کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-28 ساعت 22:03)azar1348 نوشته:  سلام هتل 3ستاره و 4 ستاره خیلی خوب تر جیحا نزدیک مترو لطفا اسم هتل و مکانش اطلاع دهید

دوست عزیز
اکثر هتل‌ها، نزدیک یک ایستگاه مترویی هستند بالاخره. حالا یا ۵دقیقه پیاده یا ۱۰دقیقه. حداقل توی منطقه‌ی دیره این‌طور بوده تاجایی که میدونم.

توی ۳ستاره‌ها میدونم که هتل نیهال خوبه و نوسازه ساختمونش.
شمس و الرمال که نرید اصلا. من پارسال اونجا بودم، اصلا راضی نبودم. (نمیدونم! دوستان مهاجرسرایی! اگر نباید بگم کدوم هتل بَده، بگید این پست رو حذف کنم.)
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: kasrafo ، ابی هانی ، amairmonre ، sce ، mehdi110 ، farshadsh ، parastoo500 ، saeid-ss
(2013-04-28 ساعت 21:57)mangoolkhan نوشته:  میخوام بلیط و هتل بگیرم میترسم ابوطبی زمان مصاحبه را عوض کرده باشه
چطور میتونم زمان مصاحبه را توی سایت سفارت ابوظبی چک کنم؟

تنها راه فرستادن ایمیل هست.. هر چند اگر تاریخ مصاحبه تون عوض شده باشد حتماً این مورد رابه شما ایمیل خواهند کرد.. در سایت سفارت ابوظبی لیست تاریخ مصاحبه ها وجود ندارد.
تشکر کنندگان: rezagh ، Hoormazd ، houmanmir ، sce ، mehdi110 ، farshadsh ، roeentan ، saeid-ss
(2013-04-27 ساعت 10:45)amairmonre نوشته:  
(2013-04-27 ساعت 10:35)niko نوشته:  
(2013-04-27 ساعت 08:42)efah نوشته:  
(2013-04-27 ساعت 00:37)honey rahmati نوشته:  چند صفحه بیا عقب . توی قسمت قرعه کشی آمریکا . همون صفحه رو بیا پایین گزینه فرم 9 سوالی هست که راهنمایی کرده چطوری پر کنی

میشه دقیقتر آدرس بدید ؟ ممنون .
به آدرس زیر مراجعه کنید:
http://mohajersara.com/thread-4813.html

به نظر من شما همون موقع فرم 9 سوالی رو بهشون ندی بهتره و صبر کنی برات ایمیل کنند ولی cv خودت همرات باشه و موقع مصاحبه اگه خواستن بهشون ارائه بدی بهتره. گویا فرم 9 سوالی رو باید براتون ایمیل کنند و بعد شما جوابشون رو براشون فوروارد کنی ولی از الان برا خودت آماده کن و داشته باش تا برات ایمیل کردن سریع بهشون جواب بده
از دوستان خواهش میکنم درمورد cv و فرم 9 سوالی بیشتر توضیح بدن :
1-cv منظورتون همون رزومه کاری هست
2-اینو کی میخوان ازمون
3-سوالات فرم 9 سوالی چیه و اونو کجا پر میکنیم کی میفرستیم
4 - اینارو برای کسانی که کلیرنس میخورن میدی؟
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

تشکر کنندگان: sce
سلام به همگی، صبح بهاریتون بخیـــر Smile

کسی اینجا هست که «هتل صدف» رفته باشه در دوبی؟ چجوریه؟ خوبی؟ بدی؟
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh
(2013-04-28 ساعت 22:03)azar1348 نوشته:  سلام هتل 3ستاره و 4 ستاره خیلی خوب تر جیحا نزدیک مترو لطفا اسم هتل و مکانش اطلاع دهید

هتل Fortune Samana خیلی هتل خوبیه . بسیار نزدیکه به مترو و علاوه بر صبحانه شما ناهار هم می تونید داشته باشید . غذاهای خیلی خوبی هم داره .
تشکر کنندگان: farshadsh ، sce
(2013-04-29 ساعت 12:04)farnazmoraffah77 نوشته:  

هتل Fortune Samana خیلی هتل خوبیه . بسیار نزدیکه به مترو و علاوه بر صبحانه شما ناهار هم می تونید داشته باشید . غذاهای خیلی خوبی هم داره .

من الان رفتم توی بوکینگ، این هتل رو دیدم. فقط نوشته breakfast included و حرفی از ناهار نزده. از کجا میشه فهمید ناهارم هست روی اتاق یا نه!؟
بعد، میشه بگید که به کدوم ایستگاه مترو نزدیکه؟ چون توی نقشه، هیچ ایستگاهی رو من پیدا نکردم.

سپاس
مراحل آمدن Green Card
(2013-04-29 ساعت 12:24)naarestan نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 12:04)farnazmoraffah77 نوشته:  

من الان رفتم توی بوکینگ، این هتل رو دیدم. فقط نوشته breakfast included و حرفی از ناهار نزده. از کجا میشه فهمید ناهارم هست روی اتاق یا نه!؟
بعد، میشه بگید که به کدوم ایستگاه مترو نزدیکه؟ چون توی نقشه، هیچ ایستگاهی رو من پیدا نکردم.

سپاس

دوستان عزیز توجه داشته باشید که قیمتای booking.com‌ معمولا بدون احتساب مالیات و سرویس هست. 20% مالیات و 20٪ سرویس به اون قیمتها اضافه میشه.
تور بگیرید بصرفه تر هست چون آژانسها روی قیمت هتل (و شاید بلیط هواپیما) تخفیف میگیرن. مخصوصا که این روزها قیمت تورها کمی کاهش پیدا کرده.
درود
تشکر کنندگان: farshadsh ، sce ، saeid-ss
سلام دوستان، خوبین همگی؟ آدم وقتی از خارج ایران به سایت مهاجرسرا وصل میشه اصلا حال نمیده، بالاخره ما هم برگشتیم و از کامپیوتر نازنین خودم وصل شدم به جای تبلتی که فونت عربی داشت به جای فارسیBig Grin
یک موضوعی رو می خواستم در میان بگذارم باهاتون در مورد سفر ابوظبی، ببینین در یک محاسبه ساده شما 4 روز در کشور امارات خواهید بود حداقل، از این جهار روز یک روزش رو تشریف میبرید دکتر و یک روزش هم برای مصاحبه، دو روز در این میان فرصت دارید که می خواهید وقت بگذارید برای گشت و گذار و اکثرا خرید که ایرانیها به شدت بهش علاقمندند و گرفتن جواب آزمایش ها، یک موردی که هست و بهتره بهش توجه بشه زمانیه که مصاحبه ی اکثر ما 8000 تایی ها درش هست که هوا به شدت گرم و شرجیه و به نظر من اصلا وقت خوبی برای گشت و گذار نیست و کلا هم ایرانی ها یا میرن ساحل یا مراکز خرید که این دو در ابوظبی هم هست که رفتن به این مراکز خرید دقیقا یک روز از آدم وقت می گیره و واقعا هم من پیشنهاد می کنم که قبل از وقت مصاحبه خیلی در این مراکز خرید وقت زیادی نگذارید که آدمو حسابی خسته می کنند و چون ساعات طولانی شما مجبور به سرپا وایستادن و حمل مقدار زیادی کیف دستی خرید هستید فشار زیادی به آدم وارد میشه و واقعا خسته کنندس که این خودش تمرکز فرد رو در ساعات قبل مصاحبه به هم میریزه، به نظر من یک گشت و گذار بسیار ساده و کوتاه و به عوض آن استراحت در هتل و استفاده از استخر و امکانات ورزشی آن و ریلکسیشن خیلی بهتر از چرخ زذن تو مراکز خرید و خستگی ناشی از اونه، در نهایت پیشنهادم به شما و خودم اینه که یک هتل تو ابوظبی (مخصوصا نزدیک به سفارت)بگیرین و در همون ابوظبی تمام کارهاتونو انجام بدین و خودتونو از استرس رفتن صبح خیلی زود از دوبی به ابوظبی هم راحت کنید و اگر هم پولدارید از هواپیمائی اتحاد که مستقیم میره ابوظبی استفاده کنید اگر هم میخواهید ارزانتر باشه از ایرلاینهای ایران واسه دوبی بگیرید و از دوبی به راحتی و با اتوبوس برید ابوظبی. ببخشید که طولانی شد
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: naarestan ، abbas41 ، ابی هانی ، farshadsh ، ARSHIYA USA ، parastoo500 ، saeid-ss
(2013-04-29 ساعت 13:13)mehdi110 نوشته:  سلام دوستان، خوبین همگی؟ آدم وقتی از خارج ایران به سایت مهاجرسرا وصل میشه اصلا حال نمیده، بالاخره ما هم برگشتیم و از کامپیوتر نازنین خودم وصل شدم به جای تبلتی که فونت عربی داشت به جای فارسیBig Grin
یک موضوعی رو می خواستم در میان بگذارم باهاتون در مورد سفر ابوظبی، ببینین در یک محاسبه ساده شما 4 روز در کشور امارات خواهید بود حداقل، از این جهار روز یک روزش رو تشریف میبرید دکتر و یک روزش هم برای مصاحبه، دو روز در این میان فرصت دارید که می خواهید وقت بگذارید برای گشت و گذار و اکثرا خرید که ایرانیها به شدت بهش علاقمندند و گرفتن جواب آزمایش ها، یک موردی که هست و بهتره بهش توجه بشه زمانیه که مصاحبه ی اکثر ما 8000 تایی ها درش هست که هوا به شدت گرم و شرجیه و به نظر من اصلا وقت خوبی برای گشت و گذار نیست و کلا هم ایرانی ها یا میرن ساحل یا مراکز خرید که این دو در ابوظبی هم هست که رفتن به این مراکز خرید دقیقا یک روز از آدم وقت می گیره و واقعا هم من پیشنهاد می کنم که قبل از وقت مصاحبه خیلی در این مراکز خرید وقت زیادی نگذارید که آدمو حسابی خسته می کنند و چون ساعات طولانی شما مجبور به سرپا وایستادن و حمل مقدار زیادی کیف دستی خرید هستید فشار زیادی به آدم وارد میشه و واقعا خسته کنندس که این خودش تمرکز فرد رو در ساعات قبل مصاحبه به هم میریزه، به نظر من یک گشت و گذار بسیار ساده و کوتاه و به عوض آن استراحت در هتل و استفاده از استخر و امکانات ورزشی آن و ریلکسیشن خیلی بهتر از چرخ زذن تو مراکز خرید و خستگی ناشی از اونه، در نهایت پیشنهادم به شما و خودم اینه که یک هتل تو ابوظبی (مخصوصا نزدیک به سفارت)بگیرین و در همون ابوظبی تمام کارهاتونو انجام بدین و خودتونو از استرس رفتن صبح خیلی زود از دوبی به ابوظبی هم راحت کنید و اگر هم پولدارید از هواپیمائی اتحاد که مستقیم میره ابوظبی استفاده کنید اگر هم میخواهید ارزانتر باشه از ایرلاینهای ایران واسه دوبی بگیرید و از دوبی به راحتی و با اتوبوس برید ابوظبی. ببخشید که طولانی شد

سلام. مهدی جان
1.هواپیمایی اتحاد خوب امدی. واقعا از ترکیش بهتره ..
2.برای کار های پزشگی بیمارستان دبی ارزونتره ...
3.باز هم ممنونم از اطلاعاتی که دادی...Big Grin
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان: mehdi110 ، sce ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-04-29 ساعت 14:24)abbas41 نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 13:13)mehdi110 نوشته:  

سلام. مهدی جان

اتفاقا یکی از دوستان تو همین تاپیک یا تو تاپیک مربوط به مدیکال(دقیقا یادم نیست) گفته که هزینه nmc ابوظبی 375 درهم هست که در دوبی 425 درهمه به گفته دوستان، البته من امشب ایمیل خواهم زد به هر 3 بیمارستان ابوظبی و خواهم پرسید که به اطلاع دوستان خواهم رساند ان شاءالله
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh ، lilac ، saeid-ss
(2013-04-29 ساعت 14:42)mehdi110 نوشته:  

سلام. مهدی جان

اتفاقا یکی از دوستان تو همین تاپیک یا تو تاپیک مربوط به مدیکال(دقیقا یادم نیست) گفته که هزینه nmc ابوظبی 375 درهم هست که در دوبی 425 درهمه به گفته دوستان، البته من امشب ایمیل خواهم زد به هر 3 بیمارستان ابوظبی و خواهم پرسید که به اطلاع دوستان خواهم رساند ان شاءالله

خوب اگر این جوری از همون اول چرا نمیرن دوستان ابوظبی .چون اکثر سفرنامه هارو که خوندم هم فقط برای مصاحبه میرن وبعد برمیگردن دبی .

سلام. مهدی جان

خوب اگر این جوری از همون اول چرا نمیرن دوستان ابوظبی .چون اکثر سفرنامه هارو که خوندم هم فقط برای مصاحبه میرن وبعد برمیگردن دبی .
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-04-29 ساعت 13:13)mehdi110 نوشته:  ممنون منتظریم

سلام. مهدی جان

شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
سلام به همگی :
اگه میشه لطف کنین به من بگین برای گرفتن وقت دکتر در دبی توی چه سایتی باید ثبت نام کنم؟؟ راستی مصاحبه من یکشنبه است به نظرتون کی وقت بگیرم؟
تشکر کنندگان:
(2013-04-29 ساعت 15:06)lvlatarsack نوشته:  سلام به همگی :
اگه میشه لطف کنین به من بگین برای گرفتن وقت دکتر در دبی توی چه سایتی باید ثبت نام کنم؟؟ راستی مصاحبه من یکشنبه است به نظرتون کی وقت بگیرم؟

سلام به شما
به این آدرس ایمیل بزنید: hospitaldxb@nmc.ae
و بفرمایید که میخواید برای n نفر وقت معاینات پزشکی برای وقت سفارت آمریکا مربوط به برندگان لاتاری بگیرید.
در انتهای نامه کیس نامبر و نام و نام خانوادگی رو بنویسید.
در جواب ایمیلشون میگن که وقت شما تعیین شد و صبح اینجا باشید و ...
اما بر اساس تجربه دوستان، اگر بعدازظهر هم برید مشکلی نیست.
برای شما پنجشنبه مناسبه و شنبه نتایج آماده میشه و یکشنبه تشریف میبرید ابوظبی.
با آرزوی موفقیت
درود
تشکر کنندگان: sce ، ابی هانی ، lvlatarsack ، farshadsh ، lilac ، roeentan ، saeid-ss
(2013-04-29 ساعت 15:06)lvlatarsack نوشته:  سلام به همگی :

ثبت نام لازم نیست.
به این آدرس ایمیل بزن : appointmentdeiradxb@nmc.ae
واسه 5شنبه صبح یا عصر هرکدوم راحت تری وقت بگیر.شنبه جواب میدن . یکشنبه میری مصاحبه.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ابی هانی ، farshadsh ، lvlatarsack ، lilac ، roeentan ، abbas41 ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان