کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-13 ساعت 12:55)NarcisJ نوشته:  
(2013-04-12 ساعت 01:21)shalgham نوشته:  دوستان هفته سوم می کسی مصاحبه داره؟ توی بعضی موارد همراه بشیم با هم؟

من هفته سوم مصاحبه دارم

دوستانی که هفته سوم می مصاحبه دارن پیغام بدن چه روزی مصاحبه دارن اگه همون روز مصاحبه با هم بودیم من میام دنبالتون برای رفتن به ابوظبی
ماشین من تا 4 نفر بیشتر جا نداره برای رزرو جا هم اکنون اقدام کنید Smile

کسانی هم که هفته دوم می میخوان برن مدیکال بگن با هم میریم
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: roeentan ، bayat_r ، Danoosh ، sce ، yousef_eidi ، saeid-ss
(2013-04-13 ساعت 15:51)mori5050 نوشته:  با عرض سلام وبا کلی معذرت خواهی بخاطر تاخیر در قراردادن سفر نامه
با توجه به اینکه دوستان سفر نامه های کاملی قراردادند بطور خلاصه سفرنامه را برایتان مینوسیم یکروز قبل از مصاحبه وارد دوبی شدیم و با توجه به اینکه قبلا با خانم ملیکا هماهنگ کرده بودم شنبه صبح ساعت 8 اومد دنبالمون و مارا به NMC برد وخیلی زحمت کشید و در تمام مراحل قید کرد که جواب ها را سریع میخواهیم که مبلغ حدودا نفری 200درهم اضافه تر گرفتن که ما چون 4نفر بودیم کلا 2000درهم اونجا پرداخت کردیم و برای فردا صبحش که مصاحبه داشتیم همه مدارک پزشکی آماده بود البته این را هم بگم که ما اصلا واکس اضافه نزدیم نه ما و نه بچه ها، بچه هاکه واکس های کارتشان کامل بود و فقط انفولانزا در تهران زدیم خودمون هم همه واکس هایی که خانم دکتر در انسیتو پاستور تجریش گفته بود زدیم و در انجا واکسن اضافه نخوردیم .راستی شب خانم ملیکا خودش جواب ها رو گرفت و ما نرفتیم بیمارستان و فردا برایمان آورد.
صبح ساعت یک ربع به 5 خانم ملیکا که خانم بسیار وقت شناس و مهربونی بود اومد دنبالمون و ما بعد از حدودا 50/1 دقیقه به سفارت رسیدیم و نفر دوم بودیم .
از فضای ورود و رد شدن از شمشادها که بگذریم وقتی شماره2 اعلام شد به باجه مراجعه و مدارک را تحویلدادم بعد قسمت دادن 1320دلار و انگشت نگاری بود که به خوبی و خوشی به پایان رسید مرحله سخت که مصاحبه بود که ان هم به خوبی طی شد وقتی شماره اعلام شد یک آقای خیلی خوش برخورد که اشاره کرد که به اتاق انتهای سالن بریم برای مصاحبه وارد اتاق شدیم با این حال که خانومم خیلی استرس داشت چون بچه ها خیلی شیطونی میکردن ولی با شروع مصاحبه و برخورد خوب آقایی که مصاحبه میکرد استرس کم شد سوالاتی که پرسید مثل بقیه که کجا کارمیکنی ؟ چقدرتمکن مالی داری ؟ اونجا میخوای چیکار کنی ؟ آدرس مال کیه ؟ و از خانومم هم همین سوالات را پرسید که کارت چیه و .......
بعد هم چون من سربازی ارتش رفته بودم گفت مدارک شما کامل است و باید مراحل اداری انجام بشه شما بعد از 1هفته سایت را چک کنید شمارتون که اعلام شد یک نفر از شما پاسپورتاتون را بیاورد و ویزاهاتون رو بگیره عید رو تبریک گفت و یک برگه آبی داد و با ما که آدرس سایت توش نوشته شده بود و در آخر خداحافظی کرد . ولی تنها سوال من اینکه که برگه هایی که به مراجعه کننده ها میدادند بعضی ها آبی بود و بعضی ها سفید و همه هم کلیرنس شده بودند فرق ایندو برگه را من متوجه نشدم اگر کسی میدونه توضیح بده؟

میشه بگید تمکن مالی چقدر برده بودین؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: sce
(2013-04-11 ساعت 13:25)taha_jam_co نوشته:  سلام به همه بچه ها
ما امروز مصاحبه داشتیم ما 3 نفر ... و همه یک ضرب گرفتیم Big Grin
... خیلی خیلی راحته فقط حساب بانکی رو خیلی روش حساب کنید و حد ال امکان حسابتون قدیمی باشه و پرینت برا یه ماه قبل و نگران نباشید ....

دوست عزیز ما هم 3 نفریم ، چقدرحساب بانک ببریم خوبه؟
تشکر کنندگان: sce
(2013-04-14 ساعت 00:31)ultra نوشته:  
... خیلی خیلی راحته فقط حساب بانکی رو خیلی روش حساب کنید و حد ال امکان حسابتون قدیمی باشه و پرینت برا یه ماه قبل و نگران نباشید ....

ما هم 3 نفریم 220 تا تمکین گرفتم خوبه؟ 3 هفته قبل مصاحبه میشه . ولی حسابم رو 30 بهمن باز کردم یکی از بچه ها حسابشو همون یک ماه قبل باز کرده بودند ولی گیرندادن اگه ابوظبی گیر میدن بگین لطفا
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: kasrafo ، saeid-ss ، KOUROSHAVIN
(2013-04-14 ساعت 01:25)honey rahmati نوشته:  
(2013-04-14 ساعت 00:31)ultra نوشته:  

ما هم 3 نفریم 220 تا تمکین گرفتم خوبه؟ 3 هفته قبل مصاحبه میشه . ولی حسابم رو 30 بهمن باز کردم یکی از بچه ها حسابشو همون یک ماه قبل باز کرده بودند ولی گیرندادن اگه ابوظبی گیر میدن بگین لطفا
برای سه نفر زیاد هم هست....من برای تمکن مالی، توی دو تا حساب یکی برای خانمم 80 تا و یکی برای خودم 55 تا گذاشتم و مشکلی نبود...حساب خانمم رو هم 10 روز قبلش باز کرده بودیم،اصلاً زمان افتتاح حساب مهم نیست...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: honey rahmati ، الهه سابق ، asal1907 ، rezagh ، roeentan ، kasrafo ، niko ، Saeedv13 ، saeid-ss ، sce
بچه ها غیر از سربازی سپاه و کار دولتی چی باعث کلیرنس میشه؟
2013AS59XX// ابوظبی// مصاحبه: اول آوریل// 1 نفر// دریافت ویزا: 4 آوریل// مقصد: کالیفرنیا (سانفرنسیسکو)
تشکر کنندگان: rezagh ، bayat_r ، sce
تشابه اسمی با افراد مورد دار. البته افرادی بودن که نه سربازی س پ ا ه داشتن نه کار دولتی و نه اسم عربی، اما کلیرنس خوردن. (بیشتر اسامی مورد دار، اسامی عربی هستن)
البته سفر به کشورهای خاص هم باعث کلیرنس خوردن میشه. مثل س و ر ی ه و عراق
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: Fereshteh Esfahan ، roeentan ، sce ، tajhizgaran
(2013-04-14 ساعت 18:01)الهه سابق نوشته:  تشابه اسمی با افراد مورد دار. البته افرادی بودن که نه سربازی س پ ا ه داشتن نه کار دولتی و نه اسم عربی، اما کلیرنس خوردن. (بیشتر اسامی مورد دار، اسامی عربی هستن)

من سفر به سوریه داشتم اگر کلیرنس بخورم این موضوع مبهم تاثیر سفر به سوریه در کلیرنس خوردن مشخص خواهد شد Big Grin
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: rezagh ، amir82 ، saeid-ss ، الهه سابق ، roeentan ، sce ، niko
(2013-04-14 ساعت 18:07)asal1907 نوشته:  
(2013-04-14 ساعت 18:01)الهه سابق نوشته:  تشابه اسمی با افراد مورد دار. البته افرادی بودن که نه سربازی س پ ا ه داشتن نه کار دولتی و نه اسم عربی، اما کلیرنس خوردن. (بیشتر اسامی مورد دار، اسامی عربی هستن)

من سفر به سوریه داشتم اگر کلیرنس بخورم این موضوع مبهم تاثیر سفر به سوریه در کلیرنس خوردن مشخص خواهد شد Big Grin

عسل جان تو ابوظبی چیزی از سفر خارجی نپرسید ... تا نپرسیده هم شما چیزی نگو.
ضمنا شما یک ضرب می گیری و شیرینی میدیWink
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: amir82 ، asal1907 ، saeid-ss ، usa lover ، الهه سابق ، roeentan ، sce
(2013-04-14 ساعت 09:15)Fereshteh Esfahan نوشته:  بچه ها غیر از سربازی سپاه و کار دولتی چی باعث کلیرنس میشه؟

شما دیگه به فکر سیتیزنی باش ....این کلیرنس هم بذار برای ما WinkBig Grin
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: asal1907 ، sce ، saeid-ss

اینکه افیسر از شما خوشش نیاد هم مهمه Smile یعنی بقول جوونا: کلاً با قیافه کسی حال نکنه
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: roeentan ، 2013selectee ، el333 ، sce ، tajhizgaran ، niko ، mgolchin13 ، saeid-ss
از دوستان کسی بوده که بدون رزرو هتل رفته باشه دبی ؟
به نظرتون مشکلی پیش می آد ؟ما دو نفریم و ظهر روز قبل از مدیکال هم می رسیم.هفته اول می مصاحبه دارم و بلیط و ویزام آمادست.زیاد دل خوشی از گرفتن هتل از آژانس رو ندارم.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، saeid-ss
(2013-04-15 ساعت 17:24)sce نوشته:  از دوستان کسی بوده که بدون رزرو هتل رفته باشه دبی ؟
به نظرتون مشکلی پیش می آد ؟ما دو نفریم و ظهر روز قبل از مدیکال هم می رسیم.هفته اول می مصاحبه دارم و بلیط و ویزام آمادست.زیاد دل خوشی از گرفتن هتل از آژانس رو ندارم.
بهترىن كار اىنه كه از booking خودتون رزرو كنىن،ما هم همىن كارو كردىم،تخفىفهاى خوبى داره،
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-04-15 ساعت 18:00)persheng نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 17:24)sce نوشته:  از دوستان کسی بوده که بدون رزرو هتل رفته باشه دبی ؟
بهترىن كار اىنه كه از booking خودتون رزرو كنىن،ما هم همىن كارو كردىم،تخفىفهاى خوبى داره،

اتفاقا من از تو بوکینگ تمام اطلاعاتو در میارم.تخفیفاشم واقعا خوبه.ولی چیجوری میشه بوک کرد ؟کردیت کارتو چه کنیم ؟
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: saeid-ss
بچه ها به نظر شما با توجه به اینکه هتلی که می گیریم اینترنت مجانی نداره ، لپ تاپ همراه خودمون ببریم؟ یعنی چقدر واجبه اونجا اینترنت دم دست داشته باشیم؟
تشکر کنندگان: sce ، suren ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان