کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-23 ساعت 14:21)azar1348 نوشته:  سلام میشه هتل 3 و 4 ستاره تمیز معرفی کنید البته اگر غذای ایرانی داشته باشه بهتر و همچنین ازانس برای گرفتن تور

در سایتهای تورهای لحظه آخری می تونید قیمت های منسب پیدا کنید

(2013-04-22 ساعت 23:24)yousef_eidi نوشته:  دوستان لطف کنن اسم هتلهای متوسط دبی و تمیز رو که رفتن اسم ببرن ممنون

اغلب هتل های 3و4 ستاره دبی تمیز هستند.خیابان الرقه بهترین خیابان از نظر دسترسی میباشد.هتل فورچون.نیهال.ارکید .دلمون .کاپتورن.آواری همه اینها هم صبحانه میدند هم ناهار
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: usa lover ، niko ، tired smk ، sumya ، yousef_eidi ، sce ، mehdi110 ، efah ، saeid-ss
(2013-04-23 ساعت 14:47)morvarid1364 نوشته:  دوستان
ایمیل سفارت ابوظبی رو کسی داره؟
من ادرس ایمیلی ندیدم ولی شاید سایت زیر کمکتون کنه
یک نگاهی روش بندازید بد نیست شاید مشکلتون حل شه
http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus0.aspx
شماره کیس:2013AS000075xx/ کنسولگری:ابوظبی/ تاریخ مصاحبه:هفته دوم may/ تعداد افراد منظور در کیس : 1/ دریافت ویزا : یک ضرب
Never laugh at anyone's dreams . People who don't have dreams don't have much .
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، lilac ، sce ، Danoosh ، saeid-ss
(2013-04-23 ساعت 17:27)پدی نوشته:  اغلب هتل های 3و4 ستاره دبی تمیز هستند.خیابان الرقه بهترین خیابان از نظر دسترسی میباشد.هتل فورچون.نیهال.ارکید .دلمون .کاپتورن.آواری همه اینها هم صبحانه میدند هم ناهار

در مورد هتل کلاریج نظری ندارید؟ آژانس قیمت تور میده 1200 (برای هر نفر، مجموعاً سه نفر با پرواز ایران ایر)
هتل سیتی سیزنز هم نفری 1450
هتل کارلتون تاور هم نفری 1450 تقریباً
همگی با صبحانه و نهار و مخلفات
ممنون
تشکر کنندگان: yousef_eidi ، sce ، saeid-ss
دوستان عزیز ایا قبل از مصاحبه باید یک نسخه از مدارک ترجمه شده را به سفارت بفرستیم وایا قبل از رفتن برای مدیکال نیاز به گرفتن وقت هست واینکه باز ثبت نام در csc الزامی است ؟ممنون از همگی وبه امید رسیدن شما به اخر ارزویتان
تشکر کنندگان: sce
(2013-04-23 ساعت 14:21)azar1348 نوشته:  سلام میشه هتل 3 و 4 ستاره تمیز معرفی کنید البته اگر غذای ایرانی داشته باشه بهتر و همچنین ازانس برای گرفتن تور

هتل نهال nihal هم خوب قیمتاشو اورده پایین
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

تشکر کنندگان: پدی ، ابی هانی ، sce ، saeid-ss
(2013-04-23 ساعت 14:47)morvarid1364 نوشته:  دوستان
ایمیل سفارت ابوظبی رو کسی داره؟

سلام
این که آدرس وب سایتشونه:
http://abudhabi.usembassy.gov

اینم آدرس لینکی که می تونین پرسشتونو اونجا مطرح کنین و معمولا یک روزه جواب می دن:
http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus0.aspx

(2013-04-23 ساعت 20:00)mehrrdad نوشته:  دوستان عزیز ایا قبل از مصاحبه باید یک نسخه از مدارک ترجمه شده را به سفارت بفرستیم وایا قبل از رفتن برای مدیکال نیاز به گرفتن وقت هست واینکه باز ثبت نام در csc الزامی است ؟ممنون از همگی وبه امید رسیدن شما به اخر ارزویتان

سلام
اگه مصاحبتون افتاده ابوظبی، لازم نیست کپی ترجمه ها و مدارکتونو از پیش براشون بفرستین. اما برای مدیکال بهتره تلفنی وقت بگیرین (من خودم از NMC وقت گرفتم و تقریبا سر وقت کار منو شروع کردن که البته دو سه ساعتی وقت گرفت چون اونجا شلوغه و شما باید تو صف بیماران معمولی اونجا بمونین). ثبت نام در CSC هم الزامیه. یا آدرس پست ابوظبی (اگه می خواین اونجا بمونین) و یا پست دوبی رو انتخاب کنین و آخر سر هم برگشو پرینت بگیرین و همراه خواتون ببرین.
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: ابی هانی ، sce ، morvarid1364 ، efah ، saeid-ss
(2013-04-18 ساعت 17:49)morvarid1364 نوشته:  دوستان عزیز
در سفارت ابوظبی مصاحبه به صورت فارسی هم میتونه باشه؟

سلام
اونجا اصلا مصاحبه به فارسیه، مگر این که کسی فارسی بلد نباشه! مثلا هندی ها یا عرب ها
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: sce ، morvarid1364 ، saeid-ss
(2013-04-23 ساعت 20:30)ALNB نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 17:49)morvarid1364 نوشته:  دوستان عزیز
در سفارت ابوظبی مصاحبه به صورت فارسی هم میتونه باشه؟

سلام
اونجا اصلا مصاحبه به فارسیه، مگر این که کسی فارسی بلد نباشه! مثلا هندی ها یا عرب ها

بله دقیقا
شماره کیس: تاریخ رویت قبولی: کنسولگری: ارسال فرمهای سری اول: پست: کارنت شدن کیس: مصاحبه: دریافت کلیرنس: دریافت ویزا: ورود به آمریکا: به زودی
تشکر کنندگان: sce ، morvarid1364 ، saeid-ss
(2013-04-23 ساعت 19:33)tired smk نوشته:  در مورد هتل کلاریج نظری ندارید؟ آژانس قیمت تور میده 1200 (برای هر نفر، مجموعاً سه نفر با پرواز ایران ایر)
ممنون
دوست عزیز بین این هتلهل من سیتی سیزن رو پیشنهاد میکنم. اما من خودم هتل گرند سنترال رو با پرواز ایران ایر برای 4 شب و 5 روز با صبحانه و نهار 1215 گرفتم
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: sce ، rezagh ، mgolchin13 ، morvarid1364 ، saeid-ss
[quote='sumya' pid='314695' dateline='1366697487']
من دیروز کل آژانس های مسافرتی خیابان ویلا رو گشتم؛ هم قیمتها ناامیدم کردن هم آژانسها؛ من برای 4 شب اقامت در دوبی اون هم در یک هتل سه ستاره حداقل 800 تومان باید پیاده شم؛ اضافه کنین هزینه بلیط و ویزارو که کلا میره رو 2 تومن: فقط بری دوبی! عجب وضعیه. البته مشکل اساسی اینه که وسواس انتخاب گرفتم؛ بلیط سیستمی و ویزا که نرخش تقریبا مشخصه و تور و غیر تور نداره؛ میمونه هتل که من بدجوری گیر کردم تو گرفتنش؛ خودم حدس میزنم سود تورها روی بلیط چارتره و هتل آنقدرها تأثیری نداره, میخوام بدونم کسی با تجربه مشابهی بوده؟ خودش هتل رزرو کرده باشه؟ از ایران؟ و راضی باشه از کارش؟ متنهای بچه ها رو هم که میخونم فقط بیشتر گیج میشم Sad مشکل دیگه اینه که ناچارم سینگل بگیرم و تنهایی هر جای درب داغونی هم نمیشه رفت ساکن شد...کمک!!!
[/quot

سلام
من هم پرس و جو کردم تا جاییکه من فهمیدم اگه بلیط سیستمی بگیری و ویزا هم جدا بگیری بهتره که هتلت را هم خودت رزرو کنی چون آژانس ها فقط روی پکیج هایی که دارند ارزانتر هستند که اونم با پرواز چارتره . اگه اشتباه میکنم دوستان دیگه اصلاح کنن
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: sce ، sumya ، saeid-ss
دوستان میشه بگین از کجا بدونم بلیط برگشت را برای چند روز بعد از مصاحبه بگیرم میشه راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2013-04-23 ساعت 23:03)sinavv نوشته:  دوستان میشه بگین از کجا بدونم بلیط برگشت را برای چند روز بعد از مصاحبه بگیرم میشه راهنمایی کنید.

معمولا دوستان بلیط برگشتو شب همون روزی که مصاحبه دارن بصورت سیستمی میگیرن، اگر ویزا یکضرب بگیرن تاریخشو عوض میکنن، 4 5 روز میندازن عقب تر ، اگرم کلیرنس بخورن که همون شب بر میگردن
البته اگر شما مطمئنی که کلیر میخوری ( کار دولتی + سربازی) میتونی برگشتو شب همون روزی که مصاحبه داری بلیط چارتر بگیری که ارزونتر در بیاد
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-04-23 ساعت 23:03)sinavv نوشته:  دوستان میشه بگین از کجا بدونم بلیط برگشت را برای چند روز بعد از مصاحبه بگیرم میشه راهنمایی کنید.

این موضوع تا زمان مشخص شدن نتیجه مصاحبه معلوم نیست. بهتره بلیطتونو رفت و برگشت سیستمی و با فاصله یک هفته بگیرین و هتلتونو برای 3 یا ماکزیمم چهار شب. این طوری اگه قرار بشه برای گرفتن ویزا بیشتر بمونین می تونین هتل رو به راحتی تمدید کنین، بلیطتون هم که خود به خود جا داره و اگر هم قرار بشه بعد از مصاحبه برگردین، فقط کافیه تاریخ بلیطتونو با پرداخت مبلغ کمی (60 هزار تومان) عوض کنین.
برعکسِ این موضوع رو توصیه نمی کنم چون هم هتل ممکنه پول شبهای اضافی رو (اگه قرار شه همون روز مصاحبه برگردین) پس نده و هم شرکت هواپیمایی ممکنه برای تغییر تاریخ بلیط و عقب انداختنش (اگه قرار شه بمونین تا ویزا رو بگیرین) چون به تاریخ روز مصاحبه نزدیکه، شما رو جریمه کنه
(2013-04-23 ساعت 08:53)yousef_eidi نوشته:  دوستان من چند روزه به این ادرسappointmentdeiradxb@nmc.ae واسه nmc دبی ایمیل زدم چیزی نیوده . الان سایتشو میبینم ایمیلشون اینه hospitaldxb@nmc.aeشما به کدوم ایمیل زدین؟

به ادرس دوم ايميل بزنيد جواب ميدن
(2013-04-23 ساعت 21:01)ابی هانی نوشته:  
(2013-04-23 ساعت 19:33)tired smk نوشته:  در مورد هتل کلاریج نظری ندارید؟ آژانس قیمت تور میده 1200 (برای هر نفر، مجموعاً سه نفر با پرواز ایران ایر)
ممنون
دوست عزیز بین این هتلهل من سیتی سیزن رو پیشنهاد میکنم. اما من خودم هتل گرند سنترال رو با پرواز ایران ایر برای 4 شب و 5 روز با صبحانه و نهار 1215 گرفتم

ممنون از پاسخ شما.
در مورد قیمتها نظری ندارید؟ مناسبه آیا؟
توجه کنید که این قیمتا برای هر نفر از یک گروه سه نفره هست که یک اتاق دبل با یک تخت اضافه میگیرند.
ممنون.
در مورد کلاریج کسی نظری نداشت؟!
تشکر کنندگان: ابی هانی ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان