کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-07 ساعت 18:01)sh_aytak نوشته:  سلام به همگی
من مدیکالمو انجام دادم و فردا برای گرفتن جواب پسر کوچیکم باز هم باید بریم پیش اونگان و 2 شنبه هم مصاحبه داریم ولی اصلا حال و حوصله ندارم واسه مصاحبه و بقیه کارا 8 روز پیش مادر عزیزم به رحمت خدا رفت و حالا همه این برنامه ها واسم مفهومشونو از دست دادن واسه همین شوقی واسه گفتن مراحل انجام کارم نداشتم
همگی موفق باشید

لطفاً تبریک و تشکر بچه ها در پائین صفحه رو، به مفهوم تسلیت و همدردی ما فرض کنید.
به فکر فرزند دلبندتون باشید. مسلماً مادر عزیزتون هم به فکر آینده شما و فرزند شماست و در اون دنیا هم، دست به دعا برای شماست.
روحش شاد و پیروز باشید.

(2013-02-07 ساعت 22:01)آسمان نیلگون نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 21:42)victorygo نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 11:35)آسمان نیلگون نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 00:31)shadzad نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 00:13)rouzbehdarvishi نوشته:  سلام.بله من گرفتم دو سه روز مونده به سفرتون میتونید برید بانک ملت پول رو واریز و حواله مسافرتی بگیرید و در فرودگاه تهران تو سالن پرواز بگیرید.به نظر من که می ارزه.آخه دردسر نداره
البته قبلش باید تو بانک ملی عوارض خروج از کشور رو هم بریزید
مرسی روزبه جان، پس خوبه اینطوری باشه
کله سحر ،تو مایه های 6 برید که شماره بگیرید.همه شعب هم نه.چنتا ارزی بیشتر نیست.روزی 30 تا بیشتر شماره نمیدن.
تا نزدیکای 11-12 هم وقت بذارید واسش.
خود مسافر
اصل پاس
اصل بلیط با مهر آزانس
کارت ملی
اصل فیش عوارض خروج
تا یه هفته قبل پرواز ها رو فقط صادر میکنن.هر $ 2480 تومن
حواله رو اوون ور گیت فرودگاه میدی $ میگیری.

دوست عزیز این فیش عوارض خروج رو باید از کجا تهیه کرد؟
میرید بانک ملی
شماره حساب هم اونجا می پرسید
برای هر نفر 55000 تومان میریزید به حساب.
این فیش رو تا دریافت کارت پرواز حفظ می کنید.
برای ارز مسافرتی،این فیش رو جزو مدارک مورد نیاز به بانک ملت ارائه میدید و اونا ازش یه کپی میگیرن.اصلشو بهتون پس میدن.

درود به همگی
دوستان یادشون باشه که کپی مدارک رو داشته باشن. نفرات هم خودشون باید در بانک حضور داشته باشن، یعنی دلار همسر و فرزندتون رو به شما نمیدن!!
مسخره تر اینه که عوارض خروج از بچه 8 ماهه ما گرفتن ولی دلار به بچه زیر 12 سال نمیدن!! دزدی تو روز روشن Sad ، انگار بچه کوچیک خرج نداره!!
39##
آنکارا، 3نفر، مصاحبه: 26 فوریه، کلیرنس: 18 آوریل......سفرنامه•●❤
تشکر کنندگان: nina22 ، amir82 ، گل نهال ، shadzad ، ensan ، afs ، farshad0o0 ، sh_aytak ، mgolchin13 ، pooyash ، rezagh ، usa lover
من مدیکالمو انجام دادم و فردا برای گرفتن جواب پسر کوچیکم باز هم باید بریم پیش اونگان و 2 شنبه هم مصاحبه داریم ولی اصلا حال و حوصله ندارم واسه مصاحبه و بقیه کارا 8 روز پیش مادر عزیزم به رحمت خدا رفت و حالا همه این برنامه ها واسم مفهومشونو از دست دادن واسه همین شوقی واسه گفتن مراحل انجام کارم نداشتم
همگی موفق باشید

دوست عزیز تسلیت میگم و امیدوارم آخرین غمتون باشه، دوست خوبم اینهمه منتظر موندین و کارها رو انجام دادین بقیه رو هم به خوبی انجام بدین و تمومش کنین ، مادرتون اینجوری بیشتر خوشحال میشه که کاراتونو انجام بدین
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، shimoda ، hana_fd ، Gerdoo ، Saeedv13 ، ensan ، afs ، mino2013 ، sh_aytak ، mgolchin13 ، usa lover
dostan mojaradi ke ankara hastan man ta 10 FeB hotel daram amma badesh mıkham ba yeki dege shariki hotel begiram kam beshe hazineha ehtemal dare ta 12-14 ankara basham
agar fardi mayel bod peyam khososi bezare
pesar hastam
pm:
tamami hoghogh fardi o ejtemai shoma reayat mishe
man faghat mıkham kami az hazineham kam konam
hamin
shad bashhhhhhhhhhhhhhid
dostan
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، lingni ، farmiz ، HRSH ، rouzbehdarvishi ، mgolchin13 ، fereydoooon ، rezagh ، mdna
همگی موفق باشید

واقعاً متاسف شدم.... Sad((((
بهتون تسلیت می گم. خدا رحمتشون کنه. ولی کاراتون رو با دقت انجام بدید مطمئنم مادرتون هم این طوری خوشحال ترن.
كيس نامبر: 2013AS76XX رؤيت قبولي: 2 مي-ارسال مدارك: 12 مي-تعداد افراد کیس: 1 نفر-مصاحبه: 7می ایروان- کلییر: 3 آگوست
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Gerdoo ، ensan ، Saeedv13 ، tajhizgaran ، lingni ، farmiz ، sepehr_sh ، sh_aytak ، mgolchin13 ، rezagh
همگی موفق باشید

خدا رحمتشون کنه. امیدوارم هر چه زودتر روحیه تون رو به دست بیارین.
تشکر کنندگان: ensan ، Saeedv13 ، Judy Abbott 13 ، sh_aytak
سلام
من 19 فوریه مصاحبه دارم میخوام هتل ددمان و رزرو کنم که سینگلش شبی 70 دلاره اما اگه هم اتاقی داشته باشم شبی 45 واسه هر کدوممونه از 14 فوریه هم دارم میرم اگه خانومی شرایطش با جوره پیغام به هر چی زودتر .....
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afs ، rouzbehdarvishi ، fereydoooon ، rezagh
(2013-02-08 ساعت 13:03)مرغ دریایی نوشته:  سلام
من 19 فوریه مصاحبه دارم میخوام هتل ددمان و رزرو کنم که سینگلش شبی 70 دلاره اما اگه هم اتاقی داشته باشم شبی 45 واسه هر کدوممونه از 14 فوریه هم دارم میرم اگه خانومی شرایطش با جوره پیغام به هر چی زودتر .....

سلام. جسارتاً عرض می کنم. هتل نواپالاس 4 ستاره و نزدیک هتل دادمان، بهش آف خورده و single اش، شبی 44 دلاره.
البته ببخشید که مداخله کردم.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afs ، Judy Abbott 13 ، mhz_ir ، rouzbehdarvishi ، Soap McTavish ، rezagh ، usa lover ، mdna
بچه ها سلام من ديروز مديكالم رو انجام دادم همه چى راحت بود واكسن ها رو هم قبول ميكنن و در كل هيچ مشكلى نبود
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: farmiz ، amir82 ، lingni ، ensan ، afs ، Saeedv13 ، nina22 ، rouzbehdarvishi ، pooyash ، Soap McTavish ، yasaman1111 ، lilistar ، Gerdoo
(2013-02-08 ساعت 13:55)saeeds61 نوشته:  بچه ها سلام من ديروز مديكالم رو انجام دادم همه چى راحت بود واكسن ها رو هم قبول ميكنن و در كل هيچ مشكلى نبود
هیچ مشکلی نداره ولی هر کاری بکنی و مدرک ببری و توضیح بدی به هر کس 2 تا واکسن می زنند که شامل 2 تا از این واکسن هاست کزاز - انفلونزا - ابله مرغان - mmr یاداوری - تا 200 دلار را از هر کس بگیرند.
کیس نامبر:2013AS3XXX. تعداد:4 نفر . سفارت :انکارا . مصاحبه : 7 MAR +برگه صورتی + فرم 10 سوالی . کلیرنس :18 APR (روز انتظار42) . دریافت ویزا:MAY 8.مقصد :سیاتل سفر اول رفت :20 JUL برگشت: 12 AUG
تشکر کنندگان:
(2013-02-06 ساعت 16:52)marj88 نوشته:  سلام دوستان کی هفته ی آخر مارچ مصاحبه داره؟

سلام دوست عزیز ما هستیم.
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان:
(2013-02-08 ساعت 13:55)saeeds61 نوشته:  بچه ها سلام من ديروز مديكالم رو انجام دادم همه چى راحت بود واكسن ها رو هم قبول ميكنن و در كل هيچ مشكلى نبود
اگه میشه لطف کنید و بگید که
اونگان چه واکسن هایی بهتون زد و هزینه اش چقدر شد ؟
2013AS00004xxx
رویت قبولی: 1 May
تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر
فرمهای سری اول: 25 May با ایمیل
مصاحبه: آخرین روز فوریه ، آنکارا
تشکر کنندگان:
(2013-02-06 ساعت 17:06)aaghaafi نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 00:08)mino2013 نوشته:  
(2013-01-27 ساعت 17:50)yasaman1111 نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 23:41)mino2013 نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 21:39)ensan نوشته:  سلام. يا بايد از آژانسهاي مسافرتي بگيريد يا دفاتر فروش هواپيمائيها (مثل دفتر فروش ماهان ). مبلغي كه بابت جريمه ي كنسل كردن بليط بايد پرداخت شود در صورتيكه no show باشد ٨٠٠٠٠ تومان است و جريمه تغيير تاريخ هم ٣٠٠٠٠ تومان، طبق گفته كارمند آژانس. ولي خودتان بهتر ميدانيد تعدادي از اين دفاتر خدماتي، از تحت فشار بودن ديگران در شرايط بحراني و در كشوري غريب استفاده كرده و به راه و روشهاي گوناگون مبلغ جريمه را بالاتر ميبرند. در مورد چارتر، به دليل اينكه قيمتش در روزي كه من بليط خريدم براي اسفند ماه، ٤٨٠٠٠٠ تومان بود و تا٥٤٠٠٠٠ فاصله زيادي نداشت، و در ضمن بليط چارتر دو روز قبل از سفر بدستم ميرسيد، اين كار را نكردم. ولي اينگونه است كه ،هر چه به زمان پرواز نزديك تر شود بليط چارتر در صورت بودن جا براي خريد ، ارزان تر ميشود، ولي بليط هاي سيستمي هر چه به روز پرواز نزديك تر شود، گرانتر خواهد شد چون ابتدا كلاس پايين پرواز پر ميشود، و روزهاي آخر كلاسهاي بالا باقي ميماند كه گرانتر است. بعد از همه ي اين حرفها بايد بگويم ، من به علت كم كردن استرس كه در من به شدت مشهود است، ترجيح دادم سريعتر و با شرايطي كه اعلام كردم ، بليط و هتل را رزرو كنم كه با خاطري آسوده به بقيه كارها بپردازم. اميدوارم بهترين شرايط پيش روي شما قرار بگيرد دوست من
سلام.ممنون از توضیحات خویتون. امروز آژانس و دفتر ماهان زنگ زدم برای هفته آخر مارچ بلیط سیستمی می گفتند 1022000 تومن.نمیدونم چیکار کنم
شاید اگه تور ثبت نام کنیم ا رزونتر در بیاد؟
سلام.ایران ایر بلیط رفت و برگشت چارتر 663 تومن و بلیط رفت چارتر و برگشت کلاس بدون جریمه 819 تومن به ما گفتن.به نظرتون خوبه؟البته برای هفته دوم مارچ؟بهتره چارتر بگیریم یا اپن با کلاس.واقعا باید چه موقع بلیط برگشتو گرفت بعد از مصاحبه؟
سلام دوستان
با توجه به اینکه اختلاف قیمتشون زیاد نیست به نظرم برگشت رو اپن بگیرین بهتر باشه.حالا خدارو شکر مثه ما زمان مصاحبتون تو عید نیفتاده.امروز ترکیش قیمت گرفتم2200000!

واقعا؟!!!!!!!!!!! 2200000 تهران -آنکارا و آنکا- تهران؟؟؟؟؟؟؟
به ایران ایر هم زنگ زدم جالب اینکه با توجه به اینکه با ترکیش هم کار میکنند همین پرواز رو میگفت 1000000
پیشنهاد میکنم بلیط ترکیش رو از ایران ایر بگیریند
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان:
بچه ها اگه بلیط چارتر باشه یعنی اصلا نمیشه با جریمه تاریخش و عوض کرد؟ کلا باطل می شه؟ مال من چارتر ایران ایره
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: انتهای مارچ ۲۰۱۲
اپرووال: ابتدای سپتامبر ۲۰۱۲
مصاحبه: ابتدای مارچ ۲۰۱۳(آنکارا)- ویزا یک ضرب
مقصد: سن فرنسیسکو
تشکر کنندگان:
دوستان بعد از 3 , 4 روز انتظار بالاخره خداروشکر ویزا بدستم رسید.
لازم میدونم از اینجا از سایت خوب مهاجرسرا و همه بچه های گلش واقعا تشکر کنم که تا آخرین لحظه از اطلاعاتشون استفاده کردم.
خیلی ممنونم, انشاله همه بچه ها به خواسته هاشون برسن.
ما تو چه وضعیتی اومدیم آنکارا; فردای روزی که رسیدم تو سفارت بمب گذاری شد ولی به خواست خدا تو اولین روز بازگشایی سفارت, فقط با یک سوال آفیسر, من یه ضرب شدم. خداروشکر...
لاتاری 2013 هم برای من خاطره شد.....خاطره اشکها و لبخندها....
بچه ها قدر مهاجرسرا رو بدونید.....
(2013-02-08 ساعت 15:38)babak7 نوشته:  دوستان بعد از 3 , 4 روز انتظار بالاخره خداروشکر ویزا بدستم رسید.
لازم میدونم از اینجا از سایت خوب مهاجرسرا و همه بچه های گلش واقعا تشکر کنم که تا آخرین لحظه از اطلاعاتشون استفاده کردم.
خیلی ممنونم, انشاله همه بچه ها به خواسته هاشون برسن.
ما تو چه وضعیتی اومدیم آنکارا; فردای روزی که رسیدم تو سفارت بمب گذاری شد ولی به خواست خدا تو اولین روز بازگشایی سفارت, فقط با یک سوال آفیسر, من یه ضرب شدم. خداروشکر...
لاتاری 2013 هم برای من خاطره شد.....خاطره اشکها و لبخندها....
بچه ها قدر مهاجرسرا رو بدونید.....
دوست عزیز بابک جان مبارکه ,
این پیغامت یه جوری میگه دیگه نمیخوای بیای مهاجرسرا!؟
تشکر کنندگان: sh_aytak ، amir82 ، rezagh ، گل نهال ، nima1348

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان