کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-16 ساعت 22:18)مرآت74 نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 21:26)asal1907 نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 21:02)taba60 نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 15:08)bayat_r نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 14:42)taba60 نوشته:  بچهای عزیزم من یعنی‌ با همون تمکن برم نقص مدرک میخورم به نظرتون ۲ ماه مونده به مصاحبه تمکنو گرفتم نمی‌شه بگم تا فهمیدم کارنت شدم این کارو کردم .مثلا بگم نمیدونستم باید دیرتر بگیرم .می‌شه یا نه.تورو خدا من از اضطراب می‌میرم .چی‌ کار کنم

بچهیا راستی‌ می‌شه بلیط جدا بگیرم تورمو جدا .هتلم جدا رو سایت بوکینگ به نظرتون بهتر نیست.یا کلا همه چیو از اژنس هواپیمایی‌ بگیرم
تمكن زمانش خيلي مهم نيست.
همه جي رو هم باهم تهيه كنت بهتره

آخه بچهای مهاجر سارا گفتن که باید تمکن ۱ ماه مونده به مصاحبه باشه درسته؟

چهل روز زودتر هم بگیری مشکلی نیست

تمکن مالی بنده حدود دوماه و نیم قبل از مصاحبه بود .

بهتون گیر ندادن که چرا این قدر زود گرفتین .ما مساهبهمون ۸اردیبهشت.ما ۸اسفند تمکنو گرفتیم.چی‌ کار کنم دیگه نمیتونم پول جور کنیم بذاریم تو حساب
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: bayat_r ، immigrant2us ، kiaaa ، Tomas
(2013-03-16 ساعت 22:35)Babak yeganeh نوشته:  دوستان کسی میدونه که اگه بلیط ماهان و آنلاین از سایت بگیریم میشه بعدا تاریخشو تغییر بدیم ؟ و اگه میشه چه جوری ؟

سیستمی اگه باشه بلیطتون با پرداخت یک هزینه کوچیک میتونید تاریخشو عوض کنید. البته اگه جا داشته باشه اون تاریخ مد نظر شما. اگه جا نداشته باشه باید کلاس پروازتونو عوض کنید که باز هزینش بیشتر میشه. راهش هم اینه که شخصاً به دفتر ماهان در دبی مراجعه میکنید و اونجا بعد از پرداخت پول براتون عوض میکنن. آدرسشم در دبی اینه :
رقه- البطین - روبروی هتل کنکورد- دفتر هواپیمایی ماهان.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
(2013-03-16 ساعت 15:08)bayat_r نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 14:42)taba60 نوشته:  بچهای عزیزم من یعنی‌ با همون تمکن برم نقص مدرک میخورم به نظرتون ۲ ماه مونده به مصاحبه تمکنو گرفتم نمی‌شه بگم تا فهمیدم کارنت شدم این کارو کردم .مثلا بگم نمیدونستم باید دیرتر بگیرم .می‌شه یا نه.تورو خدا من از اضطراب می‌میرم .چی‌ کار کنم

بچهیا راستی‌ می‌شه بلیط جدا بگیرم تورمو جدا .هتلم جدا رو سایت بوکینگ به نظرتون بهتر نیست.یا کلا همه چیو از اژنس هواپیمایی‌ بگیرم
تمكن زمانش خيلي مهم نيست.

اگه فاصله تمکن با تاریخ مصاحبه کم باشه چی، مشکلیه؟ مثلا با 10-15 روز فاصله با مصاحبه؟
تشکر کنندگان: bayat_r ، immigrant2us ، kiaaa ، mohammadrezah ، Tomas ، saeid-ss
دوستان یه سوالی
یکی از دوستان من موقع ثبت نام اولیه اشتباها کشور محل اقامت خودش را فرانسه زده در حالیکه ساکن ایران، البته به گفته خودش تو ترجمه مشکل داشته و فکر کرده کشور مورد علاقه رو پرسیدن. حالا که قبول شده کیس نامبرش مال اروپاست. مدارک اولیه محل تولد و اقامتم فرستاد ولی هیچ اشاره ای به این مشکل نکرد. فکر می کنین موفق می شه یا اینکه اصلا بیخیال بشه و مصاحبه رو نره؟
تشکر کنندگان: kiaaa ، Tomas
مدت زمان اینکه اینکه جواب ایمیل رو سفارت ابوظبی بده چقدر می باشد؟
تشکر کنندگان: kiaaa ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-17 ساعت 00:31)Solmazzz نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 15:08)bayat_r نوشته:  تمكن زمانش خيلي مهم نيست.

اگه فاصله تمکن با تاریخ مصاحبه کم باشه چی، مشکلیه؟ مثلا با 10-15 روز فاصله با مصاحبه؟

براي من 4 روز قبل مصاحبه بود
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: rezagh ، roeentan ، Solmazzz ، lilac ، kiaaa ، ابی هانی ، mohammadrezah ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-16 ساعت 17:29)lilac نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 16:18)yousef_eidi نوشته:  بچه ها کدوم یکی ازین ادرسا درسته واسه وقت دکتر تو ابوظبی؟ drshukla@nmc.ae
appointmentdeiradxb@nmc.ae

به این یکی ایمیل کنید

appointmentdeiradxb@nmc.ae این آدرس دکتر تو ابوظبه یا دبی؟

(2013-03-16 ساعت 20:40)Mahbaran نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 19:26)parhamrostami نوشته:  سلام برای ثبت نام csc اگر میشه یک توضیح کامل به من بدین تا من بتونم ثبت نام کنم .خیلی ممنون از همه

دوست عزیز
خیلی ساده است اما سرعت سایتش خیلی خیلی پایین هستش و بایذ حوصله کنید . سایت هم فارسی است و شما خیلی راحت جلو می رید. آدرس هم اینه:
https://usvisa-info.com/fa-AE/selfservice/login در ضمن این هم تاپیک این بحث در مهاجر سراست که خیلی مفیده و کمکتون میکنه. http://mohajersara.com/thread-5845-page-71.html
موفق باشید.

دوست عزیز من هرکاری می کنم از این آدرس شما موقع ثبت نام کد captcha به من نمیده و همین باعث میشه که مدام پیغام خطا داشته باشم. نمی دونم مشکلش از کجاست؟
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-03-17 ساعت 01:54)Solmazzz نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 16:18)yousef_eidi نوشته:  بچه ها کدوم یکی ازین ادرسا درسته واسه وقت دکتر تو ابوظبی؟ drshukla@nmc.ae

به این یکی ایمیل کنید

(2013-03-16 ساعت 19:26)parhamrostami نوشته:  سلام برای ثبت نام csc اگر میشه یک توضیح کامل به من بدین تا من بتونم ثبت نام کنم .خیلی ممنون از همه

دوست عزیز
خیلی ساده است اما سرعت سایتش خیلی خیلی پایین هستش و بایذ حوصله کنید . سایت هم فارسی است و شما خیلی راحت جلو می رید. آدرس هم اینه:
https://usvisa-info.com/fa-AE/selfservice/login در ضمن این هم تاپیک این بحث در مهاجر سراست که خیلی مفیده و کمکتون میکنه. http://mohajersara.com/thread-5845-page-71.html
موفق باشید.

دوست عزیز من هرکاری می کنم از این آدرس شما موقع ثبت نام کد captcha به من نمیده و همین باعث میشه که مدام پیغام خطا داشته باشم. نمی دونم مشکلش از کجاست؟

این سایت فقط به شما یک شناسه مرجع می ده ، اون هم آخر که ثبت نام شما که تمام شد، غیر از اون کد دیگه ای به شما نباید بده ، این کد رو که می گید در کدوم مرحله هستش؟
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: Solmazzz ، immigrant2us ، kiaaa ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-17 ساعت 00:45)Solmazzz نوشته:  دوستان یه سوالی
یکی از دوستان من موقع ثبت نام اولیه اشتباها کشور محل اقامت خودش را فرانسه زده در حالیکه ساکن ایران، البته به گفته خودش تو ترجمه مشکل داشته و فکر کرده کشور مورد علاقه رو پرسیدن. حالا که قبول شده کیس نامبرش مال اروپاست. مدارک اولیه محل تولد و اقامتم فرستاد ولی هیچ اشاره ای به این مشکل نکرد. فکر می کنین موفق می شه یا اینکه اصلا بیخیال بشه و مصاحبه رو نره؟
جوابتون رو در تاپیک سوالات مطرح شده برندگان 2013 دادم.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: Solmazzz ، lilac ، immigrant2us ، kiaaa ، mohammadrezah ، Tomas ، saeid-ss
با سلام
من از شما یک سوالی داشتم محل مصاحبه من ابو ذبی هست آیا باید انگلیسی مصاحبه کنم؟ یا فارسی هم امکان داره؟

با تشکر فراوان
تشکر کنندگان: immigrant2us ، kiaaa ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-17 ساعت 12:26)bara unal نوشته:  با سلام
من از شما یک سوالی داشتم محل مصاحبه من ابو ذبی هست آیا باید انگلیسی مصاحبه کنم؟ یا فارسی هم امکان داره؟

با تشکر فراوان
ابوظبي-شما ميتونين قبل از مصاحبه انتخاب كنين كه فارسي باشه يا انگليسي Smile
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: lilac ، immigrant2us ، bara unal ، kiaaa ، mohammadrezah ، Tomas ، saeid-ss
با سلام خدمت تمامي دوستان.
اول از همه بايد تشكر كنم كه اطلاعات خوب خودشون رو اينجا واسه همه به اشتراك ميزارن.
من مصاحبم افتاده ابوظبي.از يه طرف خوشحالم چون ميتونم به راحتي از بوشهر با پرواز برم دوبي و ديگه دنگ و فنگ شيراز و تهرانو واسه تركيه ندارم.از طرفي ناراحتم چون با خوندن سفرنامه ها و اطلاعات تركيه هنوز نرفته حس ميكردم تو ايرانم.
به هرحال من ديشب از پست هاي آخر شروع كردم و تا صفحه 26 رو هم خوندم.با اين حال محض محكم كاري چند تا سئوال دارم كه ممنون ميشم از دوستان كسي بتونه جواب بده.
1-مصاحبه من افتاده روز يكشنبه كه ظاهرا تو امارات سفارت اونروز تعطيل نيست.يه پرواز از بوشهر روز چهارشنبه به دبي هست كه اگه بگيريم عصر ميرسيم.اگه من واسه پنج شنبه صبح از nmc وقت معاينات بگيرم خوبه يا نه ؟يعني جمعه يا شنبه يه وقت تعطيل نباشن ؟
در واقع نگراني من از اينه كه دقيقا تو پست هاي دوستان نفهمديم كه نتايج معايناتو ميشه تو اين دو روز گرفت يا نه ؟
2-چك ليست مدارك مورد نياز واسه سفارت هم اگه كسي از دوستان داره لطف كنه پي دي اف اونو بزاره.
بازم مرسي از همه و معذرت واسه سئوال هاي تكراري.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: NarcisJ ، bayat_r ، rezagh ، immigrant2us ، mohammadrezah ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-17 ساعت 02:49)Mahbaran نوشته:  

به این یکی ایمیل کنید

دوست عزیز
موفق باشید.

این سایت فقط به شما یک شناسه مرجع می ده ، اون هم آخر که ثبت نام شما که تمام شد، غیر از اون کد دیگه ای به شما نباید بده ، این کد رو که می گید در کدوم مرحله هستش؟

کد captcha همونیه که موقع ثبت نام به صورت حروف به هم ریخته و یا عدد میده. تو همه ی سایتهاهمیشه از این اعداد و حروف هست
تشکر کنندگان: immigrant2us ، kiaaa ، Tomas

به این یکی ایمیل کنید

این ایمیل آدرس nmc در دوبی هست و دکتر شوکولا شما را در اینجا ویزیت خواهند کرد.
تشکر کنندگان: nina22 ، kasrafo ، bayat_r ، asal1907 ، rezagh ، immigrant2us ، kiaaa ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-17 ساعت 12:41)sce نوشته:  با سلام خدمت تمامي دوستان.
اول از همه بايد تشكر كنم كه اطلاعات خوب خودشون رو اينجا واسه همه به اشتراك ميزارن.
من مصاحبم افتاده ابوظبي.از يه طرف خوشحالم چون ميتونم به راحتي از بوشهر با پرواز برم دوبي و ديگه دنگ و فنگ شيراز و تهرانو واسه تركيه ندارم.از طرفي ناراحتم چون با خوندن سفرنامه ها و اطلاعات تركيه هنوز نرفته حس ميكردم تو ايرانم.
به هرحال من ديشب از پست هاي آخر شروع كردم و تا صفحه 26 رو هم خوندم.با اين حال محض محكم كاري چند تا سئوال دارم كه ممنون ميشم از دوستان كسي بتونه جواب بده.
1-مصاحبه من افتاده روز يكشنبه كه ظاهرا تو امارات سفارت اونروز تعطيل نيست.يه پرواز از بوشهر روز چهارشنبه به دبي هست كه اگه بگيريم عصر ميرسيم.اگه من واسه پنج شنبه صبح از nmc وقت معاينات بگيرم خوبه يا نه ؟يعني جمعه يا شنبه يه وقت تعطيل نباشن ؟
در واقع نگراني من از اينه كه دقيقا تو پست هاي دوستان نفهمديم كه نتايج معايناتو ميشه تو اين دو روز گرفت يا نه ؟
2-چك ليست مدارك مورد نياز واسه سفارت هم اگه كسي از دوستان داره لطف كنه پي دي اف اونو بزاره.
بازم مرسي از همه و معذرت واسه سئوال هاي تكراري.

با سلام،
دوست عزيز NMC فقط جمعه تعطيله و شما اگر پنجشنبه صبح به بيمارستان NMC دبي مراجعه كنيد جواب را روز شنبه به شما مي دهند.
چك ليست مدارك لازم را پست آقاي بيات عزيز bayat_r در همين تاپيك http://8pic.ir/images/h4edzksdphsm95q8yb9b.jpg ميتونيد دريافت كنيد.
2013AS57xx/ابوظبی/2 نفر/April 14/برگه آبي
آپدیت ها:

16 April
3,4,12,20,26,27 Jun

1,2,3,7,9,24 July
12,13,14,20 August
5,19,25,27,29 Sep
ويزا: هيچوقت Sad
بعد از 169روز انتظار: پوچ.........
تشکر کنندگان: مرآت74 ، lilac ، rezagh ، immigrant2us ، kiaaa ، ابی هانی ، mohammadrezah ، Tomas ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان