کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-28 ساعت 10:53)Solmazzz نوشته:  
(2013-04-28 ساعت 00:57)yaszamansani نوشته:  Smile
(2013-04-27 ساعت 10:54)sce نوشته:  
(2013-04-27 ساعت 02:03)ultra نوشته:  با سلام
دوستان می شه لطفا راهنمایی کنید که بیمارستان nmcو سفارت چه سایز عکسی مد نظرشون هست؟

در مورد سفارت كه ميدونم بايد 5*5 باشه.
ولي در مورد مصاحبه اين سئوال من هم هست.4*3 يا 5*5 ؟
كسي اگه ميدونه راهنمايي كنه لطفا.
موفق باشين.
دوست عزیز فرقی نمیکنه من به nmcعکس 5*5 دادم خودشون کوچکش کردن.Smile

دوست عزیز واسه nmc هیچ فرقی نمیکنه هر دو رو قبول میکنه، سفارت هم در صورتی که خودتون بخواین عکس قبلی رو عوض کنین 5*5 میخواد (خودشون ازتون میپرسن که میخواین عکس قبلی رو عوض کنین یا نه)

دوست عزیز عکس ها باید 5*5 باشه . سفارت عکس های قدیمی رو به شما پس خواهد داد و عکس های جدید رو ازتون میگیره . بهتره که عکس ها رو با خودتون داشته باشید .
تشکر کنندگان: ابی هانی ، sce ، mehdi110 ، farshadsh ، saeid-ss
سلام اطمینان دارین که برای سفارت عکس پنچ در پنج زمینه سفید از روبرو چون توی سایت سفارت ابوظبی (که خیلی گیج کننده هست و اصلا" به روزش نمیکنن بر خلاف سایت سفارت در آنکارا) نوشته عکس سه رخ با پیکسل های مشخص و سایز هایی که فکر میکنین برای ثبت نام لاتاری هست.و برای نمونه عکس سه رخ گذاشتند
کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: sce ، mehdi110
(2013-04-28 ساعت 10:58)feri efa نوشته:  سلام
دوستان می شه لطفا راهنمایی کنید که بیمارستان nmcو سفارت چه سایز عکسی مد نظرشون هست؟

سه تا عکس با ابعاد عکس پاسپورت میخوان با زمینه سفید. تو ایمیلی که برای من فرستادن اینو نوشتن:

Documents required to be brought along are: original passport, 3 passport size photographs with white background, authentic vaccination record in English (if any) and embassy appointment letter.

اما تو سفرنامه ها نوشتن که عکس سه در چهار یا پنج در پنج رو هم قبول کردن انگار

اما برای سفارت عکس پنچ در پنج زمینه سفید از روبرو.

دوست عزیز عکس باید 5*5 باشه زمینه سفید و تصویر از روبرو . موفق باشید

سلام اطمینان دارین که برای سفارت عکس پنچ در پنج زمینه سفید از روبرو چون توی سایت سفارت ابوظبی (که خیلی گیج کننده هست و اصلا" به روزش نمیکنن بر خلاف سایت سفارت در آنکارا) نوشته عکس سه رخ با پیکسل های مشخص و سایز هایی که فکر میکنین برای ثبت نام لاتاری هست.و برای نمونه عکس سه رخ گذاشتند
[/quote]

(2013-04-27 ساعت 15:56)ultra نوشته:  ببخشید اقایان محترم بالای 35 سال چه لباسی پیشنهاد می کنند در سفارت .کت و شلوار رسمی با کرابات و یا اسپرت بدون کرابات؟

خیلی عادی برید . هیچ نیازی به لباس رسمی و کت و شلوار و کراوات نیست . حتی با شلوار جین می تونید برید ولی تمیز و مرتب باشید .
تشکر کنندگان: sce ، roeentan ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-04-27 ساعت 10:48)a.jahangiri نوشته:  سلام دوستان،

شماره ملیکا رو ا گرکسی داره، به من هم بده لطفا . قبلااز یکی از پستها برداشته بودم ولی موفق نمی شم باهاش تماس بگیرم.
مرسی

567889083 00971
تشکر کنندگان: ابی هانی ، a.jahangiri ، sce ، amairmonre ، farshadsh ، saeid-ss
با سلام
[/quote]

در مورد سفارت كه ميدونم بايد 5*5 باشه.
ولي در مورد مصاحبه اين سئوال من هم هست.4*3 يا 5*5 ؟
كسي اگه ميدونه راهنمايي كنه لطفا.
موفق باشين.
[/quote]
دوست عزیز فرقی نمیکنه من به nmcعکس 5*5 دادم خودشون کوچکش کردن.Smile
[/quote]

دوست عزیز واسه nmc هیچ فرقی نمیکنه هر دو رو قبول میکنه، سفارت هم در صورتی که خودتون بخواین عکس قبلی رو عوض کنین 5*5 میخواد (خودشون ازتون میپرسن که میخواین عکس قبلی رو عوض کنین یا نه)
[/quote]

دوست عزیز عکس ها باید 5*5 باشه . سفارت عکس های قدیمی رو به شما پس خواهد داد و عکس های جدید رو ازتون میگیره . بهتره که عکس ها رو با خودتون داشته باشید .
[/quote]

کیس نامبر***8 /مصاجبه: نیمه دوم جونWink /سه نفز/ابوظبی/ مقصد:سیاتل/کلیرنس/
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss
کد:
[quote='azar1348' pid='318082' dateline='1366998830']
سلام چه مدت زمان قبلا از مصاحبه  باید وقت  مدیکال گرفت
[/quote]

دوست عزیز برای مدیکال نیازی نیست که وقت بگیرید . حتما برید new medical center چون از همه ارزونتره و 2 روز قبل از وقت سفارت حتما دوبی باشید تا بتونید کارهای مدیکال رو انجام بدید . مثلا من که روز چهارشنبه صبح باید سفارت می بودم . دوشنبه صبح رسیدم دبی ، عصر همان روز کارهای مدیکال رو انجام دادم چون 24 ساعت طول می کشه تا جوابش رو بهتون بدن . پس 2 روز زودتر خیلی خوبه . موفق باشید .
تشکر کنندگان: kasrafo ، sce ، farshadsh
(2013-04-23 ساعت 23:21)ALNB نوشته:  
(2013-04-23 ساعت 23:03)sinavv نوشته:  دوستان میشه بگین از کجا بدونم بلیط برگشت را برای چند روز بعد از مصاحبه بگیرم میشه راهنمایی کنید.

این موضوع تا زمان مشخص شدن نتیجه مصاحبه معلوم نیست. بهتره بلیطتونو رفت و برگشت سیستمی و با فاصله یک هفته بگیرین و هتلتونو برای 3 یا ماکزیمم چهار شب. این طوری اگه قرار بشه برای گرفتن ویزا بیشتر بمونین می تونین هتل رو به راحتی تمدید کنین، بلیطتون هم که خود به خود جا داره و اگر هم قرار بشه بعد از مصاحبه برگردین، فقط کافیه تاریخ بلیطتونو با پرداخت مبلغ کمی (60 هزار تومان) عوض کنین.
برعکسِ این موضوع رو توصیه نمی کنم چون هم هتل ممکنه پول شبهای اضافی رو (اگه قرار شه همون روز مصاحبه برگردین) پس نده و هم شرکت هواپیمایی ممکنه برای تغییر تاریخ بلیط و عقب انداختنش (اگه قرار شه بمونین تا ویزا رو بگیرین) چون به تاریخ روز مصاحبه نزدیکه، شما رو جریمه کنه

دوست عزیز برای هتل پیشنهادی که دادین کاملا مناسب، اگر اطمینان به یک ضرب گرفتن ندارین همون 3 یا 4 شب کافیه.
اما برای بلیط متاسفانه تو دوبی برای تغییر بلیط مبلغ 60 هزار تومان (البته برای ماهان) معنی نداره، ماهان از 120 هزار تومان کمتر نمیگیره حتی اگر 24 ساعت بعد از گرفتن بلیط بخواهین تغییرش بدین

(2013-04-23 ساعت 23:21)ALNB نوشته:  
(2013-04-23 ساعت 23:03)sinavv نوشته:  دوستان میشه بگین از کجا بدونم بلیط برگشت را برای چند روز بعد از مصاحبه بگیرم میشه راهنمایی کنید.

این موضوع تا زمان مشخص شدن نتیجه مصاحبه معلوم نیست. بهتره بلیطتونو رفت و برگشت سیستمی و با فاصله یک هفته بگیرین و هتلتونو برای 3 یا ماکزیمم چهار شب. این طوری اگه قرار بشه برای گرفتن ویزا بیشتر بمونین می تونین هتل رو به راحتی تمدید کنین، بلیطتون هم که خود به خود جا داره و اگر هم قرار بشه بعد از مصاحبه برگردین، فقط کافیه تاریخ بلیطتونو با پرداخت مبلغ کمی (60 هزار تومان) عوض کنین.
برعکسِ این موضوع رو توصیه نمی کنم چون هم هتل ممکنه پول شبهای اضافی رو (اگه قرار شه همون روز مصاحبه برگردین) پس نده و هم شرکت هواپیمایی ممکنه برای تغییر تاریخ بلیط و عقب انداختنش (اگه قرار شه بمونین تا ویزا رو بگیرین) چون به تاریخ روز مصاحبه نزدیکه، شما رو جریمه کنه

برای تمدید هتلتون هم بگین از همین ایران از آژانسی که هتل رو براتون گرفته اقدام کنند، خود دوبی قیمت هتل ها خیلی متفاوت تر از تورهاست
تشکر کنندگان: kasrafo ، sce ، farshadsh
(2013-04-22 ساعت 02:12)mgolchin13 نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 13:36)vorojak60 نوشته:  سلام بچه ها . تاریخ مصاحبه ما طوری هستش که میفته یکشنبه . از انجایی که دبی جمعه و شنبه تعطیلی هستش آیا باید من چهارشنبه برم برای مدیکال یا اینکه نه nmc جمعه و شنبه ها هم کار میکنن و جواب آزمایش رو میدن.

اگه تعطیل باشن باید چند روز الکی اونجا وقت بگذرونیم و دو سه روز زودتر بریم دبی

من یکشنبه مصاحبه داشتم.بلیط رو برای پنجشنبه صبح گرفتم وقبل از ظهر تو هتل بودم.پنجشنبه عصر راس ساعت 4 تو nmc بودم ومدیکال رو چهار نفری انجام دادیم. شنبه عصر هم جواب رو دادن.

(2013-04-18 ساعت 15:19)hassanes نوشته:  سلام
دوستان سفرنامه های دوستان می خواندم و چنتا سوال برایم پیش آمد.
1- هتلی که میگیری بابت آن چند شبی که آنجا هستین چه مدرکی را به هتل بابت امانت میدهید؟ پاسپورت را که نیاز دارید؟
2- اگر برنده شوید برای دریافت بسته پستی خود از پست باید چه مدرکی را با خودمون ببریم که شناسایی شویم و بسته را بگیریم؟
بعضی از دوستان نوشته بودن آی دی کارت . میشه کمی توضیح بدین چیه؟

پاسپورت رو نگه نمیدارن. فقط ازش اسکن میگیرن و برمیگردونن به خودتون.
برای گرفتن بسته از پست من شخصا پاسپورت قبلیم رو که سوراخ کرده بودن دادم.گواهینامه بین المللی هم خوبه ولی هزینه بر هست.

مسئول پست ازتون آی دی کارت میخواد ولی وقتی بگین ایرانی هستین و ساکن امارات نیستید مشکلی نیست پاسپورتتون رو میارند و از روی عکس پاسپورت چکتون میکنن.
تشکر کنندگان: kasrafo ، lilac ، ابی هانی ، sce ، farshadsh
دوستان عزيز.
كسي ميدونه كپي از تمام صفحات پاسپورت نياز هست يا نه ؟
من فقط از صفحه اول گرفتم.چون مابقيش خاليه و به نظر عاقلانه نمياد كه بگيريم.ضمنا من دو سفر خارج داشتم كه تو پاس قديميمه.اونو با خودم همراه ميبرم.
ممنون ميشم جواب بدين.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ابی هانی ، mehdi110
(2013-04-28 ساعت 13:32)sce نوشته:  دوستان عزيز.
من فقط از صفحه اول گرفتم.چون مابقيش خاليه و به نظر عاقلانه نمياد كه بگيريم.ضمنا من دو سفر خارج داشتم كه تو پاس قديميمه.اونو با خودم همراه ميبرم.
ممنون ميشم جواب بدين.

ما از تمام صفحه ها کپی گرفته بودیم ولی فقط کپی صفحه اول رو از ما گرفت و گفت بقیه لازم نیست.
تشکر کنندگان: ابی هانی ، sce ، asal1907 ، amairmonre ، mehdi110 ، farshadsh ، saeid-ss
ممنون ميشم جواب بدين.
تو سفارتخونه های دیگه لازم بود و بچه ها بردن
حالا منم فکر میکنم هزینه اضافی بابت کلیه صفحات خیلی زیاد نمیشه و همچنین پاس قدیمی خیلی جا نمیکیره هرچند لازم نیست.اما اگه فکر میکنی لازم میشه برش دار
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: sce ، bayat_r ، amairmonre ، lilac ، mehdi110 ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-04-28 ساعت 00:50)amairmonre نوشته:  دوستان کسی در رابطه با هتل آوارا 4 ستاره هستش تجربه داره؟ ممنون میشم تجربه تون رو در اختیار ما بگذارین.

هتل خوبیه.اما اتاق هاش کوچیکه.محل خوبی داره.میان هتل های 4 ستاره رستوران قشنگی داره.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: kasrafo ، sce ، amairmonre ، rezagh ، farshadsh ، ابی هانی ، saeid-ss
(2013-04-28 ساعت 10:58)feri efa نوشته:  سلام اطمینان دارین که برای سفارت عکس پنچ در پنج زمینه سفید از روبرو چون توی سایت سفارت ابوظبی (که خیلی گیج کننده هست و اصلا" به روزش نمیکنن بر خلاف سایت سفارت در آنکارا) نوشته عکس سه رخ با پیکسل های مشخص و سایز هایی که فکر میکنین برای ثبت نام لاتاری هست.و برای نمونه عکس سه رخ گذاشتند

با همون مشخصات عکس اولیه که گرفتین و فرستادین یعنی 5*5 زمینه سفید. طبق تجربه من هم اجباری برای دادن عکس جدید نیست، آفیسر پرسید که میخواهی عکست رو عوض کنی یا همون قبلی که من هم نخواستم و هیچ عکسی هم از من نگرفت
تشکر کنندگان: asal1907 ، sce ، ابی هانی ، lilac ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-04-28 ساعت 14:24)lilac نوشته:  
ممنون ميشم جواب بدين.

ما از تمام صفحه ها کپی گرفته بودیم ولی فقط کپی صفحه اول رو از ما گرفت و گفت بقیه لازم نیست.

از من هم فقط صفحه اول رو برداشت ولی فکر نکنم بردنش سختی داشته باشه چون اگر اونجا ازتون بخواد دیگه کاری ازتون برنمیاد جز یک سفر اضافه به ابوظبی
تشکر کنندگان: niko ، asal1907 ، naarestan ، ابی هانی ، lilac ، sce ، mehdi110 ، farshadsh ، saeid-ss
سلام هتل 3ستاره و 4 ستاره خیلی خوب تر جیحا نزدیک مترو لطفا اسم هتل و مکانش اطلاع دهید
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: sce

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان