کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
تجریش جان
باید ببری.ضمنا اگه ازدواج کردی از سند ازدواج 2 نسخه
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: تجریش ، rezagh
صادقی جان شرت و زیر پیراهن و لنگ یادت نرهBig GrinBig GrinBig Grin
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
(2013-01-23 ساعت 16:18)StarIR نوشته:  
(2013-01-21 ساعت 12:33)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-21 ساعت 12:19)StarIR نوشته:  کسی هست بتونه راهنماییم کنه؟
من اواسط مارچ وقت مصاحبه دارم که روز دوشنبه هست. چند روز جلوتر و دقیقا چند شنبه آنکارا باشم برای مدیکال؟ پنجشنبه اونجا باشم خوبه؟
ضمنا اگه خدا خواست و ویزای یه ضرب به من بدن به نظرتون چند روز بعد مصاحبه طول می کشه که پاسپورتمو بگیرم؟
آخه می خوام بلیط بگیرم و نمی دونم چند روزه بگیرم. خیلی ممنون می شم کسی راهنمایی کنه
اگر بچه ندارین جمعه هم میتونین برین . شنبه بهتون جواب میدن . البته به تاریخ تعطیلی ها هم دقت کنید . اگر یکضرب گرفتین هم اصلا" معلوم نیست چند روز طول میکشه . از چهار تا 7 روز کاری . به هیچ عنوان نمیشه گفت چند روز طول میکشه , به شانس بستگی داره .

دخترم 17 ساله هست و پسرم 15 ساله نمی دونم این سن بچه محسوب میشه یا نه.

تو سایت دکتر زده تا 15 همین تولد باید اون تست رو بدن.ممکنه یهو دکتر این کارو بکنه و بگه که تست می خواد.چون برادر منم متولد خرداد 76 و من هم دودلم که جزوه 4 روزه ها هست یا نه.
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، rezagh
(2013-01-23 ساعت 16:41)sadeghi897 نوشته:  سلام
بچه ها یک سئوال داشتم.
در مورد مبایل سئوال داشتم.
من مثلا یک ماه و خورده دیگه مصاحبه دارم
اگر الان برم مبایل roaming بکنم (ایرانسل)
مکالمات داخلیم و اس ام ا س های داخلیم که گرون نمی شه؟
بعد راهی هست بشه امتحانش کرد ببنیم اوکی شده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من smart phone ندارم پیشنهاد می دین که لپ تاپ ببرم ترکیه ؟ کمی سنگینه لپ تاپم فکر کنم دو سه کیلو باشه ، دی
در مورد وسائل حمام چی ؟ باید ببریمممممممم؟ غیر از لباس منظورم هست؟
دی

در مورد وسایل حمام که بچه ها همه توضیحات رو دادنSmile
به نظر من لب تاب ببر اسکایپ و یا اوو هم نصب کن و از اینترنت رایگان هتل برای تماس با ایران میتونی استفاده کنی.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، asal1907 ، IN.USA@2013 ، fire dragon ، amir82 ، pooyash ، rezagh
(2013-01-23 ساعت 17:30)تجریش نوشته:  بچه ها سلام یه سوال دارم خدایی شاکی نشید چون شاید قبلآ جواب داده شده ولی من بی خبرم
ماباید ۱۵ تا ۲۰ روز قبل از مصاحبه کپی مدارک را به سفارت ارسال میکنیم این درست .
و در روز مصاحبه ایا سفارت فقط اصل مدارک را میخواد یا دوباره کپی مدارک را هم میخواد؟
(2013-01-23 ساعت 16:18)StarIR نوشته:  
(2013-01-21 ساعت 12:33)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-21 ساعت 12:19)StarIR نوشته:  کسی هست بتونه راهنماییم کنه؟
من اواسط مارچ وقت مصاحبه دارم که روز دوشنبه هست. چند روز جلوتر و دقیقا چند شنبه آنکارا باشم برای مدیکال؟ پنجشنبه اونجا باشم خوبه؟
ضمنا اگه خدا خواست و ویزای یه ضرب به من بدن به نظرتون چند روز بعد مصاحبه طول می کشه که پاسپورتمو بگیرم؟
آخه می خوام بلیط بگیرم و نمی دونم چند روزه بگیرم. خیلی ممنون می شم کسی راهنمایی کنه
اگر بچه ندارین جمعه هم میتونین برین . شنبه بهتون جواب میدن . البته به تاریخ تعطیلی ها هم دقت کنید . اگر یکضرب گرفتین هم اصلا" معلوم نیست چند روز طول میکشه . از چهار تا 7 روز کاری . به هیچ عنوان نمیشه گفت چند روز طول میکشه , به شانس بستگی داره .

دخترم 17 ساله هست و پسرم 15 ساله نمی دونم این سن بچه محسوب میشه یا نه.
مسلمآ بچه حساب نمیشن
دوست عزیز ویزای یک ضرب را تقریبا 90 درصد در نظر نگیرید. ویزای یک ضرب رو فقط به دخترای حدود 20 ساله که مجرد هستند و تمکن مالی خوبی دارند می دهند و تقریبا به همه آقایون کلیرینس تعلق می گیره.
تشکر کنندگان: fereydoooon
(2013-01-23 ساعت 18:12)babak7 نوشته:  [quote='bardia9' pid='263114' dateline='1358158720']
حالا از دوستان كسي خواست ميتونم بيشتر راهنمايي كنم

چون هم بليط خوب گرفتم ازشون هم هتل من الان يك ماهي هست دنباله آْژانس ميگردم از دوستان حدوده قيمت دستشون اومد ديگه سعي كنيد از اين بيشتر بابت تور و بلط به آژانس مسافرتيا پول ندين
بليط چارتر ماهان دو طرفه 360 هزار تومان
يك طرفه 160 هزار تومان
هتل ددمان 5 ستاره شبي 45 دلار
هتل انكارا پلاز 4ستاره شبي 45 دلار
ترانسفر رفت و برگشت 30 دلار

با اجازه آقا بردیا بگم که این قیمتی که نوشتن برای هر نفر در اتاق دبل هستش
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، AsemanAbee ، amir82 ، Saeedv13 ، afs ، rezagh ، rouzbehdarvishi
سلام ماندانا جان
خوبي ؟ همه چي خوب پيش ميره ؟ از صبحانه هتل ننوشته بودي ها . من منتظرم ببينم صبحانه اش هم مثل انكارا پلازا بود يا نه ؟ Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mdna ، AsemanAbee ، Saeedv13 ، lilac ، pr.kia ، fereydoooon ، rezagh ، rouzbehdarvishi
(2013-01-24 ساعت 00:05)sayeh_m نوشته:  سلام ماندانا جان
خوبي ؟ همه چي خوب پيش ميره ؟ از صبحانه هتل ننوشته بودي ها . من منتظرم ببينم صبحانه اش هم مثل انكارا پلازا بود يا نه ؟ Smile
و اما صبحانه: صبحانه نوا پالاس نسبت به آنکارا پلازا خیلی‌ سادتره.آنکارا پلازا ۴ مدل غذای گرم داره ولی‌ اینجا فقط بورک داشت از نظر پنیر و مربا و زیتون و کالباس مثل هم هستن ولی‌ آنکارا پلازا کلی‌ میوه و سالاد میوه و شیرینی‌ خوب داره خلاصه اگه صبحانه خور حرفه‌ای هستین اینجا راضیتون نمی‌کنه Sad
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، AsemanAbee ، IN.USA@2013 ، el333 ، ASALI ، amir82 ، Saeedv13 ، lilac ، afs ، sadeghi897 ، pr.kia ، fereydoooon ، rezagh ، rouzbehdarvishi
سلام، من یه سوالی داشتم، برای فرستادن مدرأک به آنکارا به غیر از بقیه مدارک،فقط همون یه فرم آخر پی‌دی‌اف هست که باید فرستاده شه، اون فرم انگار مربوط به اسپانسر هست، یعنی‌ اگه اسپانسر نداشته باشیم، نباید پرش کنیم دیگه؟

و یه سواله دیگه، در سفارت و دکتر غیر از دلار، یورو هم قبول می‌کنن؟

مرسی‌
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1790XXXXXX‎
Priority ‎Date :2016 Nov
Approve ‎Date:June 2020
Welcome Letter Date :?‎
Case number:ABD 2020.........
Interview ‎Date : Coming Soon
تشکر کنندگان:
(2013-01-24 ساعت 02:10)natasha نوشته:  سلام، من یه سوالی داشتم، برای فرستادن مدرأک به آنکارا به غیر از بقیه مدارک،فقط همون یه فرم آخر پی‌دی‌اف هست که باید فرستاده شه، اون فرم انگار مربوط به اسپانسر هست، یعنی‌ اگه اسپانسر نداشته باشیم، نباید پرش کنیم دیگه؟

و یه سواله دیگه، در سفارت و دکتر غیر از دلار، یورو هم قبول می‌کنن؟

مرسی‌
اون فرم مربوط به مشخصات فردی، اطلاعات تماس و محل اقامت اولیه شما در آمریکا است (برای دریافت گرین کارت) و ارتباطی به این که اسپانسر دارین یا نه نداره. اگر ابتدای ورودتون پیش اقوام یا دوستان میرین، اون شخص الزاما اسپانسر شما محسوب نمیشه. حتما این فرم رو هم پر کنین و با مدارک بفرستین.
پرداخت هزینه سفارت فقط با دلار و پرداخت هزینه مدیکال باید با دلار یا لیره انجام بشه و هیچ کدوم یورو قبول نمیکنن.
تشکر کنندگان: natasha ، lilac ، sayeh_m ، Saeedv13 ، pooyash ، afs ، sadeghi897 ، mdna ، ensan ، alirezass ، ali usa ، pr.kia ، el333 ، IN.USA@2013 ، Soap McTavish ، fereydoooon ، rezagh
سلام
این فرم باید برا هر نفر پر بشه یا فقط برنده اصلی؟
کیس نامبر:2013as3900.تاریخ مصاحبه:w2 feb. آنکارا مدت انتظار:70 روز
تشکر کنندگان:
(2013-01-24 ساعت 11:09)ali usa نوشته:  سلام
این فرم باید برا هر نفر پر بشه یا فقط برنده اصلی؟

با سلام
برای هر نفر جدا فرم را پر کنید و ارسال نمایید. من خودم همین کار را کردم. البته در پست های قبلی این فروم یکی از دوستانی که مصاحبه رفته بود نوشته بود که برای هر عضو خانواده پر شود و من هم به توصیه ایشان عمل کردم.

موفق باشید
تشکر کنندگان: amir82 ، mino2013
سلام دوستان
بجز شماره 9633، شماره دیگه ای از اطلاعات پرواز فرودگاه امام دارید ؟
ممنون
تشکر کنندگان: rezagh
حدود خرج و مخارج غذا و رفت و آمد در یک روز تو
کیس نامبر: 2013AS37xx ،مصاحبه: فوریه/آنکارا- 390 ترجمه+ 4000 تور و بلیط (دو بار) + $400 مديکال
کلير : 56 روز - March 26 ، دريافت ويزا : 26 April ،مقصد:Austin.TX ورود: 31 می
تشکر کنندگان:
بهنوش خانم از بردیا باید بپرسین.
ضمنا پیام خصوصی شما غیر فعاله...
تشکر کنندگان: bardia9

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان