کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ببخشید من میخوام بدونم کسی از بچهای ابوظبی بوده رفته باشه هتل یورک؟راضی بوده؟اخه ما ۵شب ۶روز هتل یورک گرفتیم ۱۴۵۰میخوام بدونم قیمتشو هتلش خوبه؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: Tomas
من هتل سیتی استار رو به همه پیشنهاد میکنم واقعا عالیه.سه ستاره هست ولی در حد 4 ستاره ست. غذاهاش هم که حرف نداره حسابی تنوع داره.دیسکو ایرانی و خارجی هم داره که از هتلهای دیگه واسه دیسکو ایرانیه زیاد میان.اینترنت رایگان فقط نداره.تا NMC هم یک ربعی راهه.
Salahuddin Road, Deira, Dubai
http://www.citystarhotel.com/
http://www.booking.com/hotel/ae/city-star.en.html
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: asal1907 ، الهه سابق ، kasrafo ، roeentan ، rezagh ، bayat_r ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-09 ساعت 21:46)hassan1358arab نوشته:  من هتل سیتی استار رو به همه پیشنهاد میکنم واقعا عالیه.سه ستاره هست ولی در حد 4 ستاره ست. غذاهاش هم که حرف نداره حسابی تنوع داره.دیسکو ایرانی و خارجی هم داره که از هتلهای دیگه واسه دیسکو ایرانیه زیاد میان.اینترنت رایگان فقط نداره.تا NMC هم یک ربعی راهه.
Salahuddin Road, Deira, Dubai
http://www.citystarhotel.com/
http://www.booking.com/hotel/ae/city-star.en.html

با سلام
احتمالا برای مجردها مناسبه یا برای خانواده هم مناسبه ؟
تشکر کنندگان: asal1907 ، Tomas
(2013-03-09 ساعت 22:05)برنا نوشته:  با سلام
احتمالا برای مجردها مناسبه یا برای خانواده هم مناسبه ؟

واسه خانواده هم مناسبه
تشکر کنندگان: kasrafo ، asal1907 ، rezagh ، Tomas ، saeid-ss
سیتی استار چند در اومد براتون؟
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2013-03-09 ساعت 22:21)taba60 نوشته:  سیتی استار چند در اومد براتون؟

امسال اونجا نرفتم.دوسال پیش بود شبی 50 دلار.ایکاش میرفتم.حالا که گذشت ولی شما برین.
تشکر کنندگان: kasrafo ، asal1907 ، rezagh ، bayat_r ، Tomas ، mohammadrezah
(2013-03-09 ساعت 00:45)Babak yeganeh نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 17:32)ikamaly نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 02:22)Babak yeganeh نوشته:  دوستان من چند تا سوال دارم میشه بگید وقت مصاحبه من سه شنبه است اگه یکشنبه صبح وقت مدیکال بگیرم تا اون روز جوابش اماده میشه ؟
ضمنا هتل و کجای دبی بگیرم که قیمتش مناسب باشه و آیا کسی اسم هتلو میتونه بم بگه ؟
سوال آخرم یه آژانس خوب واسه گرفتن تور و بلیط بم معرفی کنید.
مممممنون از همتون Smile

ﺳﻠﺎﻡ ﺍﻭﻝ ﺑﻜﻢ ﻛﻪ ﺻﻔﺤﻪ ﻛﻠﻴﺪﻡ ﻋﺮﺑﻴﻪ ﻭﻓﺎﺭﺳﻰ ﻧﻴﺴﺖ ﻓﻜﺮ ﻧﻜﻨﻰ ﺑﻴﺴﻮﺍﺩﻡ.Wink
ﻫﺘﻞ ﻣﺎ ﺭﻭﻳﺎﻝ ﺟﺎﺭﺩﻥ ﺑﻮﺩ ﺗﻘﺎﻃﻊ ﺧﻴﺎﺑﻮﻥ ﺍﻟﺴﺒﺨﻪ ﻭﺍﻟﺨﻮﺭ ﺗﻮﻯ ﺩﻳﺮﻩ ﺟﺎﻯ ﺷﻠﻮﻏﻰ ﻫﺴﺖ ﻭﻟﻰ ﺩﺳﺘﺮﺳﻰ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺭﺍﺣﺘﻪ ﺻﺮﺍﻓﻰ ﺑﺎ ﻧﺮﺥ ﺟﻨﺞ ﺧﻮﺏ ﺗﻮﻯ ﺍﻟﺴﺒﺨﻪ ﻓﺮﺍﻭﻭﻧﻪ ,ﺍﻳﺴﺘﻜﺎﻩ ﻣﺘﺮﻭ ﺩﻳﺮﻩ ﻳﺎﻟﻢ ﺭﻭﺑﺮﻭﻯ ﻫﺘﻠﻪ ﺗﺎ nmc ﺳﻪ 4ﺍﻳﺴﺘﻜﺎﻩ ﺭﺍﻫﻪ.ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﻭﻧﺎﻫﺎﺭﺵ ﺧﻮﺑﻪ ﻭﻣﺘﻨﻮﻋﻪ ﻭﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺳﻠﻒ ﺳﺮﻭﻳﺴﻪ.ﻗﻂﻌﺎ ﺍﺯ ﻏﺬﺍﺵ ﻭﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻧﺶ ﺭﺍﺿﻰ ﺧﻮﺍﻫﻴﺪ ﺑﻮﺩ! ﻣﺎ 4ﻧﻔﺮ ﺑﻮﺩﻳﻢ و ﺩﻭ ﺍﺗﺎﻕ ﺩﻭﺑﻞ ﺭﺯﺭﻭ ﻛﺮﺩﻳﻢ ﻫﺮ ﺍﺗﺎﻕ ﺩﻭﺑﻞ ﺭﻭﻯ ﺑﺮﺩ ﻫﺘﻞ ﺷﺒﻰ 400 ﺩﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ ﻭﻟﻰ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺭﺯﺭﻭ ﻛﺮﺩﻡ(ﺷﺎﻫﻴﻦ ﻛﺸﺖ ﺧﺎﻧﻢ ﺟﺎﻭﻳﺪﺍﻥ) ﻫﺮ ﺍﺗﺎﻕ ﺷﺒﻰ 175 ﺩﺭﻫﻢ ﻛﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻫﻴﺞ ﺟﺎى ﺩﻳﻜﻪ ﺍﻳﻦ ﻗﻴﻤﺖ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻰ ﻳﻴﺪﺍ ﻛﻨﻰ!
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻗﻴﻤﺘﻬﺎ ﺑﺴﺘﻜﻰ ﺑﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺳﻔﺮﺗﻮﻥ ﺩﺍﺭﻩ! ﻣﺎ ﺑﺎ ﻟﻴﺪﺭﻣﻮﻥ (ﻣﻬﺪﻯ)nmc ﻭﺭﻭ ﺭﻓﺘﻴﻢ ﻭﺟﻮﺍﺏ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ ﻛﺮﻓﺖ ﻭﺍﺑﻮﻇﺒﻰ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺗﺮﺍﻧﺴﻔﺮ ﻛﺮﺩ ﻓﻘﻄ 400 ﺩﺭﻫﻢ !ﺍﺩﻡ ﺧﻮﺑﻰ ﺑﻮﺩ ﻣﺎ ﻛﻪ ﺍﺯﺵ ﺭﺍﺿﻰ ﺑﻮﺩﻳﻢ و ﺗﻮﺭ ﺳﺎﻓﺎﺭﻯ(ﺻﺤﺮﺍ)ﻫﻢ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺭﻓﺘﻴﻢ.
ﻣﺎ 2ﺷﻨﺒﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩﺍﺷﺘﻴﻢ و ﺷﻨﺒﻪ 9 ﺷﺐ ﺗﻮﻯ nmc ﻛﺎﺭﻣﻮﻥ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ 8 ﺷﺐ ﻣﻬﺪﻯ ﺍﻗﺎ ﺟﻮﺍﺏ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺍﻭﺭﺩ ﻫﺘﻞ ﺗﺎﺯﻩ 4ا ﻧﻔﺮ ﺑﻮﺩﻳﻢ ﺟﻮﺍﺏ 24 ﺳﺎﻋﺘﻪ ﺣﺎﺿﺮﻩ.

ممنون از اطلاعات خوبتون ولی من یه مشکلی دارم مصاحبه ما سه شنبه است ولی به nmcث ایمیل زدم میگن ما شنبه ها کار نمیکینیم واسه همین اگه بخواهم یکشنبه بریم واسه مدیکال میترسم جوابش تا فردا آماده نشه در صورتی که شما میگید شنبه رفتید واسه مدیکال پس چرا میگن شنبه ها تست نمیگیریم در ضمن من یه پسر 8 ساله هم دارم
یه سوال دیگه این آقا واسه ترانسفر به ابوظبی نفری حساب میکنه یا فرقی نداره کلا 400 درهم میگیره ؟بچه و بزرگسال نداره ؟!

من زنگ زدم به اقای علیرضا گفت از ما ۵۰۰درهم میگیره برای سفارت ومدیکال ما۳ نفریم من وهمسرمو پسرم ۱سالشه.به نظرتون خوبه قیمتش .این اقا مهدی و میشه شمارشو به منم بدید ظاهرن ارزونتر میگیره .من میخواستم برم بلیطمو بگیرم .پس فعلا نمیرم ظاهرا دوستان میگن هتل یوریکا خوب نیست.اگه دوستان با تور خوب رفتید به منم بگید منم از اونجا بگیرم .ممنون.به نظرتون دیره باشه بهتره یا بر دبی

تشکر کنندگان: saeid-ss ، Tomas
(2013-03-10 ساعت 01:01)taba60 نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 02:22)Babak yeganeh نوشته:  دوستان من چند تا سوال دارم میشه بگید وقت مصاحبه من سه شنبه است اگه یکشنبه صبح وقت مدیکال بگیرم تا اون روز جوابش اماده میشه ؟
ضمنا هتل و کجای دبی بگیرم که قیمتش مناسب باشه و آیا کسی اسم هتلو میتونه بم بگه ؟
مممممنون از همتون Smile

ﻫﺘﻞ ﻣﺎ ﺭﻭﻳﺎﻝ ﺟﺎﺭﺩﻥ ﺑﻮﺩ ﺗﻘﺎﻃﻊ ﺧﻴﺎﺑﻮﻥ ﺍﻟﺴﺒﺨﻪ ﻭﺍﻟﺨﻮﺭ ﺗﻮﻯ ﺩﻳﺮﻩ ﺟﺎﻯ ﺷﻠﻮﻏﻰ ﻫﺴﺖ ﻭﻟﻰ ﺩﺳﺘﺮﺳﻰ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺭﺍﺣﺘﻪ ﺻﺮﺍﻓﻰ ﺑﺎ ﻧﺮﺥ ﺟﻨﺞ ﺧﻮﺏ ﺗﻮﻯ ﺍﻟﺴﺒﺨﻪ ﻓﺮﺍﻭﻭﻧﻪ ,ﺍﻳﺴﺘﻜﺎﻩ ﻣﺘﺮﻭ ﺩﻳﺮﻩ ﻳﺎﻟﻢ ﺭﻭﺑﺮﻭﻯ ﻫﺘﻠﻪ ﺗﺎ nmc ﺳﻪ 4ﺍﻳﺴﺘﻜﺎﻩ ﺭﺍﻫﻪ.ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﻭﻧﺎﻫﺎﺭﺵ ﺧﻮﺑﻪ ﻭﻣﺘﻨﻮﻋﻪ ﻭﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺳﻠﻒ ﺳﺮﻭﻳﺴﻪ.ﻗﻂﻌﺎ ﺍﺯ ﻏﺬﺍﺵ ﻭﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻧﺶ ﺭﺍﺿﻰ ﺧﻮﺍﻫﻴﺪ ﺑﻮﺩ! ﻣﺎ 4ﻧﻔﺮ ﺑﻮﺩﻳﻢ و ﺩﻭ ﺍﺗﺎﻕ ﺩﻭﺑﻞ ﺭﺯﺭﻭ ﻛﺮﺩﻳﻢ ﻫﺮ ﺍﺗﺎﻕ ﺩﻭﺑﻞ ﺭﻭﻯ ﺑﺮﺩ ﻫﺘﻞ ﺷﺒﻰ 400 ﺩﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ ﻭﻟﻰ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺭﺯﺭﻭ ﻛﺮﺩﻡ(ﺷﺎﻫﻴﻦ ﻛﺸﺖ ﺧﺎﻧﻢ ﺟﺎﻭﻳﺪﺍﻥ) ﻫﺮ ﺍﺗﺎﻕ ﺷﺒﻰ 175 ﺩﺭﻫﻢ ﻛﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻫﻴﺞ ﺟﺎى ﺩﻳﻜﻪ ﺍﻳﻦ ﻗﻴﻤﺖ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻰ ﻳﻴﺪﺍ ﻛﻨﻰ!
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻗﻴﻤﺘﻬﺎ ﺑﺴﺘﻜﻰ ﺑﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺳﻔﺮﺗﻮﻥ ﺩﺍﺭﻩ! ﻣﺎ ﺑﺎ ﻟﻴﺪﺭﻣﻮﻥ (ﻣﻬﺪﻯ)nmc ﻭﺭﻭ ﺭﻓﺘﻴﻢ ﻭﺟﻮﺍﺏ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ ﻛﺮﻓﺖ ﻭﺍﺑﻮﻇﺒﻰ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺗﺮﺍﻧﺴﻔﺮ ﻛﺮﺩ ﻓﻘﻄ 400 ﺩﺭﻫﻢ !ﺍﺩﻡ ﺧﻮﺑﻰ ﺑﻮﺩ ﻣﺎ ﻛﻪ ﺍﺯﺵ ﺭﺍﺿﻰ ﺑﻮﺩﻳﻢ و ﺗﻮﺭ ﺳﺎﻓﺎﺭﻯ(ﺻﺤﺮﺍ)ﻫﻢ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺭﻓﺘﻴﻢ.
ﻣﺎ 2ﺷﻨﺒﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩﺍﺷﺘﻴﻢ و ﺷﻨﺒﻪ 9 ﺷﺐ ﺗﻮﻯ nmc ﻛﺎﺭﻣﻮﻥ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ 8 ﺷﺐ ﻣﻬﺪﻯ ﺍﻗﺎ ﺟﻮﺍﺏ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺍﻭﺭﺩ ﻫﺘﻞ ﺗﺎﺯﻩ 4ا ﻧﻔﺮ ﺑﻮﺩﻳﻢ ﺟﻮﺍﺏ 24 ﺳﺎﻋﺘﻪ ﺣﺎﺿﺮﻩ.

ممنون از اطلاعات خوبتون ولی من یه مشکلی دارم مصاحبه ما سه شنبه است ولی به nmcث ایمیل زدم میگن ما شنبه ها کار نمیکینیم واسه همین اگه بخواهم یکشنبه بریم واسه مدیکال میترسم جوابش تا فردا آماده نشه در صورتی که شما میگید شنبه رفتید واسه مدیکال پس چرا میگن شنبه ها تست نمیگیریم در ضمن من یه پسر 8 ساله هم دارم
یه سوال دیگه این آقا واسه ترانسفر به ابوظبی نفری حساب میکنه یا فرقی نداره کلا 400 درهم میگیره ؟بچه و بزرگسال نداره ؟!

من زنگ زدم به اقای علیرضا گفت از ما ۵۰۰درهم میگیره برای سفارت ومدیکال ما۳ نفریم من وهمسرمو پسرم ۱سالشه.به نظرتون خوبه قیمتش .این اقا مهدی و میشه شمارشو به منم بدید ظاهرن ارزونتر میگیره .من میخواستم برم بلیطمو بگیرم .پس فعلا نمیرم ظاهرا دوستان میگن هتل یوریکا خوب نیست.اگه دوستان با تور خوب رفتید به منم بگید منم از اونجا بگیرم .ممنون.به نظرتون دیره باشه بهتره یا بر دبی

البته که برای کار ما دیره بهتره ولی انتخاب هتل به خودتون بستگی داره من راجع به مشخصات هتلمون توی سفرنامه ام کامل توضیح دادم.
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: rezagh ، KOUROSHAVIN ، roeentan ، kasrafo ، مرآت74 ، immigrant2us ، Tomas ، mohammadrezah
(2013-03-10 ساعت 01:01)taba60 نوشته:  
مممممنون از همتون Smile

دوست عزیز آقای مهدی و من شمارشو ندارم یکی از دوستای خوبمون معرفی کردند و دربارشون توضیح دادند ازشون ممنون میشم اگه شمارشو برای ما هم بزارند در ضمن ما هم دنبال هتل خوب با قیمت مناسب هستیم در یک جایی که به مناطق شلوغ دبی نزدیک باشه و خوش مسیر تو همون محدوده زمانی شما ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی کنن
تشکر کنندگان: bayat_r ، saeid-ss ، Tomas ، mohammadrezah
دبی پالم هتل خوبیه. به مترو خیلی نزدیکه و چندتا مرکز خرید و یک عالمه رستوران از ملل مختلف نزدیکشن. ولی سر و صدای دیسکو تا 3 صبح ادامه داره. هر روز صبح هم ساعت 9 با ماشین هتل رایگان میبرن ساحل و هر روز عصر هم رایگان میبرن سیتی سنتر. من که از غذاها و پرسنلش راضی بودم. من شهریور با تور رفتم و پرواز تابان برای 5 روز و 4 شب شد نفری 650 تومن. الان نمیدونم چند میشه

داروخونه و صرافی هم بهش نزدیکه و بغلش هم یه سوپر مارکته که میتونید آب و نوشابه و این چیزا ازش بخرید.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
دوستان کسانی که کار ترانسفر رو تو دبی انجام میدهند و معروف هستند این سه نفر هستند:

خانم ملیکا : 0557388634
آقای مهدی : 0507071002
آقای علی رضا: 0558208227

به نظر من شماره هر سه رو داشته باشید که شاید یکیشون اونروز نتونه بیاد دنبالتو و اون یکی رو خبر کنید...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-03-10 ساعت 01:57)الهه سابق نوشته:  دبی پالم هتل خوبیه. به مترو خیلی نزدیکه و چندتا مرکز خرید و یک عالمه رستوران از ملل مختلف نزدیکشن. ولی سر و صدای دیسکو تا 3 صبح ادامه داره. هر روز صبح هم ساعت 9 با ماشین هتل رایگان میبرن ساحل و هر روز عصر هم رایگان میبرن سیتی سنتر. من که از غذاها و پرسنلش راضی بودم. من شهریور با تور رفتم و پرواز تابان برای 5 روز و 4 شب شد نفری 650 تومن. الان نمیدونم چند میشه

داروخونه و صرافی هم بهش نزدیکه و بغلش هم یه سوپر مارکته که میتونید آب و نوشابه و این چیزا ازش بخرید.

همه مزایایی که گفتین به جز غذاهاش خوبه.باور کنین خانمم اون سه چهار روزی که اونجا بودیم اصلا نتونست غذاهاشونو بخوره منم حال نکردم و به هیچ وجه قابل مقایسه با سیتی استار نیست.ولی در مجموع خوبه.
من غذاهاشو دوست داشتم. بخصوص یه روز یه قیمه بادمجونی دادن که عااالی بود و سوپهاشونم خیلی دوست داشتم. ولی ایندفعه ایشالا سیتی استارو امتحان میکنم Smile البته اگه به بودجم بخوره Smile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: asal1907 ، Saeedv13 ، hassan1358arab ، kasrafo ، roeentan ، rezagh ، lilac ، ابی هانی ، Tomas ، mohammadrezah
دلایل سفر به ابوظبی در سال 2013
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

هتل سیتی استار یک تخته با پرواز ماهان سه شب به ازای هر نفر حدودا 2000000
وبا دوتخت 1699000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان