کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-08-03 ساعت 12:14)Amirbahador نوشته:  ابوظبي هاي عزيز حتماً حتماً بخونيد. بروبج آنكارا هم حتماً.
سلام
(كيبورد اين كافي نت عربيه. حروف فارسي رو ندارم. ببخشيد بيشابيش)
دوستان! بنده مي خوام سفرنامه خودم رو براتون شرح بدم كه در نوع خودش جالبه!
مصاحبه ما روز 31 جولاي در ابوظبي بود كه البته تو نامه اول و فرمي كه ما فرستاده بوديم هر دو آنكارا بود كه در نامه بعدي تبديل شده بود به ابوظبي.
يه نفري هست تو دوبي به نام ميلاد قرار بود بياد دنبالمون كه نيومد. به خودم كفتم واسه بقيه بنويسم كه به اين يارو اعتماد نكنن!
صبح كه رسيديم عده ديكه اي هم منتظر بودند. ما نفر بنجم (دهن اين كيبورد اماراتي سرويس! الآن تو اماراتم!) بوديم. ضمناً نام فاميلي خودم هم از روز اول مطابق ويزا نوشته نشده بود كه براي ما كلي نكراني (دهن اين كيبورد اماراتي سرويس مجدداً!) درست كرده بود.
ما از شدت بي خبري قبل از مصاحبه مدارك رو براي ابوظبي بست كرده بوديم (هركز هركز اين كار رو نكنيد). وقتي نوبت ما شد از 4 نفر قبلي فقط يه نفر بدون اف بي آي جك ويزا كرفت كه اولاً كيس لاتاري نبود دوماً يه خانم تنها و نسبتاً سن بالا بود.
هنر بعدي ما هم اين بود كه اصلاً اكانت اينترنتي رو باز نكرده بوديم.
وقتي نوبت ما شد با راحتي جلو رفتيم و كفتيم (تف به اين كيبرد عربي!) ما مداركو ارسال كرديم. اونم كفت (ازت متنفرم كيبرد عربي!) كه جيزي به دستشون نرسيده و برونده مثه كف دست بجه (!!!) خاليه. شانسي از مدارك ارسال شده يعني ترجمه ها فتوكبي داشتم, همونارو كرفت و تشكيل برونده داد (يعني كف كردم). تازه فهميدم كه مهر و امضا و وزات خارجه و دادكستري و ... كاملاً كشكيه!!!
كبي از اصل هم نداشتم كه خودش كرفت و كلي هم شاكي شد. ما هم كه ديكه هيجي, داشتيم از استرس مي مرديم. باور كنيد منتظر بوديم با فشو فضيحت از سفارت بندازنمون بيرون (بقيه هم همين انتظارو داشتن)!
بول و داديم و بعد كفتن بريد واسه سوكند بيش افسر. دستا بالا, بله قسم مي خوريم!
- (به فارسي) جند سال سابقه كار داريد؟
- من: 11 سال همسرم: 6 سال
- كجا مي خوايى بريد؟
- سن هوزه
- واي (جرا)؟
- ما: دليل (ىر دو جمله) ...
- جرا سربازي نرفتي؟
- من: معافيت بزشكي و دلايل در دو جمله...
- باسبورتاتون بيشم مي مونه. جند روز ديكه ويزاتون مياد. اكانت داريد؟
- نه
- بس بريد اكانت افتتاح كنيد. اين بركه ها رو هم ىاشته باشيد به عنوان راهنما براي افتتاح.

يعني اصلاً باور نمي كرديما! (بقيه هم همين طور!)

بهادر جان بهت تبریک میگم
2013AS9XXX دو نفر ( ازدواج بعد از کارنتی)
کارنتی:June 2013 , ABU DHABI
مصاحبه: آخر 30 JULYCool
هزینه مدیکال 850 درهم 2نفر
برگه سفید:rolleyes کلیر بعد 22 روز - تحویل ویزا :29 AGU
( مقصد : آغوش پدر و مادر در مریلند) [/size]
تشکر کنندگان: fereshtehind ، behfaza ، azar1348 ، r.bazargan
سلام . بچه ها کسی تور دبی قیمت مناسب سراغ داره؟ واسه 22 اگوست .؟
پنجشنبه صبح کدوم ایر لاین پرواز داره ؟
کیس نامبر :2013AS000100xx • ارسال مدارک : oct • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری:ابوظبی • تاریخ مصاحبه : هفته اخر aug Shy • مقصد: ؟ Cool
تشکر کنندگان: behfaza
کسی هفته ی اخر اگوست مصاحبه نداره ؟
کیس نامبر :2013AS000100xx • ارسال مدارک : oct • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری:ابوظبی • تاریخ مصاحبه : هفته اخر aug Shy • مقصد: ؟ Cool
(2013-08-03 ساعت 13:25)fereshtehind نوشته:  سلام . بچه ها کسی تور دبی قیمت مناسب سراغ داره؟ واسه 22 اگوست .؟
سفرنامه من رو بخونید آخرین سفرنامه ابوظبی توش لینک آزانسها هست
می تونید قیمت ها رو مقایسه کنید
برای 5 شنبه صبح ماهان و ایران ایر پرواز دارن
ولی می تونین با آسمان 4 شنبه ظهر هم برید که200-230 تومن اختلاف قیمت داره
که با توجه به کیستون که 2 نفر هستین حتی با هتل 1 شب بیشتر بازم مناسبتره
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: behfaza ، سی سی ، azar1348 ، fereshtehind
هتل از سایت BOOKING خودم گرفتم هتل گراند سنترال**** 3 شب 420 درهم هتل خوب و تمیزی بود فقط صبحانه و ترانسفر فرودگاه / نزدیک به مترو در خیابان الرققه
همه کارهارو از تجربه بچه های مهاجرسرا کمک گرفتم من برای رفتن به سفارت ابوظبی از خانم ملیکا کمک گرفتم ولی به هیچ کی اعتماد نکنین در مورد انجام دادن کاراتون چون همه به دنبال منافع شخصیشونن و برای 50 درهم به شما امکان داره دروغ بگن همین مهاجر سرا بهترین منبع هست برای گرفتن اطلاعات . از افیسر نترسین هر سوالی دوست دارین ازش بپرسین . وقت مناسب گیر بیارم سفرنامه خودمو مینویسم.
2013AS9XXX دو نفر ( ازدواج بعد از کارنتی)
کارنتی:June 2013 , ABU DHABI
مصاحبه: آخر 30 JULYCool
هزینه مدیکال 850 درهم 2نفر
برگه سفید:rolleyes کلیر بعد 22 روز - تحویل ویزا :29 AGU
( مقصد : آغوش پدر و مادر در مریلند) [/size]
تشکر کنندگان: mehdi110 ، usa lover ، EKAM ، پدی ، sce ، behfaza ، azar1348 ، amp123
سلام . کسی هتل صدف بوده؟ چطوره ؟
(2013-08-03 ساعت 12:14)Amirbahador نوشته:  ابوظبي هاي عزيز حتماً حتماً بخونيد. بروبج آنكارا هم حتماً.
سلام
مصاحبه ما روز 31 جولاي در ابوظبي بود كه البته تو نامه اول و فرمي كه ما فرستاده بوديم هر دو آنكارا بود كه در نامه بعدي تبديل شده بود به ابوظبي.
يه نفري هست تو دوبي به نام ميلاد قرار بود بياد دنبالمون كه نيومد. به خودم كفتم واسه بقيه بنويسم كه به اين يارو اعتماد نكنن!
صبح كه رسيديم عده ديكه اي هم منتظر بودند. ما نفر بنجم (دهن اين كيبورد اماراتي سرويس! الآن تو اماراتم!) بوديم. ضمناً نام فاميلي خودم هم از روز اول مطابق ويزا نوشته نشده بود كه براي ما كلي نكراني (دهن اين كيبورد اماراتي سرويس مجدداً!) درست كرده بود.
ما از شدت بي خبري قبل از مصاحبه مدارك رو براي ابوظبي بست كرده بوديم (هركز هركز اين كار رو نكنيد). وقتي نوبت ما شد از 4 نفر قبلي فقط يه نفر بدون اف بي آي جك ويزا كرفت كه اولاً كيس لاتاري نبود دوماً يه خانم تنها و نسبتاً سن بالا بود.
وقتي نوبت ما شد با راحتي جلو رفتيم و كفتيم (تف به اين كيبرد عربي!) ما مداركو ارسال كرديم. اونم كفت (ازت متنفرم كيبرد عربي!) كه جيزي به دستشون نرسيده و برونده مثه كف دست بجه (!!!) خاليه. شانسي از مدارك ارسال شده يعني ترجمه ها فتوكبي داشتم, همونارو كرفت و تشكيل برونده داد (يعني كف كردم). تازه فهميدم كه مهر و امضا و وزات خارجه و دادكستري و ... كاملاً كشكيه!!!
كبي از اصل هم نداشتم كه خودش كرفت و كلي هم شاكي شد. ما هم كه ديكه هيجي, داشتيم از استرس مي مرديم. باور كنيد منتظر بوديم با فشو فضيحت از سفارت بندازنمون بيرون (بقيه هم همين انتظارو داشتن)!
- كجا مي خوايى بريد؟
- سن هوزه
- واي (جرا)؟
- جرا سربازي نرفتي؟
- نه
- بس بريد اكانت افتتاح كنيد. اين بركه ها رو هم ىاشته باشيد به عنوان راهنما براي افتتاح.

اينم بنويسم كه خيلي خيلي جالبه:
مداركي كه از ما تحويل كرفتن:
- ترجمه شناسنامه (فقط فتوكبي داشتم), فتوكبي شناسنامه
- ترجمه سند ازدواج (فقط فتوكبي داشتم), فتوكبي سند ازدواج
- مدارك بزشكي
مداركي كه از ما تحويل نكرفتن و اصلاً نكاه هم نكردن:
- كليه مدارك مالي شامل سند خونه, قيمت كذاري خونه, حساب بانكي
- كليه مدارك معافيت سربازي
- عكس راديولوزي دكتر معتمد
- بازم يعني كف كردما...

(بيمارستان NMC از اون يكي خيلي ارزونتر ىر مي ياد. بريى همين NMC)

تبريك ميكم بچه ها .... من شمارتونو گم كردم كه زنگ بزنم،من همون دختري هستم كه واسش آستين بالا زده بوديد و اف بي آي چك بهم خورد:d
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
(2013-08-03 ساعت 13:25)fereshtehind نوشته:  سلام . بچه ها کسی تور دبی قیمت مناسب سراغ داره؟ واسه 22 اگوست .؟

پست مهسای عزیز رو چک کنید ، من مقایسه کردم قیمتاش خوبه یه تماس بگیرین ضرر نداره
http://mohajersara.com/thread-5412-post-...#pid369524
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: usa lover ، ari_kiana ، morvarid1364 ، behfaza
(2013-08-03 ساعت 22:54)mariana نوشته:  
سلام
- كجا مي خوايى بريد؟
- سن هوزه
- واي (جرا)؟
- جرا سربازي نرفتي؟
- نه

اينم بنويسم كه خيلي خيلي جالبه:
مداركي كه از ما تحويل كرفتن:
- ترجمه شناسنامه (فقط فتوكبي داشتم), فتوكبي شناسنامه
- ترجمه سند ازدواج (فقط فتوكبي داشتم), فتوكبي سند ازدواج
- مدارك بزشكي
مداركي كه از ما تحويل نكرفتن و اصلاً نكاه هم نكردن:
- كليه مدارك مالي شامل سند خونه, قيمت كذاري خونه, حساب بانكي
- كليه مدارك معافيت سربازي
- عكس راديولوزي دكتر معتمد
- بازم يعني كف كردما...

(بيمارستان NMC از اون يكي خيلي ارزونتر ىر مي ياد. بريى همين NMC)

تبريك ميكم بچه ها .... من شمارتونو گم كردم كه زنگ بزنم،من همون دختري هستم كه واسش آستين بالا زده بوديد و اف بي آي چك بهم خورد:d

سلام سركار خانوم!
ممنونم ازتز لطف داري...
ايشالا كه تو هم به زودي ويزات دستت برسه
ضمناً ما هنوزم به فكرت هستيم. Big Grin
أستينامونم بالاست!
تشکر کنندگان: ari_kiana ، morvarid1364 ، behfaza
درود و عرض ادب
بچه ها هنوز واسه مصاحبه کسی مونده؟؟؟
دوستانی که مصاحبه دارن اعلام کنن ببینیم اوضاع از چه قراره
کیس نامبر:20130000AS85xx/مصاحبه: هفته سوم June/ابوظبی/مقصد: سیاتل /برگه آبیCool
کلیر 15 August بعد از 58 روز دریافت ویزا 25 AugustBig Grin
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، azar1348 ، m2m2m22 ، behfaza
هنوز کلی کیس مونده.....
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: azar1348 ، morvarid1364 ، behfaza
دوستان یه سوال مربو ط به پرینت موجودی حساب. تاریخ افتتاح حساب برای سفارت مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما دو روز دیگه ابوظبی مصاحبه داریم
(2013-08-04 ساعت 17:38)نوروز نوشته:  دوستان یه سوال مربو ط به پرینت موجودی حساب. تاریخ افتتاح حساب برای سفارت مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما دو روز دیگه ابوظبی مصاحبه داریم

خیر هیچ اهمیتی نداره ما هر دو حالت رو ارائه دادیم یک گواهی از حساب تازه افتتاح شده و یک گواهی از یک حساب 13 ساله هر دو ok بود
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
(2013-08-04 ساعت 13:09)ari_kiana نوشته:  درود و عرض ادب
بچه ها هنوز واسه مصاحبه کسی مونده؟؟؟
دوستانی که مصاحبه دارن اعلام کنن ببینیم اوضاع از چه قراره
اره عزیزم . شک نکن Big Grin
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، behfaza
(2013-06-18 ساعت 11:41)rezaP نوشته:  بچه ها من پنجم اگوست مصاحبه دارم ابوظبی
کسی برای همسفر هست؟
اگه کسی هست لطفا پیام خصوصی بزنید

با ارزوی موفقیت
نتیجه رو فردا بگید Smile

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان