کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-05-18 ساعت 20:27)usa lover نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 19:38)m2m2m22 نوشته:  سلام. من پنج شنبه مصاحبه دارم. رفتم چندتا آژانس چک کردم دیدم از اهواز به دوبی سه شنبه و جمعه پرواز ایران ایر هست. سه شنبه ساعت 9 صبح پرواز هست ، بنظرتون خوبه که سه شنبه برم ؟
با تور برام حساب کرد هتل سیتی استار و هزینه ویزا و بلیط سیستمی شد 999 هزار تومن .بنظرتون مناسبه ؟
من قیمت پرواز رو از اهواز نمیدونم ولی ویزا رو معمولا بین 240-270 درهم خساب می کنن هتل هم 1 ماه قبل 2 تخته رو شبی 260 درهم گرفتن که خوب برای تاریخ شما تخفیف داره و خیلی قیمتش پایین تره

مرسی از راهنمایی
در مورد سه شنبه رفتن چطور ؟ با توجه به این که پنج شنبه مصاحبه هست.
ساعت 9 صبح پروازه .فکر نکنم صبح وقت بشه برم NMC
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss
(2013-05-19 ساعت 00:44)m2m2m22 نوشته:  [quote='usa lover' pid='340219' dateline='1368892643']
[quote='m2m2m22' pid='340180' dateline='1368889687']

مرسی از راهنمایی
در مورد سه شنبه رفتن چطور ؟ با توجه به این که پنج شنبه مصاحبه هست.
ساعت 9 صبح پروازه .فکر نکنم صبح وقت بشه برم NMC

سه شنبه خوبه.صبح که رسیدین می تونین عصرش برین مدیکال.فردا عصرش جواب حاضره.پنج شنبه هم با خیال راحت میرین مصاحبه.نگران نباشین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: usa lover ، farshadsh ، m2m2m22 ، lilac ، saeid-ss
سلام
میشه کسانی که همین اواخررفتن مصاحبهدردوبی بگندآخی تواین گرماروزمصاحبه چه جوری کت میشه پوشید؟
آیاهوای داخل سفارت طوری هست که بشه کت روتحمل کرد؟
و اینکه خانمها حتما کت و دامن یاشلواربایدبپوشن که رسمی به نظربیان یامیشه پیراهن بلند هم پوشید
شایدسوالات خنده دارباشند ولی واقعا ذهن ادمو الکی اشغال میکنن
تشکر کنندگان: sce ، mehdi110 ، roeentan ، feri efa ، saeid-ss
دوستان من یک سؤال دارم در زمینه‌ی «چگونگی ارتباط تلفنی» توی امارات.
فکر کنم اینجا توی این تاپیک باید بپرسمش؛ ولی اگه اشتباه کردم بگید کدوم تاپیک باید بپرسم.

اینکه همراه اول توی امارات رومینگ میندازه که موضوع روشنیه ولی سوالم اینه که خط‌های اعتباری ِ ا.ی.ر.ا.ن.س.ل چطور؟ میشه خط اعتباری این‌ها رو از ایران شارژ کرد و بُرد؟ اینم رومینگ میندازه؟ یا شرایط ویژه‌ای داره برای کاربران؟
کلا میخوام بدونم این کار بهتره یا خرید سیم‌کارت اعتباری در فرودگاه امارات (دوبی)؟
خب به هرحال، شما اینجا تومن میدی شارژ میکنی ولی اونجا باید درهم بدی شارژ کنی. تفاوتشون قابل ملاحظه است یا نه؟
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: sce ، mehdi110 ، roeentan ، saeid-ss
(2013-05-19 ساعت 12:15)naarestan نوشته:  دوستان من یک سؤال دارم در زمینه‌ی «چگونگی ارتباط تلفنی» توی امارات.
فکر کنم اینجا توی این تاپیک باید بپرسمش؛ ولی اگه اشتباه کردم بگید کدوم تاپیک باید بپرسم.

اینکه همراه اول توی امارات رومینگ میندازه که موضوع روشنیه ولی سوالم اینه که خط‌های اعتباری ِ ا.ی.ر.ا.ن.س.ل چطور؟ میشه خط اعتباری این‌ها رو از ایران شارژ کرد و بُرد؟ اینم رومینگ میندازه؟ یا شرایط ویژه‌ای داره برای کاربران؟
کلا میخوام بدونم این کار بهتره یا خرید سیم‌کارت اعتباری در فرودگاه امارات (دوبی)؟
خب به هرحال، شما اینجا تومن میدی شارژ میکنی ولی اونجا باید درهم بدی شارژ کنی. تفاوتشون قابل ملاحظه است یا نه؟

در مورد ايرانسل اطلاعاتي ندارم.ولي در مورد همراه اول كه خودم بردم و روشن بود و گهگاهي زنگ هم ميزدم بيچاره شدم.چيزي حول و حوش 200 هزار تومان هزينه رومينگ شد.كلا شما اگه سيم كارت اونجارو بخري و صرفا با س ام اس ارتباط برقرار كني به صرفه تره.فكر نكنم ايرنسل هم وضعيتش بهتر باشه.
موفق باشن.

(2013-05-19 ساعت 11:45)negar_karimi6 نوشته:  سلام
میشه کسانی که همین اواخررفتن مصاحبهدردوبی بگندآخی تواین گرماروزمصاحبه چه جوری کت میشه پوشید؟
آیاهوای داخل سفارت طوری هست که بشه کت روتحمل کرد؟
و اینکه خانمها حتما کت و دامن یاشلواربایدبپوشن که رسمی به نظربیان یامیشه پیراهن بلند هم پوشید
شایدسوالات خنده دارباشند ولی واقعا ذهن ادمو الکی اشغال میکنن
سلام دوست عزيز.
به نظر من زياد خودتونو درگير پوشيدن كت و شلوار نكنين ولي سعي كنين آراسته باشين.من خودم به شخصه كت نپوشيدم ولي كروات داشتم.هرچند روزي كه ما رفتيم تقريبا همه با لباس رسمي(كت و شلوار) بودند.ولي اگه بخواين با كت و شلوار برين به نظر من به جز دقايقي كه رو نيمكت منتظر نشستين مابقي زمان ها چه توي ماشين و چه توي سفارت به هيچ وجه گرمارو حس نمي كنين.به نظر من هم اصلا لازم نيست صبح خيلي زود راه بيفتين كه مثل ما و همه تجربه هاي قبلي اينقدر معطل بشين.ما الكي از قبل از 7 صبح تا 8.30 رو نيمكت منتظر بوديم.در صورتي كه اگه همون 7.30 يا 8 هم ميرسيديم ميرفتيم داخل و مشكلي هم پيش نميومد.من نميدونم چرا تو سفرنامه ها اينقدر به زود رفتن توصيه شده.نهايتا اگه خيلي هم دير برين 10 نفر بيشتر جلوتون نيستند و در بدترين حالت كار شما تا 11 همون روز تمامه.ما كه 9.30 بيرون سفارت بوديم.
موفق باشين.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mehdi110 ، Saeedv13 ، negar_karimi6 ، lilac ، usa lover ، roeentan ، naarestan ، feri efa ، saeid-ss
دوستان با سلام، و خدا قوت برای کاراتون
من می خواستم الان بلیط تهیه کنم، و یک دفعه داستان اون پسر بچه یادم افتاد که موقع رفتن واسه دعای نزول باران بین جمعیت فقط اون چتر برداشته بود، و منصرف شدم از خریدش، بعدش کمی فکر کردم، چرا نباید یکضرب بگیرم، من سربازی نداشتم، کارمم درسته که دولتیه اما دولتیه خفن نیست، معلم دانشگاهم و رشتمم اصلا خطرناک نیستBig Grin و فقط هم در این مدت 1 محل کار داشتم و اسمم رو که سرچ می کنم مستقیما به فارسی و انگلیسی میره تو صفحه اینترنتی محل کارم و همه چیز شفافه کاملا و همینطور همسرم. و نتیجه این شد که تصمیم بگیرم بلیط یک هفته ای بخرم به امید ویزای یکضرب. آیا به نظرتون این فکر خوبیه؟؟
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mrr777 ، bayat_r ، sce ، usa lover ، mahdi/sh ، roeentan ، efah ، saeid-ss
(2013-05-19 ساعت 14:57)mehdi110 نوشته:  دوستان با سلام، و خدا قوت برای کاراتون
من می خواستم الان بلیط تهیه کنم، و یک دفعه داستان اون پسر بچه یادم افتاد که موقع رفتن واسه دعای نزول باران بین جمعیت فقط اون چتر برداشته بود، و منصرف شدم از خریدش، بعدش کمی فکر کردم، چرا نباید یکضرب بگیرم، من سربازی نداشتم، کارمم درسته که دولتیه اما دولتیه خفن نیست، معلم دانشگاهم و رشتمم اصلا خطرناک نیستBig Grin و فقط هم در این مدت 1 محل کار داشتم و اسمم رو که سرچ می کنم مستقیما به فارسی و انگلیسی میره تو صفحه اینترنتی محل کارم و همه چیز شفافه کاملا و همینطور همسرم. و نتیجه این شد که تصمیم بگیرم بلیط یک هفته ای بخرم به امید ویزای یکضرب. آیا به نظرتون این فکر خوبیه؟؟

من نظری نمیدم که ایشالا یکضرب میگیری یا خدای نکرده دوضرب.
ولی دو حالت رو برات بررسی میکنم:
۱- اگر به فرض یکضرب بلیط بگیری و ایشالا یکضرب بگیری که خیلی خوش به حالت میشه و اگر کلیر بخوری دو تا تو ذوقی ناجور میخوری یکی خود کلیر خوردن و دیگری ضرر تعویض بلیط.
۲- اگر به فرض کلیر خوردن بلیط بگیری و کلیر بخوری خیلی حالی ازت گرفته نمیشه. توی بلیط هم ضرری نکردی. اما اگر یکضرب گرفتی اینقدر خوشحالی که دیگه ضرر تعویض بلیط رو به جون میخری.

وقتی این پست منو لایک کردی. پستت و جواباشو منتقل میکنم به تاپیک سفر به ابوظبی.
دوستان عزیز در خصوص تعرفه همراه اول در کشور امارات شما میتوانید کد امارات و یا هر کشور دیگری رو بدون دو صفر به شماره 8070 اس ام اس (تکستBig Grin) کنید و از هزینه مکالمه در اون کشور مطلع بشوید... بعنوان مثال برای امارات هزینه ها به این صورت میباشد:

دریافت مکالمه هر دقیقه 1200 تومان
مکالمه داخلی هر دقیقه 2000 تومان
مکالمه با ایران هر دقیقه 4000 تومان
ارسال پیامک 1500 تومان
روشن کردن گوشی تلفن همراه و دریافت پیامک در هر کشوری که هستید رایگان است.

موفق باشیدSmile
تشکر کنندگان: sce ، far-dv2013 ، usa lover ، roeentan ، mehdi110 ، farshadsh ، houmanmir ، naarestan ، feri efa ، Saeedv13 ، ابی هانی ، kasrafo ، saeid-ss ، babinj
(2013-05-18 ساعت 19:38)m2m2m22 نوشته:  سلام. من پنج شنبه مصاحبه دارم. رفتم چندتا آژانس چک کردم دیدم از اهواز به دوبی سه شنبه و جمعه پرواز ایران ایر هست. سه شنبه ساعت 9 صبح پرواز هست ، بنظرتون خوبه که سه شنبه برم ؟
با تور برام حساب کرد هتل سیتی استار و هزینه ویزا و بلیط سیستمی شد 999 هزار تومن .بنظرتون مناسبه ؟

سلام کدام ازانس توی اهواز رفتید
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss
ممنونم از پاسخ دوستان Smile
کسی هست که اطلاعات بیشتری درمورد سیم‌کارت‌هایی که میشه استفاده کرد داشته باشه؟

من شنیدم سیم‌کارت‌هایی که در دوبی بخریم، فقط دو روز طول میکشه که راه بیفته! اصولا مگه ما چند روز هستیم اونجا که فقط دو روزش بخواد واسه راه‌افتادن سیم‌کارت طول بکشه! D:
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: lilac ، mehdi110 ، farshadsh ، hossien_501 ، saeid-ss
(2013-05-19 ساعت 23:00)naarestan نوشته:  ممنونم از پاسخ دوستان Smile

من شنیدم سیم‌کارت‌هایی که در دوبی بخریم، فقط دو روز طول میکشه که راه بیفته! اصولا مگه ما چند روز هستیم اونجا که فقط دو روزش بخواد واسه راه‌افتادن سیم‌کارت طول بکشه! D:

اصلاً اینطور نیست. وقتی میخرید تا یکی دو ساعت حداکثر راه میافتد. اتصالات بهتره و همونجا تو فرودگاه میخرید 25 درهم و میتونید 75 درهم شارژ کنید و در همه سوپری ها شارژش وجود داره
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin

دوست عزیز ما در بدو ورود به امارات سیم کارت du گرفتیم و به محض اینکه کد مربوط به شارژ سیم کارت را وارد کردیم اکتیو شد و کردیتمون رو اعلام کرد همون موقع هم تونستیم با دوستمون در دبی تماس بگیریم، البته باید توجه داشته باشید که برای فعال سازی و شارژ سیم کارت آپشن های متفاوتی هست که با توجه به نیازتون آپشن صحیح رو انتخاب کنید.
تشکر کنندگان: ابی هانی ، mehdi110 ، sce ، farshadsh ، roeentan ، naarestan ، usa lover ، Saeedv13 ، bayat_r ، hossien_501 ، kasrafo ، efah ، saeid-ss
با سلام
برای ابوظبی هم باید مدارک رو پستی ارسال کنیم؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-20 ساعت 01:09)h.barangi نوشته:  با سلام
برای ابوظبی هم باید مدارک رو پستی ارسال کنیم؟

نه خیر فقط برای آنکارا ارسال مدارک لازمه
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: farshadsh ، mamad_msp ، hossien_501 ، naarestan ، lilac ، houmanmir ، mehdi110 ، ابی هانی ، efah ، saeid-ss
(2013-05-19 ساعت 23:10)lilac نوشته:  

دوست عزیز ما در بدو ورود به امارات سیم کارت du گرفتیم و به محض اینکه کد مربوط به شارژ سیم کارت را وارد کردیم اکتیو شد و کردیتمون رو اعلام کرد همون موقع هم تونستیم با دوستمون در دبی تماس بگیریم، البته باید توجه داشته باشید که برای فعال سازی و شارژ سیم کارت آپشن های متفاوتی هست که با توجه به نیازتون آپشن صحیح رو انتخاب کنید.

ببخشید دوستان مگه سرویس رومینگ ایرانسل اونجا کارایی نداره؟همینطور همراه اول.
سپاس
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان