمان که من دیدم ولی کلن زیاده اگرم پیدا نکردید بپرسید : BAKISHTA DOVIZ HARA DI?Big GrinBig Grin
فقط در فرودگاه امام یا کلن 50 لیر برای وورد به ترکیه که کاراتون راه بیافته داشته باشین و من پیشنهاد میکنم نرخ به هتل ها هم با لیر بدید بهتر در میاد تا دلار.

دوستان ایران لیر بگیریم بهتر نیست؟

معمولا بهتره که ایران دلار بخرید و در کشور مقصد به پول محلی تبدیل کنید.این قضیه برای اکثر کشور ها و در اغلب مواقع صادقه. یعنی قیمت اکثر ارزها در ایران از نرخ تبدیل بین المللی یک کمی بالا در میاد. بنا بر این بهتره اگر هم اینجا لیر یا درام یا درهم میخرید فقط به اندازه ای که توی فرود گاه ممکنه لازمتون بشه مثلا برای چای و قهوه ویا چرخ دستی یا ویزا و غیره بخرید و بقیه رو دلار ببرید اونجا تبدیل کنید.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
دوستان کسی میدونه اگه ماشین بزاریم پارکینگ فرودگاه شبی چه قدر میشه؟انگار یه بار یه کی از بچه ها یه پست گذاشته بود و نوشته بود شبی 5000 تومان؟
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: amir82 ، Tomas ، mgolchin13
(2013-01-20 ساعت 21:32)rouzbehdarvishi نوشته:  دوستان کسی میدونه اگه ماشین بزاریم پارکینگ فرودگاه شبی چه قدر میشه؟انگار یه بار یه کی از بچه ها یه پست گذاشته بود و نوشته بود شبی 5000 تومان؟
آره منم پرسیدم گفت 5000 تومن!
تشکر کنندگان: rezagh ، Soap McTavish ، rouzbehdarvishi ، Saeedv13 ، amir82 ، Tomas ، ابی هانی ، mgolchin13 ، Gerdoo
(2013-01-20 ساعت 21:32)rouzbehdarvishi نوشته:  دوستان کسی میدونه اگه ماشین بزاریم پارکینگ فرودگاه شبی چه قدر میشه؟انگار یه بار یه کی از بچه ها یه پست گذاشته بود و نوشته بود شبی 5000 تومان؟
بله ما دفعهٔ قبل که می‌رفتیم گذشتیم تو پارکینگ شبی‌ ۵۰۰۰ تومن بود.فقط یادتون باشه طبقه یی که ماشین رو میذارین و شماره پارکینگ و رنگ شماره رو حتما یادشت کنین تا وقتی‌ برگشتین دنبال ماشین نگردین چون شبیه همه و شماره هاش به ترتیب نیست حتما باید رنگش رو بدونید.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
شبی 5500 هست. اون جریان شماره ستون که ماشین کنارش پارکه و رنگ ستون و طبقه رو هم جدی بگیرین. من به امید سه روزه برگشتن با ماشین رفتم که تاخیر در گرفتن ویزا باعث شد حدودا یک هفته ماشین تو پارکینگ بمونه که شد 38000 تومن.
تشکر کنندگان: گل نهال ، rouzbehdarvishi ، mdna ، Saeedv13 ، emad iran ، amir82 ، rezagh ، Tomas ، afs ، ابی هانی ، Gerdoo
(2013-01-20 ساعت 11:31)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 10:43)sayeh_m نوشته:  بنده پشيمون شدم . المنت نبريد . همون كتري برقي ببريد و پلوپز و غيره ....
يكي ميزنه خودشو ميسوزونه بعد ميگه شما گفتين ببر ... والا به خدا Wink
نه دیگه مامان سایه. من رو حرف شما که همیشه قبولش داشتم رفتم سه تا المنت فرد اعلا خریدم که با خودم ببرم ترکیه. اگر تو اخبار دیدین که آنکارا پلازا آتیش گرفته و خاکستر شده همه بدونن که مسببش المنت های ما به سفارش مامان سایه بوده. Big GrinTongue. اگرم می خوای زیر حرفت بزنی باید برای من جبران خسارت کنی. المنتی 50 چوخ پول خورده. 150 چوخ به حسابی که میگم واریز کن تا بی خیالش شیم. بگم؟... بگم؟!!...TongueBig Grin

بیخودی پول حروم کردی سعید جان. قبلش با من مشورت میکردی با ۲-۳ هزار چوق برات هر چند تا که بخوای المنت درست می کردم.Big Grin

روش ساخت المنت در مواقع اضطراری:

وسایل مورد نیاز:
۱- سیم برق به میزان کافی
۲- یک عدد دو شاخ برق ( اگرم نبود مهم نیست دو سر سیم لخت همون کارو میکنه)
۳ یک تکه چوب به قطر ۲ الی ۳ سانت و طول ۱۰ سانت

ابتدا دو سر سیم برق را که به اندازه لازم بریده اید لخت کنید و سپس دو شاخه برق را در صورت وجود به یک سر ان وصل کنید.
سر دیگر سیم برق را با پونز به دو طرف تکه چوب متصل کنید به طوری که هر یک از دو رشته سیم برق به یک طرف چوب وصل شود.
المنت شما آماده است. برای جوشاندن اب تکه جوب را به درون ظرف اب انداخته و سر دیگر سیم را به برق بزنید، پس از ۲ الی ۵ دقیقه (بسته به ابعاد چوب) اب حوش شما اماده است.

تذکر: در طول مدتی که سیم به برق متصل است است به هیچ عنوان با اب تماس بدنی حاصل نکنید. البته فکر نکنید اگه دست زدید برق خشکتون می کنه و می میرید چون روش فوق به مدت بیش از ۲ سال در دوران سربازی به دلیل تحریم ورود کتری برقی به پادگانSad از طرف نگارنده و دهها نفر دیگر استفاده شده است Tongueو با وجود چند بار تماس با اب ( ببخشید با برق) باز هم تونستیم کارت پایان خدمتمونو به موقع بگیریم.Big Grin
البته مسوولیت استفاده از روش فوق با خود استفاده کننده است.Wink
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2013-01-13 ساعت 18:59)saeeds61 نوشته:  
(2013-01-13 ساعت 16:00)sooso نوشته:  
(2013-01-13 ساعت 12:09)nirvana_kobin نوشته:  از دوستان کسی هفته دوم Fabuary مصاحبه نداره ؟؟؟

من هستم

من رو هم به لیست اضافه کنیدBig Grin

و دوست من هم

(2013-01-12 ساعت 00:32)yashim نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 23:51)ali039 نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 21:44)abas_kashan نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 21:34)victorygo نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 20:44)omidian نوشته:  سلام دوست عزیز
تا اونجایی که من میدونم شما باید بلیط دو طرفه بگیرید..توی فرودگاه ممکنه بهتون گیر بدن !! برای یکی از دوستان من این جریان پیش اومده بود..بد نیست از سفارت ترکیه بپرسید...به آژانسی ها نمیشه خیلی اعتماد کرد !!

دوست عزيز چه گيري ممكنه بدن؟ :-(
من میخواستم بلیط یکطرفه بگیرم خیلی از آژانس ها چیزی نگفتند ولی با نمایندگی ماهان توی میرداماد تماس گرفتم یک خانمی جواب داد که اگه اقامت ترکیه داشته باشید می تونید بلیط یکطرفه بگیرید والا باید دوطرفه بگیرید فکر کنم آدم مجربی بود
داداش به فرودگاه زنگ بزن و بپرس
دوستانی هستند با اتوبوس رفتند یک طرفه
من تا حالا نشنیدم گیر بدند
بليط يك طرفه فقط واسه كسي صادر ميشه كه اقامت داره و مشكل ساز ميشه
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان