کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
11 جولای مصاحبه داشتیم. 16 جولای پاس را از امپست گرفتیم و امروز (2 آگوست) ایمیل اومده که بروید پاستونو از امپست بگیرید!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: ari_kiana ، roeentan ، shiraz mamali ، behfaza
اين سافاري و پارك ابي دقيقا كجاست ؟
همه روزها بازهست؟
ساعت كاريش چه جوريه؟
قيمتش چنده؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: ari_kiana ، behfaza
دوستان عزیز لطفا در مورد سفر دوم بعد کلیرنس و گرفتن ویزا راهنمایی کنید مثل اینکه چه جوری بریم ابوظبی از دبی؟ یا ساعت مراجعه به سفارت؟
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-02 ساعت 02:04)rezaP نوشته:  اين سافاري و پارك ابي دقيقا كجاست ؟
همه روزها بازهست؟
ساعت كاريش چه جوريه؟
قيمتش چنده؟

سافاری تور صحراست 5 عصر تا 10 شب 160 درهم به بالا هرکی هرچی تیغش ببره میگیرن . تو این گرما فاجعست
پارک آبی یکی وایلد وادی هست که جفت هتل العربیه بلیطش نفری 180 درهم اگه تخفیف تور یا هتل نداشته باشین ، حرف نداره البته ما چند سال پیش رفتیم 250 درهم بود نمیدونم چرا شاید قیمتش متغیره
یکی هم پارک آبی هتل آتلانتیس جدیدتره میگن بهتره ما نرفتیم قیمتش 260 درهم
یک پارک آبی هم ابوظبی هست .
روزای تعطیل هم باز هستن

شاد باشین
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: پدی ، shiraz mamali ، roeentan ، behfaza
(2013-08-01 ساعت 09:25)rezaP نوشته:  ١. ايا خط تلفن اتصالات خودش خودكار اينترنت داره؟
٢. ايا كارت نقره ايي فقط براي مترو هست يا برا اتوبوس هم ميشه استفاده كرد؟
٣. ايستگاه ابوهيل برا nmc مربوط به مترو هست يا مربوط به اتوبوس هست؟؟
۱-به صورت خودکار نداره ولی‌ برات پیامک میاد که اگه میخواین کد فلان رو بفرستین به فلان شماره تا بسته اینترنتی فعال شه.من کد رو داشتم ولی‌ الان فراموش کردم.ولی‌ یادمه ۲۰ درهم کم میکرد ولی‌ ۱هفته جواب میداد.(بسته به مصرفت)
2-هر دو
3-هر دوWink
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: behfaza
سفارت امریکا توی ابوظبی روز یکشنبه 4 آگوست(پس فردا) تعطیله.
این موضوع توی سایت و فیسبوک سفارت اعلام شده و دلیلش رو هم مسائل امنیتی اعلام کردند. کسانی که در این روز مصاحبه دارند نباید به سفارت مراجعه کنند و برای تعیین تکلیف با سفارت از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرن.
در ضمن گفته که با بررسی که میکنند این تعطیلی ممکنه باز هم تمدید بشه Sad
این هم لینک اطلاع رسانی سایت سفارت در این باره:
http://abudhabi.usembassy.gov/em080113.html
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: usa lover ، kasrafo ، سی سی ، rezaP ، behfaza
(2013-08-02 ساعت 01:21)Farhad1649 نوشته:  11 جولای مصاحبه داشتیم. 16 جولای پاس را از امپست گرفتیم و امروز (2 آگوست) ایمیل اومده که بروید پاستونو از امپست بگیرید!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تبریک تبریک
ایشالا همه کاراتون جلو جلو انجام بشه Smile
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: kasrafo ، behfaza
(2013-08-02 ساعت 11:39)ramin888 نوشته:  دوستان عزیز لطفا در مورد سفر دوم بعد کلیرنس و گرفتن ویزا راهنمایی کنید مثل اینکه چه جوری بریم ابوظبی از دبی؟ یا ساعت مراجعه به سفارت؟

رامین عزیز

برای ویزا باید پاسپورتا و برگه آبی یا سفیدتون رو ساعت 14 بدین به سفارت و برای دریافت پاسپورت حاوی ویزا و پاکت حاوی مدارک ساعت 14 بعد از 5 روز کاری برای شما نوبت میزنند که البته معمولا 4 روزه آماده میشه ولی صلاح در اینه که شما برای رزرو بلیط و هتل ... روی همون 5 روز حساب کنید .

پس بهترین حالت اینه که:

- ساعت 14 یکشنبه تحویل بدین و ساعت 14 پنجشنبه تحویل بگیرین ( اگه هم چهارشنبه آماده شد چه بهتر ) در این حالت هیچ تعطیلی نمیفته تو برنامه تون ولی اگر تحویل مدارکتون دوشنبه به بعد باشه یک روز اقامتتون بیشتر میشه
- بلیط رفتتون صبح باشه و برگشتتون شب
- توی اون ساعت برای رفت و برگشت میتونین با اتوبوس برنامه کنین که اگه یه نفرین برای رفت و برگشتتون حدود 100 درهم میشه
- با دوستان ایرانی هم که کار ترانسفر بچه ها رو انجام میدن تو اون ساعت ما شاهد بودیم که آقای ....200 درهم گرفت برای رفت و برگشت ( فک میکنم کمتر هم راضی میشد ولی چون مسافراش دو نفر بودن چونه نزدن )
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: kasrafo ، ramin888 ، behfaza
(2013-08-02 ساعت 16:22)roeentan نوشته:  سفارت آمریکا توی ابوظبی روز یکشنبه 4 آگوست(پس فردا) تعطیله.
این موضوع توی سایت و فیسبوک سفارت اعلام شده و دلیلش رو هم مسائل امنیتی اعلام کردند. کسانی که در این روز مصاحبه دارند نباید به سفارت مراجعه کنند و برای تعیین تکلیف با سفارت از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرن.
در ضمن گفته که با بررسی که میکنند این تعطیلی ممکنه باز هم تمدید بشه Sad
این هم لینک اطلاع رسانی سایت سفارت در این باره:
http://abudhabi.usembassy.gov/em080113.html
اقا مرسی از خبری که دادی اگه بازم خبری شد بگو……

اخه ما دبی هستیم!
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: roeentan ، behfaza
(2013-08-02 ساعت 17:37)aghasina نوشته:  سلام من به همراه خانواده به سفارت آمریکا دز ابوظبی رفتیم و بعد از اتمام پروسه ی مصاحبه اون خانم افسر یه برگه ی سفید بهمون داد و گفت این برگه به همراه شمارش پیشتون باشه و تا 1 الی 1ماه و نیم دیگه به سایت مراجعه کنید , میخواستم بدونم دادن این برگه و این انتظار نگران کننده نیست؟؟ چون الان جدا نگرانم!
نگرانم چون اونروز چندتا خانواده رو دیدم که بهشون گفتن تا چند روز دیگه بیاید برا گرفتن ویزا!Sad

سلام آقاسینا

به جمع خوش اومدی دوست عزیز
یه سری به این تاپیک ( نیویورک مهاجرسرا ) بزن بچه ها همه اونجا جمع هستند Smile
http://mohajersara.com/thread-5637-page-1318.html

یادم رفت بگم ، با روحیه و محکم ، اینجایی که وایسادی آرزوی خیلیاست
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: roeentan ، kasrafo ، aghasina ، behfaza
Exclamation 
یک سوال اساسی و کلیدی :
چرا دوستانی که مصاحبه در ابوظبی دارند در دوبی اقامت می کنند ؟
اگر بحث مراکز تفریحی و خرید و گردش هست که قطعا ابوظبی با داشتن مال های بزرگ و یاس آیلند و فراری پارک و پالم و ... نه تنها چیزی کم نداره بلکه در خیلی مواقع سرآمد هم هست . حتی خیلی از دوستان برای گردش آخر هفته از دوبی به ابوظبی میان .
اگر بحث هزینه است که قیمت هتل های ابوظبی و دوبی در یک رنج می باشد : گواه این مطلب سایت expedi می باشد که قیمت ها قابلیت استعلام داره
پرواز ها هم برای ابوظبی و دوبی از تهران موجود هست
اگر مشکل تور مسافرتی هست که راه حل بسیار سادست :
شما وقتی تور می گیری به ازای هر نفر بهتون قیمت میدن ولی اگر از expedia یا hotels.com رزرو کنید شما یک اتاق رو رزرو می کنید اون هم با قیمت بسیار نازل تر از نرخ برد خود هتل . بلیط هواپیما هم که تو تور و آزاد یکی هست .من رو این داستان تجربه دارم و به قاطعیت می گم که به نفعتون هست که خودتون رزرو کنید و با یه تماس ساده از هتل کانفرمیشین بگیرید .
سوالی که ممکن هست برای دوستان ایجاد بشه نحوه رزرو هست که کردیت کارت می خواد : پاسخ سادست خیلی از سایت ها امکان pay at hotel دارند و شما پس از ورود به هتل پرداخت می کنید . راه ساده تر دیگه دریافت کردیت کارت از ایران هست که با یک سرچ ساده کلی موسسه و حتی بانک ( مثل برخی شعب پارسیان) این کارت ها رو صادر می کنند که قطعا در آینده هم به دردتون می خوره .
برای مدیکال هم ابوظبی NMC داره و مشکلی نیست و حسنش هم اینه که شما مسافت کمتری رو طی می کنید اگر چیزی جا بذاری خدایی ناکرده سریع و بدون استرس بر میگیردی و بر میداری ولی اگه دوبی باشی باید قیدش رو بزنی
پس از انتخاب empost و کلیر شدن سریع تر می تونی پاس هات رو بگیری و کلی مزایای دیگه که همگی در حوصله این بحث نیست
فقط سوال این هست که دوبی چه مزیتی داره که ۹۹ درصد افرادی که ابوظبی مصاحبه دارند اونجا مقیم میشن و هزینه زیادتر ( رفت و آمد و ... ) و استرس بیشتری رو به جون می خرن ؟
ممنون میشم آگاهم کنید
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: سی سی ، behfaza ، EKAM
(2013-08-03 ساعت 01:35)mrpahlevani نوشته:  یک سوال اساسی و کلیدی :
چرا دوستانی که مصاحبه در ابوظبی دارند در دوبی اقامت می کنند ؟
اگر بحث مراکز تفریحی و خرید و گردش هست که قطعا ابوظبی با داشتن مال های بزرگ و یاس آیلند و فراری پارک و پالم و ... نه تنها چیزی کم نداره بلکه در خیلی مواقع سرآمد هم هست . حتی خیلی از دوستان برای گردش آخر هفته از دوبی به ابوظبی میان .
اگر بحث هزینه است که قیمت هتل های ابوظبی و دوبی در یک رنج می باشد : گواه این مطلب سایت expedi می باشد که قیمت ها قابلیت استعلام داره
پرواز ها هم برای ابوظبی و دوبی از تهران موجود هست
اگر مشکل تور مسافرتی هست که راه حل بسیار سادست :
شما وقتی تور می گیری به ازای هر نفر بهتون قیمت میدن ولی اگر از expedia یا hotels.com رزرو کنید شما یک اتاق رو رزرو می کنید اون هم با قیمت بسیار نازل تر از نرخ برد خود هتل . بلیط هواپیما هم که تو تور و آزاد یکی هست .من رو این داستان تجربه دارم و به قاطعیت می گم که به نفعتون هست که خودتون رزرو کنید و با یه تماس ساده از هتل کانفرمیشین بگیرید .
سوالی که ممکن هست برای دوستان ایجاد بشه نحوه رزرو هست که کردیت کارت می خواد : پاسخ سادست خیلی از سایت ها امکان pay at hotel دارند و شما پس از ورود به هتل پرداخت می کنید . راه ساده تر دیگه دریافت کردیت کارت از ایران هست که با یک سرچ ساده کلی موسسه و حتی بانک ( مثل برخی شعب پارسیان) این کارت ها رو صادر می کنند که قطعا در آینده هم به دردتون می خوره .
برای مدیکال هم ابوظبی NMC داره و مشکلی نیست و حسنش هم اینه که شما مسافت کمتری رو طی می کنید اگر چیزی جا بذاری خدایی ناکرده سریع و بدون استرس بر میگیردی و بر میداری ولی اگه دوبی باشی باید قیدش رو بزنی
پس از انتخاب empost و کلیر شدن سریع تر می تونی پاس هات رو بگیری و کلی مزایای دیگه که همگی در حوصله این بحث نیست
فقط سوال این هست که دوبی چه مزیتی داره که ۹۹ درصد افرادی که ابوظبی مصاحبه دارند اونجا مقیم میشن و هزینه زیادتر ( رفت و آمد و ... ) و استرس بیشتری رو به جون می خرن ؟
ممنون میشم آگاهم کنید
منم این برم سوال هست. به ویژه که هتل های ابوظبی به مراتب بهتر و تمیزتر از دبی هستن و کلن شهر تمیزتریه. خیلی هم پرسیدم راجع بهش. خیلی ها میگفتن کسالت آوره. خیلی ها میگفت پر خرج تره. اما چیزی که به نظر خودم رسید این بود که پرواز به ابوظبی گرانتر بود. یعنی هواپیمایی های ایرانی به ابوظبی پرواز دارند. اگه اطلااتی داشته باشید ممنون میشم. من فکر میکرد م از تهران به ابوظبی باید با الاتحاد یا امارات رفت. که خب خیلی گرونتره...
خوشحال میشم منم اگه بقیه هم نظراتشونو بنویسن
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

سفرنامه من در ابوظبی برای دریافت ویزا
تشکر کنندگان: mrpahlevani ، behfaza
Exclamation 
بعید می دونم بلیط تهران دوبی با تهران ابوظبی خیلی متفاوت باشه
فراموش نکنیم که به محض ورود به ابوظبی کلی هزینه های مازاد مثل ترانسفر از دوبی و غیره حذف میشه
اما در خصوص پرواز راه حل بسیار سادست :
من ساکن کیش هستم
از کیش برای ابوظبی هر شنبه و ۴ شنبه برای ابوظبی پرواز هست
با ورود به سایت kishonline.ir به راحتی می تونید در زمان هایی بلیط کیش رو حتی با مبلغ ۴۰۰۰۰ تومان تهیه بفرمایید . این سایت حاوی حداقل ۱۰۰ آژانس هواپیمایی هست که با هم رقابت دارند و شما با کارت شتاب می تونید بلیط رو تهیه و بلافاصله پرینت بگیرید که من تو این داستان تقریبا استادم Smile)
بعد از کیش میتونید با هزینه معقول با ۳۰ دقیقه پرواز به ابوظبی عزیمت کنید
به نظرتون راحت نیست ؟ من که میگم عالیه
در پاسخ به این نکته که ابوظبی کسل کنندست باور کنید این اظهار نظر خیلی تعجب آور هست . نگاهی به سایت tripadvisor به راحتی جاذبه های گردشگری ابوظبی رو به شما نشون میده ولی فراموش نکنید شما در حال مهاجرت به آمریکا هستید و قطعا با هزینه ای کمتر می تونید اونجا گردش کنید پس صرفا سفر به ابوظبی یا آنکارا یا ایروان باید در چارچوب یک سفر کاری تلقی بشه .
واقعا علاقمندم مزایای اقامت در دوبی نسبت به ابوظبی رو بدونم شاید من اشتباه فکر می کنم
متشکرم
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: سی سی ، behfaza
در خصوص جاذبه های ابوظبی مراجعه بفرمایید به لینک زیر :
http://visitabudhabi.ae/en/what.to.see/attractions.aspx
تشکر کنندگان: سی سی ، EKAM ، behfaza
ابوظبي هاي عزيز حتماً حتماً بخونيد. بروبج آنكارا هم حتماً.
سلام
(كيبورد اين كافي نت عربيه. حروف فارسي رو ندارم. ببخشيد بيشابيش)
دوستان! بنده مي خوام سفرنامه خودم رو براتون شرح بدم كه در نوع خودش جالبه!
مصاحبه ما روز 31 جولاي در ابوظبي بود كه البته تو نامه اول و فرمي كه ما فرستاده بوديم هر دو آنكارا بود كه در نامه بعدي تبديل شده بود به ابوظبي.
يه نفري هست تو دوبي به نام ميلاد قرار بود بياد دنبالمون كه نيومد. به خودم كفتم واسه بقيه بنويسم كه به اين يارو اعتماد نكنن!
صبح كه رسيديم عده ديكه اي هم منتظر بودند. ما نفر بنجم (دهن اين كيبورد اماراتي سرويس! الآن تو اماراتم!) بوديم. ضمناً نام فاميلي خودم هم از روز اول مطابق ويزا نوشته نشده بود كه براي ما كلي نكراني (دهن اين كيبورد اماراتي سرويس مجدداً!) درست كرده بود.
ما از شدت بي خبري قبل از مصاحبه مدارك رو براي ابوظبي بست كرده بوديم (هركز هركز اين كار رو نكنيد). وقتي نوبت ما شد از 4 نفر قبلي فقط يه نفر بدون اف بي آي جك ويزا كرفت كه اولاً كيس لاتاري نبود دوماً يه خانم تنها و نسبتاً سن بالا بود.
هنر بعدي ما هم اين بود كه اصلاً اكانت اينترنتي رو باز نكرده بوديم.
وقتي نوبت ما شد با راحتي جلو رفتيم و كفتيم (تف به اين كيبرد عربي!) ما مداركو ارسال كرديم. اونم كفت (ازت متنفرم كيبرد عربي!) كه جيزي به دستشون نرسيده و برونده مثه كف دست بجه (!!!) خاليه. شانسي از مدارك ارسال شده يعني ترجمه ها فتوكبي داشتم, همونارو كرفت و تشكيل برونده داد (يعني كف كردم). تازه فهميدم كه مهر و امضا و وزات خارجه و دادكستري و ... كاملاً كشكيه!!!
كبي از اصل هم نداشتم كه خودش كرفت و كلي هم شاكي شد. ما هم كه ديكه هيجي, داشتيم از استرس مي مرديم. باور كنيد منتظر بوديم با فشو فضيحت از سفارت بندازنمون بيرون (بقيه هم همين انتظارو داشتن)!
بول و داديم و بعد كفتن بريد واسه سوكند بيش افسر. دستا بالا, بله قسم مي خوريم!
- (به فارسي) جند سال سابقه كار داريد؟
- من: 11 سال همسرم: 6 سال
- كجا مي خوايى بريد؟
- سن هوزه
- واي (جرا)؟
- ما: دليل (ىر دو جمله) ...
- جرا سربازي نرفتي؟
- من: معافيت بزشكي و دلايل در دو جمله...
- باسبورتاتون بيشم مي مونه. جند روز ديكه ويزاتون مياد. اكانت داريد؟
- نه
- بس بريد اكانت افتتاح كنيد. اين بركه ها رو هم ىاشته باشيد به عنوان راهنما براي افتتاح.

يعني اصلاً باور نمي كرديما! (بقيه هم همين طور!)
اينم بنويسم كه خيلي خيلي جالبه:
مداركي كه از ما تحويل كرفتن:
- ترجمه شناسنامه (فقط فتوكبي داشتم), فتوكبي شناسنامه
- ترجمه سند ازدواج (فقط فتوكبي داشتم), فتوكبي سند ازدواج
- مدارك بزشكي
مداركي كه از ما تحويل نكرفتن و اصلاً نكاه هم نكردن:
- كليه مدارك مالي شامل سند خونه, قيمت كذاري خونه, حساب بانكي
- كليه مدارك معافيت سربازي
- عكس راديولوزي دكتر معتمد
- بازم يعني كف كردما...

(بيمارستان NMC از اون يكي خيلي ارزونتر ىر مي ياد. بريى همين NMC)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان