کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-06 ساعت 14:10)bayat_r نوشته:  
(2013-04-06 ساعت 12:02)sce نوشته:  سلام دوستان.
من امروز به توصيه يه آ‍‍ژانس مسافري بعد از تعطيلات نوروز رفتم واسه كاراي بليط و ويزاي دوبي.
آزانس كار منو انجام داد و گفت تا همين هفته ويزا و بليطت آماده ميشه.زنگ ميزنيم بيا بگير.
از طرفي تا اونجايي كه من ميدونم از زمان صدور ويزا تا زمان وارد شدن به دوبي فقط 14 روز وقت داريم.با اين وضعيت ويزايي كه در مياد اكسپاير ميشه كه !!!!!!
داستان چيه ؟نريم دوبي راهمون ندن ؟؟؟؟؟؟از طرفي بدون ويزا بليطو نميدن.اين يعني اگه بخوام دو هفته قبل از حركت برم واسه ويزا به طور قطع بليط گيرم نمياد.مدير آژانس كه ميگه اصلا نگران نباش.از دوستان كسي هست راهنمايي كنه ؟من سابقه گرفتا ويزاي دوبي رو ندارم.
ممنون ميشم.

تا اونجایی که من میدونم از زمان صدور ویزا یک ماه وقت دارید برید ولی 14 روز وقت دارید که اونجا باشید و هر روز اضافه تر باید نفری 200 درهم بدید

پيرو راهنمايي بيات عزيز، جديداً از زمان صدور ويزا 2 ماه فرصت رفتن و اقامت 14 روزه داريد.
2013AS57xx/ابوظبی/2 نفر/April 14/برگه آبي
آپدیت ها:

16 April
3,4,12,20,26,27 Jun

1,2,3,7,9,24 July
12,13,14,20 August
5,19,25,27,29 Sep
ويزا: هيچوقت Sad
بعد از 169روز انتظار: پوچ.........
تشکر کنندگان: sam110 ، bayat_r ، rezagh ، امير جو ، Tomas ، saeid-ss
[/quote]
تو امضای من سفرنامه یا مدارک مورد نیاز رو بخون
[/quote]
داداش bayat_r، من به شخصه سفرنامه شما رو مثل سرمه به چشم میکشم هر روز. اصن هی میخونم و لذت میبرم Shy شرمندمون کردید کلا با این سفرنامه هاتون. خیلی جامع و کامل Smile
توی شادیا جبران کنیم Cool

امضا!
سروش
2013AS59XX/دو نفر+من که بالای 21سال بودم و بهم ویزا ندادنCool/ابوظبی/W4آوریل
تشکر کنندگان: bayat_r ، امير جو ، hassan1358arab ، roeentan ، Tomas ، sumya ، usa lover
(2013-04-06 ساعت 18:54)sce نوشته:  [quote='پویان ازاد' pid='302210' dateline='1365252189']
سلام دوستان .
ما در ابوضبی مصاحبه داریم .عیبی نداره کارهای پزشکیمان را در NMC HOSPITAL DUBAI انجام دهیم .کسی ادرس ایمیل NMC را در دوبی دارد ؟اگر کسی از دوستان اطلاع داره می توانید بگویید که به فارسی سوال می کنند در بیمارستان یا انگلیسی ؟
با تشکر

سلام.
نه.چه عیبی داره ؟به این آدرس ایمیل بزن :
appointmentdeiradxb@nmc.ae
ما درخواست خودمونو دادیم اونا تایید کردن.شما هم این کارو انجام بده.1 ساعته جواب می دن.به فارسی و انگلیسی هم صحبت میشه.نگران نباش.کارت راه میوفته.به تاپیک سفرنامه هم یه سری بزن.ضمنا به گفنه بعضی از دوستان اگه وقت هم نگیری خیلی مهم نیست.

خیلی ممنون دوست عزیز که جوابمو دادید
میشه لیست مراکز پزشکی که در دوبی یا ابوضبی کار می کنند را هم بهم بدید.
با سپاس فرلوان
تشکر کنندگان: bayat_r ، Tomas
(2013-04-06 ساعت 14:42)امير جو نوشته:  
(2013-04-06 ساعت 13:59)Setare99 نوشته:  دوستان عزیز

کسی‌ از پست دوبی‌ ویزا رو گرفته که ببینیم واقعا چند روز طول کشیده تا ویزا بیاد پست.

از راهنماییهاتون ممنونSmile

من سه شنبه مصاحبه داشتم و ٥ شنبه عصر از پست ويزامو گرفتم
كلا به اين زمانها توجه نكنيد تو سفارت گفت ٣ روز شايدم بيشتر طول بكشه

ممنون از جوابتون. انشا‌الله که بیشتر طول نمی‌کشه.Smile

فقط سایتی هست که چک کنید ویزا به پست رسیده یا خودشون ایمیل میزنن؟
شماره کیس:2013AS6XXX/ تاریخ رویت قبول: 2 May/ کنسولگری: ابوظبی
/مصاحبه:W4 April/کلیرنس45 days/دریافت ویزا:W3 June/ورود به آمریکا:
/تعداد افراد: 2
تشکر کنندگان: امير جو ، Tomas ، Solmazzz ، saeid-ss
تو امضای من سفرنامه یا مدارک مورد نیاز رو بخون
[/quote]
داداش bayat_r، من به شخصه سفرنامه شما رو مثل سرمه به چشم میکشم هر روز. اصن هی میخونم و لذت میبرم Shy شرمندمون کردید کلا با این سفرنامه هاتون. خیلی جامع و کامل Smile
توی شادیا جبران کنیم Cool

امضا!
سروش
[/quote]
سروش عزیز
برگ سبزیست تحفه درویش،چه کند بینوا همین دارد
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: rezagh ، امير جو ، kasrafo ، roeentan ، Tomas ، sam110 ، saeid-ss
من سه شنبه مصاحبه داشتم و ٥ شنبه عصر از پست ويزامو گرفتم
كلا به اين زمانها توجه نكنيد تو سفارت گفت ٣ روز شايدم بيشتر طول بكشه
[/quote]

ممنون از جوابتون. انشا‌الله که بیشتر طول نمی‌کشه.Smile

فقط سایتی هست که چک کنید ویزا به پست رسیده یا خودشون ایمیل میزنن؟
[/quote]

خود سفارت به ابميل هايي كه در فرم ها اعلام كرديد نامه ميزنه كه ويزاي شما ارسال شده بعد به سايتempost.com بريد و تو قسمت tracking او شمارهاي كه سفارت بهتون تو ايميل اعلام كرده را وارد مي كنيد اطلاعات دقيقي ار وضعيت بسته به شما داده مي شود 
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
تشکر کنندگان: far-dv2013 ، bayat_r ، s.pm ، Tomas ، Setare99 ، sam110 ، saeid-ss
(2013-04-07 ساعت 09:15)پویان ازاد نوشته:  
(2013-04-06 ساعت 18:54)sce نوشته:  [quote='پویان ازاد' pid='302210' dateline='1365252189']
سلام دوستان .
ما در ابوضبی مصاحبه داریم .عیبی نداره کارهای پزشکیمان را در NMC HOSPITAL DUBAI انجام دهیم .کسی ادرس ایمیل NMC را در دوبی دارد ؟اگر کسی از دوستان اطلاع داره می توانید بگویید که به فارسی سوال می کنند در بیمارستان یا انگلیسی ؟
با تشکر

سلام.
نه.چه عیبی داره ؟به این آدرس ایمیل بزن :
appointmentdeiradxb@nmc.ae
ما درخواست خودمونو دادیم اونا تایید کردن.شما هم این کارو انجام بده.1 ساعته جواب می دن.به فارسی و انگلیسی هم صحبت میشه.نگران نباش.کارت راه میوفته.به تاپیک سفرنامه هم یه سری بزن.ضمنا به گفنه بعضی از دوستان اگه وقت هم نگیری خیلی مهم نیست.

خیلی ممنون دوست عزیز که جوابمو دادید
میشه لیست مراکز پزشکی که در دوبی یا ابوضبی کار می کنند را هم بهم بدید.
با سپاس فرلوان
ليست مراكز پزشكيو دقيقا متوجه نميشم منظورتون چيه.ان ام سي يه بيمارستانه كه يه شعبه تو منطقه ديره دوبي هم داره.تو ابوظبي هم داره كه رفت و آمدش گرون در مياد.شعبه مركزي دوبي هم هست.
اين وبسايتشه : http://www.nmc.ae/
ولي براي گرفتن وقت به همون ايميل قبلي بفرست.
من چون قبلا تلفني ازشون وقت گرفته بودم اين بار براي تاييد وقت قبلي بهشون ايميل زدم كه متنش با اون چيزي كه شما لازم دارين قاعدتا يكي نيست.ولي متن ايميل خودمو واستون ميزارم.
To whom it may concern:
Our interview is on ( Tarikhe Mosahebe ) in the U.S embassy and we have already arranged an appointment on( Tarikhe Morede Nazare Khodetoun)in your hospital. We were wondering if you could keep our appointment and confirm it for us. We arranged it about 2 weeks ago by calling the hospital. The receptionist arranged it at 8:30 in the morning.
(Thank you.( Esme Khodam) & (Esme Hamsaram
Inam Javabeshoun :
Dear Sir,
We confirm your appointment on( Rouze Morede Nazare Khodemoun )at 8.30a.m.
بازم ميگم شما يايد فرمت خودتونو يه كم تغيير بدين.ضمنا من چون همسرم تلفني صحبت كرد اسم اونو نوشتم تا يادش باشه.
با تشكر.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: amairmonre ، fromu2farzad ، پویان ازاد ، امير جو ، Tomas ، saeid-ss
بچه ها اداره پستی که توی دبی هست کجا واقع شده؟ با مترو کسی بلده چجوری باید رفت؟ (چندتا از بچه ها گفته بودنا، ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم)
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: amairmonre ، bayat_r ، Tomas
بچه ها ابوظبی ایمیل منو هنوز جواب نداده و با احتساب امروز 10 روز میگذره و 3 بار ایمیل زدم و یک بار هم زنگ که گذاشت رو پیغامگیر صوتی و من پیغامم رو گذاشتم گفتند 3 روز کاری بهت جواب میدیم. هنوز جواب نیومده من هم هنوز CSC ثبت نام نکردم و تقریبا 1 ماه دیگه مصاحبه دارم. چه کنم ؟ کمک کنید لطفا
برا مکاتبه هم از سایت
www.abudhabiivo.net استفاده کردم و 2 بار هم ایمیلی که بار اول برا من فرستادند و با همون با KCC مکاتبه کردم رو هم فرستادم که نظر اونهارو هم مستقیم ببیننند که ایمیل سریع اومد با همین سایتی که بالا براتون گذاشتم مکاتبه کنم و من هم همونطور که گفتم 3 با ایمیل زدم با همین روش و با گذشت 10 روز جواب نیومده.
کمکSad
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas
میگم چرا اصلا یه اداره پست توی ابوظبی انتخاب نکنیم؟ معمولا ویزا همون روز صادر میشه و فرداش میشه از خود پست ابوظبی دریافتش کرد. نظرتون چیه؟ آدم با اتوبوس هم میره که ارزون واسش دربیاد. بهتر از 3-4 شب اضافی پول هتل دادنه که
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: bayat_r ، Solmazzz ، امير جو ، Tomas ، saeid-ss
(2013-04-07 ساعت 16:27)amairmonre نوشته:  بچه ها ابوظبی ایمیل منو هنوز جواب نداده و با احتساب امروز 10 روز میگذره و 3 بار ایمیل زدم و یک بار هم زنگ که گذاشت رو پیغامگیر صوتی و من پیغامم رو گذاشتم گفتند 3 روز کاری بهت جواب میدیم. هنوز جواب نیومده من هم هنوز CSC ثبت نام نکردم و تقریبا 1 ماه دیگه مصاحبه دارم. چه کنم ؟ کمک کنید لطفا
برا مکاتبه هم از سایت
www.abudhabiivo.net استفاده کردم و 2 بار هم ایمیلی که بار اول برا من فرستادند و با همون با KCC مکاتبه کردم رو هم فرستادم که نظر اونهارو هم مستقیم ببیننند که ایمیل سریع اومد با همین سایتی که بالا براتون گذاشتم مکاتبه کنم و من هم همونطور که گفتم 3 با ایمیل زدم با همین روش و با گذشت 10 روز جواب نیومده.
کمکSad

شما واسه چی ایمیل میزنین دوست عزیز ؟
جواب ایمیل های منو که زود میدن.
http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus0.aspx
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Tomas ، kasrafo
(2013-04-07 ساعت 16:27)amairmonre نوشته:  بچه ها ابوظبی ایمیل منو هنوز جواب نداده و با احتساب امروز 10 روز میگذره و 3 بار ایمیل زدم و یک بار هم زنگ که گذاشت رو پیغامگیر صوتی و من پیغامم رو گذاشتم گفتند 3 روز کاری بهت جواب میدیم. هنوز جواب نیومده من هم هنوز CSC ثبت نام نکردم و تقریبا 1 ماه دیگه مصاحبه دارم. چه کنم ؟ کمک کنید لطفا
برا مکاتبه هم از سایت
کمکSad

خب تاریخ مصاجبه که مشخصه! مشکلت چیه؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: Tomas
دوستان عزیز یه سوال اگه شب قبل مصاحبه بریم ابوظبی و فقط واسه یک شب هتل بگیریم و قبل و بعدش دوبی باشیم چی؟ هزینه ها کمتر نمیشه؟ از نظر زمانی هم مطمئن تر نیست؟
تشکر کنندگان: الهه سابق ، امير جو ، Tomas
(2013-04-07 ساعت 16:25)الهه سابق نوشته:  بچه ها اداره پستی که توی دبی هست کجا واقع شده؟ با مترو کسی بلده چجوری باید رفت؟ (چندتا از بچه ها گفته بودنا، ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم)
خودم پیداش کردم. توی گوگل مپ دیدم. آخرین ایستگاه مترو خط قرمز، ایستگاه طیران الامارت باید پیاده بشید و بعدشم یه مقدار پیاده روی داره.
ولی دوستان راجع به انتخاب اداره پست در ابوظبی نظری ندارن؟
تشکر کنندگان: Solmazzz ، Judy Abbott 13 ، roeentan ، امير جو ، bayat_r ، Tomas
(2013-04-07 ساعت 17:36)ultra نوشته:  
برا مکاتبه هم از سایت
کمکSad

خب تاریخ مصاجبه که مشخصه! مشکلت چیه؟

منم میدونم تاریخ مصاحبه مشخصهWink منظورم از این سوال این بود که 10 روز شده به ایمیل ها جواب ندن حتی اگه زنگ هم زده باشی. مشکل من هم این بود که موردی به کیسم اضافه شده که KCC اکی داده فقط میخوام اکی اینها رو هم بگیرم که جلو در سفارت بهم گیر ندن.
1.من بعد قبولی ازدواج. 2.ارسال مجدد فرم ها در 20 اکتبر2012 3.گرفتن تاییدیه از رسیدن مدارک و کامل بودنشان در 26 اکتبر 2012 4. کارنت شدن 12 مارچ 5. آمدن نامه دوم 14 مارچ 6. نبودن نام همسرم در نامه دوم 7. ایمیل به کی سی سی در 14 مارچ 8. از دست ما خارج است با سفارت مکاتبه کندر همون 14 مارچ 9. به ابوظبی ایمیل دادم 15 مارچ 10. هیچ اطلاعاتی از کیس شما هنوز و تا الان دست ما نرسیده با KCC مکاتبه کن 17 مارچ (جواب ابوظبی) 11. همین ایمیل ابوظبی رو فوروارد کردم کی سی سی در 17 مارچ و گفتم چه کنم عمو جان 12. کی سی سی گفت پسرم به قرآن اطلاعات همسر شما کامله و رسیده دست ما و ما در کیست لحاظ کردیم در 19 مارچ 13. همین ایمیل رو دقیقا جمله اونارو با مشخصات اپراتوری که ایمیل رو جواب داده برا ابوظبی فرستادم 29 مارچ (با مشورت دوستان با تجربه گفتند شاید هنوز کیست به دست ابوظبی نرسیده چون مصاحبه من آنکارا بود که بعد شد ابو عمو ظبی) 14. مجددا ایمیل کردم اول آپریل 15. و باز هم ایمیل دادم 6 آپریل 16. امیدوارم حالا متوجه شده باشید 17. به قول همسرم اللرونتون درد نکنه کمک کنید
تشکر کنندگان: roeentan ، rezagh ، Tomas ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان