کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-19 ساعت 17:09)bara unal نوشته:  
(2013-03-19 ساعت 09:04)immigrant2us نوشته:  
(2013-03-19 ساعت 02:08)bara unal نوشته:  
(2013-03-19 ساعت 01:14)الهه سابق نوشته:  همه باید ثبت نام کنن. آدرس سایت: http://usvisa-info.com/fa-IR/selfservice...ry_welcome

هزینه ویزا برای لاتاری را هم باید از طریق CSC پرداخت کنیم؟؟
ممنون

سلام دوست عزيز هزينه لاتاري نقدا در روز مصاحبه نفري ٣٣٠ دلار امريكا دريافت مي شود. ثبت نام در csc صرفا جهت تعيين محل پست مربوطه براي دريافت پاسپورتها پس از درج ويزاي ورود به امريكا مي باشد. موفق باشيد.

ممنون. اما من هنوز بلیط تهیه نکردم. به همین خاطر کجا را باید انتخاب کنم نمی دونم.

سلام دوستان سال نو رو پيشاپيش به همه عزيزان مهاجرسرا تبريك ميگم و سال خوب و لحظات خوشي رو براتون آرزومندم. اميدوارم دوستاني كه در سال جديد مصاحبه دارند همگي موفق و پيروز باشند.

از دوستان كسي آدرس و تلفن صرافي هايي كه در دبي با نرخ خوب و منصفانه يورو و دلار به درهم چينج ميكنن داره؟ ممنون ميشم.

ممنون. اما من هنوز بلیط تهیه نکردم. به همین خاطر کجا را باید انتخاب کنم نمی دونم.

اگر مراجل ثبت نام در سايت csc را طي كنيد ميبينيد كه در دبي فقط يك مركز پست براي انتخاب وجود داره. پشنهاد ميكنم تاپيك مربوط به ثبت نام در csc رو حتما مطالعه كنيد جواب تمام سوالاتتون اونجا هست.
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: الهه سابق ، lilac ، bara unal ، mohammadrezah ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-19 ساعت 23:26)ald نوشته:  سلام دوستان

سال نو همه شما پر بار باشه!
من يه سوال دارم!
من 1 خرداد وقت مساحبه دارم .براي گرفتن ويزاي امارات از كي اقدام كنم؟
15روز قبل مصاحبه
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: immigrant2us ، rezagh ، الهه سابق ، ald ، lilac ، roeentan ، mohammadrezah ، Tomas ، saeid-ss

من يه سوال دارم!

ضمن آرزوي سالي خوب و پربركت براي شما از اونجايي كه ويزاي امارات از زمان صدور يك ماه اعتبار براي اقامت موقت حداكثربه مدت ١٤ روز از زمان ورود به امارات دارد با در نظر گرفتن احتمال عدم صدور ويزا بهتره سه هفته قبل از زماني كه براي ورود به امارات در نظرگرفتين براي دريافت ويزا اقدام كنيد تا به موقع بتونيد ويزاي امارات رو دريافت كنيد. موفق باشيد.
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: rezagh ، الهه سابق ، ald ، asal1907 ، lilac ، sumya ، mohammadrezah ، Tomas ، niko ، saeid-ss
عید بر شما مسافران بلاد اعراب نیز مبارک باد
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: الهه سابق ، ald ، bayat_r ، mahdi/sh ، asal1907 ، rezagh ، kasrafo ، moon_rose ، lilac ، e76779 ، sumya ، mohammadrezah ، Tomas ، MEHDIREZAEI
واقعا امارات خیلی از انکارا بهتره.حد اقل از نظر مدنیت
تشکر کنندگان: asal1907 ، rezagh ، kasrafo ، shiraz mamali ، lilac ، usa lover ، الهه سابق ، mohammadrezah ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-19 ساعت 12:15)ALNB نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 20:52)fromu2farzad نوشته:  دوستان برای ابوظبی nmc هم باید وقت دکتر گرفت ؟ اگر بله لطفا بگین چجوری بگیرم یا تو کدوم پست توضیحاتی راجب بهش پیدا میکنم ؟
بیمارستان چه روزهایی تعطیله ؟
و اینکه من از الان بلیط ماهان رفت و برگشت به قیمت 580 هزار رزرو کنم خوبه ؟ یا بعدا کمتر میشه ؟

سلام
به newmedcr@emirates.net.ae ایمیل بزنید یا با تلفن 6332255 2 971+ تماس بگیرید. دو روز پیش از مصاحبه اونجا باشید کافیه. فقط در نظر داشته باشید که جمعه ها کار نمی کنن. بقیه روزهای هفته هستند.
من هم ایمیل زدم هم تلفن. به هر دوش هم جواب دادن. من تلقنی رزرو کردم، نیازی هم به نشون دادن هیچ برگه نوبت گرفتنی نیست.

ممنون
پس این ایمیل مال کیه ؟
appointmentdeiradxb@nmc.ae
2013AS71XX
ABU DHABI
W1MAY
تشکر کنندگان: Tomas ، saeid-ss

من يه سوال دارم!

سلام، سال نو مبارک!
برای ویزای امارات لازم نیست شما اقدام کنید. آژانس هواپیمایی خودش این کارها رو براتون انجام می ده و ویزا رو به همراه بلیت بهتون می ده

(2013-03-20 ساعت 18:22)fromu2farzad نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 20:52)fromu2farzad نوشته:  دوستان برای ابوظبی nmc هم باید وقت دکتر گرفت ؟ اگر بله لطفا بگین چجوری بگیرم یا تو کدوم پست توضیحاتی راجب بهش پیدا میکنم ؟
و اینکه من از الان بلیط ماهان رفت و برگشت به قیمت 580 هزار رزرو کنم خوبه ؟ یا بعدا کمتر میشه ؟

سلام
به newmedcr@emirates.net.ae ایمیل بزنید یا با تلفن 6332255 2 971+ تماس بگیرید. دو روز پیش از مصاحبه اونجا باشید کافیه. فقط در نظر داشته باشید که جمعه ها کار نمی کنن. بقیه روزهای هفته هستند.
من هم ایمیل زدم هم تلفن. به هر دوش هم جواب دادن. من تلقنی رزرو کردم، نیازی هم به نشون دادن هیچ برگه نوبت گرفتنی نیست.

ممنون
پس این ایمیل مال کیه ؟

از اسم ایمیل برمی یاد که مال دوبی باشه چون هم از محله دیره اسم برده و هم علامت اختصاری DXB که نشانه دوبی هست.
به هر حال آدرسی رو که من پیش از این خدمت تون نوشتم از وبسایت سفارت امریکا در ابوظبی گرفتم و معتبره. خودم هم به همون آدرس ایمیل زدم و جواب دادن
تشکر کنندگان: fromu2farzad ، Tomas
(2013-03-20 ساعت 19:29)ALNB نوشته:  

من يه سوال دارم!

سلام، سال نو مبارک!
برای ویزای امارات لازم نیست شما اقدام کنید. آژانس هواپیمایی خودش این کارها رو براتون انجام می ده و ویزا رو به همراه بلیت بهتون می ده

(2013-03-20 ساعت 18:22)fromu2farzad نوشته:  

سلام

ممنون
پس این ایمیل مال کیه ؟

از اسم ایمیل برمی یاد که مال دوبی باشه چون هم از محله دیره اسم برده و هم علامت اختصاری DXB که نشانه دوبی هست.
به هر حال آدرسی رو که من پیش از این خدمت تون نوشتم از وبسایت سفارت آمریکا در ابوظبی گرفتم و معتبره. خودم هم به همون آدرس ایمیل زدم و جواب دادن
درسته.به همین آدرس واسه وقت گرفتن ایمیل بزنین.
با تشکر.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: fromu2farzad ، mohammadrezah ، Tomas
دوستان عزیز مدیکال دبی نیازی به گرفتن وقت نداره و بیخودی فکرتون رو خراب نکنید.بابا لااقل به حرف ما که تجربه کردیم گوش کنین.ساعت 8 صبح باشین نیو مدیکال سنتر و تا 11 کارتون تموم میشه.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
(2013-03-20 ساعت 22:20)hassan1358arab نوشته:  دوستان عزیز مدیکال دبی نیازی به گرفتن وقت نداره و بیخودی فکرتون رو خراب نکنید.بابا لااقل به حرف ما که تجربه کردیم گوش کنین.ساعت 8 صبح باشین نیو مدیکال سنتر و تا 11 کارتون تموم میشه.

دمت گرم که اینجوری به بچه ها دلگرمی میدی.
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
(2013-03-20 ساعت 22:20)hassan1358arab نوشته:  دوستان عزیز مدیکال دبی نیازی به گرفتن وقت نداره و بیخودی فکرتون رو خراب نکنید.بابا لااقل به حرف ما که تجربه کردیم گوش کنین.ساعت 8 صبح باشین نیو مدیکال سنتر و تا 11 کارتون تموم میشه.

من پرینت ایمیل تعیین وقت رو به مسئول NMC نشون دادم گفت: این چیه؟ و اصلاً نه دید و نه گرفت و گفت: اصلاً نیازی نیست..
وقتتون رو برای این کار تلف نکنید

(2013-03-21 ساعت 01:45)bayat_r نوشته:  

من پرینت ایمیل تعیین وقت رو به مسئول NMC نشون دادم گفت: این چیه؟ و اصلاً نه دید و نه گرفت و گفت: اصلاً نیازی نیست..

من مصاحبم روز یکشنبه است، پنجشنبه میرم برای مدیکال ولی 8 صبح نمی رسم، مسئله ای نیست؟
تشکر کنندگان: مرآت74 ، Tomas
(2013-03-21 ساعت 02:02)Solmazzz نوشته:  
(2013-03-21 ساعت 01:45)bayat_r نوشته:  

من مصاحبم روز یکشنبه است، پنجشنبه میرم برای مدیکال ولی 8 صبح نمی رسم، مسئله ای نیست؟
نه شما برای مدیکال 24 ساعت وقت نیاز دارید یعنی اگر عصر پنجشنبه تشریف ببرید و انجام بدید برای شنبه عصر جوابش حاضره

درود بی پایان به همه دوستان و تبریک سال نو
از دوستان کسی اینجا هست هفته اول اردیبهشت ابوظبی مصاحبه داشته باشه؟
ممنون میشم اگه کسی جواب بده.
تشکر کنندگان: bayat_r ، ald ، immigrant2us ، mohammadrezah ، مرآت74 ، Tomas
دستمزد خانم ملیکا برای همه یکسانه یا بسته به مورد فرق میکنه؟
تشکر کنندگان: rezagh ، kasrafo ، Tomas ، bayat_r ، lilac

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان