کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-27 ساعت 19:21)bayat_r نوشته:  
(2013-03-27 ساعت 05:53)الهه سابق نوشته:  بچه ها من برنامم اینه که همون شب مصاحبه یا فردا صبحش برگردم ایران. چه چک بخورم چه نخورم. آخه اولا خرجم زیاد میشه و بعدشم ممکنه مثل بعضیا این اتفاق بیفته که پاسپورتم خیلی دیر بیاد پست و 1 هفته و یا حتی 10 روز معطل بشم که اینجوری دیگه هزینه ها سر به فلک میکشه.
میخوام ببینم کسی بوده که یکضرب بگیره ولی برگرده ایران و بده اژانس واسش ویزاشو بگیره؟ یعنی اگه روز مصاحبه بهم بگن پاسپورتتو بذار و چند روز بعد برو از پست بگیر، بعد منم بگم الان پاسمو نمیدم چون شب پرواز دارم، قبول میکنن؟
یه سوال دیگه اینکه با این سیستم جدیدی که باید ویزارو از پست بگیریم، تا حالا کسی داده آژانس واسش انجام بده که ببینیم پست قبول میکنه بده دست شخص دیگه یا نه؟ بعد اون وکالت نامه ای که چند جا دیدم صحبتش شده جریانش چیه؟

ببخشید من نمی فهمم چجوری بدون پاسپورت میخاین برگردین؟

فکر کنم منظورشون اینه بیان ایران بعد پاسپورتو بدن آژانسی که در ایرانه و اون پاسپورتو ببره ابوظبی ویزارو بگیره بیاره.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
سلام دوستان ما مصاحبه داشتیم و یکضرب گرفتیم سعی میکنم امشب کار سفرنامه رو تمام کنم ولی در کل کار مدیکال و مصاحبه خیلی راحت تر و کم استرس تر از آن چیزی بود که فکر میکردم هر سوالی دارین بزارین سعی میکنم در کوتاه ترین زمان جواب بدم اینم بگم که من هتل نرفتم و منزل دوستان بودم با ماشین دوستم رفتم و اینجا خیلی قیمتها در قیاس به پارسال گران در میاد درهم 1000 تومان کاریش نمیشه کرد
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
مبارک باشه. خیلی خوشحالم که یکضرب گرفتید

بیات علیرضا درست میگه. منظورم این بود که اصلا پاسپورتو ندم دستشون و بگم چون شب پرواز دارم نمیتونم پاسمو بذارم اینجا.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
امیر جان ممنون از سفرنامه ای که نوشتی ولی لطف کن به تاپیک سفرنامه و تجربه مصاحبه در ابوظبی انتقال بده تا از پراکندگی در بیاد اخه سر همه سفرنامه ها اونجا جمع هست
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
دوستان کسی هتل صدف دبی رفته؟؟ چطوره؟ هتل میفر چطور؟؟
کیس نامبر: 56xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: ابوظبی • مقصد: تگزاس• کارنت: Feb • مصاحبه: 7 آپریل •ویزای یک ضربBig Grin لینک سفرنامه ام
تشکر کنندگان:
(2013-03-29 ساعت 02:19)arminaa نوشته:  دوستان کسی هتل صدف دبی رفته؟؟ چطوره؟ هتل میفر چطور؟؟

میفر رو دوستم قبلا رفته و راضی بود صدف رو اصلا نمیدونم سیتی استار هم که خودم رفتم فوق العاده بود پیشنهادش میکنم برین
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: asal1907 ، bayat_r ، lilac ، mohammadrezah ، Tomas
(2013-03-27 ساعت 23:03)امير جو نوشته:  سلام دوستان ما مصاحبه داشتیم و یکضرب گرفتیم سعی میکنم امشب کار سفرنامه رو تمام کنم ولی در کل کار مدیکال و مصاحبه خیلی راحت تر و کم استرس تر از آن چیزی بود که فکر میکردم هر سوالی دارین بزارین سعی میکنم در کوتاه ترین زمان جواب بدم اینم بگم که من هتل نرفتم و منزل دوستان بودم با ماشین دوستم رفتم و اینجا خیلی قیمتها در قیاس به پارسال گران در میاد درهم 1000 تومان کاریش نمیشه کرد

سلام تبریک میگم! میخواستم بدونم ساعت چند مصاحبه داشتید و چه ساعتی در سفارت حضور پیدا کردید؟
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: asal1907 ، shiraz mamali ، Tomas
(2013-03-29 ساعت 11:37)nnhh نوشته:  
(2013-03-27 ساعت 23:03)امير جو نوشته:  سلام دوستان ما مصاحبه داشتیم و یکضرب گرفتیم سعی میکنم امشب کار سفرنامه رو تمام کنم ولی در کل کار مدیکال و مصاحبه خیلی راحت تر و کم استرس تر از آن چیزی بود که فکر میکردم هر سوالی دارین بزارین سعی میکنم در کوتاه ترین زمان جواب بدم اینم بگم که من هتل نرفتم و منزل دوستان بودم با ماشین دوستم رفتم و اینجا خیلی قیمتها در قیاس به پارسال گران در میاد درهم 1000 تومان کاریش نمیشه کرد

سلام تبریک میگم! میخواستم بدونم ساعت چند مصاحبه داشتید و چه ساعتی در سفارت حضور پیدا کردید؟
برای همه مینویسند 8:30 اما شما برای اینکه اولین نفر باشید ساعت 7:30 اونجا باشید.
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
دوستان با تجربه
کسی میتونه یه هتل خوب و باکیفیت و نزدیک به مترو و مراکز تفریحی و سیاحتی معرفی کنه؟
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: asal1907 ، saeid-ss ، bayat_r ، Tomas
(2013-03-30 ساعت 00:06)ابی هانی نوشته:  دوستان با تجربه
کسی میتونه یه هتل خوب و باکیفیت و نزدیک به مترو و مراکز تفریحی و سیاحتی معرفی کنه؟

city star hotel
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

(2013-03-29 ساعت 11:37)nnhh نوشته:  

ما 8:30 مصاحبه داشتیم تقریبا 7:45 رسیدیم و نفر دوم بودیم ولی بین 7 تا 7:30 بریت خوبه چون دیرتر برید خیلی شلوغ میشه
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mohammadrezah ، hassan1358arab ، discovery ، Tomas ، saeid-ss
سلام دوستان.میشه کسانی که اطلاع دارن بگن حدود هزینه ها برای ابوظبی چقدر میشه؟
منظورم هزینه های مدیکال و مصاحبه و ترانسفر و خورد وخوراک؟
2013ASXXX56XX/ابوظبی/هفته دوم اپریل[/i]
تشکر کنندگان: bayat_r ، Tomas ، sce ، saeid-ss
والا من امروز چندتا آژانس زنگ زدم، تور واسه 3 شب و 4 روز، هتل رویال گاردن که 2 ستارست و ظاهرا ارزونترینه، با پرواز ایران ایر 1200. البته من قیمت سینگلو خواستم. دیگه خودتون حساب کنید که چه شود!!! اگه کلیرنس نخوریم یک هفته باید وایسیم دیگه. حدود 300 تومنم که هزینه رفت و برگشت به ابوظبی میشه. حدود 400 تومنم که مدیکال میشه. خلاصه خیلی گرون درمیاد
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: pr.kia ، enchantress_boy ، kasrafo ، hassan1358arab ، ابی هانی ، bayat_r ، rezagh ، Tomas ، sce ، saeid-ss
(2013-03-30 ساعت 00:41)asal1907 نوشته:  
(2013-03-30 ساعت 00:06)ابی هانی نوشته:  دوستان با تجربه

city star hotel

وبسایت این هتل چیه؟ سرچ کردم پیدا نکردم، اینترنت داره؟
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: Tomas ، saeid-ss
میخوام بدونم حدودا چقدر باید همرام باشه؟؟؟تقریبی
2013ASXXX56XX/ابوظبی/هفته دوم اپریل[/i]
تشکر کنندگان: bayat_r ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان