کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ببخشید اقایان محترم بالای 35 سال چه لباسی پیشنهاد می کنند در سفارت .کت و شلوار رسمی با کرابات و یا اسپرت بدون کرابات؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: sce
(2013-04-27 ساعت 15:56)ultra نوشته:  ببخشید اقایان محترم بالای 35 سال چه لباسی پیشنهاد می کنند در سفارت .کت و شلوار رسمی با کرابات و یا اسپرت بدون کرابات؟

روز مصاحبه اکثراً آقایون با این سن و سالی که اشاره کردید لباس رسمی پوشیده بودند کت و شلوار و کراوات (Formal) و سن کمتر بدون کت و کراوات ولی آراسته و مرتب.(Less formal)
تشکر کنندگان: roeentan ، sce ، shaso ، ابی هانی ، mohammadrezah ، saeid-ss
(2013-04-27 ساعت 16:10)lilac نوشته:  
(2013-04-27 ساعت 15:56)ultra نوشته:  ببخشید اقایان محترم بالای 35 سال چه لباسی پیشنهاد می کنند در سفارت .کت و شلوار رسمی با کرابات و یا اسپرت بدون کرابات؟

روز مصاحبه اکثراً آقایون با این سن و سالی که اشاره کردید لباس رسمی پوشیده بودند کت و شلوار و کراوات (Formal) و سن کمتر بدون کت و کراوات ولی آراسته و مرتب.(Less formal)

والا ما 35 سالمون نشده هنوز.همسر گرامی گیر داده که کت و شلوار.
آخرین باری که پوشیدم برمیگرده به شب عروسیم.والا به غرعان.گیری کردیما.Big Grin
هرچند جای این سوال شاید اینجا نباشه،ولی کلا میخوام بدونم چند درصد آقایون اونجا با کت شلوار اومده بودن ؟

(2013-04-27 ساعت 14:50)peanut نوشته:  سلام دوستان
کسی درباره هتلهای fortune grand و sadaf و orchid اطلاعاتی داره ؟ از نظر دسترسی و همین طور غذا . ممنون میشم پاسخ بدید.

از نظر کیفیت نمی دونم.کسایی که رفتا باید نظر بدن.ولی از نظر دسترسی خوبن.حداقل واسه مدیکال که جاشون خوبه.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ابی هانی ، mohammadrezah ، saeid-ss
(2013-04-27 ساعت 16:37)sce نوشته:  

هرچند جای این سوال شاید اینجا نباشه،ولی کلا میخوام بدونم چند درصد آقایون اونجا با کت شلوار اومده بودن ؟

دوست عزیز هر لباسی که با اون آرامش و اعتماد به نفس بیشتری دارید همون رو انتخاب کنید این مورد از دید آفیسر چندان تفاوتی ندارد فقط حس درونی خودتون مهمه... روزی که ما مصاحبه داشتیم از آقایون ایرانی تقریباً ۵ یا ۶ نفر با لباس رسمی و ۲ یا ۳ نفر با لباس معمولی ولی آراسته بودند ولی دیگه سن و سالشون رو نپرسیدم...Big GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: shimoda ، mgolchin13 ، sce ، usa lover ، niko ، rezagh ، ابی هانی ، saeid-ss ، m2m2m22
(2013-04-27 ساعت 14:50)peanut نوشته:  سلام دوستان
کسی درباره هتلهای fortune grand و sadaf و orchid اطلاعاتی داره ؟ از نظر دسترسی و همین طور غذا . ممنون میشم پاسخ بدید.

فور چون گرند به مترونزدیک نیست.ارکید ایرانی ها زیاد میروندوبه مترو نزدیکتر است.اولی 4 ودومی 3 ستارهاست
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: sce ، ابی هانی ، saeid-ss
(2013-04-27 ساعت 16:46)lilac نوشته:  
(2013-04-27 ساعت 16:37)sce نوشته:  

دوست عزیز هر لباسی که با اون آرامش و اعتماد به نفس بیشتری دارید همون رو انتخاب کنید این مورد از دید آفیسر چندان تفاوتی ندارد فقط حس درونی خودتون مهمه... روزی که ما مصاحبه داشتیم از آقایون ایرانی تقریباً ۵ یا ۶ نفر با لباس رسمی و ۲ یا ۳ نفر با لباس معمولی ولی آراسته بودند ولی دیگه سن و سالشون رو نپرسیدم...Big GrinBig GrinBig Grin
لیلا جون از این به بعد با توجه به هوای امارات اصلا من نمیدونم امکان پوشیدن کت برای آقایون هست درسته داخل سفارت خنکه و توی ماشین هم کولر ولی همین فاصله پیاده شدن تا رفتن داخل سفارت فکر کنم اگر تصمیم پوشیدن کت داشته باشن باید اون رو دستشون بگیرن بعد از اینکه وارد سفارت شدن
بپوشن؟؟ به نظرتون پیراهن آستین کوتاه با شلوار و کفش رسمی بهتر نیست
البته الان دیدم اینجا تباید این پست رو می گداشتم پاکش خواهم کرد
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: lilac ، ابی هانی ، niko ، sce ، saeid-ss
(2013-04-27 ساعت 18:09)usa lover نوشته:  لیلا جون از این به بعد با توجه به هوای امارات اصلا من نمیدونم امکان پوشیدن کت برای آقایون هست درسته داخل سفارت خنکه و توی ماشین هم کولر ولی همین فاصله پیاده شدن تا رفتن داخل سفارت فکر کنم اگر تصمیم پوشیدن کت داشته باشن باید اون رو دستشون بگیرن بعد از اینکه وارد سفارت شدن
بپوشن؟؟ به نظرتون پیراهن آستین کوتاه با شلوار و کفش رسمی بهتر نیست
البته الان دیدم اینجا تباید این پست رو می گداشتم پاکش خواهم کرد

مهسا جون به نظر من هر طور که آقایون راحت ترند و احساس بهتری دارند همونطور لباسشون رو انتخاب کنند، آفیسر براش مهم نیست چی بپوشید آراسته و مرتب بودن هم در هر دو استایل رسمی و غیر رسمی میتونه وجود داشته باشه! روزی که ما مصاحبه داشتیم اکثراً هم خانم ها و هم آقایون رسمی پوشیده بودند! ولی هوا عالی بود و از گرما خبری نبود! مسلماً اگر فصل گرم اونجا هستید یا باید قید کت و کراوات رو بزنید و یا اگر اصرار به رسمی پوشیدن دارید با خودتون ببرید و در گیت ورودی بپوشید.
تشکر کنندگان: usa lover ، ابی هانی ، sce ، roeentan ، niko ، saeid-ss
به نظر من فعلا با بارانی برید
یه هفتس همش بارون میاد
دو روز هم هست که میشه گفت سیل میاد Smile
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: usa lover ، niko ، rezagh ، lilac ، shaso ، ابی هانی ، sce ، roeentan
سلام من امروز رفتم مدیکل فردا جوابش میاد ۶تم واکسن زدن به پسرم ۲۴۰۰ درهم هزینهٔ ما شد کلا ۳نفر .با آقایی به اسم علی‌ رفتم قرار بود با خانوم ملیکا بریم که نشد ازشون خیلی‌ راضی‌ بودم خیلی‌ خیلی‌ منصفن .اینم شمارشه کسی‌ خست بره قیمتشم خیلی‌ خوبه ما ۳ نفر بودیم کلا همی کارامون قرار شد انجام بده گفت ۲۹۰ درهم

00971508088913
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: ابی هانی ، sce ، niko ، lilac ، saeid-ss
لازمه به جز فرمهایی که نیاز به اصلاح دارند ، از بقیه فرمها هم پرینت بگیریم و ببریم؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
(2013-04-27 ساعت 20:17)ultra نوشته:  لازمه به جز فرمهایی که نیاز به اصلاح دارند ، از بقیه فرمها هم پرینت بگیریم و ببریم؟

اگر اصلاحاتتون محدود به یکی دو مورد هست نیازی به پرینت تمام فرم ها نیست ولی اگربیشتر هست خانمی که مدارک رو تحویل میگرفت به ما گفت اگر کل فرم ها رو پرینت گرفتی همه روبده تاجایگزین کنم و قبلی ها رو کنار گذاشت.
تشکر کنندگان: sce ، roeentan ، saeid-ss
دوستان کسی در رابطه با هتل آوارا 4 ستاره هستش تجربه داره؟ ممنون میشم تجربه تون رو در اختیار ما بگذارین.
Smile
(2013-04-27 ساعت 10:54)sce نوشته:  
(2013-04-27 ساعت 02:03)ultra نوشته:  با سلام
دوستان می شه لطفا راهنمایی کنید که بیمارستان nmcو سفارت چه سایز عکسی مد نظرشون هست؟

در مورد سفارت كه ميدونم بايد 5*5 باشه.
ولي در مورد مصاحبه اين سئوال من هم هست.4*3 يا 5*5 ؟
كسي اگه ميدونه راهنمايي كنه لطفا.
موفق باشين.
دوست عزیز فرقی نمیکنه من به nmcعکس 5*5 دادم خودشون کوچکش کردن.Smile
تشکر کنندگان: amairmonre ، niko ، sce ، lilac ، farshadsh ، saeid-ss
(2012-08-10 ساعت 23:44)mahdi/sh نوشته:  اول از فرودگاه شروع میکنیم :
دبی 3 تا فرودگاه داره
ترمینال 1 : مخصوص خطوط هوایی اصلی کشور ها برای ایران هما بود که به تازگی ماهان هم اضافه شده

ترمینال 1 نسبتا بزرگه وقتی از هواپیما پیاده شدید باید به دنبال بقیه برید دو طبقه پایین بیاید سپس یه راهرو طولانی رو به وسیله پله برقی مسطح ( اسم بهتری به ذهنم نیومد Smile ) طی کنید تا برسید به قسمت معاینه چشم ( اگر ایستادن در ریل براتون سخت هست میتونید از ماشین های برقی مخصوص خانم های حامله و افراد مسن استفاده کنید کافی قبل از ریل رو صندلی منتظر باشید )
معاینه چشم مخصوص تمام افرادی هست که در امارات اقامت ندارند (ربطی به ایرانی بودن نداره )
پس از معاینه چشم و دریافت اصل ویزا از پله برقی بالا میرید و در انتظار مهر پاسپوت پس از بازرسی و دریافت بار وارد محوطه بیرونی ترمینال میشید که شرکت های توریستی، موسسه اجاره ماشین و سیم کارت غرفه دارند
بعد از خروج از ترمینال شما 5 راه برای خروج دارید
1. مترو
2.تاکسی
3.اتوبوس
4.اجاره ماشین
5.حمل و نقل هتل ( که اگر هتل گرفته باشید و هتل این امکان رو داشته باشه و شما درخواست داده باشید راننده با اسم شما رو تابلو متظرتون )
در ادامه همه گزینه هارو توضیح میدم Smile

ترمینال 2 : باقی پرواز ها و پرواز های کوچک که از شیراز و جنوب کشور

ترمینال 2 نسبت به ترمینال 1 خیلی کوچیک تره تقریبا اندازه فرودگاه امام هست
پس از خروج از هواپیما سوار اتوبوس میشید پس از سواری کوتاه وارد سالن میشید که فکر کنم در دست راستتون آزمایش چشم هست
پس از کنترل پاسپورت بار رو که گرفتید برخلاف ترمینال 1 اینجا بار رو باید روی اکس ری بزارید
وقتی از اکس ری هم به سلامت رد شدید وارد سالن غرفه هاس اجاره ماشین و سیم کارت میشد
بعد از خروج از ترمینال شما 4 راه برای خروج دارید
1.تاکسی
2.اتوبوس
3.اجاره ماشین
4.حمل و نقل هتل ( که اگر هتل گرفته باشید و هتل این امکان رو داشته باشه و شما درخواست داده باشید راننده با اسم شما رو تابلو متظرتون )
اینجا خبری از مترو نیست Smile

ترمینال 3 : فقط مربوط به پرواز های امارات میشه

ترمینال 3 خیلی بزرگه باید هواستون باشه جمع مسیر باشه Smile
این ترمینال تازه افتتاح شده من 1 بار بیشتر ازش استفاده نکردم و یادم نیست مراحل خروج چجوری بود Smile
بعد از خروج از ترمینال شما 5 راه برای خروج دارید
1. مترو
2.تاکسی
3.اتوبوس
4.اجاره ماشین
5.حمل و نقل هتل ( که اگر هتل گرفته باشید و هتل این امکان رو داشته باشه و شما درخواست داده باشید راننده با اسم شما رو تابلو متظرتون )

اینم از فرودگاه بقیه رو هم به زودی میزارم Smile

البته فرودگاه شارجه هم هست
که فقط از ایران پرواز العربیه از شیراز و تهران میاد
و بعضی از پرواز های چارتر

برای خروج از فرودگاه شما 3 راه دارید

1.تاکسی ( ورودی تاکسی در فرودگاه شارجه 20 درهم هست و اصلا نمی ارزه تا دبی باهاش بیاید )
2. اتوبوس ( فقط تو محدوده شارجه رفت و آمد داره )
3.ماشین اجاره ای

هتل هم اگر تو دبی باشه غیره ممکن بیاد شارجه دنبالتون Smile

سلام
از راهنماییهاتون خیلی ممنونم.تو یه تاپیک دیگری خونده بودم که شما دبی زندگی میکنین چند تا سوال داشنم

1- در نقشه مترو دیدم که از ترمینال 1 و 3 میشه با مترو به مرکز شهر برویم.آیا از نظر اقتصادی راه خوبی هست؟ اگر خوبه برای خانواده سه نفری ما که فکر کنم 5 روز اقامت داشته باشیم . کارت طلایی یا نقره ای کدومشون بهتره؟
2- آیا اگر سوار مترو شویم هزینه یک ایستگاه با چند ایستگاه متفاوت است؟

هتل Primier Inn Dubai Investments Park یک مبلغ خوبی پیشنهاد داده(البته بدون صبحانه)برای خانواده 2 بزرگسال و 2 فرزند شبی 150 درهم.سرویس رایگان هم هر روز به ساحل جمیرا و دو مرکز خرید داره.به نظر شما خوبه با نه؟
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: peanut ، sce ، amairmonre ، farshadsh
(2013-04-28 ساعت 00:57)yaszamansani نوشته:  Smile
(2013-04-27 ساعت 10:54)sce نوشته:  
(2013-04-27 ساعت 02:03)ultra نوشته:  با سلام
دوستان می شه لطفا راهنمایی کنید که بیمارستان nmcو سفارت چه سایز عکسی مد نظرشون هست؟

در مورد سفارت كه ميدونم بايد 5*5 باشه.
ولي در مورد مصاحبه اين سئوال من هم هست.4*3 يا 5*5 ؟
كسي اگه ميدونه راهنمايي كنه لطفا.
موفق باشين.
دوست عزیز فرقی نمیکنه من به nmcعکس 5*5 دادم خودشون کوچکش کردن.Smile

دوست عزیز واسه nmc هیچ فرقی نمیکنه هر دو رو قبول میکنه، سفارت هم در صورتی که خودتون بخواین عکس قبلی رو عوض کنین 5*5 میخواد (خودشون ازتون میپرسن که میخواین عکس قبلی رو عوض کنین یا نه)
تشکر کنندگان: niko ، ابی هانی ، sce ، lilac ، farshadsh ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان