کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-26 ساعت 19:39)ultra نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 19:28)enchantress_boy نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 17:01)sce نوشته:  سلام.
لینک فایل پی دی اف مدارک تو سایت ابوظبی هست یا نه ؟
اگه کسی داره بذاره.البته از آقای بیات بابت فهرست مدارک تشکر می کنم.
مرسی.

نه دوست عزیز. ابوظبی فایل PDF نداره ولی میتونید از PDF آنکارا برای تهیه مدارکتون استفاده کنید. دقیقاً همون مدارک رو می خواد منهای اینکه لازم نیست شما 15 روز جلوتر مدارک رو به سفارت ارسال کنید.

ولی من فکر کنم هستش. اینم لینکش:http://www.travel.state.gov/pdf/supplements/ABD-APP-ENGL-0003-0704.pdf

سلام دوست عزیز.
من فکر نمی کنم این فایل باشه.احتمالا شما این فایلو از سایت اداره مهاجرت آمریکا برداشتی.اونجا به صراحت گفته مدارک مورد نیاز اضافی حتما باید از محل مصاحبه استعلام بشه.به هر حال من طبق فرمایش دوست عزیز مدیر و لیست پیوست امضای بیات مدارکمو آماده میکنم.
ممنون از جواب همه.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، enchantress_boy ، shiraz mamali ، saeid-ss ، Tomas
مرسی.

دوست خوب
شاید بهتر باشه بگی مشکل و یا شک شما در کدوم قسمت هست که اگر تونستیم کمکت کنیم.
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: rezagh ، mohammadrezah ، kasrafo ، enchantress_boy ، Soap McTavish ، lilac ، Tomas
(2013-03-26 ساعت 20:11)bayat_r نوشته:  
مرسی.

دوست خوب
شاید بهتر باشه بگی مشکل و یا شک شما در کدوم قسمت هست که اگر تونستیم کمکت کنیم.

ممنون بیات جان.
نه عزیزم.مشکلی نیست و در مورد چیزی هم شک ندارم.
صرفا از روی کنجکاوی و چون می خواستم فایلشو داشته باشم پرسیدم.
امضای شما انقدر کامل هست که ما جرات شک کردن هم نداریم.
خیلی مخلصیم.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، kasrafo ، mohammadrezah ، nina22 ، lilac ، Tomas
(2013-03-26 ساعت 19:39)ultra نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 19:28)enchantress_boy نوشته:  
مرسی.

نه دوست عزیز. ابوظبی فایل PDF نداره ولی میتونید از PDF آنکارا برای تهیه مدارکتون استفاده کنید. دقیقاً همون مدارک رو می خواد منهای اینکه لازم نیست شما 15 روز جلوتر مدارک رو به سفارت ارسال کنید.

ولی من فکر کنم هستش. اینم لینکش:http://www.travel.state.gov/pdf/supplements/ABD-APP-ENGL-0003-0704.pdf
این هر چی هست باید قدیمی باشه (به سایز عکسی که خواسته دقت کنید)، تو مدارکی که خواسته هم حرفی از کارت پایان خدمت و فتوکپی پاسپورت و ... نزده.
در ضمن خیلی هم کلی گفته و به صراحت در باره لاتاری و ایران و CSC و ... توضیح نداده در صورتیکه فایل PDF آنکارا کامل و به روزه.
PDF آنکارا : http://photos.state.gov/libraries/turkey...%20GSS.pdf
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، kouroshd ، mohammadrezah ، kasrafo ، Soap McTavish ، lilac ، Tomas
درود بی پایان خدمت همه دوستان عزیز
برای هفته سوم April کسی از دوستان اینجا هست ابوظبی مصاحبه داشته باشه؟
ممنون میشم اگه کسی جواب بده.
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mohammadrezah ، bayat_r ، discovery ، Tomas
بچه ها من برنامم اینه که همون شب مصاحبه یا فردا صبحش برگردم ایران. چه چک بخورم چه نخورم. آخه اولا خرجم زیاد میشه و بعدشم ممکنه مثل بعضیا این اتفاق بیفته که پاسپورتم خیلی دیر بیاد پست و 1 هفته و یا حتی 10 روز معطل بشم که اینجوری دیگه هزینه ها سر به فلک میکشه.
میخوام ببینم کسی بوده که یکضرب بگیره ولی برگرده ایران و بده اژانس واسش ویزاشو بگیره؟ یعنی اگه روز مصاحبه بهم بگن پاسپورتتو بذار و چند روز بعد برو از پست بگیر، بعد منم بگم الان پاسمو نمیدم چون شب پرواز دارم، قبول میکنن؟
یه سوال دیگه اینکه با این سیستم جدیدی که باید ویزارو از پست بگیریم، تا حالا کسی داده آژانس واسش انجام بده که ببینیم پست قبول میکنه بده دست شخص دیگه یا نه؟ بعد اون وکالت نامه ای که چند جا دیدم صحبتش شده جریانش چیه؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: saeid-ss ، Tomas
(2013-03-27 ساعت 05:53)الهه سابق نوشته:  بچه ها من برنامم اینه که همون شب مصاحبه یا فردا صبحش برگردم ایران. چه چک بخورم چه نخورم. آخه اولا خرجم زیاد میشه و بعدشم ممکنه مثل بعضیا این اتفاق بیفته که پاسپورتم خیلی دیر بیاد پست و 1 هفته و یا حتی 10 روز معطل بشم که اینجوری دیگه هزینه ها سر به فلک میکشه.
میخوام ببینم کسی بوده که یکضرب بگیره ولی برگرده ایران و بده اژانس واسش ویزاشو بگیره؟ یعنی اگه روز مصاحبه بهم بگن پاسپورتتو بذار و چند روز بعد برو از پست بگیر، بعد منم بگم الان پاسمو نمیدم چون شب پرواز دارم، قبول میکنن؟
یه سوال دیگه اینکه با این سیستم جدیدی که باید ویزارو از پست بگیریم، تا حالا کسی داده آژانس واسش انجام بده که ببینیم پست قبول میکنه بده دست شخص دیگه یا نه؟ بعد اون وکالت نامه ای که چند جا دیدم صحبتش شده جریانش چیه؟

اگه کار به یه ضرب کشید بهتره بمونی و با خیال راحت ویزاتو بگیری و برگردی.چونکه اژانس هم مفتی برات کار انجام نمیده.ابوظبی نیازی به وکالت نامه نداره فقط کافیه پاسپورتتون رو بدین کسی ببره سفارت و بعدشم بره بگیره
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، Saeedv13 ، usa lover ، kasrafo ، الهه سابق ، lilac ، mohammadrezah ، saeid-ss ، Tomas
(2013-03-27 ساعت 10:05)hassan1358arab نوشته:  
(2013-03-27 ساعت 05:53)الهه سابق نوشته:  بچه ها من برنامم اینه که همون شب مصاحبه یا فردا صبحش برگردم ایران. چه چک بخورم چه نخورم. آخه اولا خرجم زیاد میشه و بعدشم ممکنه مثل بعضیا این اتفاق بیفته که پاسپورتم خیلی دیر بیاد پست و 1 هفته و یا حتی 10 روز معطل بشم که اینجوری دیگه هزینه ها سر به فلک میکشه.

اگه کار به یه ضرب کشید بهتره بمونی و با خیال راحت ویزاتو بگیری و برگردی.چونکه اژانس هم مفتی برات کار انجام نمیده.ابوظبی نیازی به وکالت نامه نداره فقط کافیه پاسپورتتون رو بدین کسی ببره سفارت و بعدشم بره بگیره
میتونید به آفیسر بگید ویزارو بعدا میام میگیرم و پاسپورتتون رو بگیرید. نمونه ش وقتی مصاحبه رفته بودیم تو هتل بود.
آژانسها بین 400 تا 1200 درهم واسه پیکاپ هر ویزا از دبی میگیرن, از ابوظبی هزینه ی رفت آمدم اضافه میشه. میگن حداقل دو هفته هم طول میکشه.خودشون میگن یه مقداریش واسه بارنامه ی پاسپورته ولی هیچ شرکت هواپیمایی و هیچ شرکت پست خصوصی پاسپورت رو قبول نمیکنن. من به همشون زنگ زدم. آژانسا با مسافر یا با کارمندای خودشون پاسپورتارو میبرن امارات اونجا جمع که شد میدن سفارت. اگه یه وقت مشکلی پیش بیاد یا مغایرتی تو ویزا باشه چند برابر باید خرج کنید . به نظرم ریسک باشه!
2013AS3xxx- ابوظبی
ممنون از راهنماییتون. پس میمونم تا خودم از پست بگیرم Smile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: kasrafo ، lilac ، hassan1358arab ، mohammadrezah ، saeid-ss ، Tomas
سلام
با تشکر از اطلاعاتتون
پدر و مادر من در تاریخ ... آپریل 2013 در ابوظبی وقت مساحبه دارد.
می خواستم به شماره هایی که گذاشتین به عنوان شخص هایی که ترانسفر می کنن تماس بگیرم برای مثال خانم ملیکا. اما هر چقدر سعی میکنم حتی اول شماره کد 0097 رو هم میگیرم . موفق نمیشم و میگه شماره مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد. لطفا منو راهنمایی کنید. چون من 5 روز بیشتر وقت ندارم. و میخواهم هماهنگی های لازم برای مدیکال اگزم رو با یکی از این اشخاص برای راحتی پدر و مادرم انجام دهم.
باتشکر
م.محمودی

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد. سعید
تشکر کنندگان: الهه سابق ، asal1907 ، hassan1358arab ، NarcisJ ، mohammadrezah ، saeid-ss ، roeentan ، Tomas
وقتی رسیدی امارات در اولین فرصت تماس بگیرید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: asal1907 ، lilac ، kasrafo ، Tomas

ببخشید من نمی فهمم چجوری بدون پاسپورت میخاین برگردین؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: پدی ، shimoda ، asal1907 ، lilac ، Danoosh ، rezagh ، mohammadrezah ، برنا ، ابی هانی ، arezoo bj ، saeid-ss ، Tomas
با سلام و درود به دوستان عزیز

خواستم بگم که ما اوایل ماه می‌‌ مصاحبه داریم و برای همین دارم دنبال یه هتل مناسب و ارزون برای یه خانواده ۴ نفره می‌گردیم
ممنون میشم اگر کسی هتل خوب و ارزون یا تور ارزون و مناسب که آدم باهاش آرامش داشته باشه و یا اینکه اگر آژانسی رو میشناسه ؛ من رو راهنمایی کنه
[font=Times New Roman][/font]
شماره کیس: 2013AS7xxx
کنسولگری: Abu Dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 3نفر
کارنت شدن :13/March /2013
مصاحبه: هفته دوم /May
نتیجه: برگه آبی
تاریخ کلیرنس: 15/July/2013
تشکر کنندگان: arezoo bj ، saeid-ss ، bayat_r ، Tomas
(2013-03-24 ساعت 19:54)saeidgz نوشته:  سلام شما میتونید تمام کاراتونو با خانم ملیکا که تو این کارن هماهنگ کنید
ما که هماهنگ کردیم نتیجه ی خوبی گرفتیم
یا بهشون ایمیل کنید
rox8826@yahoo.com

بالاخره کدوم شماره درسته اینی که شما نوشتین یا این یکی 0557388634 ؟
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: lilac ، rezagh ، mohammadrezah ، bayat_r ، Tomas
(2013-03-27 ساعت 20:39)asal1907 نوشته:  
(2013-03-24 ساعت 19:54)saeidgz نوشته:  سلام شما میتونید تمام کاراتونو با خانم ملیکا که تو این کارن هماهنگ کنید
ما که هماهنگ کردیم نتیجه ی خوبی گرفتیم
یا بهشون ایمیل کنید
rox8826@yahoo.com

بالاخره کدوم شماره درسته اینی که شما نوشتین یا این یکی 0557388634 ؟

ممنون از جوابت

می‌شه یه حدود هزینه بهم بگی‌ ؛ می‌خوام ببینم چند روز موندی و چند نفر بودید و هزینتون چقدر شد

بازم ممنون
شماره کیس: 2013AS7xxx
کنسولگری: Abu Dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 3نفر
کارنت شدن :13/March /2013
مصاحبه: هفته دوم /May
نتیجه: برگه آبی
تاریخ کلیرنس: 15/July/2013
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان