کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بچه ها لطفا اگه کسی میتونه به سوال های من جواب بده ممنون می شم...
1.فاصله دبی تا سفارت توی ابوظبی چند ساعت راهه؟
2.کارهای مدیکال توی ابوظبی هم انجام میشه
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

تشکر کنندگان: bayat_r ، efah
(2013-05-11 ساعت 20:28)ارکیده نوشته:  بچه ها لطفا اگه کسی میتونه به سوال های من جواب بده ممنون می شم...
2.کارهای مدیکال توی ابوظبی هم انجام میشه؟
3.جواب مدیکال رو همون روز میدن؟امکان داره بگن روز بعد برای جواب بریم؟چون مصاحبه من 4شنبه است 2 شنبه برم دبی 3 شنبه برم مدیکال جوابش رو 3 شنبه بعد از ظهر بهم می دن؟
4. آدرس nmc رو کسی داره؟
1 - اگر مه نباشه و صبح زود از مرکز دبی -> دو ساعت (البته من از دبی مارینا تا سفارت یکساعته رفتم Smile )
اگر مه باشه -> سه ساعت
2- بله انجام میشه
3- اصولاً دو روز طول میکشه و لی اگر عجله دارید با پرداخت هزینه دوبرابر همون روز هم میدن.اگر دوشنبه میرید دبی خوب همون دوشنبه عصر برید مدیکال که تا سه شنبه عصر بهتون جواب بدند
4- اگر سفرنامه من رو (که لینکش در امضام هست) برای رضای خدا یک مطالعه ای بفرمایید شاید کمکتون کنه.

@ دوستان دیگه هم قبل از پرسیدن سئوال یک ورقی بزنید و سفرنامه ها رو بخونید...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: rezagh ، mehdi110 ، ارکیده ، mahdi/sh ، roeentan ، efah ، azar1348 ، lilac ، پدی ، farshadsh ، Saeedv13 ، saeid-ss ، ابی هانی ، sumya ، hossein93
مرسی از جوابتون....من می خواستم سفر نامه هارو بخونم ولی هر چی گشتم لینکشو پیدا نکردم..ببخشیددد.....
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

تشکر کنندگان: bayat_r ، ابی هانی
(2013-05-11 ساعت 20:48)bayat_r نوشته:  
(2013-05-11 ساعت 20:28)ارکیده نوشته:  بچه ها لطفا اگه کسی میتونه به سوال های من جواب بده ممنون می شم...
2.کارهای مدیکال توی ابوظبی هم انجام میشه؟
3.جواب مدیکال رو همون روز میدن؟امکان داره بگن روز بعد برای جواب بریم؟چون مصاحبه من 4شنبه است 2 شنبه برم دبی 3 شنبه برم مدیکال جوابش رو 3 شنبه بعد از ظهر بهم می دن؟
4. آدرس nmc رو کسی داره؟
1 - اگر مه نباشه و صبح زود -> یکساعت
اگر مه باشه -> دو ساعت
2- بله انجام میشه
3- اصولاً دو روز طول میکشه و لی اگر عجله دارید با پرداخت هزینه دوبرابر همون روز هم میدن.اگر دوشنبه میرید دبی خوب همون دوشنبه عصر برید مدیکال که تا سه شنبه عصر بهتون جواب بدند
4- اگر سفرنامه من رو (که لینکش در امضام هست) برای رضای خدا یک مطالعه ای بفرمایید شاید کمکتون کنه.

@ دوستان دیگه هم قبل از پرسیدن سئوال یک ورقی بزنید و سفرنامه ها رو بخونید...

برایت جان شرمنده ها
روم به دیفال
روم سیاه زنگی
اونی که شما میفرماید از دم ابن بطوطه تا جزیزه فرار میشه

از مرکز دبی تا سفارت 2 ساعت اگه مه نباشه
اگه مه هم که باشه بودن بعضی ها که اصلا نرسیدن Smile
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: bayat_r ، roeentan ، efah ، lilac ، saeid-ss
(2013-05-11 ساعت 22:09)ارکیده نوشته:  بچه ها میشه آدرس یه دکتر برای مدیکال توی ابو ظبی به من بدید ؟من می خوام هتل تو ابو ظبی رزرو کنم...
http://mohajersara.com/thread-5608-post-...pid233856l
این سفرنامه رو بخونید مدیکالشون ابوظبی بوده کمکتون میکنه
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ارکیده ، roeentan ، a.jahangiri ، lilac ، Saeedv13 ، saeid-ss ، ابی هانی
(2013-05-11 ساعت 14:54)usa lover نوشته:  خواستم در مورد هتل مطلبی بگم می تونید تو سایتbooking.comبرید و در قسمتی که سرچ رو براساس قیمت و منطقه داره یک آپشن هم دارهsmart dealتمام هتلهایی که تخفیف خورده رو میتونید ببینید و شامل چند نفر و یا صبحانه و ترنسفر رو شامل میشه یانه؟
بعد به آژانس هتل انتخابیتون رو بگید که معمولا با تور قیمتی که میدن از اون قیمت تخفیف خورده هم پایینتره
اگه میخواهید بگید پایین ترین قیمت هتل هارو از آژانسها مبشه گرفت ، درست میگید ، این برای دو نفر درسته ولی موارد خاصی پیش میاد ، برای نمونه هتلی که اتاق خانوادگی چهار تخته رو 150 درهم میده یعنی نفری 5/37 درهم درحالیکه ارزونترین هتلی که توی لیست آژانسها میبینید از نفری 90 هزار تومان (البته با صبجانه و نهار) کمتر نیست .

(2013-05-11 ساعت 22:09)ارکیده نوشته:  بچه ها میشه آدرس یه دکتر برای مدیکال توی ابو ظبی به من بدید ؟من می خوام هتل تو ابو ظبی رزرو کنم...

لطف کنید اگه هتل خوبی در ابوظبی میشناسید به ما هم بفرمائید .

دوستان میخوام یه آنالیز قیمت تور رو براتون بنویسم که داده هاش بر پایه اطلاعات گرفته شده از سایت شاهین گشت قسمت فروش بلیط و قسمت پکیج های ماهانه و پرسش از مسؤلین تور و بلیط آنجا و آژانس دیگری که یکی از دوستان مهاجرسرا پیشنهاد دادن ، بدست اومده . هتل رویال گاردن سه شب و چهار روز + صبحانه و نهار + ترانسفر . قیمتها به هزار تومان .
- تور کامل با بلیط چارتر ( شرکت هوایی نامعین ) 850 شامل 270 هتل ، 260 ویزا و 320 بلیط
- در صورتیکه بخواهید بلیط برگشت رو برای چند روز دیگر بگیرید ( چند روز بیشتر بمونید ) بلیط چارتری آسمان 100 بیشتر یعنی 950 با این انتخاب به روزهای رفت و برگشت شنبه و چهارشنبه محدود میشوید .
- اگر میخواهید روز برگشتتان غیر از شنبه و چهارشنبه باشه ، چارتر ایران ایر 100 بیشتر یعنی 1050 و اینگونه میتوانید برگشتتون رو تا 9 روز پس از رفت تغییر بدهید (مورد استفاده یکضرب بگیرها)
- گرون ترین و انعطاف پذیرترین انتخاب گرفتن بلیط سیستمی ماهان (نرخ پایه 582)
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: usa lover ، پدی ، farshadsh ، ali1234 ، azar1348 ، houmanmir ، sce ، feri efa ، morvarid1364 ، saeid-ss ، ابی هانی
سلام دوستان هرکی نیمه ی دوم june در ابوظبی مصاحبه داره اگه مایل باشه که با من خونه(اتاق یا سوییت) بگیره دوبی به من پیام خصوصی بده.من یه آشنا دارم که میخوام بسپارم برام اتاق بگیره چون اینجوری ارزون تر پام میفته.قبلا تجربه داشتم.و اگه روزه مصاحبه هم با من همزمان باشه دیگه لازم نیست پولی بپردازه واسه ترنسفر.
سپاااااااس
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: asal1907 ، mehdi110 ، sce ، farshadsh ، saeid-ss
سلام دوستان یکی نیست منوازسردرگمی دربیاره؟ نمیدونم به کی میشه اعتمادکرد
رفتم ازانس هواپیمایی هتل رزوکنه یه قیمت میگه که فرق داره باسایت بوکینگ
به ازانسیه میگم
میگم سایت معتبری نیست یاممکنه بریدولی کلی امکاناتش کمترباشه
برخلاف چیزی که توسایت زده
ولی اگرازماآزانسی هابگیرید نمیتونه سرتون کلاه بزاره هتلیه
درباره هتل suha city
کسی اطلاع داره؟
امیتازش بالاست
به ازانسیه گفتم اینومیخوام گفت شبی 500 درهمه
تازه نهارش هم خوب نیست
ازطرفی بچه های مهاجرسراگفتن کمتره

والا من گیج شدم چیکارکنم
اگراین ازانسیه که بلیطوویزاروبرامون داره ردیف میکنه بهش بگیم نمیخوایم اونوقت مشکلی برامون پیش نمی یاد؟
میگه ماازسایت مخصوص خودمون میریم که مطمئنیم قیمتش همینیه که مامیگیم
طورخدایکی ماروازدست این ضدونقیض گویی های آزانس و سایت بوکینگو افراداینجادربیاره
تشکر کنندگان: farshadsh ، efah ، saeid-ss
قیمت ویزاچنددرهمه؟
متاسفانه چون واردنبودم یه هفته ای هست به آزانسیه دادم پاسامو

بام 270 درهم حساب کرده درهمی 1000تومن
شماها که واردید چی برم بهش بگم که یه چیزی دستموبگیره/
متاسفانه هم پولودادم
هم پاسهام پییششه

ایاشهربه شهرفرق داره قیمت ویزا؟
چون شنیدم 250 درهمه
تشکر کنندگان: efah ، saeid-ss
(2013-05-12 ساعت 21:10)negar_karimi6 نوشته:  قیمت ویزاچنددرهمه؟

متاسفانه هم پولودادم
هم پاسهام پییششه

چون شنیدم 250 درهمه
با شما اينقدر تموم كرده، چرا اينقدر به اين چيزا فكر ميكنين. بعضي جاها 280 يا بيشتر هم ميگيرن. بعضياشونم از شما براي ضمانت برگشت، چك هم ميگيرن. بيخيال شين.
**2013AS61-مصاحبه 16 آپريل-كليرانس 13 آگوست-تعداد كيس2نفر
تو خود آفتاب خود باش، طلسم كار بشكن
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، sce ، lilac ، usa lover ، mehdi110 ، efah ، morvarid1364 ، saeid-ss

متاسفانه هم پولودادم
هم پاسهام پییششه

چون شنیدم 250 درهمه
توی شیراز کف قیمتش 270 درهمه. برای من امروز با درهم 975 حساب کرد شد 263000 تومن. برای 10-20 درهم زیاد حساس نباشید. به فکر کم کردن هزینه هاتون توی امارات باشید. از 10 صفحه قبل همین تاپیک به اینور رو بخونید کلی اطلاعات درباره قیمت و کیفیت هتلها بدست میارید. اول یکی دوتا هتل خاص رو انتخاب کنید بعد از چند تا آژانس مختلف قیمت بگیرید بگید این هتلها رو میخوام، چند می تونین برام رزرو کنین.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، sce ، lilac ، usa lover ، mehdi110 ، Saeedv13 ، efah ، saeid-ss
[quote='negar_karimi6' pid='335532' dateline='1368376820']
قیمت ویزاچنددرهمه؟

متاسفانه هم پولودادم
هم پاسهام پییششه

چون شنیدم 250 درهمه
[

اختلاف قیمت در این حد بین آژانس های مختلف هست بگردین آيژنس ارزون تر پیدا می کنین در ضمن اگر خارج از پکیج های تور بخواهید آژانسی برای شما رزرو هتل انجام بده 15 تا 30 درصد دستمزدشون میشه و از قیمتی که در سایت ها می بینید بیشتر میشه قیمت ویزا هم خیلی گرون نگرفتین من از این گرونتر هم شنیدم از آژانسها و البته ارزونتر هم هست
خیلی سخت نگیریدShy
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، sce ، usa lover ، mehdi110 ، efah ، پدی ، saeid-ss
(2013-05-12 ساعت 20:17)negar_karimi6 نوشته:  سلام دوستان یکی نیست منوازسردرگمی دربیاره؟ نمیدونم به کی میشه اعتمادکرد
به ازانسیه میگم
درباره هتل suha city
کسی اطلاع داره؟
امیتازش بالاست
تازه نهارش هم خوب نیست

والا من گیج شدم چیکارکنم
اگراین ازانسیه که بلیطوویزاروبرامون داره ردیف میکنه بهش بگیم نمیخوایم اونوقت مشکلی برامون پیش نمی یاد؟

در مورد خرید تور یا گرفتن بلیط و ویزا و هتل به صورت جداگانه، نظرات متفاوته اینجا. نظر شخصی من اینه که تور هزینه ش مناسبتر میشه طبق بررسی های من. حداقل برای کیس سه نفره با نهار و صبحانه اینطوری بود. در نظر بگیرید که اکثر مواقع در قیمتهای بوکینگ دات کام 20 درصد مالیات و 20 درصد سرویس لحاظ نشده! که در مرحله خرید نهایی شما لحاظ میشه.
در مورد سوها سیتی بله ظاهراً هتل خوبیه. ریتینگ 8.6! خودم نبودم که نظری بدم اما برای سه نفر همین هتل رو گرفتم. نظر اون دوستان رو هم نمیدونم.
یکی از آژانسیا که میگفت خودش لیدر هست، در مورد تمیزیش خیلی تعریف میکرد اما در مورد غذاش میگفت به خوبی و متنوعی سیتی سیزن نیست اما در عوض این امکان رو به مسافر ها میده که نهار رو با شام عوض کنن. مثلاً ظهر بیرونید و نمیرسید برید ناهار،‌ به جاش شب غذا میگیرید. اون آقای آژانسی میگفت اگر اهل شکمید! برید سیتی سیزن و اگر تمیزی هتل مهمتره براتون، سوها سیتی بهتره. در مورد قیمتش هم همونطور که در یک پست دیگه گفتم، نرخ دوهفته پیش بین 1250 تا 1450 در آژانسهای مختلف برای اتاق تریپل، صبحانه و نهار، پرواز ماهان یا ایران ایر، سه شب و چهار روز و چارتر.
درود
تشکر کنندگان: sce ، lilac ، usa lover ، roeentan ، mehdi110 ، Saeedv13 ، efah ، ronmony ، saeid-ss

متاسفانه هم پولودادم
هم پاسهام پییششه

چون شنیدم 250 درهمه

بنده نفری 290 درهم دادم.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: lilac ، usa lover ، roeentan ، mehdi110 ، efah ، saeid-ss
(2013-05-12 ساعت 22:19)tired smk نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 20:17)negar_karimi6 نوشته:  سلام دوستان یکی نیست منوازسردرگمی دربیاره؟ نمیدونم به کی میشه اعتمادکرد
به ازانسیه میگم
درباره هتل suha city
کسی اطلاع داره؟
امیتازش بالاست
تازه نهارش هم خوب نیست

والا من گیج شدم چیکارکنم

در مورد خرید تور یا گرفتن بلیط و ویزا و هتل به صورت جداگانه، نظرات متفاوته اینجا. نظر شخصی من اینه که تور هزینه ش مناسبتر میشه طبق بررسی های من. حداقل برای کیس سه نفره با نهار و صبحانه اینطوری بود. در نظر بگیرید که اکثر مواقع در قیمتهای بوکینگ دات کام 20 درصد مالیات و 20 درصد سرویس لحاظ نشده! که در مرحله خرید نهایی شما لحاظ میشه.
در مورد سوها سیتی بله ظاهراً هتل خوبیه. ریتینگ 8.6! خودم نبودم که نظری بدم اما برای سه نفر همین هتل رو گرفتم. نظر اون دوستان رو هم نمیدونم.
یکی از آژانسیا که میگفت خودش لیدر هست، در مورد تمیزیش خیلی تعریف میکرد اما در مورد غذاش میگفت به خوبی و متنوعی سیتی سیزن نیست اما در عوض این امکان رو به مسافر ها میده که نهار رو با شام عوض کنن. مثلاً ظهر بیرونید و نمیرسید برید ناهار،‌ به جاش شب غذا میگیرید. اون آقای آژانسی میگفت اگر اهل شکمید! برید سیتی سیزن و اگر تمیزی هتل مهمتره براتون، سوها سیتی بهتره. در مورد قیمتش هم همونطور که در یک پست دیگه گفتم، نرخ دوهفته پیش بین 1250 تا 1450 در آژانسهای مختلف برای اتاق تریپل، صبحانه و نهار، پرواز ماهان یا ایران ایر، سه شب و چهار روز.
درود
10% مالیات و ۱۰٪ سرویس
تازه بعضیها قیمتشون با حساب این مالیات و سرویسه که میزنه include service and tax
2013AS71XX
ABU DHABI
W1MAY
تشکر کنندگان: roeentan ، mehdi110 ، tired smk ، efah ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان