کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-06 ساعت 21:06)bayat_r نوشته:  خوب دوستان من میخوام دوباره یک روند مفید رو براتون توضیح بدم:
من امروز از طرف خانمم که برنده اصلی هست، برای بیمارستان NMC به آدرسی که عسل خانم داد (appointmentdeiradxb@nmc.ae) ایمیل زدم با این متن:

To whom it may concern;
I, NAME FAMILY, would like to arrange an appointment for medical tests for the USA embassy interview. Our interview is on DAY, March XXth so we will be there on march YYth. I will come there with my husband and my 9-year- old son.
Thank you in advance for your kindness and let me know the result.

Best Regards;
NAME FAMILY
Case no. : 20130000AS47XX

و چند دقیقه پیش برام جواب دادند که نکات مهمش رو براتون قرمز میکنم:

Dear Sir/ Madam:
Thank you for your interest in our organization regarding the US medicals. Your appointment is scheduled for March YYth at 9.00a.m.
Below are the details and requirements you will need in doing the medical test.
On the day of the appointment, the applicant should come in the morning for the tests (includes Clinical examination with the doctor, Vaccinations*, X-ray and Lab tests), no need for fasting. The whole examination will take about 2-3 hours.
The results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, x-ray and blood tests are all normal. Any abnormalities would require further evaluation.
Routine cost (without vaccination) is AED 425 for Adult & AED 250 for Children 14years below. In case of urgent reports, additional charges are applicable.

*The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, gender, age, and past history of vaccination. If vaccination is required charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: original passport, 3 passport size photographs with white background, authentic vaccination record in English (if any) and embassy appointment letter.
Thank you and Good Day!

Best Regards,
Banu

New Medical Centre Hospital L.L.C. Dubai
PO Box: 7832, Deira, Dubai, UAE
Tel: +971-4-2689800/ 2339900
Appointments: +971-4-2339966/67
Fax : +971-4-2682353/ 2698997
Email : appointmentdeiradxb@nmc.ae
Web : www.nmchealthcare.com
پس گفته:
1- 9 صبح بیاید
2- نمیخواد روزه بگیرید Big Grin (شوخی کردم گفته نمیخواد ناشتا باشید)
3- دو تا سه ساعت طول می کشه
4- برای بزرگسالان 425 درهم و برای بچه ها 250 درهم (بدون واکسن)
5- مدارک لازم: اصل پاسپورت، 3 تا عکس هم سایز پاسپورت،کارت واکسیناسون،نامه وقت مصاحبه.

اصلاً قابلی نداره فقط خواستم بگم حالا که اونا هم راه افتادند و به قول دوستمون از این به بعد سرشون شلوغتر میشه ضرر نداره که ایمیل بزنید.

چقدرم سریع سرشون شلوغ شد، من 2 روزه که بهشون ایمیل زدم ولی هنوز خبری از جواب نیست Sad
تشکر کنندگان: bayat_r ، rezagh ، مرآت74 ، Tomas
سایت دکتردرابوظبی و بهم میدین میخوام بدونم از الان میشه واسه ۲۹ اپریل وقت گرفت .البته خیلیا بهم گفتتن نمیخواد وقت بگیری
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: immigrant2us ، Tomas
(2013-03-11 ساعت 02:53)taba60 نوشته:  سایت دکتردرابوظبی و بهم میدین میخوام بدونم از الان میشه واسه ۲۹ اپریل وقت گرفت .البته خیلیا بهم گفتتن نمیخواد وقت بگیری

با این ایمیل میتونید از دکتر و بیمارستان وقت بگیرید
appointmentdeiradxb@nmc.ae
تشکر کنندگان: kasrafo ، bayat_r ، الهه سابق ، roeentan ، asal1907 ، امير جو ، ابی هانی ، Tomas
(2013-03-11 ساعت 02:53)taba60 نوشته:  سایت دکتردرابوظبی و بهم میدین میخوام بدونم از الان میشه واسه ۲۹ اپریل وقت گرفت .البته خیلیا بهم گفتتن نمیخواد وقت بگیری

info@nmc.ae

NMC, P O Box. 6222 Abu Dhabi, UAE
Tel: +971-2-6332255
Direct:+971-2-6179614
Fax: +971-2-6317303

این ابوظبی هست دوستان با دوبی اشتباه نگیرن
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
تشکر کنندگان: kasrafo ، الهه سابق ، lilac ، roeentan ، ابی هانی ، immigrant2us ، Tomas
(2013-03-09 ساعت 00:49)asal1907 نوشته:  nmc شنبه ها کار میکنه

جمعه ها چطور؟
تشکر کنندگان: kasrafo ، Tomas
نه دیگه بدبختا جمعه ها تعطیلن. آدمن خوب
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: bayat_r ، kasrafo ، enchantress_boy ، lilac ، مرآت74 ، rezagh ، asal1907 ، ابی هانی ، Tomas ، mohammadrezah
(2013-03-11 ساعت 00:17)Solmazzz نوشته:  
(2013-03-06 ساعت 21:06)bayat_r نوشته:  خوب دوستان من میخوام دوباره یک روند مفید رو براتون توضیح بدم:
من امروز از طرف خانمم که برنده اصلی هست، برای بیمارستان NMC به آدرسی که عسل خانم داد (appointmentdeiradxb@nmc.ae) ایمیل زدم با این متن:

To whom it may concern;
I, NAME FAMILY, would like to arrange an appointment for medical tests for the USA embassy interview. Our interview is on DAY, March XXth so we will be there on march YYth. I will come there with my husband and my 9-year- old son.

Best Regards;
NAME FAMILY

Dear Sir/ Madam:
Thank you for your interest in our organization regarding the US medicals. Your appointment is scheduled for March YYth at 9.00a.m.
On the day of the appointment, the applicant should come in the morning for the tests (includes Clinical examination with the doctor, Vaccinations*, X-ray and Lab tests), no need for fasting. The whole examination will take about 2-3 hours.
The results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, x-ray and blood tests are all normal. Any abnormalities would require further evaluation.
Routine cost (without vaccination) is AED 425 for Adult & AED 250 for Children 14years below. In case of urgent reports, additional charges are applicable.

*The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, gender, age, and past history of vaccination. If vaccination is required charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: original passport, 3 passport size photographs with white background, authentic vaccination record in English (if any) and embassy appointment letter.
Thank you and Good Day!

Best Regards,
Banu

پس گفته:
1- 9 صبح بیاید
5- مدارک لازم: اصل پاسپورت، 3 تا عکس هم سایز پاسپورت،کارت واکسیناسون،نامه وقت مصاحبه.

اصلاً قابلی نداره فقط خواستم بگم حالا که اونا هم راه افتادند و به قول دوستمون از این به بعد سرشون شلوغتر میشه ضرر نداره که ایمیل بزنید.

چقدرم سریع سرشون شلوغ شد، من 2 روزه که بهشون ایمیل زدم ولی هنوز خبری از جواب نیست Sad

نگران نباش به من بعد از 5 روز جواب دادن
**2013AS36 تعداد نفرات کیس 3 ، پست ابوظبی ، قبولی MAY2012
مصاحبه فوریه 2013 ابوظبی ، مدیکال ان ام سی ، کلیرنس ، اخذ ویزا 18 اپریل ، کل هزینه ها حدود 11 میلیون
تشکر کنندگان: kasrafo ، honey rahmati ، rezagh ، immigrant2us ، Tomas ، mohammadrezah
این سایت خیلی‌ به ما کمک کرد واقعا از همتون ممنونم بابت جوابای مفیدتون .ایشالا همتون ویزای ۱ ضرب بگیرید .مام توشون التبه :د .

(2013-03-11 ساعت 13:18)مرآت74 نوشته:  
(2013-03-11 ساعت 00:17)Solmazzz نوشته:  

To whom it may concern;

Best Regards;
NAME FAMILY

Dear Sir/ Madam:

Thank you and Good Day!

Best Regards,
Banu

پس گفته:
1- 9 صبح بیاید

نگران نباش به من بعد از 5 روز جواب دادن

با اجازتون من از متن نامتون استفاده کردم چون نمیدونستم چه جوری و چی‌ باید بزنم براشون
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: kiaaa ، rezagh ، kasrafo ، Tomas ، mohammadrezah
(2013-03-09 ساعت 03:06)ikamaly نوشته:  
(2013-03-09 ساعت 00:45)Babak yeganeh نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 17:32)ikamaly نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 02:22)Babak yeganeh نوشته:  دوستان من چند تا سوال دارم میشه بگید وقت مصاحبه من سه شنبه است اگه یکشنبه صبح وقت مدیکال بگیرم تا اون روز جوابش اماده میشه ؟
ضمنا هتل و کجای دبی بگیرم که قیمتش مناسب باشه و آیا کسی اسم هتلو میتونه بم بگه ؟
سوال آخرم یه آژانس خوب واسه گرفتن تور و بلیط بم معرفی کنید.
مممممنون از همتون Smile

ﺳﻠﺎﻡ ﺍﻭﻝ ﺑﻜﻢ ﻛﻪ ﺻﻔﺤﻪ ﻛﻠﻴﺪﻡ ﻋﺮﺑﻴﻪ ﻭﻓﺎﺭﺳﻰ ﻧﻴﺴﺖ ﻓﻜﺮ ﻧﻜﻨﻰ ﺑﻴﺴﻮﺍﺩﻡ.Wink
ﻫﺘﻞ ﻣﺎ ﺭﻭﻳﺎﻝ ﺟﺎﺭﺩﻥ ﺑﻮﺩ ﺗﻘﺎﻃﻊ ﺧﻴﺎﺑﻮﻥ ﺍﻟﺴﺒﺨﻪ ﻭﺍﻟﺨﻮﺭ ﺗﻮﻯ ﺩﻳﺮﻩ ﺟﺎﻯ ﺷﻠﻮﻏﻰ ﻫﺴﺖ ﻭﻟﻰ ﺩﺳﺘﺮﺳﻰ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺭﺍﺣﺘﻪ ﺻﺮﺍﻓﻰ ﺑﺎ ﻧﺮﺥ ﺟﻨﺞ ﺧﻮﺏ ﺗﻮﻯ ﺍﻟﺴﺒﺨﻪ ﻓﺮﺍﻭﻭﻧﻪ ,ﺍﻳﺴﺘﻜﺎﻩ ﻣﺘﺮﻭ ﺩﻳﺮﻩ ﻳﺎﻟﻢ ﺭﻭﺑﺮﻭﻯ ﻫﺘﻠﻪ ﺗﺎ nmc ﺳﻪ 4ﺍﻳﺴﺘﻜﺎﻩ ﺭﺍﻫﻪ.ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﻭﻧﺎﻫﺎﺭﺵ ﺧﻮﺑﻪ ﻭﻣﺘﻨﻮﻋﻪ ﻭﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺳﻠﻒ ﺳﺮﻭﻳﺴﻪ.ﻗﻂﻌﺎ ﺍﺯ ﻏﺬﺍﺵ ﻭﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻧﺶ ﺭﺍﺿﻰ ﺧﻮﺍﻫﻴﺪ ﺑﻮﺩ! ﻣﺎ 4ﻧﻔﺮ ﺑﻮﺩﻳﻢ و ﺩﻭ ﺍﺗﺎﻕ ﺩﻭﺑﻞ ﺭﺯﺭﻭ ﻛﺮﺩﻳﻢ ﻫﺮ ﺍﺗﺎﻕ ﺩﻭﺑﻞ ﺭﻭﻯ ﺑﺮﺩ ﻫﺘﻞ ﺷﺒﻰ 400 ﺩﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ ﻭﻟﻰ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺭﺯﺭﻭ ﻛﺮﺩﻡ(ﺷﺎﻫﻴﻦ ﻛﺸﺖ ﺧﺎﻧﻢ ﺟﺎﻭﻳﺪﺍﻥ) ﻫﺮ ﺍﺗﺎﻕ ﺷﺒﻰ 175 ﺩﺭﻫﻢ ﻛﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻫﻴﺞ ﺟﺎى ﺩﻳﻜﻪ ﺍﻳﻦ ﻗﻴﻤﺖ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻰ ﻳﻴﺪﺍ ﻛﻨﻰ!
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻗﻴﻤﺘﻬﺎ ﺑﺴﺘﻜﻰ ﺑﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺳﻔﺮﺗﻮﻥ ﺩﺍﺭﻩ! ﻣﺎ ﺑﺎ ﻟﻴﺪﺭﻣﻮﻥ (ﻣﻬﺪﻯ)nmc ﻭﺭﻭ ﺭﻓﺘﻴﻢ ﻭﺟﻮﺍﺏ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ ﻛﺮﻓﺖ ﻭﺍﺑﻮﻇﺒﻰ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺗﺮﺍﻧﺴﻔﺮ ﻛﺮﺩ ﻓﻘﻄ 400 ﺩﺭﻫﻢ !ﺍﺩﻡ ﺧﻮﺑﻰ ﺑﻮﺩ ﻣﺎ ﻛﻪ ﺍﺯﺵ ﺭﺍﺿﻰ ﺑﻮﺩﻳﻢ و ﺗﻮﺭ ﺳﺎﻓﺎﺭﻯ(ﺻﺤﺮﺍ)ﻫﻢ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺭﻓﺘﻴﻢ.
ﻣﺎ 2ﺷﻨﺒﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩﺍﺷﺘﻴﻢ و ﺷﻨﺒﻪ 9 ﺷﺐ ﺗﻮﻯ nmc ﻛﺎﺭﻣﻮﻥ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ 8 ﺷﺐ ﻣﻬﺪﻯ ﺍﻗﺎ ﺟﻮﺍﺏ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺍﻭﺭﺩ ﻫﺘﻞ ﺗﺎﺯﻩ 4ا ﻧﻔﺮ ﺑﻮﺩﻳﻢ ﺟﻮﺍﺏ 24 ﺳﺎﻋﺘﻪ ﺣﺎﺿﺮﻩ.

ممنون از اطلاعات خوبتون ولی من یه مشکلی دارم مصاحبه ما سه شنبه است ولی به nmcث ایمیل زدم میگن ما شنبه ها کار نمیکینیم واسه همین اگه بخواهم یکشنبه بریم واسه مدیکال میترسم جوابش تا فردا آماده نشه در صورتی که شما میگید شنبه رفتید واسه مدیکال پس چرا میگن شنبه ها تست نمیگیریم در ضمن من یه پسر 8 ساله هم دارم
یه سوال دیگه این آقا واسه ترانسفر به ابوظبی نفری حساب میکنه یا فرقی نداره کلا 400 درهم میگیره ؟بچه و بزرگسال نداره ؟!

دوست عزیز شنبه nmc باز بود اتفاقا پسر من هم ۹ سالشه وشنبه که ازمایش دادیم یکشنبه آماده شد روال معمولش اینه حالا همیشه ممکنه شرایط خاص پیش بیاد. والا ما که ۱ بار بیشتر nmc نرفتیم ولی اون روز شنبه ۱۲ اسفند بود. از سفرنامه های بقیه بچه ها هم پیداست که شنبه ها کار میکنن.حالا شماتصمیم با خودتون هست که کی برین.
در مورد ترانسفر مهدی آقا مثل تره بار در هم حساب کرد.به نفرات کاری نداشت. انگار شما ازهتل آژانس بگیری بری nmc و برگردونت هتل. فردا جواب رو برات بگیره و بیاره هتل. روز مصاحبه ببرت سفارت و برگردونت هتل. همه با هم گفت قیمتش ۴۸۰ درهم هست که با تخفیفی که به ما داد گفت۴۰۰ بدید.
قبلا یکی از دوستان به من گفته بود اگه بگی فلانی گفته فلان قدر میگیره، بهت تخفیف میدن و کمتر میگیرن . من هم از همین روش استفاده کردم و گفتم تا سفارت ۳۰۰ درهم قیمت دارم که گفت من باnmc و گرفتن جوابش ۴۰۰ میگیرم. و این قیمت واقعا مناسب بود.همه کسانی که. اون روز سفارت بودن پول بیشتری داده بودند!

دوستان به ما هم شنبه وقت مديكال داند
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us
تشکر کنندگان: kiaaa ، persheng ، rezagh ، asal1907 ، kasrafo ، avasol ، immigrant2us ، Tomas ، mohammadrezah
لطفا شماره اقا مهدی را بنویسید
تشکر کنندگان:
(2013-03-11 ساعت 22:20)kiaaa نوشته:  لطفا شماره اقا مهدی را بنویسید

جواب سوالتون در صفحه قبل هست! اینجا
اينجا چه ارامشى برقراره ظاهرأ همه كارا انجام شده ، به اميد ديدار در هفته سوم اپريل ،
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: kasrafo ، asal1907 ، kiaaa ، lilac ، ابی هانی ، Tomas ، mohammadrezah
سلام. من مديكال رفتم. فقط بسرم واكسن ابله خورد
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-03-13 ساعت 00:41)bayat_r نوشته:  سلام. من مديكال رفتم. فقط بسرم واكسن ابله خورد

چرا!؟
تشکر کنندگان: kasrafo ، Tomas
جون ابله نكرفته بود
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان