کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-13 ساعت 00:36)امير جو نوشته:  
(2013-04-12 ساعت 23:49)bara unal نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونم نظرتون در مورد ابو ظبی موندن چیه؟ آیا هتل خوبی سراغ دارید؟؟
ممنونم
ابوظبي شهر بدي نيست و هتل با قيمت هاي مختلف هم داره ولي در قياس با دوبي اصلا شهر توريستي نيست و تنوع دوبي رو نداره ولي فكر مي كنم اگر كسي بخواد از نظر هزينه صرفه جويي كنه ابوظبي بهتر باشه ولي بازم بهتر دوستاني كه اونجا ساكن بودن نظر بدن  

ممنونم از راهنمایی!
من هم فکر می کنم 4 روز اول سفرم رو یعنی تا روز مصاحبه اونجا باشم خوب میشه!!!
تشکر کنندگان: امير جو ، الهه سابق
(2013-04-12 ساعت 12:47)ultra نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 10:19)ultra نوشته:  چند تا سوال:
1- برای استفاده از مترو با استفاده از کارت نقره ای ، برای بچه زیر دو سال هم باید کارت بخریم؟
2- هزینه مترو از ایستگاه union تا ابوهیل چقدره؟ یعنی چند درهم از کارت شارژکم میشه؟ یا اگه بخوایم فقط بلیط همین مسیر رو بگیریم چند درهم میشه؟
3- هزینه تاکسی از خیابان رقه (دور و بر همون ایستگاه union ) تا NMCچقدره؟
4-کسی پارک آبی دوبی رفته؟ با مترو میشه رفت؟ ورودیش چقدره؟

ای دوستان سفر رفته و باز آمده، چرا کسی جواب منو نمیده؟ حالا که جواب ندادین یه سوال دیگه هم اضافه می کنم:
5- ممکنه هتل 3 یا 4 ستاره بگیریم و WiFi و اینترنت نداشته باشه؟
دوست عزیز در مورد مترو اطلاعاتی ندارم ولی مثل اینکه کارت 24 درهمیه و 6-7 بار باهاش میتونی سفر کنی (مطمئن نیستم). با تاکسی نرید NMC، از رقه تا اونجا با مترو راهی نیست و خیلی به صرفه تره. پارک آبی وایلدوادی من رفتم. ایستگاه مترو نداره، مترو چند خیابون پایینترش میره و از اونجا به بعد باید تاکسی بگیرید. نمیدونم کدوم ایستگاه باید پیاده بشید، از توی گوگل مپ ببینید. در مورد قیمتش یادمه که لیدر با رفت و برگشت 240 درهم میگرفت نفری، اما من از کارمند هتل 170 درهم گرفتم (البته فقط بلیط رو و هزینه تاکسی به عهده خودم بود) ولی وقتی رفتیم اونجا دیدیم خود اونجا بلیط ورودیو 260-270 درهم زده بود. به صرفه است که با لیدرهایی که توی هتل میان و تور میفروشن برید
اما در مورد اینترنت: توی هتل اگه بخوای wifi داشته باشی ساعتی 10 درهمه و 24 ساعته فکر کنم 30-40 درهم میگیرن. بهترین کار اینه بری کافی نت. من میرفتم کافی نت و ساعتی 5 درهم میدادم. البته کافی نت به هتلم خیلی نزدیک بود و شانسی پیدا کردم.

دوستان حواستون باشه اکثر هتلها ترنسفر رایگان به ساحل و مراکز خرید دارن. اینو معمولا تور لیدرها نمیگن به آدم تا ازشون بخوای ببرنت و ازت پول بگیرن. مثلا دبی پالم هر روز 9 صبح میبرد ساحل و 12 ظهر برمیگردوند هتل. هر روزم 4 عصر میبرد سیتی سنتر و 7 شب برمیگردوند.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: roeentan ، saeid-ss
Garhoud Road Opposite City Center Mall, Deira, Dubai بچهای عزیزا آدرس هتلی که ما گرفتیم اینجا به نظرتون نزدیک به nmc یا باید مترو سوار بشیم.لطفا اگه می‌شه راهنمایی‌ کنید

لطفا اگه کسی‌ میدون زودتر بگه چون من می‌خوام هتلو بگیرم یعنی‌ از آژانس زنگ زد گفتن باید زودتر به ما بگی‌
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: bayat_r ، rezagh
(2013-04-11 ساعت 10:19)ultra نوشته:  چند تا سوال:
1- برای استفاده از مترو با استفاده از کارت نقره ای ، برای بچه زیر دو سال هم باید کارت بخریم؟
2- هزینه مترو از ایستگاه union تا ابوهیل چقدره؟ یعنی چند درهم از کارت شارژکم میشه؟ یا اگه بخوایم فقط بلیط همین مسیر رو بگیریم چند درهم میشه؟
3- هزینه تاکسی از خیابان رقه (دور و بر همون ایستگاه union ) تا NMCچقدره؟
4-کسی پارک آبی دوبی رفته؟ با مترو میشه رفت؟ ورودیش چقدره؟

1- نه نمیخواد
2- سه تا ایستگاه است و شما باید چند بار بری و بیای پس به تعداد افراد بزرگسال خانواده کارت بخر و شارژ کن.
3- حداقل 10 درهم
4- بله، با مترو تا ایستگاه مثلاً مال آو امیریت میتونید برید و بقیه اش رو با تاکسی اما اگر از این تورها بگیرید کلاً میان دنبالتون دم در هتل و هزینه اش کلاً فکر کنم نفری 150 درهم بود...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: rezagh ، امير جو ، ابی هانی ، behnam88 ، saeid-ss
(2013-04-13 ساعت 10:07)taba60 نوشته:  Garhoud Road Opposite City Center Mall, Deira, Dubai بچهای عزیزا آدرس هتلی که ما گرفتیم اینجا به نظرتون نزدیک به nmc یا باید مترو سوار بشیم.لطفا اگه می‌شه راهنمایی‌ کنید

لطفا اگه کسی‌ میدون زودتر بگه چون من می‌خوام هتلو بگیرم یعنی‌ از آژانس زنگ زد گفتن باید زودتر به ما بگی‌

شما باید تا ایستگاه مترو دیره سیتی سنتر و یا ایستگاه GGICO (هر کدوم که نزدیکتره) برید و بعد سوار مترو خط ققرمز بشید و دو یا سه ایستگاه بعد در الاتحاد (union) تغییر خط بدید و سه ایستگاه تا NMC برید..
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: rezagh ، امير جو ، usa lover ، ابی هانی ، الهه سابق ، saeid-ss
(2013-04-13 ساعت 10:07)taba60 نوشته:  Garhoud Road Opposite City Center Mall, Deira, Dubai بچهای عزیزا آدرس هتلی که ما گرفتیم اینجا به نظرتون نزدیک به nmc یا باید مترو سوار بشیم.لطفا اگه می‌شه راهنمایی‌ کنید

کلا 5-6 ایستگاه مترو هست وحدود10-15دقیقه اگه نقشه مترو که دوستان در سفرنامه ها گذاشتن نگاه کنید راحت میتونید مسیرها رو پیدا کنید
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bayat_r ، rezagh ، امير جو ، ابی هانی ، الهه سابق
(2013-04-12 ساعت 01:21)shalgham نوشته:  دوستان هفته سوم می کسی مصاحبه داره؟ توی بعضی موارد همراه بشیم با هم؟

من هفته سوم مصاحبه دارم
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: ابی هانی
(2013-04-11 ساعت 21:55)ابی هانی نوشته:  
(2013-04-08 ساعت 23:55)Solmazzz نوشته:  
(2013-04-08 ساعت 22:52)الهه سابق نوشته:  سولماز جان خیلی خوب گرفتی برای 7 شب ویزا و هتل 1200. خیلی عالیه. من فقط 4 شبش هتل خالیش شد 1060 درهم. چطوری برای 7 شب 1200 داده؟ کدوم آژانس گرفتی شما؟

سیتی استار حدودا شبی 260 درهمه. 7 شبش با ویزا خیلی بالاتر از این درمیاد. مطمئنی درست نوشتی؟

تور مطمئنا ارزونتر درمیاد. نمیدونم چرا بعضی از دوستان میگن تور نگیرید. تازه وقتی تور میگیرید صبحانه و نهار روی هتل هستش ولی وقتی خودتون هتل میگیرید فقط صبحانه دارن. تازه بعضی هتلها صبحانه هم ندارن

آره عزیزم مطمئنم البته برای هر نفر، و اتاق دو تخته

سولماز خانم اولا ممنون بابت شماره آژانسی که به من دادین
دوما من زنگ زدم قیمتی که شما دادین بدون بلیط بود.یعنی قیمت شما تور نبود و فقط هتل بود.یعنی بدون بلیط این قیمت گرفتین

بله دوست عزیز از اولم گفتم این فقط هزینه هتل و ویزا بود، هزینه بلط سیستمی که مجزاست و همه جا همون 580 تومن است
تشکر کنندگان: sce ، ابی هانی ، الهه سابق
(2013-04-13 ساعت 15:51)mori5050 نوشته:  با عرض سلام وبا کلی معذرت خواهی بخاطر تاخیر در قراردادن سفر نامه
....اگر کسی میدونه توضیح بده؟
مرسی دوست عزیز.
فقط میتونم ازتون بپرسم که هزینه ای که به خانم ملیکا دادین چقدر بود ؟بابت رفت و برگشت مدیکال و رفت و برگشت ابوظبی.لطفا به ازای هر نفر بگین.چون دوستان قبلی خیلی کلی میگن و ما آخر نفهمیدیم هزینه واقعی چقدره.

(2013-04-13 ساعت 16:26)jacob نوشته:  با سلام خدمت دوستان
بعضی از دوستان گفتند داشتن حساب بانکی بهتر از داشتن اسپانسر است؟ میشه لطف کنید مذایا و معایب هر یک را بگید؟
با تشکر
دوست عزیز.
این لینکو بخون.
http://mohajersara.com/thread-5730.html
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: jacob ، ابی هانی
سلام به همه
عزیزانی که میرند به سمت مدرسه المواکب برای گرفتن پاسها از پست امارات
سوار مترو میشید و ایستگاه طیران الئمارات پیاده میشید از خروجی 2 که نشته خیابان مراکش جنوبی خارج میشید و یه کمی میرید جلو اولین ایستگاه اتوبوس رو میبینید که 2 تا ایستگاه بغل هم دیگست و بعد با خط 11 که همون (پیاده روی معروف هست ) به پیش میرید چون نه ارزش سوار شدن به تاکسی 10 درهمی رو داره نه اتوبوس سوار شدن رو داره یه کمی که رفتید از لاین کند رو به یه 3 راهی پهن میرسید و میری سمت راست داخل سه راهی مدرسه المواکب رومیبینی میری داخل به سمت مدرسه یه 50 متر مدرسه رو رد کردی انور خیابان پست معلومه میری ط بالا برگرو میدی فقط با خودتون کارت شناسایی ببرید این هم شماره تلفن پست بد نیست اول زنگ بزنی بهد بری 600565555 شماره پاسپورتو می خونی بهت میگن از چه قراره
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: roeentan ، rezagh ، Setare99 ، الهه سابق ، behnam88 ، bayat_r ، escutcheon ، saeid-ss
با سلام
من تاپیک سفر نامه را پیدا نمیکنم میشه لطف کنید لینکش بزارید.
ممنون
تشکر کنندگان: bayat_r
مترو خیلی راحته ان ام سی می خوای بری قشنگ برو داخل مترو ایستگاه ابوهیل فقط بستگی به جات داره شاید مثلا یه ایستگاه عوض کنی نقشه مترو رو بخونی همه چیز دستت میاد برادر لازم نیست استرس بگیری خیلی خیلی خیلی راحت تر از اونی هست که فکر میکنی
هر جای دیگه هم میخوای بری معمولا مترو داره فقط من اشتباه بزرگ کردم که بلیط تک سفره گرفتم این اشتبببببببببباه رو نکنید چون گفتم جایی نمیرم وخانومم گفت جایی نمریم ولی امان از خانوماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا جایی نموند که نریم Big Grin
همه جا ما رو کشوند بردددددددددددددددددددددددددددد این اخریشه نه اونجا حیفه نا اینجا یه سوپر مارکت داره نه انجا پاساژه نه بریم اسکی حوصلم سر رفت مرد ما رو اوردی دبی هیجا نمیریم بریم دبی مال بریم دبی کوفت مال دبی زهر مار................ خلاصه اصن یه وضی بلیط رو شارژی بگیرید خلاص همه چیز هم از تهران گرونتره همه چیز فقط نگاه کنید دست به هیچی برا خرید نزنید که بد جوری پشیمون میشی
هتل هم شام نداره من با خودم 2 باکس اب معدنی خانواده اوردم و غذای اماده با یه گرم کن المنتی و فلاکس و اگر هم نداری میتونی بخری چون خیلییییییییییییییییییییییی به صرف هست ما اگه شام بیرون میخوردیم شبی میشد 180 درهم چون 5 نفر بودیم پدرم هم با ما امده بود خلاصه این غذای اماده خیلی به ما کمک کرد تو هزینه ها ما العان 8 روزه اینجاییم و 2 روز دیگه هم ویزا رو میگیریم می ایییم حالا من با 200/000 تومن کنسرو ماهی و غذای اماده برنج و خورشت قورمه سبزی قیمه و لوبیا کلا 2/000/000 تومن برا غذا صرفه جویی کردم 1 بار هم جاتون خالی رفتیم رستوران لبنانی یه شکم سیر خوردیم شد 300 درهم :d ولی حیف پول شد باز این هم پیشنهاد حاج خانوم بنده بود دیگه نمیشد ردش کرد

(2013-04-13 ساعت 17:48)jacob نوشته:  با سلام
ممنون
بیات عزیز تو امضاش داره به اسم همون سفر نامه
تشکر کنندگان: asal1907 ، roeentan ، rezagh ، امير جو ، الهه سابق ، behnam88 ، bayat_r ، escutcheon ، saeid-ss ، sumya
(2013-04-13 ساعت 17:48)jacob نوشته:  با سلام
ممنون
http://mohajersara.com/forum-82.html
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: rezagh ، bayat_r
بچها مکه هتلمن سوها سیتی هستش .و قراره هم nmc هم ابوظبی با خانم ملیکا بریم به نظرتون خیلی‌ جای هتل مهم یا نه.تا nmc خانم ملیکا میاد دنبالمان یا باید خودمون بریم
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: bayat_r
(2013-04-13 ساعت 19:00)taba60 نوشته:  بچها مکه هتلمن سوها سیتی هستش .و قراره هم nmc هم ابوظبی با خانم ملیکا بریم به نظرتون خیلی‌ جای هتل مهم یا نه.تا nmc خانم ملیکا میاد دنبالمان یا باید خودمون بریم
بابا جان ان ام سی اصلا تابلو هستش شما برو مترو پیدا نکردی هر چی می خوای به من بگو چرا می خوای هزینه الکی کنی اخههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه با این درهم 1000 تومنییییییییییییییییییییییییییی واییییییییییییییییییییییییییییییییی
خودت برو ایستگاه ابوهیل چیادخ شو خروجی 3 برو بیرون میبینی و خو کسانی که هستند میدونند بگو برا گرین کارت امدم نامه دومتم ببر دیگه همه چی اتوماتیک وار انجام میشه

تو رو خدا این سفر نامه ها رو بخونید بعد برید کلی هزینه به نفعتونه به خدا اینقدر منو حرص ندیدددددد پول به جیب این عربا نریزییییییییید
تشکر کنندگان: asal1907 ، mahdi/sh ، الهه سابق ، behnam88 ، bayat_r ، honey rahmati ، rezagh ، kasrafo ، saeid-ss ، sce ، niko ، sumya

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان