کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
آیا این احتمال وجود دارد که در همانروز مصاحبه ویزا صادر بشه و پاسپورتو بدن؟ پنجشنبه وقت مصاحبه دادن و می خوام بدونم حتماً تا یکشنبه باید بمونیم و یا امیدی هست که همون روز پنجشنبه شب دوبی را ترک کنیم؟ ممنون از راهنمایی های فوق العاده مفید همه عزیزان

آیا این احتمال وجود دارد که در همانروز مصاحبه ویزا صادر بشه و پاسپورتو بدن؟ پنجشنبه وقت مصاحبه دادن و می خوام بدونم حتماً تا یکشنبه باید بمونیم و یا امیدی هست که همون روز پنجشنبه شب دوبی را ترک کنیم؟ ممنون از راهنمایی های فوق العاده مفید همه عزیزان
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-06-12 ساعت 17:35)پدی نوشته:  لطفا شماره جدید ملیکا خانم را بدهید.تلفن های او را میگیریم جواب نمیده
من دوشنبه با ملیکا رفتم ابوظبی.
اون روز حالشون خوب نبود و می گفت سرما خورده و چند روز طول کشیده و خوب نمیشه.
ممکنه بخاطر بیماری باشه که فعلا جواب نمیده.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: mehdi110 ، farshadsh ، amir82 ، usa lover ، a.jahangiri ، shiraz mamali ، lilac ، saeid-ss
دوستان من امروز مصاحبه داشتم و به امید خدا یک ضرب گرفتم. از همه دوستانی که در مهاجر سرا کمک کردند نهایت قدر دانی را دارم . بسیار ساده است و برای خودتان سخت نکنید و استرس نداشته باشید. امیدوارم هر کجای این کره خاکی هستیم شاد و پیروز باشیم و به آرزو هامون برسیم
تشکر کنندگان: houmanmir ، naarestan ، mehdi110 ، farshadsh ، m2m2m22 ، farin ، amir82 ، babinj ، a.jahangiri ، roeentan ، Setare99 ، NarcisJ ، Mahbaran ، saeid-ss ، nima-92
(2013-06-12 ساعت 19:53)Farhad1649 نوشته:  آیا این احتمال وجود دارد که در همانروز مصاحبه ویزا صادر بشه و پاسپورتو بدن؟ پنجشنبه وقت مصاحبه دادن و می خوام بدونم حتماً تا یکشنبه باید بمونیم و یا امیدی هست که همون روز پنجشنبه شب دوبی را ترک کنیم؟ ممنون از راهنمایی های فوق العاده مفید همه عزیزان

خیر دوست عزیز شما اگه کلیرنس هم نخورین روز مصاحبه ویزا نمیگیرین .
ایشالا اگه یه ضرب بگیرین تا یکشنبه هم سر خوشین و بد نمیگذره بهتون Shy
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: farshadsh ، saeid-ss
(2013-04-30 ساعت 08:07)feri efa نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 03:32)mona80 نوشته:  دو نفر هستیم، من و همسرم. یک ضرب ویزا گرفتیم.
... البته نمی دانم که چگونه باید هماهنگی کنید برای این کار خصوصا اگر شخص غریبه باشد.
با سلام و تشکر از راهنماییهای خیلی خوبتون
میخواستم بپرسم هتلی که در ابوهیل بودین و رضایت هم داشتین میشه اسمش رو با هزینه اش هم بگذارید؟(حد اقل در پیغام خصوصی)
با سپاس
اسم هتل ما Ewa بود. قیمت آن در مقاطع مختلف زمانی متفاوت است. همه هتل ها در دوبی در نزدیکی زمان نمایشگاهها خیلی گرانتر می شوند. وب سایت این هتل هست http://www.ewahoteldubai.com و یا از سایت booking.com می توانید قیمت بگیرید. در ضمن هتل کاملا شبیه به عکسهایی است که در سایت آن گذاشته شده است و شاید تنها 5% عکسها را شفاف تر از واقعیت کرده باشند.
تشکر کنندگان: farshadsh ، saeid-ss
(2013-02-04 ساعت 15:45)mgolchin13 نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 03:32)mona80 نوشته:  دو نفر هستیم، من و همسرم. یک ضرب ویزا گرفتیم.
نوشته های دوستان عزیز در مهاجرسرا به ما خیلی کمک کرد. من هم تجربیاتم را می نویسم تا بلکه کمکی به دیگران باشد.

دوست عزیز ممنون از سفرنامه.چند نکته مهم و جدید سفرنامه شما این بود که برای اسکن قرنیه چشم لازم نیست صف جداگانه ای بایستسم و اخیراً در همان باجه کنترل پاسپورت انجام میشود.
ولی چند نکته را اشاره نکرده بودید که اگر بنویسید ممنون میشوم. اولا اسم هتل تون چی بود و هزینه اش چقدر بود . بلیط تون رو چند گرفتین؟ به خانم ملیکا چقدر دادین بابت ترانسفر .... وخلاصه راجع به هزینه هایی که کردین بیشتر توضیح بدین چون با این دلار فعلا3850 تومنی خیلی مهمه برای برنامه ریزی کسانی که مصاحبه دارن.
دوم هم اگر مسئله ای که گفتید ممکن بوده باعث ناکام ماندن تلاشها تون بشه خصوصی نیست و ممکنه کمکی به بقیه بکنه رو توضیح بدید.
سوم این که نوشتید به شما برگه صورتی دادن... مصاحبه شما کی انجام شده؟ چون جدیدا باید در csc ثبت نام کرد و پست پاسپورت شما رو میاره ...
با تشکر
اسم هتل ما Ewa بود. قیمت آن در مقاطع مختلف زمانی متفاوت است. همه هتل ها در دوبی در نزدیکی زمان نمایشگاهها خیلی گرانتر می شوند. وب سایت این هتل هست http://www.ewahoteldubai.com و یا از سایت booking.com می توانید قیمت بگیرید. در ضمن هتل کاملا شبیه به عکسهایی است که در سایت آن گذاشته شده است و شاید تنها 5% عکسها را شفاف تر از واقعیت کرده باشند.
همینطور در مورد هزینه بلیط نیز قیمتها به شدت متغیر است و با مراجعه به وب سایت خطوط هواپیمایی مورد نظر یا تماس تلفنی با آنها، با توجه به تاریخ پرواز به شما قیمت خواهند داد.
دز زمانی که ما رفتیم برای مصاحبه، هنوز از روش csc استفاده نمی کردند و من متاسفانه هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم.
و اما مشکل مهم و به ظاهر ساده ای که ما با آن روبرو شدیم ولی نزدیک بود برایمان خیلی گران تمام شود این بود که چون در وب سایت لاتاری ننوشته بود که از صفحه حاوی تاریخ مصاحبه (که نام تک تک افراد مربوط به کیس نامبر نیز در آن نوشته شده و بسیار هم مهم است) پرینت بگیریم، من هم فقط از صفحه اعلام برنده شدنمان پرینت گرفته و برده بودم، و چون تاریخ مصاحبه و نام همه افراد خانواده در آن نبود، در صف قبل از ورود به سفارت، نگهبانی ما را به داخل راه نمی داد و صفحه اعلام برنده شدنمان برای آنها کفایت نمی کرد و هر چقدر اصرار کردیم که بابا تمامی اطلاعات کیس ما در این کیس نامبر موجود است، و کافی است بارکد آن را اسکن کنید یا نگاهی کوچک به کامپیوتر خود بیندازید، باز هم قبول نکردند. امیدوارم دوستان عزیز با رعایت این نکته بسیار ساده و مرتکب نشدن این اشتباه به ظاهر کوچک، همگی با موفقیت ویزا بگیرید.

(2013-04-30 ساعت 08:07)feri efa نوشته:  
... البته نمی دانم که چگونه باید هماهنگی کنید برای این کار خصوصا اگر شخص غریبه باشد.
با سلام و تشکر از راهنماییهای خیلی خوبتون
میخواستم بپرسم هتلی که در ابوهیل بودین و رضایت هم داشتین میشه اسمش رو با هزینه اش هم بگذارید؟(حد اقل در پیغام خصوصی)
با سپاس

(2013-02-04 ساعت 15:45)mgolchin13 نوشته:  
نوشته های دوستان عزیز در مهاجرسرا به ما خیلی کمک کرد. من هم تجربیاتم را می نویسم تا بلکه کمکی به دیگران باشد.

دوست عزیز ممنون از سفرنامه.چند نکته مهم و جدید سفرنامه شما این بود که برای اسکن قرنیه چشم لازم نیست صف جداگانه ای بایستسم و اخیراً در همان باجه کنترل پاسپورت انجام میشود.
ولی چند نکته را اشاره نکرده بودید که اگر بنویسید ممنون میشوم. اولا اسم هتل تون چی بود و هزینه اش چقدر بود . بلیط تون رو چند گرفتین؟ به خانم ملیکا چقدر دادین بابت ترانسفر .... وخلاصه راجع به هزینه هایی که کردین بیشتر توضیح بدین چون با این دلار فعلا3850 تومنی خیلی مهمه برای برنامه ریزی کسانی که مصاحبه دارن.
دوم هم اگر مسئله ای که گفتید ممکن بوده باعث ناکام ماندن تلاشها تون بشه خصوصی نیست و ممکنه کمکی به بقیه بکنه رو توضیح بدید.
سوم این که نوشتید به شما برگه صورتی دادن... مصاحبه شما کی انجام شده؟ چون جدیدا باید در csc ثبت نام کرد و پست پاسپورت شما رو میاره ...
با تشکر
همینطور در مورد هزینه بلیط نیز قیمتها به شدت متغیر است و با مراجعه به وب سایت خطوط هواپیمایی مورد نظر یا تماس تلفنی با آنها، با توجه به تاریخ پرواز به شما قیمت خواهند داد.
دز زمانی که ما رفتیم برای مصاحبه، هنوز از روش csc استفاده نمی کردند و من متاسفانه هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم.
و اما مشکل مهم و به ظاهر ساده ای که ما با آن روبرو شدیم ولی نزدیک بود برایمان خیلی گران تمام شود این بود که چون در وب سایت لاتاری ننوشته بود که از صفحه حاوی تاریخ مصاحبه (که نام تک تک افراد مربوط به کیس نامبر نیز در آن نوشته شده و بسیار هم مهم است) پرینت بگیریم، من هم فقط از صفحه اعلام برنده شدنمان پرینت گرفته و برده بودم، و چون تاریخ مصاحبه و نام همه افراد خانواده در آن نبود، در صف قبل از ورود به سفارت، نگهبانی ما را به داخل راه نمی داد و صفحه اعلام برنده شدنمان برای آنها کفایت نمی کرد و هر چقدر اصرار کردیم که بابا تمامی اطلاعات کیس ما در این کیس نامبر موجود است، و کافی است بارکد آن را اسکن کنید یا نگاهی کوچک به کامپیوتر خود بیندازید، باز هم قبول نکردند. امیدوارم دوستان عزیز با رعایت این نکته بسیار ساده و مرتکب نشدن این اشتباه به ظاهر کوچک، همگی با موفقیت ویزا بگیرید.
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، farshadsh ، saeid-ss
سلام دوستان.
به امید خدا برای بار دوم و گرفتن ویزا عازم دوبی هستم.سفر قبلی با اطلاعات خوب بچه ها خیلی راحت بود.اما در مورد این سفر چون به تنهایی دارم سفر می کنم و در واقع پلن این بار هم از نظر شکل مسافرت و هم موضوع هزینه ها متفاوته ممنون میشم دوستان باتجربه نظر بدن.
1-از دوستان کسی تجربه اقامت در پانسیون رو داره ؟ظاهرا اطراف میدون جمال میشه شبی 50 درهم گرفت.می خواستم بدونم از نظر امکانات رفاهی مثل حمام و ...چطوره ؟از نظر مکانی خیلی جاش مهم نیست.چون تنهایی سفر می کنم.اما وضعیت داخلی اتاق تا حدودی واسم مهمه.
2-با شرط محقق شدن بند 1 بهترین مسیر واسه رفتن به میدون جمال از فرودگاه چیه ؟اگه بخوام از مترو استفاده کنم از چه مسیری برم ؟
3-ایستگاه اتوبوس های ابوظبی دقیقا کجاست و اگه بخوام با مترو برم کدوم ایستگاه میشه ؟ضمنا ساعت شروع به کارشون چجوریه و هر چند ساعت یک بار حرکت دارن ؟
4-اگه از دوستان مجرد(آقا)کسی تو بازه زمانی 17 تا 24 جون قصد اقامت در دوبی رو داره و علاقه مند به گرفتن اتاق مشترک تو هتل نیز هست پیغام خصوصی بده تا هماهنگ کنین.اقامت در هتل با هزینه کمتر به مراتب از بودن در پانسیون بهتره.
ممنون از پاسخی که میدین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mehdi110 ، farshadsh ، saeid-ss
(2013-06-13 ساعت 01:20)mona80 نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 15:45)mgolchin13 نوشته:  [quote='mona80' pid='271776' dateline='1359932553']
دو نفر هستیم، من و همسرم. یک ضرب ویزا گرفتیم.

سلام من متوجه این نشدم منظور شما چی بود در رابطه با (چون در وب سایت لاتاری ننوشته بود که از صفحه حاوی تاریخ مصاحبه (که نام تک تک افراد مربوط به کیس نامبر نیز در آن نوشته شده و بسیار هم مهم است) پرینت بگیریم) در صفحه حاوی تاریخ مصاحبه فقط اسم برنده قید شده و نام افراد دیگری در آن نیست آیا فقط برای ما اینطوریه؟
2013AS9XXX دو نفر ( ازدواج بعد از کارنتی)
کارنتی:June 2013 , ABU DHABI
مصاحبه: آخر 30 JULYCool
هزینه مدیکال 850 درهم 2نفر
برگه سفید:rolleyes کلیر بعد 22 روز - تحویل ویزا :29 AGU
( مقصد : آغوش پدر و مادر در مریلند) [/size]
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss
(2013-06-13 ساعت 11:17)hamid1243 نوشته:  [quote='mona80' pid='357260' dateline='1371070238']
[quote='mgolchin13' pid='271953' dateline='1359976555']
[quote='mona80' pid='271776' dateline='1359932553']

سلام من متوجه این نشدم منظور شما چی بود در رابطه با (چون در وب سایت لاتاری ننوشته بود که از صفحه حاوی تاریخ مصاحبه (که نام تک تک افراد مربوط به کیس نامبر نیز در آن نوشته شده و بسیار هم مهم است) پرینت بگیریم) در صفحه حاوی تاریخ مصاحبه فقط اسم برنده قید شده و نام افراد دیگری در آن نیست آیا فقط برای ما اینطوریه؟

سلام دوست عزیز.
در انتهای نامه دعوت به مصاحیه نام سایر افراد کیس هم آورده میشه.
من از امضای شما اینطور متوجه شدم که شما بعد از قبولی ازدواج کردین.یکی دیگه از دوستان هم این مشکل شمارو داشت و اسم همسرش تو نامه مصاحبه نبود.بعید می دونم مشکل خاصی پیش بیاد.با این حال یه نامه به سفارت بزن و موضوع رو بهشون بگو.روز مصاحبه نگهبان در ورودی که پاسارو چک میکنه،اسمارو با اسامی توی نامه انطباق میده.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ari_kiana ، farshadsh ، saeid-ss
سلام
ما سه شنبه مصاحبه داریم
اسم همسر من رو ننوشتن و ما بعد از قبولی ازدواج کردیم.
نامه هم زدیم.گفتن با همسرت بیا.امیدوارم ما رو راه بدن و برامون مشکلی پیش نیاد.
دعا بنمایید دوستان
لحظات پر استرسی هست این روزها
کیس نامبر:20130000AS85xx/مصاحبه: هفته سوم June/ابوظبی/مقصد: سیاتل /برگه آبیCool
کلیر 15 August بعد از 58 روز دریافت ویزا 25 AugustBig Grin
تشکر کنندگان: houmanmir ، sce ، farshadsh ، fereshtehind
سلام دوستان عزیز.
راهنمایی میخواستم آیا راهی وجود دارد که بتوان ویزا رو زودتر از دفتر پستی گرفت؟ به من گفتند روز دوشنبه بیا تخویل بگیر. من یکشنب پرواز دارم . امروز هم رفتم دفتر پستی کمکی نکرد. به نظر شما راهی هست؟
تشکر کنندگان: farshadsh ، mehdi110 ، sce
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یکی از برندگان لاتاری 2013 هستم که موفق به اخذ یکضرب ویزای گرین کارت آمریکا از سفارت ابوظبی در خرداد ماه امسال شدم
قبل از هر چیز از گردانندگان سایت مهاجر سرا تشکر می کنم که با ایجاد این سایت مفید و به اشتراک گذاشتن تجربیات دوستان که این راه را رفته اند باعث راهنمایی بقیه عزیزان میشود بطوری که از ابتدا اعلام نتایج تا روز مصاحبه کلیه اطلاعات مفید را میتوان مطالعه کرد و آرامش پیدا کرد.
من برای ادای دین خود به سایت و دیگر عزیزان وظیفه خود میدانم که تجربیات خودم را بنویسم
اینم لینک تجربیات سفر ما http://mohajersara.com/thread-5608-post-...#pid358471
تشکر کنندگان: Mahbaran ، پدی ، mamad_msp ، sce ، usa lover ، farshadsh ، houmanmir ، mehdi110 ، saeid-ss ، nima-92
(2013-06-13 ساعت 16:42)salotif نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
من یکی از برندگان لاتاری 2013 هستم که موفق به اخذ یکضرب ویزای گرین کارت آمریکا از سفارت ابوظبی در خرداد ماه امسال شدم
قبل از هر چیز از گردانندگان سایت مهاجر سرا تشکر می کنم که با ایجاد این سایت مفید و به اشتراک گذاشتن تجربیات دوستان که این راه را رفته اند باعث راهنمایی بقیه عزیزان میشود بطوری که از ابتدا اعلام نتایج تا روز مصاحبه کلیه اطلاعات مفید را میتوان مطالعه کرد و آرامش پیدا کرد.
من برای ادای دین خود به سایت و دیگر عزیزان وظیفه خود میدانم که تجربیات خودم را بنویسم فقط نمیدونم که چطوری لینک سفرنامه رو جدا بنویسم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز.
گرفتن ویزای یک ضرب رو به شما تبریک می گم.
شما می تونین سفرنامه خودتون رو در اینجا بنویسین.
موفق باشین.

سلام دوستان.
من از 15 جون به مدت 5 یا 6 روز دوبی هستم.اگه آقای مجردی تمایل به گرفتن هتل به صورت مشترک داره پیام خصوصی بده.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، mehdi110 ، saeid-ss
(2013-06-13 ساعت 14:01)mehran_salavati نوشته:  سلام دوستان عزیز.
راهنمایی میخواستم آیا راهی وجود دارد که بتوان ویزا رو زودتر از دفتر پستی گرفت؟ به من گفتند روز دوشنبه بیا تخویل بگیر. من یکشنب پرواز دارم . امروز هم رفتم دفتر پستی کمکی نکرد. به نظر شما راهی هست؟
با خانوم ملیکا تماس بگیرید ایشون تونستن برای بقیه 1 روز زودتر ویزا رو بگیرن
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: lilac ، farshadsh ، sce ، mehdi110 ، saeid-ss
دوست عزیز به هیچ وجه به ملیکا برای دریافت ویزا اعتماد نکنید،این خانوم هزینه زیادی ازتون طلب میکنه برای گرفتن ویزا در صورتیکه هیچ کاری از دستش بر نمیاد!بمن گفت چون مجردی 350درهم بده دوشنبه شب بهت ویزات رو میرسونم اما من اعتماد نکردم و ویزای من صبح سه شنبه در پست دبی بود.اما کسایی که به ملیکا گفته بودن این خانوم تو CSC اونها دست برده بود و کارشون رو خراب کرده بود و ویزای اونها آماده نشده بود،پس اصلا به این خانوم اعتماد نکنید چون ایشون فقط میخواد شما رو سرکیسه کنه!و اینکه به هیچ وجه مدارکتون رو در اختیارش نزارید
تشکر کنندگان: nika ، salotif ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان