کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-05-12 ساعت 20:17)negar_karimi6 نوشته:  سلام دوستان یکی نیست منوازسردرگمی دربیاره؟ نمیدونم به کی میشه اعتمادکرد
رفتم ازانس هواپیمایی هتل رزوکنه یه قیمت میگه که فرق داره باسایت بوکینگ
به ازانسیه میگم
میگم سایت معتبری نیست یاممکنه بریدولی کلی امکاناتش کمترباشه
برخلاف چیزی که توسایت زده
ولی اگرازماآزانسی هابگیرید نمیتونه سرتون کلاه بزاره هتلیه
درباره هتل suha city
کسی اطلاع داره؟
امیتازش بالاست
به ازانسیه گفتم اینومیخوام گفت شبی 500 درهمه
تازه نهارش هم خوب نیست
ازطرفی بچه های مهاجرسراگفتن کمتره

والا من گیج شدم چیکارکنم
اگراین ازانسیه که بلیطوویزاروبرامون داره ردیف میکنه بهش بگیم نمیخوایم اونوقت مشکلی برامون پیش نمی یاد؟
میگه ماازسایت مخصوص خودمون میریم که مطمئنیم قیمتش همینیه که مامیگیم
طورخدایکی ماروازدست این ضدونقیض گویی های آزانس و سایت بوکینگو افراداینجادربیاره
برای تور معمولا یک یا 2 تا آژانس اصلی هستن که پرواز رو چارتر میکنن
و به آژانسهای دیگه نرخ هاشون رو اعلام میکنن
قاعدتا باید قیمت ها یکی باشه چون سودشون رو از همون آژانس اصلی میگیرن ولی در عمل هر آژانسی سود خودش رو میگیره
حالا شما یا باید از اژانس اصلی بخرید یا اینکه قیمت دستتون باشه و به آزانس هایدیگه بگید که ما با این نرخ این هتل رو قیمت داریم میتونید به ما بدید
حدود 2 سال پیش یک آژانسی توی سهروردی اصلی بود و بهترین فیمت رو خودش داشت
الان هنوز چک نکردم
شما اگر دنبال تور هستین کافیه هتل و پرواز اتتخابی رو به چندتا آزانس بگید و قیمت بگیرید دیگه دستون میاد و نمیتونن سرتون کلاه بزارن
هتل رو هم باتوجه به هتلهای که بچه ها رفتن و الویت ها تون می تونید انتخاب کنید
ولی خوب اگر تور نمی خواید اون یک مقدار پیدا کردن قیمت مناسب سخت تر میشه چون آپشنهاتون زیادتر میشه ولی باز هم اجتمالا همون ازانسی که برای تور قیمت مناسب تری میده هتل و... رو هم مناسبتر میدن
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ابی هانی ، lilac ، roeentan ، Saeedv13 ، farshadsh ، efah ، sce ، saeid-ss
(2013-05-12 ساعت 20:17)negar_karimi6 نوشته:  ...
رفتم آژانس هواپیمایی هتل رزوکنه یه قیمت میگه که فرق داره باسایت بوکینگ ، به آژانسیه میگم ، میگه سایت معتبری نیست یاممکنه بریدولی کلی امکاناتش کمترباشه ، برخلاف چیزی که توسایت زده ، ولی اگرازماآزانسی هابگیرید نمیتونه سرتون کلاه بزاره هتلیه !
...
اعتبار بوکینگ از میلیونها کاربری گرفته شده که برای رزرو هتل و به اشتراک گذاشتن نظرشون درباره هتلی که رفتند ، از اون استفاده میکنند و یکی از امکانات جالبی که داره اینه که در مورد هر هتلی دارید بررسی میکنید پیغام میده که آخرین اتاق از این هتل چند ساعت و/یا دقیقه و/یا ثانیه پیش از طریق این سایت رزرو شده ، اطلاعات و عکسها رو صاحبان اون بیزینس میذارن و ممکنه غیرواقعی ، اقراق آمیز و یا گول زننده هم باشه ، ولی در کنارش ابزار دیگری برای اعتبار سنجی هست که شما میتونید بهش تا حد زیادی اطمینان کنید و اون Review های کاربرانیه که پیش از این هتل رو تجربه کردن و دیدگاهشون رو گفتند و جمعبندی این دیدگاهها به صورت یک رتبه از 10 و دسته بندی این رتبه ها به "عالی و خوب و متوسط و ..." ممکنه تعدادی از این Review ها ساختگی هم باشند ولی هتلی که چند ده/صد Review داره قابل تأمله ، توجه به تاریخ Review ها نیز مهمه ، ممکنه مدیریت یا شرایط هتل تغییر کرده باشه .

درباره هتل suha city کسی اطلاع داره؟ امیتازش بالاست ؟ به آژانسیه گفتم اینومیخوام گفت شبی 500 درهمه ، تازه نهارش هم خوب نیست ازطرفی بچه های مهاجرسراگفتن کمتره ! والا من گیج شدم چیکارکنم !
میگه ماازسایت مخصوص خودمون میریم که مطمئنیم قیمتش همینیه که مامیگیم !
...
میدونم ehsansh این هتل رو گرفتن برای همون بازه زمانی که شما میخواهید برید ، درباره قیمتش و جزئیات بیشتر میتونید از ایشون راهنمایی بگیرید ، در جدول نرخ گذاری یکی از این آژانسها شبی 335 درهم برای اتاق دونفره نوشته شده .
یک نکته ایکه تفاوت قیمت آژانسها و بوکینگ رو قابل لمس میکنه اینه که اونها کلی میخرند و اگه نفروشند متضرر میشند پس باید به بازار هدف یعنی مسافران ایرانی عازم دبی در قیمتگذاری توجه کنند ولی بوکینگ یک ابزار انتشار آگهی هست و هیچ گارانتی برای فروش اتاق به آگهی دهنده نمیدهد و تنها درقراردادهایش تخفیفات جزئی از صاحب بیزینس میگیره و به همین دلیل شما میبینید که اندک تفاوتی بین جدول نرخ اتاقها در سایت خود هتل و قیمتهای بوکینگ هست .

طورخدایکی ماروازدست این ضدونقیض گویی های آژانس و سایت بوکینگو افراداینجادربیاره
...

تفاوت دیدگاههای دوستان مهاجرسرا با همدیگه و یا دیگر کاربران سایتهایی مانند بوکینگ و آنچه آژانس به شما میگه کاملاً طبیعیه ، گروه اول با نیت کمک به همدیگه وقتشون رو صرف به اشتراک گذاشتن ایده هاشون میکنند و میتونه با کسی که قصدش گردش بیزینس خودش هست فرق داشته باشه

اگراین آژانسیه که بلیطوویزاروبرامون داره ردیف میکنه بهش بگیم نمیخوایم اونوقت مشکلی برامون پیش نمی یاد؟

بهر حال اگر گزینه بهتری دارید ، شانستون رو امتحان کنید یا حداقل ازشون تخفیف بگیرید
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss
(2013-05-12 ساعت 20:17)negar_karimi6 نوشته:  سلام دوستان یکی نیست منوازسردرگمی دربیاره؟ نمیدونم به کی میشه اعتمادکرد
رفتم ازانس هواپیمایی هتل رزوکنه یه قیمت میگه که فرق داره باسایت بوکینگ
به ازانسیه میگم
میگم سایت معتبری نیست یاممکنه بریدولی کلی امکاناتش کمترباشه
برخلاف چیزی که توسایت زده
ولی اگرازماآزانسی هابگیرید نمیتونه سرتون کلاه بزاره هتلیه
درباره هتل suha city
کسی اطلاع داره؟
امیتازش بالاست
به ازانسیه گفتم اینومیخوام گفت شبی 500 درهمه
تازه نهارش هم خوب نیست
ازطرفی بچه های مهاجرسراگفتن کمتره

والا من گیج شدم چیکارکنم
اگراین ازانسیه که بلیطوویزاروبرامون داره ردیف میکنه بهش بگیم نمیخوایم اونوقت مشکلی برامون پیش نمی یاد؟
میگه ماازسایت مخصوص خودمون میریم که مطمئنیم قیمتش همینیه که مامیگیم
طورخدایکی ماروازدست این ضدونقیض گویی های آزانس و سایت بوکینگو افراداینجادربیاره

سلام
ما یه تور گرفتیم هتل گرند سنترال که 4شب و 5 روزه که 4ستاره هست با صبحانه و نهار و ترانسفر کلا با بلیط و ویزا
قیمت 1200000 تومان
من هم سایت booking رو چک کردم با قیمت هایی که اژانس ها می دن فرق داره.
تشکر کنندگان: usa lover ، mamad_msp ، mehdi110 ، houmanmir ، efah ، پدی ، sce ، morvarid1364 ، saeid-ss ، ابی هانی
(2013-05-13 ساعت 11:17)ari_kiana نوشته:  ...
ما یه تور گرفتیم هتل گرند سنترال که 4شب و 5 روزه که 4ستاره هست با صبحانه و نهار و ترانسفر کلا با بلیط و ویزا
قیمت 1200000 تومان
...

بلیط تون قابلیت تغییر تاریخ برگشت داره ؟

(2013-05-13 ساعت 11:17)ari_kiana نوشته:  ...
من هم سایت booking رو چک کردم با قیمت هایی که اژانس ها می دن فرق داره.

درسته و در بیشتر موارد قیمت آژانسها پایین تره ...
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: پدی ، sce ، feri efa ، morvarid1364 ، saeid-ss
دوستای عزیز اینو برا کسایی میگم که هنوز برا گرفتن ویزا و هتل اقدامی نکردن!
امروز با دو تا از رفیقام تو دو تا آژانس مختلف در باره ی هتل صحبت کردم، اونا گفتن تا یکی دو هفته دیگه تورهای جدید برای ماه جون اعلام میشه که هزینش به خاطر فصل گرما پایین تره،
من خودم بلیطمو سیستمی گرفتم چون تورها چارتر هستن، ویزا و هتل رو باهم بگیرم که هزینش نسبت به تور بالاتره ولی خوب عوضش سوختن بلیط رو نداره! و همچنیییننن هزینش از سایتایی مثل بوکینک هم پایینتره! Smile
دیگه همین Smile
رالی، کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: so_ar ، sce ، usa lover ، mehdi110 ، پدی ، efah ، roeentan ، saeid-ss ، feri efa
(2013-05-13 ساعت 17:18)houmanmir نوشته:  دوستای عزیز اینو برا کسایی میگم که هنوز برا گرفتن ویزا و هتل اقدامی نکردن!
امروز با دو تا از رفیقام تو دو تا آژانس مختلف در باره ی هتل صحبت کردم، اونا گفتن تا یکی دو هفته دیگه تورهای جدید برای ماه جون اعلام میشه که هزینش به خاطر فصل گرما پایین تره،
من خودم بلیطمو سیستمی گرفتم چون تورها چارتر هستن، ویزا و هتل رو باهم بگیرم که هزینش نسبت به تور بالاتره ولی خوب عوضش سوختن بلیط رو نداره! و همچنیییننن هزینش از سایتایی مثل بوکینک هم پایینتره! Smile
دیگه همین Smile

میشه بلیط سیستمی رو برای تاریخهایی که میخواهید برید و برگردید ، رزرو کنید ، تا ده روز میتونن رزرو رو نگه دارند . اینکارو برای این انجام میدیم که کلاس پروازی با نرخ پایه (تا امروز بعداز ظهر برای 582800 تومان جا میداد) پر نشه و مجبور نشیم چند روز بعد گرونتر بخریم . تا اون زمان هم تورهای ماه جون اعلام میشه و میتونید تصمیم بگیرید بلیط سیستمی رو نگه دارید و ویزا و هتل رو با هم بگیرید یا یه پکیج کامل از آژانسها بخرید .
تشکر کنندگان: houmanmir ، feri efa ، azar1348 ، farshadsh ، yasser_1360 ، saeid-ss
(2013-05-14 ساعت 13:43)morvarid1364 نوشته:  ...
این تور کاملی که گفتین 850 از کجا پرسیدید؟چون من همین تور رو گرفتم 1200 چرا اینقدر تفاوت قیمت دارن؟ممنون میشم شماره تماس آژانس رو به منم بدید

در همون پست اسم آژانس رو گفتم . این نرخ برای 15 می (فردا) 820 هست .
شما هتلتون فرق میکنه و پروازتون هم ایران ایر چارتریه که میتونید تاریخ برگشت رو تغییر بدهید .
لینک پکیج رو براتون توی پیغام خصوصی گذاشتم .
تشکر کنندگان: ari_kiana ، yasser_1360 ، farshadsh ، saeid-ss
تور های ..سفر آرمانی ..که خیلی از آژانس ها با آن کار میکنند قیمت مناسب داره و قابل تخفیف
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، saeid-ss ، houmanmir ، efah
سلام دوستان
سایت گرفتن وقت از سفارت را میخوام یکی از دوستان میخواد ویزای توریستی بگیره و سفارت ابوظبی براش راحتره
اگر ممکنه برام پیام خصوصی بدین یا ایمل ممنونم
تشکر کنندگان: farshadsh ، nika ، saeid-ss
(2013-05-15 ساعت 09:09)شهلا 1346 نوشته:  سلام دوستان
سایت گرفتن وقت از سفارت را میخوام یکی از دوستان میخواد ویزای توریستی بگیره و سفارت ابوظبی براش راحتره
اگر ممکنه برام پیام خصوصی بدین یا ایمل ممنونم

فکر میکنم ویزای توریستی ایرانی ها رو فقط کنسول دوبی صادر میکنه ابوظبی برای مهاجرت و دانشجویی
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
تشکر کنندگان: farshadsh ، efah ، nika ، saeid-ss
با سلام .
من یکشنبه مصاحبه دارم.با توجه به تعطیلات جعمه و شنبه ابوظبی دوستان با تجربه فکر میکنن کی برم بهتره؟!
(فاکتور هزینه هم در نظر گرفته شه. بهتره پول بدم زودتر مدیکال بدن تا اینکه 3شنبه یا ... بریم.؟)
با تشکر
(من فک کنم چهارشنبه خوبه. سه شنبه هم خوبه اما $؟!

تشکر کنندگان: farshadsh ، nika ، saeid-ss
دوستان من 27 می وقت سفارت در دبی برای ویزای دانشجویی دارم. اگر خانومی هست که شرایط مشابه من داره خوشحال میشم فوری به من پیام بده که با هم برای سفر برنامه ریزی کنیم
تشکر کنندگان:
پرواز ماهان حدودا 100هزار تومن گرونتره.اما ترمینال یک میره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: usa lover ، bayat_r ، farshadsh ، a.jahangiri ، houmanmir ، efah ، saeid-ss
(2013-05-15 ساعت 17:49)پدی نوشته:  پرواز ماهان حدودا 100هزار تومن گرونتره.اما ترمینال یک میره
به جز فری شاپش فرقی هم داره؟؟؟
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: پدی ، farshadsh ، a.jahangiri ، houmanmir ، efah ، kasrafo ، saeid-ss
(2013-05-15 ساعت 14:56)mamad_msp نوشته:  با سلام .
من یکشنبه مصاحبه دارم.با توجه به تعطیلات جعمه و شنبه ابوظبی دوستان با تجربه فکر میکنن کی برم بهتره؟!
(فاکتور هزینه هم در نظر گرفته شه. بهتره پول بدم زودتر مدیکال بدن تا اینکه 3شنبه یا ... بریم.؟)
با تشکر
(من فک کنم چهارشنبه خوبه. سه شنبه هم خوبه اما $؟!
دوست عزیز شما 5شنبه صبح زود بلیط بگیری به راحتی میرسی
نگران نباش منهم یکشنبه وقت مصاحبم بود
میتونی سفرنامه منو بخونیBig Grin
موفق باشی
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: bayat_r ، roeentan ، farshadsh ، a.jahangiri ، efah ، houmanmir ، kasrafo ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان