کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-24 ساعت 20:05)پدی نوشته:  دستمزد خانم ملیکا برای همه یکسانه یا بسته به مورد فرق میکنه؟

معمولا 350 درهم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: kasrafo ، rezagh ، mohammadrezah ، Tomas ، bayat_r ، lilac ، saeid-ss
من 5شنبه مصاحبه دارم، 3شنبه صبح با ماهان برم خوبه؟ برگشتو کی بگیرم؟
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: Tomas ، saeid-ss
(2013-03-25 ساعت 00:37)behnam88 نوشته:  من 5شنبه مصاحبه دارم، 3شنبه صبح با ماهان برم خوبه؟ برگشتو کی بگیرم؟
سربازی ت چطور بوده بهنام جان؟ اگه فکر میکنی یه ضرب نمیگیری همون پنج شنبه عصر یا شب بلیط بگیر . اگه فکر میکنی یه ضرب میگیری بلیط چارتر نگیر و سیستمی بگیر که بتونی تغییرش بدی.
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: behnam88 ، پدی ، mohammadrezah ، Tomas ، الهه سابق ، pr.kia ، rezagh ، lilac ، saeid-ss
(2013-03-25 ساعت 00:41)kasrafo نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 00:37)behnam88 نوشته:  من 5شنبه مصاحبه دارم، 3شنبه صبح با ماهان برم خوبه؟ برگشتو کی بگیرم؟
سربازی ت چطور بوده بهنام جان؟ اگه فکر میکنی یه ضرب نمیگیری همون پنج شنبه عصر یا شب بلیط بگیر . اگه فکر میکنی یه ضرب میگیری بلیط چارتر نگیر و سیستمی بگیر که بتونی تغییرش بدی.

معافیت پزشکی
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: bayat_r ، rezagh ، Tomas ، saeid-ss
(2013-03-25 ساعت 01:22)behnam88 نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 00:41)kasrafo نوشته:  

معافیت پزشکی

اگر علاوه بر معافی ، کار دولتی هم نکردی پس حتماً بلیط سیستمی بگیر که مجبور نشی با هزینه بالا بلیط رو عوض کنی
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، ASALI ، الهه سابق ، enchantress_boy ، پدی ، mohammadrezah ، Tomas ، kasrafo ، behnam88 ، asal1907 ، lilac ، saeid-ss
سلام
من ساعت 8 و نیم صبح ابوظبی مصاحبه دارم هزینه ویزا رو کی و کجا باید پرداخت کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
تشکر کنندگان:
(2013-03-26 ساعت 00:04)ultra نوشته:  من دو شنبه ابوظبی مصاحبه دارم ، من وهمسرم و پسر 1.5 ساله مون. شنبه صبح NMCدوبی باشیم خوبه؟

بله عالیه و یکشنبه ساعت 8 شب جواب آزمایشتون حاضره

تشکر کنندگان: asal1907 ، mohammadrezah ، الهه سابق ، rezagh ، lilac ، saeid-ss ، Tomas
(2013-03-26 ساعت 00:24)bayat_r نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 00:04)ultra نوشته:  من دو شنبه ابوظبی مصاحبه دارم ، من وهمسرم و پسر 1.5 ساله مون. شنبه صبح NMCدوبی باشیم خوبه؟

منم شرایطم مثل شماست nmc برای شنبه بهم وقت داده. ولی دارم جمعه میرم دبی چون پروازها مشخص نیست چطور باشند و نمیشه ریسک کرد

دوستان توی شیراز کسی آژانس آشنا خوب سراغ داره من بلیط بگیرم؟
اگه ممکنه راهنمایی کنید لطفا
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us
تشکر کنندگان: bayat_r ، الهه سابق ، lilac ، saeid-ss ، Tomas
(2013-03-26 ساعت 00:59)MEHDIREZAEI نوشته:  

منم شرایطم مثل شماست nmc برای شنبه بهم وقت داده. ولی دارم جمعه میرم دبی چون پروازها مشخص نیست چطور باشند و نمیشه ریسک کرد

آقا مهدی شما با ایمیل وقت گرفتی یا تلفنی ؟ خودت شنبه رو انتخاب کردی؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-03-26 ساعت 01:09)ultra نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 00:59)MEHDIREZAEI نوشته:  

آقا مهدی شما با ایمیل وقت گرفتی یا تلفنی ؟ خودت شنبه رو انتخاب کردی؟

به خدا وقت گرفتن نمی خواد...من وقت گرفتم و نامه اش رو بردم و خانم منشی بیمارستان گفت این چیه؟

تشکر کنندگان: asal1907 ، behnam88 ، mohammadrezah ، enchantress_boy ، pr.kia ، sce ، rezagh ، lilac ، saeid-ss ، roeentan ، Tomas ، sumya
(2013-03-26 ساعت 01:12)bayat_r نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 01:09)ultra نوشته:  آقا مهدی شما با ایمیل وقت گرفتی یا تلفنی ؟ خودت شنبه رو انتخاب کردی؟

به خدا وقت گرفتن نمی خواد...من وقت گرفتم و نامه اش رو بردم و خانم منشی بیمارستان گفت این چیه؟

درسته وقت نمی خواد ولی در چه شرایطی؟ که دکتر حضور داشته باشه و تمام وقتاش پر نشده باشه! به نظر من یه هماهنگی کوچیک با بیمارستان ضرری نداره که چک بشه دکتر اون روز باشه و همین طور اگه هم بود وقتش پر نباشه که بگن وقتمون پره و اون موقع اگه شما از قبل هماهنگ کرده باشی پرینت نامه رو میتونید نشونشون بدید.

در ضمن این یکی از جوابهای دکتره به من که خیلی زود برای گرفتن وقت ایمیل زده بودم.

Dear Mr. Alireza,
If medical exam ,X-RAY and blood test are normal we give the report next day.If some problem is reported it may take four days more.
However some guideline for examination may be changed in future so you may send the mail again at the end of January.

در ضمن در آخر هم جوابی که به من داد این بود :

Dear Mr.Alireza,
Appointment is full at 4 pm but you may come we will adjust you.You may have to wait.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، الهه سابق ، pr.kia ، sce ، rezagh ، lilac ، saeid-ss ، immigrant2us ، roeentan ، Tomas
(2013-03-26 ساعت 10:28)enchantress_boy نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 01:12)bayat_r نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 01:09)ultra نوشته:  آقا مهدی شما با ایمیل وقت گرفتی یا تلفنی ؟ خودت شنبه رو انتخاب کردی؟

درسته وقت نمی خواد ولی در چه شرایطی؟ که دکتر حضور داشته باشه و تمام وقتاش پر نشده باشه! به نظر من یه هماهنگی کوچیک با بیمارستان ضرری نداره که چک بشه دکتر اون روز باشه و همین طور اگه هم بود وقتش پر نباشه که بگن وقتمون پره و اون موقع اگه شما از قبل هماهنگ کرده باشی پرینت نامه رو میتونید نشونشون بدید.

در ضمن این یکی از جوابهای دکتره به من که خیلی زود برای گرفتن وقت ایمیل زده بودم.

Dear Mr. Alireza,
If medical exam ,X-RAY and blood test are normal we give the report next day.If some problem is reported it may take four days more.
However some guideline for examination may be changed in future so you may send the mail again at the end of January.

در ضمن در آخر هم جوابی که به من داد این بود :

Dear Mr.Alireza,
Appointment is full at 4 pm but you may come we will adjust you.You may have to wait.

اونجا یه دکتر که نیست برای معاینه، نا سلامتی بیمارستانه و همیشه دکتر برای معاینه هست، خیالتون راحت

تشکر کنندگان: niko ، asal1907 ، sce ، rezagh ، mohammadrezah ، lilac ، saeid-ss ، roeentan ، Tomas ، sumya
سلام.
لینک فایل پی دی اف مدارک تو سایت ابوظبی هست یا نه ؟
اگه کسی داره بذاره.البته از آقای بیات بابت فهرست مدارک تشکر می کنم.
مرسی.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: kasrafo ، bayat_r ، asal1907 ، mohammadrezah ، saeid-ss ، Tomas
(2013-03-26 ساعت 17:01)sce نوشته:  سلام.
مرسی.

نه دوست عزیز. ابوظبی فایل PDF نداره ولی میتونید از PDF آنکارا برای تهیه مدارکتون استفاده کنید. دقیقاً همون مدارک رو می خواد منهای اینکه لازم نیست شما 15 روز جلوتر مدارک رو به سفارت ارسال کنید.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: asal1907 ، kasrafo ، rezagh ، Saeedv13 ، mohammadrezah ، nina22 ، Soap McTavish ، lilac ، ابی هانی ، roeentan ، Tomas
(2013-03-26 ساعت 19:28)enchantress_boy نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 17:01)sce نوشته:  سلام.
مرسی.

نه دوست عزیز. ابوظبی فایل PDF نداره ولی میتونید از PDF آنکارا برای تهیه مدارکتون استفاده کنید. دقیقاً همون مدارک رو می خواد منهای اینکه لازم نیست شما 15 روز جلوتر مدارک رو به سفارت ارسال کنید.

ولی من فکر کنم هستش. اینم لینکش:http://www.travel.state.gov/pdf/supplements/ABD-APP-ENGL-0003-0704.pdf
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان