کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-07 ساعت 18:04)amairmonre نوشته:  
(2013-04-07 ساعت 17:36)ultra نوشته:  
(2013-04-07 ساعت 16:27)amairmonre نوشته:  بچه ها ابوظبی ایمیل منو هنوز جواب نداده و با احتساب امروز 10 روز میگذره و 3 بار ایمیل زدم و یک بار هم زنگ که گذاشت رو پیغامگیر صوتی و من پیغامم رو گذاشتم گفتند 3 روز کاری بهت جواب میدیم. هنوز جواب نیومده من هم هنوز CSC ثبت نام نکردم و تقریبا 1 ماه دیگه مصاحبه دارم. چه کنم ؟ کمک کنید لطفا
برا مکاتبه هم از سایت
www.abudhabiivo.net استفاده کردم و 2 بار هم ایمیلی که بار اول برا من فرستادند و با همون با KCC مکاتبه کردم رو هم فرستادم که نظر اونهارو هم مستقیم ببیننند که ایمیل سریع اومد با همین سایتی که بالا براتون گذاشتم مکاتبه کنم و من هم همونطور که گفتم 3 با ایمیل زدم با همین روش و با گذشت 10 روز جواب نیومده.
کمکSad

خب تاریخ مصاجبه که مشخصه! مشکلت چیه؟

منم میدونم تاریخ مصاحبه مشخصهWink منظورم از این سوال این بود که 10 روز شده به ایمیل ها جواب ندن حتی اگه زنگ هم زده باشی. مشکل من هم این بود که موردی به کیسم اضافه شده که KCC اکی داده فقط میخوام اکی اینها رو هم بگیرم که جلو در سفارت بهم گیر ندن.
1.من بعد قبولی ازدواج. 2.ارسال مجدد فرم ها در 20 اکتبر2012 3.گرفتن تاییدیه از رسیدن مدارک و کامل بودنشان در 26 اکتبر 2012 4. کارنت شدن 12 مارچ 5. آمدن نامه دوم 14 مارچ 6. نبودن نام همسرم در نامه دوم 7. ایمیل به کی سی سی در 14 مارچ 8. از دست ما خارج است با سفارت مکاتبه کندر همون 14 مارچ 9. به ابوظبی ایمیل دادم 15 مارچ 10. هیچ اطلاعاتی از کیس شما هنوز و تا الان دست ما نرسیده با KCC مکاتبه کن 17 مارچ (جواب ابوظبی) 11. همین ایمیل ابوظبی رو فوروارد کردم کی سی سی در 17 مارچ و گفتم چه کنم عمو جان 12. کی سی سی گفت پسرم به قرآن اطلاعات همسر شما کامله و رسیده دست ما و ما در کیست لحاظ کردیم در 19 مارچ 13. همین ایمیل رو دقیقا جمله اونارو با مشخصات اپراتوری که ایمیل رو جواب داده برا ابوظبی فرستادم 29 مارچ (با مشورت دوستان با تجربه گفتند شاید هنوز کیست به دست ابوظبی نرسیده چون مصاحبه من آنکارا بود که بعد شد ابو عمو ظبی) 14. مجددا ایمیل کردم اول آپریل 15. و باز هم ایمیل دادم 6 آپریل 16. امیدوارم حالا متوجه شده باشید 17. به قول همسرم اللرونتون درد نکنه کمک کنید
سلام دوست عزیز.
نگرانی شما قابل درکه.ضمنا منم با این اوضاع شما باید یه ایمیل برنم ببینم فرم های اصلاح شده من رسیده دستشون یا نه.منم مثل شما آنکارا بودم و فرم هارو دوباره فرستادم .فکر کنم از نظر راه انداختن کارا آنکارا نظم بهتری داره.حداقل یه پی دی اف از لیست مدارک مورد نیاز رو گذاشته.ابوظبی که هیچ.به نظر من چاره نداری جز ایمیل زدن مرتب و امیدوار بودن.ضمنا پرینت تمام ایمیلاتم همرات ببر.به نظر من بد نیست یه ایمیل بزنی به کی سی سی و نگرانی خودتو از این بابت اعلام کنی.نگران نباش.تا اینجا اومدی بقیشم حله.
بازم دوستان اگه نظری دارن بگن.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: الهه سابق ، nina22 ، amairmonre ، امير جو ، Tomas ، saeid-ss
(2013-04-07 ساعت 17:46)الهه سابق نوشته:  
(2013-04-07 ساعت 16:25)الهه سابق نوشته:  بچه ها اداره پستی که توی دبی هست کجا واقع شده؟ با مترو کسی بلده چجوری باید رفت؟ (چندتا از بچه ها گفته بودنا، ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم)
خودم پیداش کردم. توی گوگل مپ دیدم. آخرین ایستگاه مترو خط قرمز، ایستگاه طیران الامارت باید پیاده بشید و بعدشم یه مقدار پیاده روی داره.
ولی دوستان راجع به انتخاب اداره پست در ابوظبی نظری ندارن؟
والا اينم نظر جالبيه تا حالا بهش فكر نكرده بودم ولي اگرزمان تحويل به جمعه و شنبه و يكشنبه بخوره اونوقت ديگه فرقي نميكنه يه هزينه اضافي اتوبوس بعدم تاكسي تا پست ابوظبي بهش اضافه ميشه من فكر ميكنم اگر دوبي اقامت داريد اين كارو نكنيد چون وقتي كه براي رفت و امد به ابوظبي ميزاريد رو براي تغير پرواز بزاريد چون پاسهاي مارو عصر ٤شنبه تحويل پست ابوظبي دادن و ما ظهر پنجشنبه از دوبي تحويل گرفتيم 

(2013-04-07 ساعت 17:38)Solmazzz نوشته:  دوستان عزیز یه سوال اگه شب قبل مصاحبه بریم ابوظبی و فقط واسه یک شب هتل بگیریم و قبل و بعدش دوبی باشیم چی؟ هزینه ها کمتر نمیشه؟ از نظر زمانی هم مطمئن تر نیست؟

براي رفتن به ابوظبي انقدر استرس نداشته باشيد كاري كه فرموديد از نظر هزينه اي بيشتر ميشه و شما بايد ٢ بار در دوبي و يكبار در بوظبي check in كنيد هزينه رفت امد و تاكسي و ... بيشتر ميشه شما نهايتا ٣٥٠ تا براي ترانسفر به ابوظبي پرداخت ميكنيد مگر اينكه تصميم داشته باشيد كلا ابوظبي ساكن بشيد 
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
تشکر کنندگان: الهه سابق ، rezagh ، bayat_r ، Tomas ، roeentan ، Solmazzz ، saeid-ss
منم میدونم تاریخ مصاحبه مشخصهWink منظورم از این سوال این بود که 10 روز شده به ایمیل ها جواب ندن حتی اگه زنگ هم زده باشی. مشکل من هم این بود که موردی به کیسم اضافه شده که KCC اکی داده فقط میخوام اکی اینها رو هم بگیرم که جلو در سفارت بهم گیر ندن.
[/quote]
سلام دوست عزیز.
نگرانی شما قابل درکه.ضمنا منم با این اوضاع شما باید یه ایمیل برنم ببینم فرم های اصلاح شده من رسیده دستشون یا نه.منم مثل شما آنکارا بودم و فرم هارو دوباره فرستادم .فکر کنم از نظر راه انداختن کارا آنکارا نظم بهتری داره.حداقل یه پی دی اف از لیست مدارک مورد نیاز رو گذاشته.ابوظبی که هیچ.به نظر من چاره نداری جز ایمیل زدن مرتب و امیدوار بودن.ضمنا پرینت تمام ایمیلاتم همرات ببر.به نظر من بد نیست یه ایمیل بزنی به کی سی سی و نگرانی خودتو از این بابت اعلام کنی.نگران نباش.تا اینجا اومدی بقیشم حله.
[/quote]
پيرو نظر دوست عزيزم ما هم به نوعي مشكل شما رو داشتيم اونم تولد فرزندم ٣ ماه قبل از مصاحبه بود كه توي دعوتنامه سفارت اسمي ازش نبود و ما مدارك و ايميل هايي كه به kcc وسفارت زده بوديم رو همراه برديم و مشكلي نبود تنها قسمت سخت قضيه هنگام ورود و چك شدن توسط گارد حفاظت كه اونام يكم گير ميده و شما بهش ميگين كه تازه ازدواج كردين و همش حل ميشه نگران نباش و يكضرب بگير Wink
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، nina22 ، الهه سابق ، bayat_r ، Tomas ، roeentan ، saeid-ss
ممنون امیر عزیز
اما کسانی که اول هفته مصاحبشونه، اگه فرداش ویزاشون تحویل پست ابوظبی بشه، به صرفه است خودشون برن بگیرن تا اینکه 2-3 روز صبر کنن و پول هتل اضافی بدن.
فقط مشکلم اینه که نمیدونم اون اداره پست های ابوظبی کدومشون خوش مسیرترن. گوگل مپ من از عصر تا حالا باز نمیشه و نمیتونم چک کنم.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: bayat_r ، امير جو ، Tomas ، kasrafo
کسی از دوستان از سیم کارت اتصالات استفاده کرده؟
میخوام در مورد قیمتش بدونم و اینکه خریدنش به صرفه هست یا نه؟
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: bayat_r ، امير جو ، Tomas ، asal1907
(2013-04-08 ساعت 00:51)behnam88 نوشته:  کسی از دوستان از سیم کارت اتصالات استفاده کرده؟
میخوام در مورد قیمتش بدونم و اینکه خریدنش به صرفه هست یا نه؟
اتصالات و du قيمتش خيلي خوبه از هزينه تماس از سيم كارت ايراني خيلي ارزونتره قيمتش ٢٥ درهم كه ٥ درهم شارژ داره خارج از به صرفه بودن شما حتما به سيم كارت اماراتي نياز داريد چون بايد حتما به بيمارستان و سفارت شماره اماراتي بديد و شماره ايران و قبول نمي كنن اگرم قبول كنن اگر به مشكل بخوريد باهاتون تماس نميگيرن
تشکر کنندگان: bayat_r ، nina22 ، Tomas ، asal1907 ، roeentan ، behnam88 ، الهه سابق ، Danoosh ، rezagh ، ابی هانی ، lilac ، saeid-ss ، ehsansh
(2013-04-08 ساعت 00:50)الهه سابق نوشته:  ممنون امیر عزیز
اما کسانی که اول هفته مصاحبشونه، اگه فرداش ویزاشون تحویل پست ابوظبی بشه، به صرفه است خودشون برن بگیرن تا اینکه 2-3 روز صبر کنن و پول هتل اضافی بدن.
فقط مشکلم اینه که نمیدونم اون اداره پست های ابوظبی کدومشون خوش مسیرترن. گوگل مپ من از عصر تا حالا باز نمیشه و نمیتونم چک کنم.
دوست عزيزم اختلاف تحويل پست ابوظبي به پست دوبي كمتر از يكروزه و 2-3 روز نيست من tracking و مرتب چك ميكردم ٤ شنبه ساعت ٣ پست ايوظبي بود و ١١ صبح ٥ شنبه من پست دوبي تحويل گرفتم
تشکر کنندگان: bayat_r ، nina22 ، Tomas ، Setare99 ، behnam88 ، الهه سابق ، Danoosh ، fromu2farzad ، lilac ، saeid-ss
(2013-04-07 ساعت 23:43)امير جو نوشته:  منم میدونم تاریخ مصاحبه مشخصهWink منظورم از این سوال این بود که 10 روز شده به ایمیل ها جواب ندن حتی اگه زنگ هم زده باشی. مشکل من هم این بود که موردی به کیسم اضافه شده که KCC اکی داده فقط میخوام اکی اینها رو هم بگیرم که جلو در سفارت بهم گیر ندن.
سلام دوست عزیز.
[/quote]
پيرو نظر دوست عزيزم ما هم به نوعي مشكل شما رو داشتيم اونم تولد فرزندم ٣ ماه قبل از مصاحبه بود كه توي دعوتنامه سفارت اسمي ازش نبود و ما مدارك و ايميل هايي كه به kcc وسفارت زده بوديم رو همراه برديم و مشكلي نبود تنها قسمت سخت قضيه هنگام ورود و چك شدن توسط گارد حفاظت كه اونام يكم گير ميده و شما بهش ميگين كه تازه ازدواج كردين و همش حل ميشه نگران نباش و يكضرب بگير Wink
[/quote]
شاهد از غيب آمد........
برو با خيال راحت.دم در هم توضيح بده و با ويزا بيا بيرون.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، Judy Abbott 13 ، امير جو ، behnam88 ، الهه سابق ، Tomas ، saeid-ss
(2013-04-08 ساعت 17:08)الهه سابق نوشته:  بچه ها من تور گرفتم واسه 4 شب هتل سیتی استار و پرواز سیستمی ماهان، شد 580 هزار برای بلیط و 1320 درهم برای ویزا و هتل. ارزونتر از این گیر نیاوردم واسه سیتی استار. همین آژانس برای رویال گاردن میداد جمعا 1380 که قیمت خوبی بود ولی بیشتر آژانسا میگفتن محله رویال گاردن و حافظ برای به خانم تنها زیاد مناسب نیست. خوب آدم دلش میخواد شب از هتل بره بیرون قدم بزنه، باید امنیت داشته باشه. 2 بار قبل که رفته بودم، سمیرامیس و دبی پالم رفته بودم. قشنگ تا 4-5 صبح بدون نگرانی میتونستم از هتل برم بیرون و قدم بزنم تازه بیشتر مغاره ها هم باز بودن

قیمتش همینه.ولی خب با درهم هزار تومانی گرون در میاد.بازم شما یه نفری.خدا به داد خانواده های 3نفره یا بیشتر برسه.قبلا بچه ها با این مبلغا میفتن یو اس.الان تا دبی هم به زور میشه رفت.
من خودم واسه بلیط و ویزا اقدام کردم ولی هتلو میخوام خودم انتخاب کنم و بدم یه نفر تو دبی واسم بوک کنه.ولی در هر صورت گرون در میاد.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kasrafo ، امير جو ، Tomas ، saeid-ss
(2013-04-08 ساعت 19:03)sce نوشته:  
(2013-04-08 ساعت 17:08)الهه سابق نوشته:  بچه ها من تور گرفتم واسه 4 شب هتل سیتی استار و پرواز سیستمی ماهان، شد 580 هزار برای بلیط و 1320 درهم برای ویزا و هتل. ارزونتر از این گیر نیاوردم واسه سیتی استار. همین آژانس برای رویال گاردن میداد جمعا 1380 که قیمت خوبی بود ولی بیشتر آژانسا میگفتن محله رویال گاردن و حافظ برای به خانم تنها زیاد مناسب نیست. خوب آدم دلش میخواد شب از هتل بره بیرون قدم بزنه، باید امنیت داشته باشه. 2 بار قبل که رفته بودم، سمیرامیس و دبی پالم رفته بودم. قشنگ تا 4-5 صبح بدون نگرانی میتونستم از هتل برم بیرون و قدم بزنم تازه بیشتر مغاره ها هم باز بودن

قیمتش همینه.ولی خب با درهم هزار تومانی گرون در میاد.بازم شما یه نفری.خدا به داد خانواده های 3نفره یا بیشتر برسه.قبلا بچه ها با این مبلغا میفتن یو اس.الان تا دبی هم به زور میشه رفت.
من خودم واسه بلیط و ویزا اقدام کردم ولی هتلو میخوام خودم انتخاب کنم و بدم یه نفر تو دبی واسم بوک کنه.ولی در هر صورت گرون در میاد.

منم برای 7 شب گرفتم هتل سیتی استار 1/200/000 برای ویزا و هتل شد Sad نمیشه کاریش کرد قیمت همینه
تشکر کنندگان: Tomas ، ابی هانی ، saeid-ss
(2013-01-07 ساعت 23:17)mahdi/sh نوشته:  
(2013-01-07 ساعت 22:56)برنا نوشته:  با سلام .
ما در آینده نزدیک عازم دبی هستیم ولی زمان دقیق ندارم . راستی چند تا از آزانسهای خوب مسافرتی تور دبی در تهران را معرفی کنید ممنون می شوم .

دوست عزیز بهتون پیشنهاد میکنم تور نگیرید که پول دور ریختن هست

با سلام
تور ارزانتر در نمیاد؟ من قیمت هتل ها رو تو booking.com چک کردم بالا بود؟ شما پیشنهادتون چیه؟
تشکر کنندگان:
سولماز جان خیلی خوب گرفتی برای 7 شب ویزا و هتل 1200. خیلی عالیه. من فقط 4 شبش هتل خالیش شد 1060 درهم. چطوری برای 7 شب 1200 داده؟ کدوم آژانس گرفتی شما؟

سیتی استار حدودا شبی 260 درهمه. 7 شبش با ویزا خیلی بالاتر از این درمیاد. مطمئنی درست نوشتی؟

تور مطمئنا ارزونتر درمیاد. نمیدونم چرا بعضی از دوستان میگن تور نگیرید. تازه وقتی تور میگیرید صبحانه و نهار روی هتل هستش ولی وقتی خودتون هتل میگیرید فقط صبحانه دارن. تازه بعضی هتلها صبحانه هم ندارن
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: امير جو ، Tomas ، ابی هانی ، saeid-ss
(2013-04-08 ساعت 22:52)الهه سابق نوشته:  سولماز جان خیلی خوب گرفتی برای 7 شب ویزا و هتل 1200. خیلی عالیه. من فقط 4 شبش هتل خالیش شد 1060 درهم. چطوری برای 7 شب 1200 داده؟ کدوم آژانس گرفتی شما؟

سیتی استار حدودا شبی 260 درهمه. 7 شبش با ویزا خیلی بالاتر از این درمیاد. مطمئنی درست نوشتی؟

تور مطمئنا ارزونتر درمیاد. نمیدونم چرا بعضی از دوستان میگن تور نگیرید. تازه وقتی تور میگیرید صبحانه و نهار روی هتل هستش ولی وقتی خودتون هتل میگیرید فقط صبحانه دارن. تازه بعضی هتلها صبحانه هم ندارن

من خودم ذهنیت خوبی از تور ندارم.ضمنا واقعا سیتی استارو خوب گرفتن این دوستمون.فقط 300 درهم ویزا میشه.منم چک می کنم هتل های خوب حداقل از شبی 250 تا شروع میشه.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، الهه سابق ، امير جو ، Tomas ، ابی هانی ، saeid-ss
سلام من هتل سوها سیتی امروز صحبت کردم بگیرم .اتاق ۳نفر ادالت در اومد یعنی‌ تریپل برای ۴شب ۲۰۸۰ درهم .ولی‌ ۴ ستاره میگن هتل سیتی ستار مال پاکستانی‌ هاس و اصلا تمیز نیستش غذا هاشم اصلا قابل خوردن نیست .بازم خودتون میدونید من دیدم ۵۰ درهم ارزش اینکه برم یه جای کثیفو نداره .آخه ما بچه یه ۱ساله همراهه مونه .بچهٔ مام ۲بر از عفونت شدید رفته بیمارستان از وقتی‌ که بدنیا اومده .من با خانم ملیکم صحبت کردم گفت خیلی‌ هتل سوها خوبه
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: bayat_r ، الهه سابق ، امير جو ، Tomas ، ابی هانی
(2013-04-08 ساعت 22:52)الهه سابق نوشته:  سولماز جان خیلی خوب گرفتی برای 7 شب ویزا و هتل 1200. خیلی عالیه. من فقط 4 شبش هتل خالیش شد 1060 درهم. چطوری برای 7 شب 1200 داده؟ کدوم آژانس گرفتی شما؟

آره عزیزم مطمئنم البته برای هر نفر، و اتاق دو تخته
تشکر کنندگان: الهه سابق ، امير جو ، Tomas ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان