کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان عزیزم
شما اون ساعت که نمیرسین .پرواز و تشریفات گمرکی رو که تموم کردین ساعت حدود 7 صبح میشه . اتوبوس هم هست نگران نباشین . نهایتا" ممکنه فقط چند دقیقه توی ایستگاهش باشین . البته وقتی ما رسیدیم اتوبوس همونجا ایستاده بود . الان مهتاب هم با اینکه بچه کوچیک داره با همون اتوبوس ها رفته بود کیزلای و راضی هم بود .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-01-19 ساعت 15:07)bardia9 نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 14:34)تجریش نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 09:58)fire dragon نوشته:  بچه ها حتما قبل از رفتن تاریخ تعطیلات سفارت رو چک کنید
این 2شنبه سفارت تعطیله
مراسم تحلیف آقای اوباما تا اینجا 160 لیر به ما ضرر زد
توجه
مرسی که نوشتی ، بچه ها الان ۱۹/۰۱/۲۰۱۳
هر ۱۰۰ دلار مساوی ۱۷۵.۷ لیر
dollar 100 =175/7 Lir

دوست عزيز ممنون بابت اين نرخ تبديل
حالا كه صحبت شد به نظرتون اينجا لير بخريم يا ببريم اونجا چنج كنيم د.ل.ا.ر به لير يا اونجا ريالو به د.ل.ا.ر چنج كنيم
از دوستان اگر كسي اطلاعات يا تجربه خاصي تو اين زمينه داره ممنون ميشم راهنمايي كنه...
f برديا من 50 لير خريدم احتياط. 1930
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: bardia9
(2013-01-19 ساعت 15:00)yashim نوشته:  ... اين اژانس اصرار داشت كه ساعت 5/30 صبح پرواز داريد امكان نداره اتوبوس اونجا باشه. ميگفت هيچ اتوبوسي دفعه قبل كه رفته نديده 60 دلار هم ميخواست واسه ترانسفر بگيره حالا اون موقع صبح اتوبوس هست واقعا؟ ممنون
پروازتون ساعت پنج و نیم تازه از فرودگاه امام بلند میشه یا پنج و نیم آنکارا میشینه؟ اگر مورد اوله که تا از فرودگاه در بیاین میشه هشت و نیم نزدیک نه. اگر به فرض مورد دوم باشه هم فکر کنم از ساعت 6 سرویسشون شروع میشه و فوق فوقش با 70 لیر به تاکسی میرین هتل. نه این که 60 دلار پول ترانسفر بدین!!!. مثل این که نمیشه باید یک صحبتکی با دوستمون در آژانس داشته باشیم. راستی خیلی خوشحالم که بالاخره بعد از کلی ماجرا راهی شدین و حرف دیگران در تصمیم گیری تون تاثیری نداشته. منتظر خبرهای خوبت از آنکارا هستیم. با آرزوی موفقیت برای کوچولو ترین 2013ای زبر و زرنگمون. ارادتمند: سعید
تشکر کنندگان: sayeh_m ، el333 ، ensan ، bardia9 ، AsemanAbee ، گل نهال ، rouzbehdarvishi ، ASALI ، ابی هانی ، mdna ، Soap McTavish
(2013-01-19 ساعت 16:16)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 15:00)yashim نوشته:  ... اين اژانس اصرار داشت كه ساعت 5/30 صبح پرواز داريد امكان نداره اتوبوس اونجا باشه. ميگفت هيچ اتوبوسي دفعه قبل كه رفته نديده 60 دلار هم ميخواست واسه ترانسفر بگيره حالا اون موقع صبح اتوبوس هست واقعا؟ ممنون
پروازتون ساعت پنج و نیم تازه از فرودگاه امام بلند میشه یا پنج و نیم آنکارا میشینه؟ اگر مورد اوله که تا از فرودگاه در بیاین میشه هشت و نیم نزدیک نه. اگر به فرض مورد دوم باشه هم فکر کنم از ساعت 6 سرویسشون شروع میشه و فوق فوقش با 70 لیر به تاکسی میرین هتل. نه این که 60 دلار پول ترانسفر بدین!!!. مثل این که نمیشه باید یک صحبتکی با دوستمون در آژانس داشته باشیم. راستی خیلی خوشحالم که بالاخره بعد از کلی ماجرا راهی شدین و حرف دیگران در تصمیم گیری تون تاثیری نداشته. منتظر خبرهای خوبت از آنکارا هستیم. با آرزوی موفقیت برای کوچولو ترین 2013ای زبر و زرنگمون. ارادتمند: سعید

پرزاز ها با ماهان یا ترکیش بین 6:30 تا 7:05 صبح میرسن آنکارا
درباره ی اتوبوس هاواش میدونم که کار می کنه خودم سوار شدم اما Ego 442 رو مطمئن نیستم.فوقش نیم ساعت بشینید تو فرودگاه تر و تمیز و گرم.
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، AsemanAbee ، bardia9 ، گل نهال ، farhadfsh ، rouzbehdarvishi ، lilistar
(2013-01-19 ساعت 15:07)bardia9 نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 14:34)تجریش نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 09:58)fire dragon نوشته:  بچه ها حتما قبل از رفتن تاریخ تعطیلات سفارت رو چک کنید
این 2شنبه سفارت تعطیله
مراسم تحلیف آقای اوباما تا اینجا 160 لیر به ما ضرر زد
توجه
مرسی که نوشتی ، بچه ها الان ۱۹/۰۱/۲۰۱۳
هر ۱۰۰ دلار مساوی ۱۷۵.۷ لیر
dollar 100 =175/7 Lir

دوست عزيز ممنون بابت اين نرخ تبديل
حالا كه صحبت شد به نظرتون اينجا لير بخريم يا ببريم اونجا چنج كنيم د.ل.ا.ر به لير يا اونجا ريالو به د.ل.ا.ر چنج كنيم
از دوستان اگر كسي اطلاعات يا تجربه خاصي تو اين زمينه داره ممنون ميشم راهنمايي كنه...
اگر دلار میخواهید بدید لیر بگیرید 100% در آنکارا و ونجا هم در بانک یا فرودگاه چنج نکنید برو صرافیهاشون که بهش میگن DOVIZ بهترین نرخ چنج میکنند در میدان کیزیلای یکی هست و یکی هم بالاتر از هتل ددمان که من دیدم ولی کلن زیاده اگرم پیدا نکردید بپرسید : BAKISHTA DOVIZ HARA DI?Big GrinBig Grin
فقط در فرودگاه امام یا کلن 50 لیر برای وورد به ترکیه که کاراتون راه بیافته داشته باشین و من پیشنهاد میکنم نرخ به هتل ها هم با لیر بدید بهتر در میاد تا دلار.
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، alirezass ، ابی هانی ، mdna ، Soap McTavish ، Saeedv13 ، fereydoooon ، bardia9 ، sooso
من این هفته انکارا بودم پرواز ماهان ساعت 5:30 حرکت کرد و ساعت 6:30 به وقت ترکیه نشست!ساعت 7:15 که من اومدم بیرون هم ego و هم havas بود دمه در فرودگاه...
شماره کیس:**2013AS6*تاریخ رویت قبولی: May 2 *افراد کیس:1 *مصاحبه: w1 nov*سفارت:آنکارا*کلیرنس:برگه آبی/جواب 35 روز بعد*هتل:240$، مدیکال:150$، غذا و تاکسی:100$،ترجمه:110T
:
(2013-01-19 ساعت 12:58)تجریش نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 12:10)usa lover نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 03:00)sayeh_m نوشته:  بچه ها يه كار ديگه هم براي گرم كردن غذا ميشه كرد . البته بعضي هتل ها خودشون توي اتاق كتري برقي دارن ولي يه راه خيلي ساده تر هم هست . يه المنت ساده با خودتون ببرين . توي بعضي الكتريكي ها ميفروشن . هم كوچيك داره و هم بزرگ . قيمتي هم نداره . ميزنين به برق و ٥ دقيقه بعد اب جوش مياد . كوچيكهاش كه براي ليوان عاليه و سريع اب رو جوش مياره Wink
قیمت اون المنت ها تا پارسال 1000 تومن بود اگه خواستین بگیرین 2 تا بگیرین که اگه سوخت روز اول سفر مثل ما در جسرت اون لیوان چای نمونین.
در صمن اول باید اون رو در آب قرار بدین یا بلافاصله بعد از ردن به پریز داخل لیوان آب بزارید وگرنه می سوزه یعنی جتی10 ثانیه هم نشه

الان انواع خورشت و حتی برنج بصورت پخته و کنسرو شده هست ( مال شرکتهایی مثل چیکا ، مائده یا هانی . اگه برین فروشگاه شهروند یا رفاه پیدا می کنین ) . کافیه یه کتری برقی به همراه یه ظرف فلزی متوسط هم بیارین ... آب رو جوش بیارین وبعد بریزین داخل ظرف . بعد برنج یا خورشت کنسرو رو همونجوری درب بسته بندازین داخل آبجوش . بعد از 10 دقیقه یه غدای گرم و خوب دارین که دو پرس از اون حتی اگه فسنجون هم باشه حداکثر می افته 12 هزار تومان ( نصف یک همبرگرمعمولی اینجا ) . تازه دوشب اول هم می تونین غذای پخته ای مثل کتلت یا کوکو بیارین .
موفق باشین.
برنج ها شون جالت نیمه آماده داره و نیاز هست که دم بشه حالا نمی دونم شما چه مارکی گرفتین ؟که این مشکل رو نداشته ولی جوجه کباب و انواع خوراک ها واقعا بدرد بخوره مخصوصا برای کسانیکه بچه همراهشون خیلی می تونه کمک بزرگی باشه .
دوستان خواهشند هر کاری که دوست دارند توی اطاق هتل انجام بدن خوب پولش دادن ولی خواهشن کار نکنند که در عرف هتل نباشه و آبروریزی بشه و بگن این هم ایرانیها از توی اطاقشون بوی غذا و قلیان و سرخ کردنی و... لطفآ
البته من منظورم به خودم بود. میبخشید

[/quote]

آقا این المنت که میگید ما بخریم تو فرودگاه نگیرن ما رو بگن اینا میخوان بمب بذارنBig Grin اصلا این داستگاه چه شکلی هست ما نسل ماکروفر هستم باباBig Grin
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: fereydoooon
[q

[/quote]
دوستان خواهشند هر کاری که دوست دارند توی اطاق هتل انجام بدن خوب پولش دادن ولی خواهشن کار نکنند که در عرف هتل نباشه و آبروریزی بشه و بگن این هم ایرانیها از توی اطاقشون بوی غذا و قلیان و سرخ کردنی و... لطفآ

[/quote]

آقا این المنت که میگید ما بخریم تو فرودگاه نگیرن ما رو بگن اینا میخوان بمب بذارنBig Grin اصلا این داستگاه چه شکلی هست ما نسل ماکروفر هستم باباBig Grin
[/quote]
المنت داخل سماور رو دیدید تا حالا؟همون شکلیه یه سرش سیم داره که میره تو برق خیلی‌ ساده و ابتدائی.

من کتریه پلاستیکی یک لیتری که توش المنت داره از بازار تجریش خریدم ۱۴۰۰۰ تومن خیلی هم خوب کار می‌کنه وزنی هم نداره
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Soap McTavish ، yasaman1111 ، Saeedv13 ، ASALI ، alirezass ، گل نهال ، rezagh ، fereydoooon ، 3pideh
بچه ها ما تازه نامه دوممون اومده...مصاحبه هفته 2 مارچ...لطفا به من ترتیب این کارایی رو که باااس به انجام برسونم بگین:
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک
به همین ترتیب درسته دوستان؟؟؟
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: rezagh
(2013-01-19 ساعت 20:06)mdna نوشته:  [q

[/quote]

[/quote]
المنت داخل سماور رو دیدید تا حالا؟همون شکلیه یه سرش سیم داره که میره تو برق خیلی‌ ساده و ابتدائی.

من کتریه پلاستیکی یک لیتری که توش المنت داره از بازار تجریش خریدم ۱۴۰۰۰ تومن خیلی هم خوب کار می‌کنه وزنی هم نداره
[/quote]

بچه ها ... سرجدتون این یه فقره المنت رو بی خیال شین ... بابا حالا می زنین یه قسمتی از اطاق رو آتیش می زنین از فردا جلوی درب تمام هتل ها چمدون ایرانی هارو می گردن که مبادا کسی المنت با خودش آورده باشه ... از ما گفتن بود .
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
تشکر کنندگان: alirezass ، گل نهال ، r91 ، rezagh ، 3pideh
(2013-01-19 ساعت 20:45)yasaman1111 نوشته:  بچه ها ما تازه نامه دوممون اومده...مصاحبه هفته 2 مارچ...لطفا به من ترتیب این کارایی رو که باااس به انجام برسونم بگین:
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک
به همین ترتیب درسته دوستان؟؟؟

به نظر من اول بلیط رو بگیر چون مصاحبه شما نزدیک عیده البته آنکارا جایی نیست که ایرانیها برن ولی آژانسها سرشون شلوغه زیاد کمکتون شاید نکن دکتر که هر روزی که برید جا هست البته اگر بچه نداشته باشید که کار راحتر هم هستBig Grin
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: mdna ، گل نهال ، laptop ، yasaman1111 ، rezagh ، 3pideh ، sakar
(2013-01-19 ساعت 21:51)AMIR2852 نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 20:06)mdna نوشته:  [q

[/quote]

[/quote]

بچه ها ... سرجدتون این یه فقره المنت رو بی خیال شین ... بابا حالا می زنین یه قسمتی از اطاق رو آتیش می زنین از فردا جلوی درب تمام هتل ها چمدون ایرانی هارو می گردن که مبادا کسی المنت با خودش آورده باشه ... از ما گفتن بود .
[/quote]
امیر جان
المنت چیزی نیست که جایی رو آتیش بزنه , بخاری برقی نیست که , اصلا" مخصوص همین کار درست شده و برای سفر هستش . یه لوله فلزی پیچ پیچه که اندازه بزرگ و کوچیک داره . برای لیوان و برای قابلمه . آتیش هم ازش در نمیاد . فکر کنم اگر یه الکتریکی برین و ببینین که چیه نظرتون عوض میشه . از کتری برقی بردن خیلی بهتره و به نظر من اصلا" هم ایرادی نداره . خیلی ها که واقعا" چایی خور هستن و عادت دارن , این وسیله براشون مناسبه چون مثلا" هتلی مثل ددمان 5 ستاره توی اتاق کتری برقی نداره و شما حداقل باید 3 لیر بابت هر چایی بپردازین ( تازه استکان های بسیار کوچک ) البته شاید توی خود هتل از این هم گرونتر باشه . من با پخت و پز تو هتل موافق نیستم ولی این وسیله مناسبیه حداقل برای درست کردن چای و نسکافه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mdna ، گل نهال ، amir82 ، alirezass ، rezagh ، fereydoooon ، bardia9 ، 3pideh ، mgolchin13 ، usa lover
ببخشيد اين csc چيه هستش
تشکر کنندگان:
(2013-01-19 ساعت 16:16)Saeedv13 نوشته:  
l سعيد جان از شما و تك تك دوستان ممنونم كه با لطف و محبت بي دريغشون منون هميشه شرمنده كردند. من از خدا خواستم كه فقط اتفاقي بيافته كه صلاح دخترم در اون هست حتي اگر مثبت نباشه خوشحالم چون ميدونم خدا بنده هاشو خيلي دوست داره. براش دعا كنيد.
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، sayeh_m ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، mdna ، mino2013 ، amir82 ، rezagh ، fereydoooon ، usa lover ، 3pideh ، mrr777
(2013-01-19 ساعت 15:10)aminkhoshgeleh نوشته:  با سلام نظرتون راحع به مسافرت با قطار يا به آنكارا چيست لطفا مزايا و معايبش را هم اگه دوستان مي دونند بفرمايند.

هر هفته قطار از تبریز و تهران به آنکارا و سپس استانبول می رود. طور سفر از تهران به آنکارا حدود 48 ساعت بوده و قطار دارای کوپه های 4 نفره می باشد. در طول مسیر پس از رسیدن به دریاچه وان مسافرین سوار کشتی شده و پس از عبور از دریاچه سوار قطار ترکیه ای میشوند. قیمت بلیط هم تقریبا 70هزار تومان هست
http://rezamarmar.blogfa.com/
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=2239
http://www.raja.ir/default.aspx?culture=...=rajapages
البته نمیدونم تا چه حد به روزه
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، 3pideh ، mgolchin13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان