کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-07-27 ساعت 13:03)يلدا اهوازى نوشته:  
(2013-07-27 ساعت 08:04)paeizan2001 نوشته:  کسی واسه 31 جولای مصاحبه نبود؟؟Big Grin
از بچه هایی که دبی هستن یکم اطلاعات بدن الان که ماه رمضونه دبی چطوره؟ مراکز تفریحی مثل وال وادی یا سافاری و چیزهای دیگه برپاست؟
کلاب ها چطور؟
من فردا صبح دارم میام دبیCool
سلام
ما الان دوبي هستيم،درمورد مراكز تفريحي پارك هاي آبي نميدونم اما هتل تور براي سافاري داشت! درمورد وعده هاي غذايي ما هتل آپارتمان هستيم ناهار و صبحانه رو خودمون تهيه كرديم، اما شما ميتونين ناهار از رستوران تهيه كنين بيارين هتل و ميل كنين،تا وقت اذان فقط بچه ها ميتونن بيرون از منزل و هتل چيزي بخورن،اذان مغرب هم ٧:٠٤ دقيقه است،البته امروز!مراكز خريد هم از ساعت ١٠صبح باز هستن تا ١٢شب البته رستوران هاي مراكز خريد تا ١:٣٠،٢هستن!تنها مالي كه تا ٢ باز هستش دوبي مال كه بسيار زيبا و ديدنيه حتما برين! بمناسبت ماه رمضان خيلي از برندهاي معروف حراج زدن بگردين ميتونين با قيمت خيلي مناسب لباس تهيه كنين. نميدونم هتل شما كجاست اما ما به گفته ي دوستان رفتيم كارفور كه نسبت به همه جا مواد غذايي و لباسش ارزونتر بود البته قسمت حراج شدهاش!
آب هم ما از ايران همراه داشتيم اما از اينجا هم تهيه كرديم،٥ليتري شد ٤درهم،نوشابه قوطي هم ١.٥ درهم ، قيمت تن ماهي هم با ايران خيلي فرق نميكرد.تنقلات مثل چيپس گرونه از ٥.٥ درهم ديديم تا ٧ درهم،خلاصه خريدي چيزي داشتين برين كارفور! فروشگاه سنا نزديك nmc هم قيمتاش و اجناسش خوبن اونجا هم يه نگاهي بندازين.خيلي هم بخاطر ماه رمضان سخت نيست تمام مراكز بسيار خنك هستن،مترو،تاكسي ها كه هميشه دردسترس و كولر روشن! ون هاي توي فرودگاه وروديشون از ٢٥درهم هستش حواستون باشه با سواري هاي معمولي برين كه همون ٣درهم شروع ميشه! مترو هم كه ما چون ٤نفريم يكبار بيشتر استفاده نكرديم چون صرف نميكنه.
موفق باشين
ازت ممنونم یلدا جان توضیحات کامل بودSad
تشکر کنندگان: behfaza ، azar1348
(2013-07-27 ساعت 21:54)spd-r نوشته:  [quote='لاتاری' pid='382553' dateline='1374937256']

سلام دوست عزیز
این طور که متوجه شدم مصاحبه شما دوشنبه بوده و ویزاتون دوشنبه هفته دیگر به دبی رسیده درسته؟
منم مصاحبه روز دوشنبه دارم .فکر می کنید اگر empost رو از دبی به ابوظبی تغییر بدهم کمکی می کنه سریعتربشه مدارک رو گرفت؟
اگر اشتباه نکنم تو یک سفر نامه هم خوندم رفتن سفارت ویزا رو فردای مصاحبه گرفتن. چنین چیزی ممکنه؟

فکر کنم اگه ام پست ابوظبی رو انتخاب کنین ، ویزاتون میره همون جا.اما باید شب رو هم همون جا بمونین.شاید هم شب بعد.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: spd-r ، behfaza ، azar1348
سلام. من همین دیشب از دبی برگشتم . کلیرنس خوردم گفت از یک هفته تا 4 یا 6 هفته اماده میشه. همه چیز خیلی خوب پیش رفت. همون سوالهای تکراریو پرسید. تا ابوظبی با ملیکا رفتم و نفر اول بودم. مدارکمم کامل بود فقط مشکل سربازی بود. میگن اخراش که میرسه مدت کلیرنس کمتر میشه حالا باید ببینیم چطور میشه . در مورد هتل هم بگم که هتل حافظ رفتم .واسه من که هتلش خوب بود چون تو هزینه ها خیلی صرفه جویی شد . جو هتل و منطقش هم خوب بود ( برعکس چیزی که دوستان گفته بودن) . ایستگاه مترو هم که جفتش بود . هزینه مدیکالم شد 675 درهم و 150 ترانسفر و 175 سیمکارت و مترو و خوراکی ، کلا صرفه جویی دستور کار بود. سفرنامه هم که نیازی نیست چون سفرنامه های دوستان خیلی خیلی کامله. از مهاجرسرا و همه دوستان ممنونم که اطلاعات بسیار مفیدی در اختیارم گذاشتن.
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: bayat_r ، houmanmir ، usa lover ، ari_kiana ، roeentan ، spd-r ، behfaza ، azar1348 ، Hedieh20 ، sce
(2013-07-27 ساعت 21:54)spd-r نوشته:  [quote='لاتاری' pid='382553' dateline='1374937256

سلام دوست عزیز
این طور که متوجه شدم مصاحبه شما دوشنبه بوده و ویزاتون دوشنبه هفته دیگر به دبی رسیده درسته؟
منم مصاحبه روز دوشنبه دارم .فکر می کنید اگر empost رو از دبی به ابوظبی تغییر بدهم کمکی می کنه سریعتربشه مدارک رو گرفت؟
اگر اشتباه نکنم تو یک سفر نامه هم خوندم رفتن سفارت ویزا رو فردای مصاحبه گرفتن. چنین چیزی ممکنه؟

سلام دوست عزیز،ویزای من دقیقا پنج شنبه تاریخ خورده یعنی همون تاریخی بود که آفیسر گفته بود ویزا حاضره. شاید اگر خودم پنج شنبه میرفتم ابوظبی می تونستم ویزا را بگیرم. بنظر من بهتره ایمپوست به محل سکونتتون نزدیک باشه که راحت بتونید پیگیری کنید من اون چند روزی که اونجا بودم همش ناراحت بودم که جرا شخصا نرفتم از سفارت بگیرم شما به آفیسر بگید آیا می تونم بیام از سفارت ویزا رو بگیرم با این اوصاف باز باید ایمپوست ثبت نام کرده باشید.ا
به نظر بنده اگر آفیسر به شما گفت پنج شنبه ویزا حاضر است با ترانسفر شخصا برید ابوظبی اگر حاضر نبود نهایت 120 درهم ضرر می کنید و اگر هم آماده بود با خیال آسوده ویزا را می گیرید و از نگرانی بیرون می آید.
انشااله که ویزای یک ضرب می گیرید اما بدون دردسر.موفق باشید.Smile
تشکر کنندگان: usa lover ، spd-r ، behfaza ، azar1348 ، sce
دوستان عزيز، دو سه صفحه پيش به اين موضوع اشاره كردم. در روزي كه سفارت گفته برويد EMpost، حتي اگر در سايت رسيد پاس تاييد نشده بود، به EMpost برويد. كارشون خيلي رو حساب و كتاب نيست. مال من توسايت نبود اما رفتم امپست و گرفتم اما اگر حتي حرف كنسول هم غلط بود نهايتاً 6/4 درهم ضرر مي كردم (هزينه مترو) به علاوه دو كيلومتر پياده روي در گرماي سوزان و شرجي وحشتناك.
تشکر کنندگان: spd-r ، behfaza ، shiraz mamali ، azar1348 ، sce
درود و عرض ادب
کسایی که این اواخر توی ماه رمضان برای مصاحبه رفتن
میشه یه توضیحی بدن که شرایط دبی توی ماه رمضان چطوری هست؟
1-آیا هتل ها صبحانه و ناهار میدن یا خیر؟
2-آیا ساعت کاری در ماه رمضان تغییر کرده؟منظورم سفارت هست؟سفارت 8 صبح باز میشه؟
3-رستوران ها در روز داخل شهر باز هست یا خیر؟
ممنون میشم اگر یه اطلاعاتی به من بدین
کیس نامبر:20130000AS85xx/مصاحبه: هفته سوم June/ابوظبی/مقصد: سیاتل /برگه آبیCool
کلیر 15 August بعد از 58 روز دریافت ویزا 25 AugustBig Grin
تشکر کنندگان: behfaza ، azar1348 ، morvarid1364
سلام.هتل ها دو وعده غذا رامیدند.رستوران های شهر بسته هستند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: roeentan ، sce ، behfaza ، azar1348 ، morvarid1364
چه سوت و کوریه اینجا!!!!!!!!!
کسی نمی خواد بره مصاحبه این هفته؟
کیس نامبر:20130000AS85xx/مصاحبه: هفته سوم June/ابوظبی/مقصد: سیاتل /برگه آبیCool
کلیر 15 August بعد از 58 روز دریافت ویزا 25 AugustBig Grin
تشکر کنندگان: پدی ، behfaza ، azar1348 ، morvarid1364 ، houmanmir
الان همه تاپیک ها سوت وکوره!
تشکر کنندگان: behfaza ، kasrafo ، ari_kiana ، morvarid1364 ، azar1348
من هفته بعدیم

نقشه دبی کسی داره؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: behfaza
نقشه دبی لازم نیست.دبی -رقه-nmc-سیتی سنتر.همه اش همینه
تشکر کنندگان: kasrafo ، azar1348 ، houmanmir ، ari_kiana ، behfaza
(2013-07-31 ساعت 16:01)rezaP نوشته:  من هفته بعدیم

نقشه دبی کسی داره؟

گوگل کنید. هم نقشه شهر را بگیرید و هم مسیر مترو را.
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-07-29 ساعت 15:36)ari_kiana نوشته:  درود و عرض ادب
کسایی که این اواخر توی ماه رمضان برای مصاحبه رفتن
میشه یه توضیحی بدن که شرایط دبی توی ماه رمضان چطوری هست؟
1-آیا هتل ها صبحانه و ناهار میدن یا خیر؟
2-آیا ساعت کاری در ماه رمضان تغییر کرده؟منظورم سفارت هست؟سفارت 8 صبح باز میشه؟
3-رستوران ها در روز داخل شهر باز هست یا خیر؟
ممنون میشم اگر یه اطلاعاتی به من بدین

کلاب هتل ها و کاباره تعطیل ولی رقص روی کشتی و سافاری برقراره. غدا فقط برای بیرون بر داده می شه. در لابی هتل چیزی سرو نمیشه اما رستوران به شکل معمول کار می کند. اکثر فروشگاه ها حراج زده اند (که البته با توجه به وضعیت پول ما باز هم گرانه). آب سرد کن کنار سفارت لیواناشو برداشتن (من خنگ از پلیس ایوظبی که کنارش پاسگاه داشت رفتم و پرسیدم چرا اینجا لیوان نمی گذارید. با تعجب نگاهم کرد و گفت مگر روزه نیستی).
تشکر کنندگان: roeentan ، houmanmir ، spd-r ، ari_kiana ، usa lover ، behfaza
١. ايا خط تلفن اتصالات خودش خودكار اينترنت داره؟
٢. ايا كارت نقره ايي فقط براي مترو هست يا برا اتوبوس هم ميشه استفاده كرد؟
٣. ايستگاه ابوهيل برا nmc مربوط به مترو هست يا مربوط به اتوبوس هست؟؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: sce ، shiraz mamali ، behfaza
(2013-08-01 ساعت 09:25)rezaP نوشته:  ١. ايا خط تلفن اتصالات خودش خودكار اينترنت داره؟
٢. ايا كارت نقره ايي فقط براي مترو هست يا برا اتوبوس هم ميشه استفاده كرد؟
٣. ايستگاه ابوهيل برا nmc مربوط به مترو هست يا مربوط به اتوبوس هست؟؟

1-خیر
2-هر دو
3-هر دو
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ari_kiana ، ojee ، roeentan ، kouroshd ، houmanmir ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان