کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
از دوستان کسی هست که سه شنبه یا چهارشنبه اواخر اسفند مصاحبه اش باشه؟همسفر میخوااااااام انکارا؟؟؟؟
من از چند نفر پرسیدم گفتند واسه مجرد 2 روز قبل مصاحبه برم همون روزی که مطب دکتر نوبتم باشه چون پرواز صبح ساعت 7 بوقت انکارا میرسه همون روز هم وقتش رو داریم که بریم معاینه وازمایش بدیم فرداش هم که ج ازمایش رو میگیریم روز بعدش هم که مصاحبه س وقت هست دوستان نظر میدن؟
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان:
از دوستان عزیز کسی هست مصاحبه اش هفته آخر فوریه باشه ؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-23 ساعت 20:00)yasaman1111 نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 16:18)StarIR نوشته:  
(2013-01-21 ساعت 12:33)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-21 ساعت 12:19)StarIR نوشته:  کسی هست بتونه راهنماییم کنه؟
من اواسط مارچ وقت مصاحبه دارم که روز دوشنبه هست. چند روز جلوتر و دقیقا چند شنبه آنکارا باشم برای مدیکال؟ پنجشنبه اونجا باشم خوبه؟
ضمنا اگه خدا خواست و ویزای یه ضرب به من بدن به نظرتون چند روز بعد مصاحبه طول می کشه که پاسپورتمو بگیرم؟
آخه می خوام بلیط بگیرم و نمی دونم چند روزه بگیرم. خیلی ممنون می شم کسی راهنمایی کنه
اگر بچه ندارین جمعه هم میتونین برین . شنبه بهتون جواب میدن . البته به تاریخ تعطیلی ها هم دقت کنید . اگر یکضرب گرفتین هم اصلا" معلوم نیست چند روز طول میکشه . از چهار تا 7 روز کاری . به هیچ عنوان نمیشه گفت چند روز طول میکشه , به شانس بستگی داره .

دخترم 17 ساله هست و پسرم 15 ساله نمی دونم این سن بچه محسوب میشه یا نه.

تو سایت دکتر زده تا 15 همین تولد باید اون تست رو بدن.ممکنه یهو دکتر این کارو بکنه و بگه که تست می خواد.چون برادر منم متولد خرداد 76 و من هم دودلم که جزوه 4 روزه ها هست یا نه.
آره درست می فرمایید. پسر من فروردین 77 به دنیا اومده یعنی تا زمان مصاحبه که نیمه اسفند هست دقیقا سنش میشه 14 سال و 11 ماه!! واسه محکم کاری من همون 4 روز جلوتر می رم
تشکر کنندگان: گل نهال
(2013-01-24 ساعت 00:02)mdna نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 18:12)babak7 نوشته:  [quote='bardia9' pid='263114' dateline='1358158720']
حالا از دوستان كسي خواست ميتونم بيشتر راهنمايي كنم

چون هم بليط خوب گرفتم ازشون هم هتل من الان يك ماهي هست دنباله آْژانس ميگردم از دوستان حدوده قيمت دستشون اومد ديگه سعي كنيد از اين بيشتر بابت تور و بلط به آژانس مسافرتيا پول ندين
بليط چارتر ماهان دو طرفه 360 هزار تومان
يك طرفه 160 هزار تومان
هتل ددمان 5 ستاره شبي 45 دلار
هتل انكارا پلاز 4ستاره شبي 45 دلار
ترانسفر رفت و برگشت 30 دلار

با اجازه آقا بردیا بگم که این قیمتی که نوشتن برای هر نفر در اتاق دبل هستش

این قیمت ها رو از کدوم آژانس گرفتید؟ منم باید برای اواسط اسفند بلیط و هتل بگیرم و نفراتمون 3 نفر هستیم. خودم با دختر و پسر teenager
من به جزیره بهشت تماس گرفتم اما قیمت بلیط بالای پانصد و هتل مثلا آنکارا جلازا شبی 120 دلار قیمت داد!
تشکر کنندگان:
میانگین هزینه هر نفر تو آنکارا از نظر غدا و تاکسی و اتوبوس در یک روز چقدره؟
کیس نامبر: 2013AS37xx ،مصاحبه: فوریه/آنکارا- 390 ترجمه+ 4000 تور و بلیط (دو بار) + $400 مديکال
کلير : 56 روز - March 26 ، دريافت ويزا : 26 April ،مقصد:Austin.TX ورود: 31 می
تشکر کنندگان:
من یه سوالی دارم. من خودم به همراه دختر و پسرم (نوجوان) وقت مصاحبه در آنکارا دارم. برای رزرو هتل باید تریپل بگیرم حتما؟ کسی می دونه دوبل چند تا تخت داره؟ آخه هتل های دوبی حتی اگه سینگل باشه دو تا تخت داره و میشه برای دو نفر هم سینگل گرفت و در واقع یه نفر و یا دو نفر پولش فرقی نمی کنه. می خوام بدونم برای 3 نفر در آنکارا چه جور اتاقی بگیرم که سرم کلاه نره؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-26 ساعت 12:43)StarIR نوشته:  من یه سوالی دارم. من خودم به همراه دختر و پسرم (نوجوان) وقت مصاحبه در آنکارا دارم. برای رزرو هتل باید تریپل بگیرم حتما؟ کسی می دونه دوبل چند تا تخت داره؟ آخه هتل های دوبی حتی اگه سینگل باشه دو تا تخت داره و میشه برای دو نفر هم سینگل گرفت و در واقع یه نفر و یا دو نفر پولش فرقی نمی کنه. می خوام بدونم برای 3 نفر در آنکارا چه جور اتاقی بگیرم که سرم کلاه نره؟

دوست عزیز شما دوبل می گیری و به نفر سوم تخت به اصطلاح سفری می دن
کیس نامبر: 2013AS37xx ،مصاحبه: فوریه/آنکارا- 390 ترجمه+ 4000 تور و بلیط (دو بار) + $400 مديکال
کلير : 56 روز - March 26 ، دريافت ويزا : 26 April ،مقصد:Austin.TX ورود: 31 می
تشکر کنندگان:
ممنون از راهنماییتون. برای تخت اضافه باید پول اضافه پرداخت کنم؟ یا قیمت اتاق دابل با تخت اضافه و یا بدون تخت اضافه یکی هست؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-26 ساعت 12:33)StarIR نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 00:02)mdna نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 18:12)babak7 نوشته:  [quote='bardia9' pid='263114' dateline='1358158720']
حالا از دوستان كسي خواست ميتونم بيشتر راهنمايي كنم

چون هم بليط خوب گرفتم ازشون هم هتل من الان يك ماهي هست دنباله آْژانس ميگردم از دوستان حدوده قيمت دستشون اومد ديگه سعي كنيد از اين بيشتر بابت تور و بلط به آژانس مسافرتيا پول ندين
بليط چارتر ماهان دو طرفه 360 هزار تومان
يك طرفه 160 هزار تومان
هتل ددمان 5 ستاره شبي 45 دلار
هتل انكارا پلاز 4ستاره شبي 45 دلار
ترانسفر رفت و برگشت 30 دلار

با اجازه آقا بردیا بگم که این قیمتی که نوشتن برای هر نفر در اتاق دبل هستش

این قیمت ها رو از کدوم آژانس گرفتید؟ منم باید برای اواسط اسفند بلیط و هتل بگیرم و نفراتمون 3 نفر هستیم. خودم با دختر و پسر teenager
من به جزیره بهشت تماس گرفتم اما قیمت بلیط بالای پانصد و هتل مثلا آنکارا جلازا شبی 120 دلار قیمت داد!
سلام دوست عزيز
براتون پيغام خصوصي فرستادم
تماس بگيريد راهنماييتون ميكنن هتل 3 ستاره اتاب بلوار هم هست كه هم ارزون ميدن هم خوبه هتلش
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: shimoda ، Saeedv13 ، mitme ، rezagh ، Soap McTavish ، ابی هانی
سلام.
می خواستم بگم که من پنجشنبه تماس با آژانس ج. ب. گرفتم گفت قیمت بلیت چارتری ماهان 360 تومانه. ولی امروز که خواستم بخرم گفت 400 تومان. پرسیدم چرا؟ گفت قیمت لحظه ای تغییر میکنه. تازه این با دلار 2500 تومانه و اگر همین را هم نخری بخشنامه اومده که بزودی با قیمت دلار 3200 تومان باید بفروشیم ! ! ! ! ! !
من خریدم.
نظر شما چیه؟
تشکر کنندگان: yasaman1111
دوستان از بین هتل های الیت و سیاو و اتاپ بنظرتون کدوم بهتره ؟ قیمتا حدودن شبیه به همه .
2013AS36XX مصاحبه 4 مارس آنکارا 2 نفر برگ صورتی مقصد واشینگتن دی سی
تشکر کنندگان:
(2013-01-26 ساعت 12:40)majid9290 نوشته:  میانگین هزینه هر نفر تو آنکارا از نظر غدا و تاکسی و اتوبوس در یک روز چقدره؟

هر نفر
برگر کینگ حدودا 8 لیر
اسکندر کباب با نوشابه حدودا 10 لیر
ماء الشعیر الکلی حدودا 5 لیر
آب معدنی 300 سی سی حدودا 1 لیر
بلیط سینما حدودا 15 لیر
برای تردد هم بهتره تاکسی استفاده نکنید تمام مسیرها یا اتوبوس یا مترو یا پیاده
حدودا 3-5 لیر بلیط هر مسیر بستگی به مسافتش داره
البته باید کارت بگیرید (مثل کارت مترو) که کمی ارزونتر در میاد
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
دوستان یه مساله فوری، ما هفته دیگه آنکارا مصاحبه داریم البته برنده پدرم هست، الان ایمیل سفارت اومده و اسم مادر و خواهرم هم توش هست ولی اسم من نیس Sad((
توی نامه دوم kcc اسم همه بود، میشه یه راهنمایی بکنین لطفا؟! نگرانمون کردن
شماره کیس: 2013AS42XX(پدر،مادر،خواهر)/کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای سری اول:12MAY2012با ایمیل/کارنت شدن کیس:Feb2013/مصاحبه:w1 Feb2013/ کلیرنس26March/دریافت ویزا22May
تشکر کنندگان: mitme ، ani_sheiton
(2013-01-26 ساعت 14:56)mahdio نوشته:  دوستان یه مساله فوری، ما هفته دیگه آنکارا مصاحبه داریم البته برنده پدرم هست، الان ایمیل سفارت اومده و اسم مادر و خواهرم هم توش هست ولی اسم من نیس Sad((
سلام دوست عزيز
شما موقع ثبت نام اوليه اينترنتي چند سالتون بوده ؟ يعني اون موقع زير 21 سال بوديد ؟ اگر اينطور باشه بايد يه ايميل به سفارت بزنيد و موضوع را مطرح كنيد كه اسم شما هم اضافه شود . اگر بالاي 21 سال بوديد موقع ثبت نام اينترنتي نيازي به رفتن شما براي مصاحبه نيست . ممكنه كه KCC نامه دوم را اشتباه زده باشه ( چون در مورد يكي از كاربرا به نام شهلا 1346 هم همينطور بود يكي از فرزندان ايشون بالاي 21 سال داشت اسمش در نامه دوم بود . خودشان به تركيه ايميل زدند اونا جواب دادند كه اسم ايشون نبايد باشه بهرحال اون فرزند همراهشون نرفت موقع ورود به سفارت اسم ايشون طبق نامه KCC در ليست افراد بوده و ميتونسته وارد بشه ولي بهر حال اگر هم ميرفته اونجا گفته ا ند كه بهش ويزايي تعلق نمي گرفته . بهرحال اگر شما موقع ثبت نام اوليه زير 21 سال بوديد حتما همراه خانواده برويد اگر نه نيازي به رقتن شما نيست . باز هم مي تونيد با همون كاربر صحبت كنيد و اطلاعات بگيريد . موفق باشيد
تشکر کنندگان: el333 ، kavirr ، amir82 ، AsemanAbee ، Saeedv13 ، mdna ، گل نهال ، mgolchin13 ، rezagh ، ali heydari ، fereydoooon ، ابی هانی
(2013-01-26 ساعت 16:59)lilistar نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 14:56)mahdio نوشته:  دوستان یه مساله فوری، ما هفته دیگه آنکارا مصاحبه داریم البته برنده پدرم هست، الان ایمیل سفارت اومده و اسم مادر و خواهرم هم توش هست ولی اسم من نیس Sad((
سلام دوست عزيز
شما موقع ثبت نام اوليه اينترنتي چند سالتون بوده ؟ يعني اون موقع زير 21 سال بوديد ؟ اگر اينطور باشه بايد يه ايميل به سفارت بزنيد و موضوع را مطرح كنيد كه اسم شما هم اضافه شود . اگر بالاي 21 سال بوديد موقع ثبت نام اينترنتي نيازي به رفتن شما براي مصاحبه نيست . ممكنه كه KCC نامه دوم را اشتباه زده باشه ( چون در مورد يكي از كاربرا به نام شهلا 1346 هم همينطور بود يكي از فرزندان ايشون بالاي 21 سال داشت اسمش در نامه دوم بود . خودشان به تركيه ايميل زدند اونا جواب دادند كه اسم ايشون نبايد باشه بهرحال اون فرزند همراهشون نرفت موقع ورود به سفارت اسم ايشون طبق نامه KCC در ليست افراد بوده و ميتونسته وارد بشه ولي بهر حال اگر هم ميرفته اونجا گفته ا ند كه بهش ويزايي تعلق نمي گرفته . بهرحال اگر شما موقع ثبت نام اوليه زير 21 سال بوديد حتما همراه خانواده برويد اگر نه نيازي به رقتن شما نيست . باز هم مي تونيد با همون كاربر صحبت كنيد و اطلاعات بگيريد . موفق باشيد

من موقعی که کیسمون رو ثبت نام کردیم (اکتبر ۲۰۱۱) دقیقا ۲۰ سال و ۱۱ ماهم بود و طبیعتا موقع اعلام نتایج تقریبا ۲۱ سال و ۵ ماه و الان ۲۲ سال و ۳ ماه!!!
فک میکنم شامل این قانون زیر ۲۱ سال بشم، یعنی تا الانم که کیس رو پیش بردیم به خاطر همین قضیه بوده.
شماره کیس: 2013AS42XX(پدر،مادر،خواهر)/کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای سری اول:12MAY2012با ایمیل/کارنت شدن کیس:Feb2013/مصاحبه:w1 Feb2013/ کلیرنس26March/دریافت ویزا22May
تشکر کنندگان: گل نهال

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان