کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-17 ساعت 15:30)e76779 نوشته:  
(2013-03-17 ساعت 12:41)sce نوشته:  با سلام خدمت تمامي دوستان.
اول از همه بايد تشكر كنم كه اطلاعات خوب خودشون رو اينجا واسه همه به اشتراك ميزارن.
من مصاحبم افتاده ابوظبي.از يه طرف خوشحالم چون ميتونم به راحتي از بوشهر با پرواز برم دوبي و ديگه دنگ و فنگ شيراز و تهرانو واسه تركيه ندارم.از طرفي ناراحتم چون با خوندن سفرنامه ها و اطلاعات تركيه هنوز نرفته حس ميكردم تو ايرانم.
به هرحال من ديشب از پست هاي آخر شروع كردم و تا صفحه 26 رو هم خوندم.با اين حال محض محكم كاري چند تا سئوال دارم كه ممنون ميشم از دوستان كسي بتونه جواب بده.
1-مصاحبه من افتاده روز يكشنبه كه ظاهرا تو امارات سفارت اونروز تعطيل نيست.يه پرواز از بوشهر روز چهارشنبه به دبي هست كه اگه بگيريم عصر ميرسيم.اگه من واسه پنج شنبه صبح از nmc وقت معاينات بگيرم خوبه يا نه ؟يعني جمعه يا شنبه يه وقت تعطيل نباشن ؟
در واقع نگراني من از اينه كه دقيقا تو پست هاي دوستان نفهمديم كه نتايج معايناتو ميشه تو اين دو روز گرفت يا نه ؟
2-چك ليست مدارك مورد نياز واسه سفارت هم اگه كسي از دوستان داره لطف كنه پي دي اف اونو بزاره.
بازم مرسي از همه و معذرت واسه سئوال هاي تكراري.

با سلام،
دوست عزيز NMC فقط جمعه تعطيله و شما اگر پنجشنبه صبح به بيمارستان NMC دبي مراجعه كنيد جواب را روز شنبه به شما مي دهند.
چك ليست مدارك لازم را پست آقاي بيات عزيز bayat_r در همين تاپيك http://8pic.ir/images/h4edzksdphsm95q8yb9b.jpg ميتونيد دريافت كنيد.
منظورشون امضای منهBig Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: lilac ، kasrafo ، amairmonre ، roeentan ، e76779 ، rezagh ، kiaaa ، ابی هانی ، sumya ، mohammadrezah ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-16 ساعت 23:26)taba60 نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 22:18)مرآت74 نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 21:26)asal1907 نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 21:02)taba60 نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 15:08)bayat_r نوشته:  تمكن زمانش خيلي مهم نيست.
همه جي رو هم باهم تهيه كنت بهتره

آخه بچهای مهاجر سارا گفتن که باید تمکن ۱ ماه مونده به مصاحبه باشه درسته؟

چهل روز زودتر هم بگیری مشکلی نیست

تمکن مالی بنده حدود دوماه و نیم قبل از مصاحبه بود .

بهتون گیر ندادن که چرا این قدر زود گرفتین .ما مساهبهمون ۸اردیبهشت.ما ۸اسفند تمکنو گرفتیم.چی‌ کار کنم دیگه نمیتونم پول جور کنیم بذاریم تو حساب

من هم مثل شما نگران بودم و شبیه شما جور کردن پول نقد مقدور نبود بنا بر این دل رو زدیم به دریا و رفتیم مصاحبه آفیسر فقط از مبلغش سوال کرد و بس .
شما هم اگر شرایط من رو دارید برید نهایتش براتون نقص مدرک می زنند و در فرمی که می دهند . می گن موقع کلیر شدن نامه تمکن مالی رو به روز کنید و بیاورید . تمکن مالی فقط یکی از مدارک مورد نیاز است و نداشتنش باعث باطل شدن پرونده نمیشه.Wink
**2013AS36 تعداد نفرات کیس 3 ، پست ابوظبی ، قبولی MAY2012
مصاحبه فوریه 2013 ابوظبی ، مدیکال ان ام سی ، کلیرنس ، اخذ ویزا 18 اپریل ، کل هزینه ها حدود 11 میلیون
تشکر کنندگان: bayat_r ، nina22 ، lilac ، kasrafo ، roeentan ، immigrant2us ، kiaaa ، mohammadrezah ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-17 ساعت 16:06)مرآت74 نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 21:02)taba60 نوشته:  آخه بچهای مهاجر سارا گفتن که باید تمکن ۱ ماه مونده به مصاحبه باشه درسته؟

بهتون گیر ندادن که چرا این قدر زود گرفتین .ما مساهبهمون ۸اردیبهشت.ما ۸اسفند تمکنو گرفتیم.چی‌ کار کنم دیگه نمیتونم پول جور کنیم بذاریم تو حساب

من هم مثل شما نگران بودم و شبیه شما جور کردن پول نقد مقدور نبود بنا بر این دل رو زدیم به دریا و رفتیم مصاحبه آفیسر فقط از مبلغش سوال کرد و بس .
شما هم اگر شرایط من رو دارید برید نهایتش براتون نقص مدرک می زنند و در فرمی که می دهند . می گن موقع کلیر شدن نامه تمکن مالی رو به روز کنید و بیاورید . تمکن مالی فقط یکی از مدارک مورد نیاز است و نداشتنش باعث باطل شدن پرونده نمیشه.Wink

تمکن مالیتون چقدر بود که راجع به مبلغش پرسید؟
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-03-17 ساعت 16:06)مرآت74 نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 21:02)taba60 نوشته:  آخه بچهای مهاجر سارا گفتن که باید تمکن ۱ ماه مونده به مصاحبه باشه درسته؟

دوستان عزیز
اخیراً شنیدم که بانک پارسیان به هر اندازه که پول تو حسابتون داشته باشید با یک سند خونه ، وام می ده مثلاً اگه شما 50 میلیون داشته باشین بانک هم 50 میلیون یک ماهه می ده و به شما نامه تمکن مالی 100 میلیونی میده البته یک سودی هم بابت 1 ماه از شما می گیره ، حتی اگه شما برای 2 روز این وام رو داشته باشین . اما به هر حال امکان خوب و راحتی هست.
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: immigrant2us ، asal1907 ، مرآت74 ، kiaaa ، ابی هانی ، lilac ، mohammadrezah ، Tomas ، saeid-ss ، efah
سلام به همه بچه های ابو ظبی
لطفا تکلیف من رو روشن کنین بالا خره عکس چند در چند برای سفارت در ابوظبی لازمه؟
چون در قسمت متقاضیان ویزای مهاجرتی خود سفارت آمریکا در ابوظبی نوشته 3.5 4X و عکسی را هم که به عنوان نمونه گذاشته یک حالت زاویه دار داره یعنی سر به سمت راست متمایله و فقط یک گوش دیده میشه.
شماره کیس:2013AS59XX/تعداد افراد:2 نفر/کنسولگری:آنکارا نهCool. ابوظبی/مصاحبه:هفته اول آپریل/دیگه منتظر نیستیم. Wink
تشکر کنندگان: immigrant2us ، مرآت74 ، kiaaa ، Tomas
آره توی دستورالعمل نوشته 4 در 3.5 ولی 5 در 5 میخواد. 3 تا برای مدیکال و 2 تا هم برای مصاحبه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: unique ، kiaaa ، rezagh ، immigrant2us ، ابی هانی ، moon_rose ، lilac ، mohammadrezah ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-17 ساعت 22:46)unique نوشته:  سلام به همه بچه های ابو ظبی
لطفا تکلیف من رو روشن کنین بالا خره عکس چند در چند برای سفارت در ابوظبی لازمه؟
چون در قسمت متقاضیان ویزای مهاجرتی خود سفارت آمریکا در ابوظبی نوشته 3.5 4X و عکسی را هم که به عنوان نمونه گذاشته یک حالت زاویه دار داره یعنی سر به سمت راست متمایله و فقط یک گوش دیده میشه.

برای مصاحبه دو عکس 5*5 البته اگر بخواهید عکس های قبلی رو که فرستادین در سفارت عوض کنید وگر نه هیچ عکسی نمی خواهد . و برای مدیکال 3 عکس 5*5 کافیه . والسلام
مصاحبه فوریه 2013 ابوظبی ، مدیکال ان ام سی ، کلیرنس ، اخذ ویزا 18 اپریل ، کل هزینه ها حدود 11 میلیون
11اپریل نبوددددددددددددددددددددددددددد
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: ابی هانی ، bayat_r ، Tomas
با سلام
سوال من این است که تاریخ مصاحبه من ... اپریل هست. آیا باید در CSC ثیت نام کنم؟ آگر بله آدرس سابت و راهنمایی های لازم را می توانید بکنید؟؟
برای لاتاری هم این ثبت نام لازمه؟؟

ممنونم از همگی
تشکر کنندگان: immigrant2us ، Tomas
همه باید ثبت نام کنن. آدرس سایت: http://usvisa-info.com/fa-IR/selfservice...ry_welcome
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: kasrafo ، bara unal ، immigrant2us ، مرآت74 ، lilac ، mohammadrezah ، Tomas
(2013-03-19 ساعت 01:14)الهه سابق نوشته:  همه باید ثبت نام کنن. آدرس سایت: http://usvisa-info.com/fa-IR/selfservice...ry_welcome

هزینه ویزا برای لاتاری را هم باید از طریق CSC پرداخت کنیم؟؟
ممنون
تشکر کنندگان: immigrant2us
(2013-03-19 ساعت 02:08)bara unal نوشته:  
(2013-03-19 ساعت 01:14)الهه سابق نوشته:  همه باید ثبت نام کنن. آدرس سایت: http://usvisa-info.com/fa-IR/selfservice...ry_welcome

ممنون

سلام دوست عزيز هزينه لاتاري نقدا در روز مصاحبه نفري ٣٣٠ دلار امريكا دريافت مي شود. ثبت نام در csc صرفا جهت تعيين محل پست مربوطه براي دريافت پاسپورتها پس از درج ويزاي ورود به امريكا مي باشد. موفق باشيد.

سلام دوستان سال نو رو پيشاپيش به همه عزيزان مهاجرسرا تبريك ميگم و سال خوب و لحظات خوشي رو براتون آرزومندم. اميدوارم دوستاني كه در سال جديد مصاحبه دارند همگي موفق و پيروز باشند.

از دوستان كسي آدرس و تلفن صرافي هايي كه در دبي با نرخ خوب و منصفانه يورو و دلار به درهم چينج ميكنن داره؟ ممنون ميشم.
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: bara unal ، rezagh ، مرآت74 ، lilac ، Solmazzz ، الهه سابق ، mohammadrezah ، Tomas
(2013-03-15 ساعت 20:52)fromu2farzad نوشته:  دوستان برای ابوظبی nmc هم باید وقت دکتر گرفت ؟ اگر بله لطفا بگین چجوری بگیرم یا تو کدوم پست توضیحاتی راجب بهش پیدا میکنم ؟
بیمارستان چه روزهایی تعطیله ؟
و اینکه من از الان بلیط ماهان رفت و برگشت به قیمت 580 هزار رزرو کنم خوبه ؟ یا بعدا کمتر میشه ؟

سلام
به newmedcr@emirates.net.ae ایمیل بزنید یا با تلفن 6332255 2 971+ تماس بگیرید. دو روز پیش از مصاحبه اونجا باشید کافیه. فقط در نظر داشته باشید که جمعه ها کار نمی کنن. بقیه روزهای هفته هستند.
من هم ایمیل زدم هم تلفن. به هر دوش هم جواب دادن. من تلقنی رزرو کردم، نیازی هم به نشون دادن هیچ برگه نوبت گرفتنی نیست.
تشکر کنندگان: مرآت74 ، الهه سابق ، immigrant2us ، fromu2farzad ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-19 ساعت 09:04)immigrant2us نوشته:  

ممنون

سلام دوست عزيز هزينه لاتاري نقدا در روز مصاحبه نفري ٣٣٠ دلار امريكا دريافت مي شود. ثبت نام در csc صرفا جهت تعيين محل پست مربوطه براي دريافت پاسپورتها پس از درج ويزاي ورود به امريكا مي باشد. موفق باشيد.

سلام دوستان سال نو رو پيشاپيش به همه عزيزان مهاجرسرا تبريك ميگم و سال خوب و لحظات خوشي رو براتون آرزومندم. اميدوارم دوستاني كه در سال جديد مصاحبه دارند همگي موفق و پيروز باشند.

از دوستان كسي آدرس و تلفن صرافي هايي كه در دبي با نرخ خوب و منصفانه يورو و دلار به درهم چينج ميكنن داره؟ ممنون ميشم.

صرافی همه جا هست ولی میدان بنی یاس دیدم 3.68 هم چنج می کنند . سعی کن به اندازه چنج کنی و درهم ایران نیاری . موفق باشی
تشکر کنندگان: lilac ، kasrafo ، rezagh ، الهه سابق ، immigrant2us ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-19 ساعت 09:04)immigrant2us نوشته:  

ممنون

ممنون. اما من هنوز بلیط تهیه نکردم. به همین خاطر کجا را باید انتخاب کنم نمی دونم.

ممنون. اما من هنوز بلیط تهیه نکردم. به همین خاطر کجا را باید انتخاب کنم نمی دونم.
تشکر کنندگان: bayat_r ، immigrant2us ، Tomas ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان