کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام به همه بچه ها
ما امروز مصاحبه داشتیم ما 3 نفر همراه با 4 تا از بچه های دیگه که همگی با خانم ملیکا هماهنگ کردیم و رفتیم سفارت ساعت 10 کار هممون تموم شد و همه یک ضرب گرفتیم Big Grin
امدم ایران حتما یه سفر نامه توپ مینویسم
از همه بچه های مهاجر سرا که این همه کمک کردند ممنون هستیم من به نمایندگی از 4 تا از بچه های دیگه که همگی یه ضرب گرفتیم از همه تشکر میکنم
دوستان عزیز دیگه ای که ابوظبی هستید اصلا ترس به دل راه ندید خیلی سادست و سفر نامه بیات عزیز و چند تا از بچه های دیگر رو بخونید کاملا به همه چیز مسلط میشید من هم قبل امدن خیلی ترس داشتم ولی با سفر نامه هایی که عزیزان زحمت کشیدن و گذاشتند خیلی کار راحت میشه و اصلا فکر گم شدن و گیج شدن رو نکنید خیلی راحت برید مترو ایستگاه ابوهیل کاراتونو تو ان ام سی انجام بدید یه نقشه مترو هم از همون مترو بردارید و خیلی راحت کاراتونو انجام بدید برای سفارت هم من پیشنهاد ملیکا رو میدم مثل بقیه بچه ها که همه همینو گفتند خیالتون راحتتره اصلا نگران اینکه دبی رو نمیشناسید نباشید خیلی خیلی راحته فقط حساب بانکی رو خیلی روش حساب کنید و حد ال امکان حسابتون قدیمی باشه و پرینت برا یه ماه قبل و نگران نباشید به امید یک ضرب برا همه دوستان
باز هم از همه عزیزان که اینقدر کمک کردن با سفر نامه هاشون و از همه مدیرای عزیز مهاجر سرا کمال تشکر رو داریممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
(2013-04-11 ساعت 13:25)taha_jam_co نوشته:  سلام به همه بچه ها
ما امروز مصاحبه داشتیم ما 3 نفر همراه با 4 تا از بچه های دیگه که همگی با خانم ملیکا هماهنگ کردیم و رفتیم سفارت ساعت 10 کار هممون تموم شد و همه یک ضرب گرفتیم Big Grin
از همه بچه های مهاجر سرا که این همه کمک کردند ممنون هستیم من به نمایندگی از 4 تا از بچه های دیگه که همگی یه ضرب گرفتیم از همه تشکر میکنم
.... خیلی خیلی راحته فقط حساب بانکی رو خیلی روش حساب کنید و حد ال امکان حسابتون قدیمی باشه و پرینت برا یه ماه قبل و نگران نباشید به امید یک ضرب برا همه دوستان
باز هم از همه عزیزان که اینقدر کمک کردن با سفر نامه هاشون و از همه مدیرای عزیز مهاجر سرا کمال تشکر رو داریممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

اولا تبریک فراوان منو پذیرا باشید
ثانیا ، پرینت حساب برای دو هفته قبل از مصاحبه باشه که ایرادی نداره که؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: s.pm
[/quote]
نه اصلا ایرادی نداره
تشکر کنندگان: behnam88 ، امير جو
دوستان عزیز دیگه ای که ابوظبی هستید اصلا ترس به دل راه ندید خیلی سادست و سفر نامه بیات عزیز و چند تا از بچه های دیگر رو بخونید کاملا به همه چیز مسلط میشید من هم قبل امدن خیلی ترس داشتم ولی با سفر نامه هایی که عزیزان زحمت کشیدن و گذاشتند خیلی کار راحت میشه و اصلا فکر گم شدن و گیج شدن رو نکنید خیلی راحت برید مترو ایستگاه ابوهیل کاراتونو تو ان ام سی انجام بدید یه نقشه مترو هم از همون مترو بردارید و خیلی راحت کاراتونو انجام بدید برای سفارت هم من پیشنهاد ملیکا رو میدم مثل بقیه بچه ها که همه همینو گفتند خیالتون راحتتره اصلا نگران اینکه دبی رو نمیشناسید نباشید خیلی خیلی راحته فقط حساب بانکی رو خیلی روش حساب کنید و حد ال امکان حسابتون قدیمی باشه و پرینت برا یه ماه قبل و نگران نباشید به امید یک ضرب برا همه دوستان

تبریک میگم دوست عزیز،
بهتون گفت چند روز بعد پاسپورتا آماده میشه؟
روزی که پاسپورتارو گرفتید ما رو هم در جریان بزارید، میخوام ببینم کی میرسه پست دبی.
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: الهه سابق ، مرآت74
(2013-04-11 ساعت 17:47)behnam88 نوشته:  

تبریک میگم دوست عزیز،
بهتون گفت چند روز بعد پاسپورتا آماده میشه؟
روزی که پاسپورتارو گرفتید ما رو هم در جریان بزارید، میخوام ببینم کی میرسه پست دبی.
با سلام به همه ی مهاجری ها وممنون میشم سوال منو جواب بدین .من خودم برنده ی لاتاری هستم و شوهرم هم شغل دولتی داره هم سربازی رفته.2 تا هم بچه داریم .به نظرتون ممکنه به من و بچه ها بک ضرب ویزا بدن و شوهرم کلیرنس بشه یا نه همه با هم کلیرنس میشیم.
تشکر کنندگان: مرآت74 ، saeid-ss
(2013-04-11 ساعت 13:31)ultra نوشته:  
.... خیلی خیلی راحته فقط حساب بانکی رو خیلی روش حساب کنید و حد ال امکان حسابتون قدیمی باشه و پرینت برا یه ماه قبل و نگران نباشید به امید یک ضرب برا همه دوستان

سلام بچها ما از زمانی‌ که نامهٔ دووممن اومد تمکن گرفتیم ۱۰ روز بعدش به نظرتون مشکلی‌ پیش نمیاد
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-04-08 ساعت 23:55)Solmazzz نوشته:  
(2013-04-08 ساعت 22:52)الهه سابق نوشته:  سولماز جان خیلی خوب گرفتی برای 7 شب ویزا و هتل 1200. خیلی عالیه. من فقط 4 شبش هتل خالیش شد 1060 درهم. چطوری برای 7 شب 1200 داده؟ کدوم آژانس گرفتی شما؟

سیتی استار حدودا شبی 260 درهمه. 7 شبش با ویزا خیلی بالاتر از این درمیاد. مطمئنی درست نوشتی؟

تور مطمئنا ارزونتر درمیاد. نمیدونم چرا بعضی از دوستان میگن تور نگیرید. تازه وقتی تور میگیرید صبحانه و نهار روی هتل هستش ولی وقتی خودتون هتل میگیرید فقط صبحانه دارن. تازه بعضی هتلها صبحانه هم ندارن

آره عزیزم مطمئنم البته برای هر نفر، و اتاق دو تخته

سولماز خانم اولا ممنون بابت شماره آژانسی که به من دادین
دوما من زنگ زدم قیمتی که شما دادین بدون بلیط بود.یعنی قیمت شما تور نبود و فقط هتل بود.یعنی بدون بلیط این قیمت گرفتین
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: مرآت74 ، saeid-ss ، sumya
ابی هانی، سولماز خیییلیییی خوب گرفته. من بلیطم شد 580 تومن، 4 شب هتلم شد یک میلیون و 60 هزارتومن، و ویزام 260 تومن. ایشون 7 شب هتلو 1200 گرفته. یعنی 3 شب بیشتر از من ولی فقط 140 تومن گرونتر. خیلی عالی گرفته. کلا تورم واسه 4 شب شد 1900

(2013-04-11 ساعت 12:50)sumya نوشته:  
(2013-03-31 ساعت 01:12)الهه سابق نوشته:  شما 2 تومن باید همراهت داشته باشی حداقل. تمدید هتل به مدت 3-4 شب و هر شبی حداقل حداقل 200 تومن، 700-800 تومنم هزینه مدیکال و رفت و برگشت ابوظبی. شبها هم که هتل شام نداره باید بیرون بخوری. هزینه تاکسی و مترو و اینا هم هست دیگه. تازه اگه نخوای از هتل تکون بخوری و هییییچ جا رو نری بگردی باید 2 تومن همرات داشته باشی. هزینه کنسلی بلیط رو یادم رفت تازه

تومن یا درهم؟
الان هر درهم حدود 1000 تومنه دیگه. من فکر کنم 2 تا 2.5 میلیون خوب باشه که آدم همراهش باشه. البته میشه حدود 2000 تا 2500 درهم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، مرآت74 ، ابی هانی ، saeid-ss
(2013-04-11 ساعت 19:03)atusa1391 نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 17:47)behnam88 نوشته:  [quote='taha_jam_co' pid='305866'
با سلام به همه ی مهاجری ها وممنون میشم سوال منو جواب بدین .من خودم برنده ی لاتاری هستم و شوهرم هم شغل دولتی داره هم سربازی رفته.2 تا هم بچه داریم .به نظرتون ممکنه به من و بچه ها بک ضرب ویزا بدن و شوهرم کلیرنس بشه یا نه همه با هم کلیرنس میشیم.
نا امكان نداره تا اونجايي كه من ميدونم همه شما يك كيس حساب ميشيد اگر كلير بخوريد همه با هم و اگر يكضرب بگيريد باز هم همه با هم ميگيريد
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
تشکر کنندگان: الهه سابق ، مرآت74 ، saeid-ss
دوستان هفته سوم می کسی مصاحبه داره؟ توی بعضی موارد همراه بشیم با هم؟
تشکر کنندگان: NarcisJ
[/quote]
والا من فکر کنم فقط شوهر شما کلیرنس بخوره بقیه مشکلی ندارند البته باز هم اساتید بهتر میدونند ولی تا انجا که من فهمیدم کسایی که خدمت رفتند 98 درصد کلیر می خورند
تشکر کنندگان: مرآت74
(2013-04-11 ساعت 10:19)ultra نوشته:  چند تا سوال:
1- برای استفاده از مترو با استفاده از کارت نقره ای ، برای بچه زیر دو سال هم باید کارت بخریم؟
2- هزینه مترو از ایستگاه union تا ابوهیل چقدره؟ یعنی چند درهم از کارت شارژکم میشه؟ یا اگه بخوایم فقط بلیط همین مسیر رو بگیریم چند درهم میشه؟
3- هزینه تاکسی از خیابان رقه (دور و بر همون ایستگاه union ) تا NMCچقدره؟
4-کسی پارک آبی دوبی رفته؟ با مترو میشه رفت؟ ورودیش چقدره؟

ای دوستان سفر رفته و باز آمده، چرا کسی جواب منو نمیده؟ حالا که جواب ندادین یه سوال دیگه هم اضافه می کنم:
5- ممکنه هتل 3 یا 4 ستاره بگیریم و WiFi و اینترنت نداشته باشه؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: مرآت74
(2013-04-12 ساعت 10:49)taha_jam_co نوشته:  با سلام به همه ی مهاجری ها وممنون میشم سوال منو جواب بدین .من خودم برنده ی لاتاری هستم و شوهرم هم شغل دولتی داره هم سربازی رفته.2 تا هم بچه داریم .به نظرتون ممکنه به من و بچه ها بک ضرب ویزا بدن و شوهرم کلیرنس بشه یا نه همه با هم کلیرنس میشیم.
والا من فکر کنم فقط شوهر شما کلیرنس بخوره بقیه مشکلی ندارند البته باز هم اساتید بهتر میدونند ولی تا انجا که من فهمیدم کسایی که خدمت رفتند 98 درصد کلیر می خورند
[/quote]

ببین دوست عزیز.اگه یه سر به تاپیک کلیرنس بزنی می فهمی که اصلا روال منطقی خاصی نداره که بگیم حتما کلیرنس می خورین یا نه.پس بهتره بدون توجه به این مسائل با اعتماد به نفس بالا برین مصاحبه و بذارین هرچی می خواد پیش بیاد.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: roeentan ، امير جو ، kasrafo ، مرآت74 ، saeid-ss
سلام دوستان
می خواستم بدونم نظرتون در مورد ابو ظبی موندن چیه؟ آیا هتل خوبی سراغ دارید؟؟
ممنونم
تشکر کنندگان: bayat_r
(2013-04-12 ساعت 23:49)bara unal نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونم نظرتون در مورد ابو ظبی موندن چیه؟ آیا هتل خوبی سراغ دارید؟؟
ممنونم
ابوظبي شهر بدي نيست و هتل با قيمت هاي مختلف هم داره ولي در قياس با دوبي اصلا شهر توريستي نيست و تنوع دوبي رو نداره ولي فكر مي كنم اگر كسي بخواد از نظر هزينه صرفه جويي كنه ابوظبي بهتر باشه ولي بازم بهتر دوستاني كه اونجا ساكن بودن نظر بدن  
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
تشکر کنندگان: bara unal ، مرآت74

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان