کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-19 ساعت 23:34)yashim نوشته:  ... سعيد جان از شما و تك تك دوستان ممنونم كه با لطف و محبت بي دريغشون منون هميشه شرمنده كردند. من از خدا خواستم كه فقط اتفاقي بيافته كه صلاح دخترم در اون هست حتي اگر مثبت نباشه خوشحالم چون ميدونم خدا بنده هاشو خيلي دوست داره. براش دعا كنيد.
برای هر 2013ای که میره مصاحبه دعا می کنیم. برای یاشیم دعای مخصوص سفارشیRolleyes. همه بی صبرانه منتظریم. بذارین ویزاشو بگیره و یه بار پاشو بذاره اونور اگه خوشش نیومد و ناراضی بود من سبیلامو می تراشم!. اینو امشب اینجا گفتم که ثبت تاریخ شه و بدونین که از صمیم قلب بهش اعتقاد دارم. من باب اطلاع شما عرض می کنم که بعد از دبیرستان (حدود 22 سالی هست) سبیلام رو نتراشیدمBig GrinBig Grin و سر هر موضوع معمولی پای سبیل های عمو سعید وسط نمیادBig Grin.
دوستان کسی از قیمت ترکیش اطلاع داره؟ما با توجه به تاریخ مصاحبمون باید با ترکیش بریم
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان:
بچه ها ما تازه نامه دوممون اومده...مصاحبه هفته 2 مارچ...لطفا به من ترتیب این کارایی رو که باااس به انجام برسونم بگین:
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک
به همین ترتیب درسته دوستان؟؟؟
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان:
(2013-01-19 ساعت 22:11)sayeh_m نوشته:  المنت چیزی نیست که جایی رو آتیش بزنه , بخاری برقی نیست که , اصلا" مخصوص همین کار درست شده و برای سفر هستش . یه لوله فلزی پیچ پیچه که اندازه بزرگ و کوچیک داره . برای لیوان و برای قابلمه . آتیش هم ازش در نمیاد ....

صحبت شما منطقی و درسته، اما می تونه حادثه درست کنه. وقتی من ددمان بودم یکی از همسفرها المنت برقی داشت. صبح که می خواستیم بریم صبحانه گفت قبلش گویا می خواسته چای بخوره المنت رو استفاده کرده. وقتی از لیوان درآورده یادش رفته از برق بکشه. همینطوری گذاشته روی یک بشقاب یکبار مصرف و رفته حمام. وقتی برگشته چشمتون روز بد نبینه، روی دراور یک سوختگی عمیق ایجاد شده بوده. آتش سوزی نشده بود خدا رو شکر ولی بدجوری سوخته بود. آمده بودن اتاق رو موقع تخلیه ببینند، 150 لیر شارژش کردن برای تعویض رویه دراور.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، el333 ، fereydoooon ، mdna ، Tomas ، گل نهال ، usa lover ، bardia9 ، AsemanAbee ، mgolchin13 ، mrr777
(2013-01-20 ساعت 02:14)hasti_banoo نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 22:11)sayeh_m نوشته:  المنت چیزی نیست که جایی رو آتیش بزنه , بخاری برقی نیست که , اصلا" مخصوص همین کار درست شده و برای سفر هستش . یه لوله فلزی پیچ پیچه که اندازه بزرگ و کوچیک داره . برای لیوان و برای قابلمه . آتیش هم ازش در نمیاد ....

صحبت شما منطقی و درسته، اما می تونه حادثه درست کنه. وقتی من ددمان بودم یکی از همسفرها المنت برقی داشت. صبح که می خواستیم بریم صبحانه گفت قبلش گویا می خواسته چای بخوره المنت رو استفاده کرده. وقتی از لیوان درآورده یادش رفته از برق بکشه. همینطوری گذاشته روی یک بشقاب یکبار مصرف و رفته حمام. وقتی برگشته چشمتون روز بد نبینه، روی دراور یک سوختگی عمیق ایجاد شده بوده. آتش سوزی نشده بود خدا رو شکر ولی بدجوری سوخته بود. آمده بودن اتاق رو موقع تخلیه ببینند، 150 لیر شارژش کردن برای تعویض رویه دراور.
بله درست ميگين ولي اون به خاطر بي توجهي خود اون فرد بوده كه ميتونه بدون المنت هم اتفاق بيفته . مثلاً يادش بره كتري برقي رو خاموش كنه ( اتاق ما كتري برقي داشت ) و يا سيگارش روي موكت بيفته و باعث سوختگي بشه و يا خيلي چيزهاي ديگه ، اگر بخواين اينطوري فكر كنيد خيلي از وسايل ممكنه حادثه درست كنه حتي توي خونه خود ادم .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، el333 ، fereydoooon ، Tomas ، usa lover ، bardia9 ، mgolchin13
(2013-01-20 ساعت 02:23)sayeh_m نوشته:  

بله درست ميگين ولي اون به خاطر بي توجهي خود اون فرد بوده كه ميتونه بدون المنت هم اتفاق بيفته . مثلاً يادش بره كتري برقي رو خاموش كنه ( اتاق ما كتري برقي داشت ) و يا سيگارش روي موكت بيفته و باعث سوختگي بشه و يا خيلي چيزهاي ديگه ، اگر بخواين اينطوري فكر كنيد خيلي از وسايل ممكنه حادثه درست كنه حتي توي خونه خود ادم .

سلام به همه به خصوص دوتا مدیر خوبمون مامان سایه گل و هستی بانوی نازنین

اسم المنت که میاد یاد خدمت سربازی میوفتم که یه المنت داشتیم که برای 26تا سربازه پستی(یعنی نگهبان) چایی تامین می کرد... تازه المنت ما چون از اجزائ جدا از هم درست می شد اگر یکم زیاد از حد می رفت توی لیوان اب طرفی که بهش دست می زدو برقمی گرفتBig Grin

چند نکته : المنت وسیله بسیار کار راه اندازیه ولی در عین حال خطرناک... پس اگر قبلا باش کار نکردید بهتره بی خیالش شیدBig Grin
طرز کارش اینه که انرژی الکترسیته رو به گرما تبدیل می کنه ...Smile
موقع استفاده چون اکثر المنت ها کلید قطع و وصل نداره حتما وقتی می زنیدش تو برق قسمت فلزیش رو بذارید تو ظرف پر اب و تا جوش اومدن اب بالا سرش واسید...بعد حتما وقتی اب جوش اومد از برق بکشیدش و چون هنوز داغه بزاریدش روی یه سنگی یا یه چیزی که اب نشه تا خنک شه
تورو خدا مواظب باشید که قسمتی که سیم به المنت وصل میشه عایقش سر جاش باشه ...
در کل تا جایی که می تونید از المنت استفاده نکنید ....همون کتری برقی استفاده کنید که یجور المنت خودمونه با لباس قشنگSmile
اگر استفاده کردید مواظب باشید و احتیاط کنید

خدایش سایت به این می گن توش درباره المنت هم بحث می شهWink
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: shimoda ، afs ، Saeedv13 ، ensan ، mdna ، Tomas ، usa lover ، bardia9 ، AsemanAbee ، amir82 ، mgolchin13 ، hasti_banoo
(2013-01-19 ساعت 18:35)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 15:07)bardia9 نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 14:34)تجریش نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 09:58)fire dragon نوشته:  بچه ها حتما قبل از رفتن تاریخ تعطیلات سفارت رو چک کنید
این 2شنبه سفارت تعطیله
مراسم تحلیف آقای اوباما تا اینجا 160 لیر به ما ضرر زد
توجه
مرسی که نوشتی ، بچه ها الان ۱۹/۰۱/۲۰۱۳
هر ۱۰۰ دلار مساوی ۱۷۵.۷ لیر
dollar 100 =175/7 Lir

دوست عزيز ممنون بابت اين نرخ تبديل
حالا كه صحبت شد به نظرتون اينجا لير بخريم يا ببريم اونجا چنج كنيم د.ل.ا.ر به لير يا اونجا ريالو به د.ل.ا.ر چنج كنيم
از دوستان اگر كسي اطلاعات يا تجربه خاصي تو اين زمينه داره ممنون ميشم راهنمايي كنه...
اگر دلار میخواهید بدید لیر بگیرید 100% در آنکارا و ونجا هم در بانک یا فرودگاه چنج نکنید برو صرافیهاشون که بهش میگن DOVIZ بهترین نرخ چنج میکنند در میدان کیزیلای یکی هست و یکی هم بالاتر از هتل ددمان که من دیدم ولی کلن زیاده اگرم پیدا نکردید بپرسید : BAKISHTA DOVIZ HARA DI?Big GrinBig Grin
فقط در فرودگاه امام یا کلن 50 لیر برای وورد به ترکیه که کاراتون راه بیافته داشته باشین و من پیشنهاد میکنم نرخ به هتل ها هم با لیر بدید بهتر در میاد تا دلار.

دوستان ایران لیر بگیریم بهتر نیست؟

تشکر کنندگان:
(2013-01-20 ساعت 03:00)rezagh نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 02:23)sayeh_m نوشته:  

سلام به همه به خصوص دوتا مدیر خوبمون مامان سایه گل و هستی بانوی نازنین

اسم المنت که میاد یاد خدمت سربازی میوفتم که یه المنت داشتیم که برای 26تا سربازه پستی(یعنی نگهبان) چایی تامین می کرد... تازه المنت ما چون از اجزائ جدا از هم درست می شد اگر یکم زیاد از حد می رفت توی لیوان اب طرفی که بهش دست می زدو برقمی گرفتBig Grin

چند نکته : المنت وسیله بسیار کار راه اندازیه ولی در عین حال خطرناک... پس اگر قبلا باش کار نکردید بهتره بی خیالش شیدBig Grin
طرز کارش اینه که انرژی الکترسیته رو به گرما تبدیل می کنه ...Smile
موقع استفاده چون اکثر المنت ها کلید قطع و وصل نداره حتما وقتی می زنیدش تو برق قسمت فلزیش رو بذارید تو ظرف پر اب و تا جوش اومدن اب بالا سرش واسید...بعد حتما وقتی اب جوش اومد از برق بکشیدش و چون هنوز داغه بزاریدش روی یه سنگی یا یه چیزی که اب نشه تا خنک شه
تورو خدا مواظب باشید که قسمتی که سیم به المنت وصل میشه عایقش سر جاش باشه ...
در کل تا جایی که می تونید از المنت استفاده نکنید ....همون کتری برقی استفاده کنید که یجور المنت خودمونه با لباس قشنگSmile
اگر استفاده کردید مواظب باشید و احتیاط کنید

خدایش سایت به این می گن توش درباره المنت هم بحث می شهWink

دوستان ما چند سال پیش که یه ماه به سفر خارج از ایران رفتیم چون غذای تکراری بچه ها رو اذیت میکرد از ایران خورشتهای آماده و تن ماهی بردیم و همونجا یه پلو پز برقی خریدیم و راحت به بچه ها غذای ایرانی میدادیم و از کتری برقی واسه جوشوندن کنسروها استفاده میکردیم حالا چون سفر ما 7 یا 8 روزه میشه از کنسروهای برنج استفاده کنیم گذشته از هزینه بالای غذای فست فود با کیفیت پایین یا رستوران من مطمئنم بچه ها از خوردن 7 روز فست فود یا غذای غیر ایرانی زیاد خوششون نمیاد به نظر من اگه هتلتون کتری برقی داره که هیچ پرس و جو کنین اگه کتری برقی نداره خودتون کتری برقی المنتی چیزی از ایران ببرید خیلی لازم میشه مخصوصا بچه دار ها

تشکر کنندگان: ASALI ، گل نهال ، 3pideh ، amir82 ، sorena_ma ، rezagh ، fereydoooon ، Tomas
بنده پشيمون شدم . المنت نبريد . همون كتري برقي ببريد و پلوپز و غيره ....
يكي ميزنه خودشو ميسوزونه بعد ميگه شما گفتين ببر ... والا به خدا Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، usa lover ، bardia9 ، Saeedv13 ، shimoda ، mdna ، IN.USA@2013 ، amir82 ، alirezass ، Judy Abbott 13 ، mgolchin13 ، rezagh ، Tomas
دوستانی که میخوان خود کشی کنن راه های بهتری از المنت هست !
شماره کیس: 2013AS000003xxx، تاریخ رویت قبولی: 10 may، کنسولگری: Ankara، تعداد افراد کیس: 4، ، مصاحبه:21 فوریه صورتی
تشکر کنندگان: bardia9 ، alirezass ، sorena_ma ، pardis_r ، mgolchin13 ، Tomas ، Gerdoo
(2013-01-20 ساعت 00:53)yasaman1111 نوشته:  بچه ها ما تازه نامه دوممون اومده...مصاحبه هفته 2 مارچ...لطفا به من ترتیب این کارایی رو که باااس به انجام برسونم بگین:
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک

بچه ها چرا کسی به کارنتی های سری جدید کمک نمی کنه...بیزحمت وقتی به یه اجماع نظر در رابطه با چای و کتری برقی رسیدین Big Grin به سوالای ما جواب بدین.من این تاپیکو تا صفحه 29خوندم بقیشم باور کنین قول میدم بخونم.ولی نفهمیدم که بهتره هتل بگیری یا خونه؟ آیا بهتره آژانس هتل رزرو کنه؟با تور بهتره؟آیا اصن باید به حرف آژانسا گوش کرد؟ضمنن من از اصفهانم.Tongue

(2013-01-20 ساعت 14:32)yasaman1111 نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 00:53)yasaman1111 نوشته:  بچه ها ما تازه نامه دوممون اومده...مصاحبه هفته 2 مارچ...لطفا به من ترتیب این کارایی رو که باااس به انجام برسونم بگین:
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک

بچه ها چرا کسی به کارنتی های سری جدید کمک نمی کنه...بیزحمت وقتی به یه اجماع نظر در رابطه با چای و کتری برقی رسیدین Big Grin به سوالای ما جواب بدین.من این تاپیکو تا صفحه 29خوندم بقیشم باور کنین قول میدم بخونم.ولی نفهمیدم که بهتره هتل بگیری یا خونه؟ آیا بهتره آژانس هتل رزرو کنه؟با تور بهتره؟آیا اصن باید به حرف آژانسا گوش کرد؟ضمنن من از اصفهانم.Tongue

اینم میدونم که تا قبل از یک ماه مونده به مصاحبه نمیشه از مهمت خان وقت گرفت.
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، Tomas
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک

دوست عزیز اینجا کسی برای کسی تکلیف تعیین نمی کنه , همه فقط از تجربه های شخصی شون می گن تصمیم گیری با شماست
برای گرفتن وقت از دکتر اینجا رو بخونید
برای بلیط هم همین تاپیک
برای رزرو هتل امضای عمو سعید رو
برای CSC اینجا و امضای دوستمون mohammad fazli
برای مدارک مورد نیاز هم بازم امضای عمو سعید
ترتیب هم درسته
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
(2013-01-20 ساعت 00:53)yasaman1111 نوشته:  

1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک

اینم میدونم که تا قبل از یک ماه مونده به مصاحبه نمیشه از مهمت خان وقت گرفت.
کارنتی های جدید وقت زیاد داشتن که ببینن کارنتی های سری قبل چیکار کردن ...هر کاری دوستان قبلی انجام دادن شما هم انجام بدین Wink
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک
(2013-01-20 ساعت 14:32)yasaman1111 نوشته:  بچه ها چرا کسی به کارنتی های سری جدید کمک نمی کنه...بیزحمت وقتی به یه اجماع نظر در رابطه با چای و کتری برقی رسیدین Big Grin به سوالای ما جواب بدین.من این تاپیکو تا صفحه 29خوندم بقیشم باور کنین قول میدم بخونم.ولی نفهمیدم که بهتره هتل بگیری یا خونه؟ آیا بهتره آژانس هتل رزرو کنه؟با تور بهتره؟آیا اصن باید به حرف آژانسا گوش کرد؟ضمنن من از اصفهانم.Tongue
یاسمن هزار و صد و یازده!!!!
آخه مواردی که لیست کردی زیاد به هم مرتبط نیستند که تقدم و تاخر زمانیشو برات بگیم. شما موقع فرستادن مدارک فایل pdf راهنمای سفارت رو از توی امضای من میزاری جلوت و طبق اون شروع می کنی به مرتب کردن مدارک. اونجا میبینی که یکی از مدارک پرینت رسید ثبت نام CSC هست. پس باید اول برای CSC ثبت نام کنی. گرفتن وقت از دکتر رو که خودت گفتی. بقیه موارد مثل هتل و یا خونه، تور یا غیر تور بستگی به اندازه جیبت داره. اگه جزو مرفهین بی دردی و بچه مایه دار، تور با ترانسفر و یک روز گردش در شهر با یه هتل 5 ستاره نزدیک سفارت بگیر که صبح بتونی پنجره شو باز کنی و به نگهبان سلام بدی. اگر مثل من جزو قشر آسیب پذیری تور و هتل رو جدا بگیر و پول به ترانسفر نده. با همون اتوبوس های فرودگاه برو به یه هتل 3 ستاره که خیلی هم از سفارت و دکتر دور نباشه و پول تاکسی بدی. حالا بالاخره مایه داری یا همدردیم؟
بچه ها بهترین وسیله کتری برقیه با چای نپتون خیلی حال میده ! ببرید که پشیمون نشید !
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، Gerdoo ، Soap McTavish ، rezagh ، fereydoooon ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان