کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
هتل 3 ستاره خوب وخانوادگی فورچون.4 ستاره هم زیادند مثل هال مارک.دلمون. سیتی استار.کاپتورن
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
هزینه دو بر ابرواکسن بدم اقتصادی تر با توجه ب روز مصاحبه که یکشنبه است روز شنبه برم یا 5شنبه برم و هزینه دوبرابر ندم اساتید محترم ودوستان قدیمی
راهنمایی کنید
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: farshadsh
(2013-04-19 ساعت 16:10)azar1348 نوشته:  هزینه دو بر ابرواکسن بدم اقتصادی تر با توجه ب روز مصاحبه که یکشنبه است روز شنبه برم یا 5شنبه برم و هزینه دوبرابر ندم اساتید محترم ودوستان قدیمی
راهنمایی کنید

دوست عزیز.
یه کم کمتر هزینه کردن ارزش استرس کشیدنو نداره.
اگه نظر منو میخواین پنج شنبه برین و مدیکالو انجام بدین.شنبه جوابو بگیرین و یکشنبه برین مصاحبه.همون روزم برگردین.در واقع شما 3 شب بیشتر مهمان هتل نیستین و فکر نکنم در حالت دیگه ای شما بتونین کمتر تو هتل باشین.حتی اگه بخواین شنبه برین مدیکال و همون روز جوابشو بگیرین باید یا جمعه شب برین دوبی یا شنبه صبح زود تازه اگه پرواز باشه.
بازم خودتون بهتر میدونین.هزینه دوبرابری مدیکال معادل یک شب اقامته.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: houmanmir ، azar1348 ، ابی هانی ، niko ، الهه سابق ، lilac ، farshadsh ، amairmonre ، saeid-ss
(2013-04-19 ساعت 18:33)sce نوشته:  
(2013-04-19 ساعت 16:10)azar1348 نوشته:  هزینه دو بر ابرواکسن بدم اقتصادی تر با توجه ب روز مصاحبه که یکشنبه است روز شنبه برم یا 5شنبه برم و هزینه دوبرابر ندم اساتید محترم ودوستان قدیمی
راهنمایی کنید

دوست عزیز.
یه کم کمتر هزینه کردن ارزش استرس کشیدنو نداره.
اگه نظر منو میخواین پنج شنبه برین و مدیکالو انجام بدین.شنبه جوابو بگیرین و یکشنبه برین مصاحبه.همون روزم برگردین.در واقع شما 3 شب بیشتر مهمان هتل نیستین و فکر نکنم در حالت دیگه ای شما بتونین کمتر تو هتل باشین.حتی اگه بخواین شنبه برین مدیکال و همون روز جوابشو بگیرین باید یا جمعه شب برین دوبی یا شنبه صبح زود تازه اگه پرواز باشه.
بازم خودتون بهتر میدونین.هزینه دوبرابری مدیکال معادل یک شب اقامته.
موفق باشین.
میشه لطفا بگید آیا فقط جمعه ها تعطیل هست؟
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، sce ، farshadsh ، saeid-ss
یک نکته برای صرفه جویی در کرایه تاکسی اینه که از دم هتل تاکسی نگیرید.با چند قدم جلوتر به اولین خبابان اصلی بروید تا تاکسی دور های الکی نزنه
تشکر کنندگان: kasrafo ، الهه سابق ، rezagh ، naarestan ، bayat_r ، lilac ، nina22 ، niko ، ابی هانی ، sce ، farshadsh ، efah ، mohammadrezah ، saeid-ss
ما امروز مديكال بوديم از ٨:٣٠ تا ١ ظهر گرفتار بوديم واكسن هم ٥ تا خورديم كه بيشترين ضربه به دختر كوچولو وارد شد و ٤ تا واكسن خورد با وجود اينكه واكسناش كامل بود چون تو سن ٤/٥ سالگى بود يه سرى واكسن ٥ سالگى زدن و به اين صورت مديكال خاتمه يافت. با تشكر از سفرنامه كامل اقاى بيات و عكسهاى جالبش .
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: roeentan ، far-dv2013 ، houmanmir ، amairmonre ، niko ، sce ، lilac ، ابی هانی ، mohammadrezah ، saeid-ss
با سلام خدمت دوستان می خواستم از دوستانی که تجربه دارند بپرسم nmc(مرکز تست مدیکال) روز های جمعه و شنبه تست های مدیکال رو انجام می ده یا نه ؟ چون من روز یکشنبه مصاحبه دارم و برای بلیط می خواستم اقدام کنم.با تشکر
تشکر کنندگان:
دوستان بلیطهای سیستمی چقدر گرونتر هستند به من گفتن 200 هزار تومن اخه اینکه صرف نمیکنه چون قیمت خود بلیط برگشت 280 تومنه .و اینکه میشه بلیط برگشت نگیریم ایا یه روز قبل گیر میاد تو اردیبهشت ماه؟
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

تشکر کنندگان:
برای دوستانی که میخوان مدیکالشون رو در بیمارستانِ NMC ِ ابوظبی انجام بدهند، خواندن این نکات ضروری است:
(این، متن ایمیلی است که از آنها به دستم رسیده)

We are pleased to inform you the following:
1. The medical examinations are usually done anytime from 9am – 12 noon, Saturday thru' Thursday and takes approx. 2 hours. The reports will be
given to you on the next day. The whole process will take approx. two working days.
2. Kindly carry along the Embassy Intimation letter / Case no. and other papers given by them + Original Passport + copy of passport + passport size
photographs + previous vaccination records, if any. In case any vaccinations are taken in your country, the records may be carried along with you for
the medicals to be done here.
3. Total cost of the examination is Dhs. 375/- per adult + vaccination costs. Credit cards are accepted at our facility.

We suggest that you visit our hospital at least 2 -3 days prior to the date of the interview so that the medical reports are ready well on time. We are located at the NMC Tower Bldg, (2nd floor) on Sh. Zayed 2nd St. Electra Road, Opp. Etisalat, Abu Dhabi about 20-30 mins away from the embassy.
ترجمه:
۱. روز و ساعت کاری: شنبه تا پنجشنبه، ۹صبح تا ۱۲ظهر
مدیکال ۲ساعت زمان می‌بره و فرداش نتیجه رو میدن بهتون
۲. مدارکی که باید همراه داشته باشید:
نامه‌ی سفارت (وقت مصاحبه) و کیس نامبر، پاسپورت اصل + کپی، عکس‌هایی به اندازه‌ی عکس‌های پاسپورتی، گزارش واکسن‌هایی که زده‌اید (کارت زرد)
۳. هزینه‌ی نهایی برای هر بزرگسال، ۳۷۵درهم + هزینه‌ی واکس‌ (اگر نیاز بشه). کارت اعتباری هم برای پرداخت مبلغ پذیرفته می‌شود.

در آخر هم گفته پیشنهاد میکنیم ۲-۳روز قبل از تاریخ مصاحبه‌تون بیاید میدکال.

همون چیزهایی بود که همه میدونستیم تقریبا ولی چون اطلاعات ِ شعبه‌‌ی ابوظبی بود، گفتم بذارم. شاید بعضی بخوان بدونن.
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
بچه ها ایا کسی درخصوص زمان تست مدیکال برای بچه ها(8ساله و11ساله) اطلاعی داره ممنون میشم جواب بدید یعنی چند روز زود تر بریم
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh
(2013-04-21 ساعت 15:32)mehrrdad نوشته:  بچه ها ایا کسی درخصوص زمان تست مدیکال برای بچه ها(8ساله و11ساله) اطلاعی داره ممنون میشم جواب بدید یعنی چند روز زود تر بریم

تا اونجایی که میدونم جواب بزرگسالان ۲روزه (و درصورت عجله‌ای بودن کیس، یک روزه) حاضر میشه و پیشنهاد میکنند که اگر بچه‌دار هستید، ۴روز قبل از مصاحبه، برید برای تست مدیکال.
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh ، amairmonre ، hamseda
برای کسانی که برای اولین بار به دبی تشریف میبرند تور هم به صرفه تره وهم راحت تر.هتل های دبی 3 ستاره خیلی خوب هستند.کلا دبی خیلی امن تر و بهتر از جا های دیگه است
(2013-04-21 ساعت 13:39)peanut نوشته:  با سلام خدمت دوستان می خواستم از دوستانی که تجربه دارند بپرسم nmc(مرکز تست مدیکال) روز های جمعه و شنبه تست های مدیکال رو انجام می ده یا نه ؟ چون من روز یکشنبه مصاحبه دارم و برای بلیط می خواستم اقدام کنم.با تشکر
nmc جمعه ها تعطیله اما شنبه بازه.
اگه روز پنج شنبه تست بدید، روز شنبه جواب تست رو دریافت می کنید که این روال عادی کارشونه و اگه هیچ واکسنی نخورید 425 درهم هزینتون میشه.
می تونید روز شنبه صبح تست بدید و درخواست کنید که جواب رو همون روز عصر بهتون بدن که در این صورت هزینه برای هر نفر تقریبا دو برابر میشه.
دیگه خودتون حساب کتاب کنید ببینید چه حالتی به نفعتونه.
بهتر هم هست از قبل با ایمیل ازشون وقت بگیرید که خیالتون راحت تر باشه.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: bayat_r ، lilac ، ابی هانی ، sce ، shiraz mamali ، peanut ، farshadsh ، amairmonre ، saeid-ss ، amir82
(2013-04-21 ساعت 17:21)naarestan نوشته:  
(2013-04-21 ساعت 15:32)mehrrdad نوشته:  بچه ها ایا کسی درخصوص زمان تست مدیکال برای بچه ها(8ساله و11ساله) اطلاعی داره ممنون میشم جواب بدید یعنی چند روز زود تر بریم

تا اونجایی که میدونم جواب بزرگسالان ۲روزه (و درصورت عجله‌ای بودن کیس، یک روزه) حاضر میشه و پیشنهاد میکنند که اگر بچه‌دار هستید، ۴روز قبل از مصاحبه، برید برای تست مدیکال.

دوست عزیز جواب مدیکال در امارات برای بزرگسالان و بچه ها یکسان هست و یک تا دو روزه آماده میشود، نیازی به ۴ روز زودتر رفتن (مثل آنکارا) نیست.
تشکر کنندگان: ابی هانی ، roeentan ، sce ، usa lover ، farshadsh ، امير جو ، saeid-ss
(2013-04-18 ساعت 13:36)vorojak60 نوشته:  سلام بچه ها . تاریخ مصاحبه ما طوری هستش که میفته یکشنبه . از انجایی که دبی جمعه و شنبه تعطیلی هستش آیا باید من چهارشنبه برم برای مدیکال یا اینکه نه nmc جمعه و شنبه ها هم کار میکنن و جواب آزمایش رو میدن.

اگه تعطیل باشن باید چند روز الکی اونجا وقت بگذرونیم و دو سه روز زودتر بریم دبی

من یکشنبه مصاحبه داشتم.بلیط رو برای پنجشنبه صبح گرفتم وقبل از ظهر تو هتل بودم.پنجشنبه عصر راس ساعت 4 تو nmc بودم ومدیکال رو چهار نفری انجام دادیم. شنبه عصر هم جواب رو دادن.

(2013-04-18 ساعت 15:19)hassanes نوشته:  سلام
دوستان سفرنامه های دوستان می خواندم و چنتا سوال برایم پیش آمد.
1- هتلی که میگیری بابت آن چند شبی که آنجا هستین چه مدرکی را به هتل بابت امانت میدهید؟ پاسپورت را که نیاز دارید؟
2- اگر برنده شوید برای دریافت بسته پستی خود از پست باید چه مدرکی را با خودمون ببریم که شناسایی شویم و بسته را بگیریم؟
بعضی از دوستان نوشته بودن آی دی کارت . میشه کمی توضیح بدین چیه؟

پاسپورت رو نگه نمیدارن. فقط ازش اسکن میگیرن و برمیگردونن به خودتون.
برای گرفتن بسته از پست من شخصا پاسپورت قبلیم رو که سوراخ کرده بودن دادم.گواهینامه بین المللی هم خوبه ولی هزینه بر هست.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، sce ، lilac ، farshadsh ، amairmonre ، naarestan ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان