کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-06-15 ساعت 21:14)a.jahangiri نوشته:  ضمنا در پاسخ به دوستانی که از خانم ملیکا به بدی یاد می کنند باید بگم که ما هم هفته گذشته یکشنبه مصاحبه داشتیم و همان روز ویزامون و یه ضرب گرفتیم. اما اون آقای افیسر گفت که پنجشنبه پاساتون میاد به امپست دبی . ما هم پروازمون برای سه شنبه ساعت 10 شب بود . اگر می خواستیم تا پنجشنبه بمونیم حداقل باید 700 تا 800 هزار تومن هزینه دو شب هتل و خرج های دیگر این دو روزو پرداخت می کردیم به اضافه 190 درهم جریمه تغییر بلیط تازه با اینکه بلیط ما سیستمی هم بود تازه بعضی وقتها این اتفاق می افته که پست دبی پنجشنبه ظهر قبل از تحویل بسته ها تعطیل می شه یا به هر دلیلی از سفارت دیر می رسه و می مو نه تا یکشنبه بعدش که در این صورت هزینه های اقامت وحشتناک میشه.با در نظر گرفتن همه اینها ارزش اینو داشت که 500 درهم برای دو نفر به خانم ملیکا پرداخت کردیم و پاسپورتهای ویزا خوردمونو سه شنبه ظهر تحویل گرفتیم.

اون دوستمون که بالای همین صفحه ( babinj ) پاسشو سه شنبه صبح از پست دبی تحویل گرفته با ما تو ماشین خانم ملیکا بود که دچار یه سری سوئ تفاهم شده که اگر مایل باشه براش توضیح میدیم.
خانم ملیکا بسیار وقت شناس ، مهربان ، مودب ، صمیمی و دلسوز بودن.و از قبل قیمت و زمان تحویل پاسارو اعلام کرده بودن و هیچ اجباری هم در میان نبود .و هر کس به انتخاب خودش و شرایطش تصمیم می گیره که چیکار کنه. به نظر ما اینطور قضاوت کردن و تو ضیح ندادن خیلی چیزا و بدبین کردن ذهن همه درست نیست.

(2013-06-15 ساعت 23:43)babinj نوشته:  سلام آقا!شما کدوم بودی؟؟؟Wink فک کنم شما اون آقای عینکی بودی که آفیسر شمام مثل مال من بود و تو اتاق مصاحبه شدید،درسته؟؟
حرف من اینه که آفیسر به همه میگفت که پنجشنبه ویزا حاضر میشه در صورتیکه برای همه سه شنبه در پست دبی حاضر میشه،ملیکا از همین ترس اضافه هزینه استفاده میکنه و میگه500تا بدید!!اگه بخواید من بازم توضیح میدم!!این خانوم وقتی من گفتم نمیخوام شما بگیرید منو تهدید کرد و همش میگفت تا یک هفته اینجا میمونی و ویزات نمیرسه

هرکس به حرفای من اعتماد نداره به این لینک سر بزنه،اونجا دوستم salotif درباره کارای این خانوم و پاسپورتا توضیح داده:
http://mohajersara.com/thread-5608-page-10.html
حالا هی بگید این خانومه مهربون و.....!!!!

آقا ( babinj ) درست میگن
منم که 4 شنبه مصاحبه داشتم آفیسر بهم گفت 2 شنبه پاست رو بگیر
من جمعه سایت رو چک کردم و دیدم که 5 شنبه پاس من تحویل پست شده و 5 شنبه شب دبی بود جمعه هم که تعطیل بود من شنبه پاسم رو گرفتم
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: roeentan ، babinj ، farshadsh ، negar_karimi6 ، saeid-ss ، feri efa ، behfaza
من هنوز نیمدم برای مصاحبه و فقط ملیکا رو شنیدم، ولی برات آرزوی موفقیت می کنم
تشکر کنندگان:
کسی‌ هفتهٔ آخر اگوست ابو ظبی نبودد؟؟??????
کیس نامبر :2013AS000100xx • ارسال مدارک : oct • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری:ابوظبی • تاریخ مصاحبه : هفته اخر aug Shy • مقصد: ؟ Cool
تشکر کنندگان:
دوستان کسی در مرد هتل سیتی استار چیزی شنیده؟ خوبه یا بد با معمولیه؟
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
تشکر کنندگان:
اگر بخواهیم ایمیل بزنیم به سفارت از چه راهی ایمیل بزنم
آیا از روش خود سایت سفارت ابوظبی یا ایمیل مستقیم به آدرسی که ندارم (اگه کسی داره واسم بفرسته)؟
2013AS9XXX دو نفر ( ازدواج بعد از کارنتی)
کارنتی:June 2013 , ABU DHABI
مصاحبه: آخر 30 JULYCool
هزینه مدیکال 850 درهم 2نفر
برگه سفید:rolleyes کلیر بعد 22 روز - تحویل ویزا :29 AGU
( مقصد : آغوش پدر و مادر در مریلند) [/size]
تشکر کنندگان: saeid-ss
سلاااااااااااااااااااااااااااااااام دوستان من اومدم امابایه برگه ابی
که نمیدونم معنی اش چیه
عده ای میگندتفاوت رنگهاتصادفیه و بی معنا
عده ای تکذیب میکنن
نظرشماچیه
تصمیم دارم سفرنامه ای بنویسم امانه حالا بلکه وقتی رفتم امریکا چون بایدیه سری واقعیتهای تلخوبنویسم که دراین مرحله ازکارم نمیشه نوشت چون به عده ای فعلانیازدارم تاکارام انجام بشه ولی مطمئن باشیدسفرنامه ام کاملا بدون غرضه و به حساب اون حس ششم فوق العاده حساسم بزاریدکه همه چیزهایی که دراطراف اتفاق میافته و ازبرخوردآدمای دوروبرش خیلی چیزهارودرک میکنه و میفهمه ولی بایدفعلا بگم مااااااااااااااااااااااااا یاعررررررررررررررعررر
تشکر کنندگان: babinj ، saeid-ss ، behfaza
دوستانی که مصاحبه رفتند و ویزای یک ضرب گرفته اند آیا فردای روز مصاحبه میشه خودمون بریم ابوظبی و ویزا را بگیریم؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: shiraz mamali
دوستان توبرگه ابی سایتیونوشته که بریم اونجاشماره پرونده مونوچک کنیم
سایتوبازکردم امانمیدونم کجاش برم
میشه راهنماییم کنید لطفا
این سایته
http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visa.html
وقتی بازش میکنیم بقیه اشونمیدونم چه کنم

اعتمادبه نفسوامیدرومیبینید ؟ دیروزمصاحبه داشتیم ازامروزدارم سایتوچک میکنم
تشکر کنندگان: niko ، azar1348 ، far-dv2013 ، saeid-ss
دوستان هرکی تاریخ مصاحبه اش ۳۱ جولای هست بگه که هماهنگ کنیم هتل و رفت و آمد و اینجور چیزارو.
دیگه اینکه هزینه تاکسی تا سفارت چقدر میشه؟
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان:
(2013-06-17 ساعت 14:10)simi نوشته:  دوستان کسی در مرد هتل سیتی استار چیزی شنیده؟ خوبه یا بد با معمولیه؟

من 6 7 سال پیش به فاصله دو سال دو بار در اونجا اقامت داشتم. اگر دنبال سونا و استخر و جکوزی و آپشن های عجیب و غریب نیستید، هتل خوب و تمیزی است. از همه مهمتر اینکه غذاهاش کاملاً ایرانی بود و با مزه و کیفیت قابل قبول (من شنیدم که صاحبش ایرانیه و آشپزاش هم ایرانین اما گارسون ها همه چشم بادومی بودند). من تو هتل گلوریا هم بودم که خیلی لوکس تر از اینه ولی غذاهاش علی رغم ظاهر جذابشون افتضاح بود و باید چند تا آیتم را امتحان می کردی تا یکیش فقط قابل خوردن باشه (دسراش خوب بود). اینکه الان سیتی استار چه جوریه را نمی دونم. فکر کنم سایت تریپ ادوایزر کمک کنه.
تشکر کنندگان: roeentan ، farshadsh ، saeid-ss
سلام
روزمصاحبه برگه csc رو که پرکرده بودم و پرینتشوداشتم ازمن نخواستن
یعنی برای تحویل پاسپورتامون بایدبرم بازابوظبی علیرغم اینکه ثبت نام اینترنتی کردم برای این فرم؟
تشکر کنندگان: saeid-ss
سلام منو رو از دوبی‌ پذیرا باشید

ما امروز از سفارت ابوظبی ویزا مونو یک ضرب گرفتیم

وقتی‌ برگشتیم ایران سفر ناممونو به تفصیل مینوسیم

هورا نمکشم به عشق بچه‌های که هنوز کلیر نشدن و هورای آخرو وقتی‌ که همهٔ همقطاران از این ایستگاه آخر هم به سلامت رد شدند می‌کشم.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: lilac ، shiraz mamali ، mehdi110 ، roeentan ، far-dv2013 ، yousef_eidi ، farshadsh ، simi ، usa lover ، saeid-ss ، azar1348 ، 5ina ، nima-92
(2013-06-17 ساعت 17:51)negar_karimi6 نوشته:  دوستان توبرگه ابی سایتیونوشته که بریم اونجاشماره پرونده مونوچک کنیم
سایتوبازکردم امانمیدونم کجاش برم
میشه راهنماییم کنید لطفا
این سایته
http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visa.html
وقتی بازش میکنیم بقیه اشونمیدونم چه کنم

اعتمادبه نفسوامیدرومیبینید ؟ دیروزمصاحبه داشتیم ازامروزدارم سایتوچک میکنم

دوست عزیز از این سایت http://www.abudhabiivo.net/ میتونید کیس نامبرتون رو بدون صفر وارد کنید و از وضعیت پرونده تون باخبر بشید... لطفاً این گونه سوالات رو در تاپیک کلیرنس مطرح کنید.
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، roeentan ، farshadsh ، negar_karimi6 ، rezagh ، usa lover ، behfaza
دوستان

1- با توجه به اینکه سفارت در ابوظبی است،اقامت در دبی بهتر است یا ابوظبی؟
2- اگر در ابوظبی اقامت داشته باشم،میتونم زودتر از سه روز (ان شائ الله) از خود سفارت ویزامو بگیرم یا اینکه باید حتما پست بشه؟

با تشکر از راهنمائی های شما

توضیح:
برنده لاتاری نیستمSad
برای گرین کارت مادرم (اقدام از طریق برادرم -فرزند برای والدین) در حال هماهنگی و جمع آوری اطلاعات هستم
وقت سفارت مادرم: 22 جولای -ساعت 8 صبح-ابوظبی
تشکر کنندگان:
دوستان هفته آینده واسه ابوظبی کسی نیست همسفر بشیم؟
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: farshadsh ، azar1348 ، ابی هانی ، hossien_501

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان