کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-05-08 ساعت 15:20)a.jahangiri نوشته:  سلام دوستای گلم
من هم هفته دوم هستم

من هم همین‌طور. هفته‌ی دوم June.
هرکدوم از دوستان هستند، پیام بدن هماهنگ باشیم
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: farshadsh ، sce ، saeid-ss
CoolCoolBig Grinتاریخ مصاحبه های هیچکذوممون تا حالا که جور در نیومده
فکر کنم این خانم م...کا دستش با شیطان بزرگ تو یه کاسست!!!CoolTongue
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
تشکر کنندگان: naarestan ، azar1348 ، far-dv2013 ، mehdi110 ، sce
از اونجاییکه خیلی از دوستان دنبال ادرس هتل سیتی استار بودن برای بوک کردن:
www.citystarhotel.ae
tel:042270002
fax:042272245
salahuddin road,deira

تقدیم به دوستان عزیزم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: پدی ، naarestan ، Saeedv13 ، sce
سلام دوستان خوبم.اول تشکر میکنم از تمام بچه های مهاجر سرا که اطلاعات و تجربیاتشونو با همه تقسیم میکنن و راهنمایی میکنن.من پنجشنبه 2می مصاحبه داشتم و ویزامو یکضرب گرفتم. دوستانی که استرس مصاحبه دارید مثل خود من که مدام هزارجور فکر میکردم.اصلا نگران مصاحبه نباشید.همه چیز خیلی ساده تر از چیزی هست که فکر میکنید.کل مصاحبه و انگشت نگاری و پرداخت پول 15دقیقه هم طول نمیکشه.فقط مدارکتون کامل باشه.از من حتی اصل مدارک هم نخواستن ,فقط ترجمه هارو خواستن.
اما در مورد هتل,که چقدر بد بود.هتل فونیکس بود و آژانس به من پیشنهاد کرد,که وقتی رفتم انگار دقیقا وسط پاکستان بودم.فکر نمیکردم دوبی چنین جاهایی هم داشته باشه.توی کوچه پس کوچه بود,اگر تاکسی میخواستم باید پیاده تا خیابان اصلی میرفتم,توی این 8روز نشد یکبار تاکسی بگیرم بگم هتل فونیکس و بدون کجا هست.لیدرش هم آقای عباس بود که بودو نبودشو احساس نکردم.بعد از 3روز که روز مصاحبه منو میدونست تلفن کرد و گفت راستی برای ابوظبی ماشین هست 300درهم,که گفتم نه و با 150درهم با خانوم ملیکا رفتم و عباس آقا بعد از اون دیگه کاملا احساس نشد.اینارو گفتم که شما مثل من به دردسر نیفتید.حتی به من گفت ترنسفر خرید نداریم و باید خودت بری,با اینکه داشت.
خلاصه امیدوارم تک تکتون ویزای یکضرب بگیرید.استرس بی استرسRolleyes
تشکر کنندگان: پدی ، usa lover ، mehdi110 ، mahdi/sh ، azar1348 ، houmanmir ، a.jahangiri ، efah ، feri efa ، behnam88 ، NarcisJ ، saeid-ss ، sumya
ترجیحا هتل را درخیابان الرقه بگیرید تا بلای هتل ناجورکمتر به تورتان بخوره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: usa lover ، azar1348 ، mehdi110 ، a.jahangiri ، saeid-ss
لطفا اگر کسی از هتل خیلی خوب توی دبی سراغ داره اطلاع رسانی کنه هم چنین تور دبی افرادی که رفته اند اطلاع بدهند
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: mehdi110 ، sce ، پدی ، saeid-ss
اسم هتل های خوب با قیمت مناسب بارها در این تاپیک نام برده شده
تشکر کنندگان: mehdi110 ، sce ، saeid-ss
(2013-05-08 ساعت 22:45)morvarid1364 نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 21:37)simi نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 18:56)morvarid1364 نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 15:37)houmanmir نوشته:  سلام ، کسی هفته ی سوم جون مصاحبه نداره؟؟ Smile

دوست عزیز ما هستیم

(2013-05-08 ساعت 15:16)usa lover نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 12:38)azar1348 نوشته:  بچه ها شما که آخرای june هستین آژانسی که تور اون موقع را باز کرده باشه سراغ دارین ؟ من از هر جا میپرسم میگن الان قیمت اون موقع معلوم نیس .
اگه بخواین تور بگیرین بلیط چارتری هست و معمولا 2-3 هفته قبل باز میشه
در غیر اینصورت بلیط سیستمی رو از الان هم میتونین اقذام کنید که هر چی به تاریخ پرواز نزدیکتر بشه ممکن کمی گرونتر بشه

سلام دوست عزیز
ما یه تور گرفتیم هتل گرند سنترال که 4شب و 5 روزه که 4ستاره هست با صبحانه و نهار و ترانسفر کلا با بلیط و ویزا 1200

(2013-05-08 ساعت 07:38)efah نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 18:14)adrina97 نوشته:  من هتل آواری گرفتم برای هر نفر شبی 145 درهم

پایین ترین نرخی که booking.com برای Avari Dubai Hotel چهار ستاره میدهد شبی 400 درهم اتاق دونفره بدون صبحانه و امتیاز آن 5/7 بر پایه 608 گزارش review است که در دسته بندی Good قرارمیگیرد . نرخی که سایت هتل http://www.avari.com/property/avari-dubai میده ، مینیمم 495 درهم است ، میشه لطف کنید و بگید این نرخ رو از کجا گرفتید ؟

سلام دوست عزیز
ما یه تور گرفتیم هتل گرند سنترال که 4شب و 5 روزه که 4ستاره هست با صبحانه و نهار و ترانسفر کلا با بلیط و ویزا 1200
شما حدودا کی میخواین برین؟

سلام دوست عزيز منم همون موقع ها مصاحبه دارم ولي هتل گرند سنترال رو بدون ويزا و پرواز واسه ٢نفر ١١٠٠ قيمت دادن، ميشه بدونم از كدوم آژانس تور گرفتين؟ اگر اينجا نميتونيد بگيد بهم پيام خصوصي بدين خيليييي ممنون ميشم

دوست من یکی از آشناهای من که تو آژانس هست این تور رو برامون گرفتم که هر نفر 1200 شده هتل و ویزا و بلیط و ترانسفر اگر خواستید پیغام خصوصی بدید که ایشون رو بهتون معرفی کنم

سلام دوستان
من توی اوریل گرند سنترال بودم. تا ایستگاه مترو کمتر از 3 دقیقه است و کارکنان خوبی داره. غذاهاش هم نسبتا خوبه ( من خیلی دوست داشتم، میگم نسبتا چون بقیه میگفتن خوبه ولی عالی نیست). ولی چون دیسکو داره طبقات پایینش سروصدا زیاده. اینترنت رایگان هم نداره (15 درهم ساعتی).

(2013-05-08 ساعت 12:13)هنردوست نوشته:  با فرض آماده شدن یکضرب ویزا ،پاسپورت رو کی تحویل میدن؟همون روز؟
ممنون

حداقل 3 روز کاری بعد. من 2شنبه وقت داشتم 5شنبه آماده بود. از خود مصاحبه کننده هم میتونید بپرسید
2013AS59XX// ابوظبی// مصاحبه: اول آوریل// 1 نفر// دریافت ویزا: 4 آوریل// مقصد: کالیفرنیا (سانفرنسیسکو)
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss
(2013-05-09 ساعت 23:12)A_F79 نوشته:  سلام دوستان خوبم.اول تشکر میکنم از تمام بچه های مهاجر سرا که اطلاعات و تجربیاتشونو با همه تقسیم میکنن و راهنمایی میکنن.من پنجشنبه 2می مصاحبه داشتم و ویزامو یکضرب گرفتم. دوستانی که استرس مصاحبه دارید مثل خود من که مدام هزارجور فکر میکردم.اصلا نگران مصاحبه نباشید.همه چیز خیلی ساده تر از چیزی هست که فکر میکنید.کل مصاحبه و انگشت نگاری و پرداخت پول 15دقیقه هم طول نمیکشه.فقط مدارکتون کامل باشه.از من حتی اصل مدارک هم نخواستن ,فقط ترجمه هارو خواستن.
اما در مورد هتل,که چقدر بد بود.هتل فونیکس بود و آژانس به من پیشنهاد کرد,که وقتی رفتم انگار دقیقا وسط پاکستان بودم.فکر نمیکردم دوبی چنین جاهایی هم داشته باشه.توی کوچه پس کوچه بود,اگر تاکسی میخواستم باید پیاده تا خیابان اصلی میرفتم,توی این 8روز نشد یکبار تاکسی بگیرم بگم هتل فونیکس و بدون کجا هست.لیدرش هم آقای عباس بود که بودو نبودشو احساس نکردم.بعد از 3روز که روز مصاحبه منو میدونست تلفن کرد و گفت راستی برای ابوظبی ماشین هست 300درهم,که گفتم نه و با 150درهم با خانوم ملیکا رفتم و عباس آقا بعد از اون دیگه کاملا احساس نشد.اینارو گفتم که شما مثل من به دردسر نیفتید.حتی به من گفت ترنسفر خرید نداریم و باید خودت بری,با اینکه داشت.

دوست عزیز
اولاً، تبریــــــــــک میگم
و
ثانیا، میخواستم بگم اشکالی نداره سخت نگیرید، مهم اینه که ویزا رو گرفتید و کار اصلیتون انجام شد.
با آرزوی بهترین‌ها برای شما Smile
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: mehdi110 ، sce ، A_F79 ، saeid-ss
(2013-05-09 ساعت 23:12)A_F79 نوشته:  سلام دوستان خوبم.اول تشکر میکنم از تمام بچه های مهاجر سرا که اطلاعات و تجربیاتشونو با همه تقسیم میکنن و راهنمایی میکنن.من پنجشنبه 2می مصاحبه داشتم و ویزامو یکضرب گرفتم. دوستانی که استرس مصاحبه دارید مثل خود من که مدام هزارجور فکر میکردم.اصلا نگران مصاحبه نباشید.همه چیز خیلی ساده تر از چیزی هست که فکر میکنید.کل مصاحبه و انگشت نگاری و پرداخت پول 15دقیقه هم طول نمیکشه.فقط مدارکتون کامل باشه.از من حتی اصل مدارک هم نخواستن ,فقط ترجمه هارو خواستن.

سلام قربان و عرض تبریک.
امکانش هست بفرمائید از روز مصاحبه تا روز دریافت پاس و ویزا چند روز طول کشید.
سپاسگزارم
تشکر کنندگان: farshadsh ، efah ، mehdi110 ، sce ، saeid-ss
(2013-05-09 ساعت 23:24)azar1348 نوشته:  لطفا اگر کسی از هتل خیلی خوب توی دبی سراغ داره اطلاع رسانی کنه هم چنین تور دبی افرادی که رفته اند اطلاع بدهند

سلام
ببخشید دیر خبر دادم
من هتل dubai palm رو برای 4 شب و 5 روز با صبحانه و نهار ترنسفر ویزا و پرواز ماهان قابله تغییر برای دو نفر گرفتم 2540000 تومن. هتلش 3 ستاره ی خیلی خوبه
تشکر کنندگان: usa lover ، farshadsh ، efah ، mehdi110 ، sce ، azar1348 ، lilac ، saeid-ss
(2013-05-09 ساعت 23:27)پدی نوشته:  اسم هتل های خوب با قیمت مناسب بارها در این تاپیک نام برده شده
دیگه کسی اسمی از هتل خوب نیاره که پدی اعصاب نداره کلا"
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: sce ، shiraz mamali ، پدی ، saeid-ss
سلام دوستان هرکی نیمه ی دوم june در ابوظبی مصاحبه داره اگه مایل باشه که با من خونه(اتاق یا سوییت) بگیره دوبی به من پیام خصوصی بده.من یه آشنا دارم که میخوام بسپارم برام اتاق بگیره چون اینجوری ارزون تر پام میفته.قبلا تجربه داشتم.و اگه روزه مصاحبه هم با من همزمان باشه دیگه لازم نیست پولی بپردازه واسه ترنسفر.
سپاااااااس
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: sce ، azar1348 ، mehdi110 ، saeid-ss
(2013-05-10 ساعت 13:06)azar1348 نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 23:27)پدی نوشته:  اسم هتل های خوب با قیمت مناسب بارها در این تاپیک نام برده شده
دیگه کسی اسمی از هتل خوب نیاره که پدی اعصاب نداره کلا"

ما کوچیک شما هستیم.کی جرات جسارت داره.هتل های 3 ستاره مثل نیهال.ارکید فورچون.سیتی استار .میفر و4 ستاره مثل دلمون .هال مارک.آواری.سیتی سیزن همگی خوب هستند ودر الرقه که مترو خور استShy
تشکر کنندگان: sce ، azar1348 ، mehdi110 ، lilac ، saeid-ss ، ابی هانی
در مورد هتل:
سوها سیتی، 4 ستاره، از نظر مکانی نزدیک سیتی سیزنه. ریتینگ 8.6 (fabulous) در بوکینگ دات کام بر اساس 850 رای! صبحانه و نهار (با امکان تعویض نهار با شام)
قیمت تور چارتر 3 شبه با پرواز ماهان یا ایران ایر، تریپل بین 1250 تا 1450 آژانسای مختلف
درود
تشکر کنندگان: mehdi110 ، sce ، azar1348 ، lilac ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان