کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-06-10 ساعت 13:32)tartar نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 23:49)negar_karimi6 نوشته:  سلام
ساعت 8 ازتهران برای دوبی پروازداریم
تابرسیمو روانه هتل بشیم ساعت 12 میشه و ساعت 4. 30 مدیکال نوبت داریم
سوال اینه چه جوری بریم؟
ایا خودهتلاامکانات داره برای رفتن؟
آخی توی اون گرماچه جوری بریم
درضمن هتل گراندسنترال رومیگم هستیم

دوست عزیز اصلا نگران نباشید دم در هتل تاکسیا صف کشیدن یه تاکسی میگیرید با حد اکثر نیم ساعته میبرتتون.

یعنی مابرای رفتن به مدیکال نگیم ملیکابیادهتل دنبالمون؟
کدوم مقرون به صرفه است
قیمت تاکسی هاروازکجابدونیم
راننده های ایرانی که ماشالاااااااااتاببینن طرف غریبه کلی دورش میدنوبعدیه پول گنده میگیرن
آیاتاکسی های هتل و به کل دوبی هم همینطوره؟
؟
تشکر کنندگان: saeid-ss
سلام به همه دوستان که مارا راهنمایی میکنند .
دو تا سوال داشتم اگه پاسخ بدید ممنون میشم .اول در مورد پست cscما واسه هرکدوم به طور جداگانه ثبت نام کردیم اما من یه جا خوندم که فقط شخص برنده باید ثبت نام کنه وبقیه زیرگروه اون باشند؟ودومی در مورد نامه تمکن مالی بانک:متاسفانه بانک در اسپل یک حرف درپسوند فامیل من اشتباه کرده (به جای y نوشته i )البته این که میگم اشتباهست بخاطر مغایرت با پاسپورتم است . به نظر شما این امر مشکلی ایجاد نمیکنه؟
(2013-06-10 ساعت 15:09)negar_karimi6 نوشته:  
سوال اینه چه جوری بریم؟

دوست عزیز اصلا نگران نباشید دم در هتل تاکسیا صف کشیدن یه تاکسی میگیرید با حد اکثر نیم ساعته میبرتتون.

کدوم مقرون به صرفه است
راننده های ایرانی که ماشالاااااااااتاببینن طرف غریبه کلی دورش میدنوبعدیه پول گنده میگیرن
؟

نه نیازی نیست خودتون میتونید برید
تاکسی قیمتش از 3 درهم شروع میشه ، یک اسکرین تو ماشین هست که خودش قیمتو بهتون نشون میده، همه تاکسیها به این صورت هستند.
ارزونترین راه هم مترو هست که باید ایستگاه ابوهیل پیاده بشید
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: rezagh ، lilac ، farshadsh ، saeid-ss
سوال اینه چه جوری بریم؟

کدوم مقرون به صرفه است
؟

سلام دوست عزیز
ملیکا برای رفتن به ابوظبی گزینه خیلی خوبی است ولی برای رفتن به مدیکال لازم نیست که از ملیکا کمک بگیرید و پول اضافی بهش بدید
کسایی با ملیکا می رند مدیکال که خوب سنشون خیلی بالاست و براشون سخته که تو دبی اینطرف و اونطرف برن و خوب برای این افراد ملیکا یا کلا یک لیدر بهترین گزینه هست
راهی که اکثر ماها رفتیم مدیکال اینه که از مترو استفاده کنید که هم فال و هم تماشا و هم خرجش خیلی کمتره.... برای این منظور سفرنامه ها رو بخونید
البته این نظر من بود و باز هر جور که شما احساس راحتی می کنید باید عمل کنید
موفق باشیدWink
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: houmanmir ، shiraz mamali ، lilac ، پدی ، farshadsh ، usa lover ، naarestan ، amir82 ، saeid-ss
همسفر واسه هفته ی آخر june اگه هست به من پیغام بده.
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان:
همسفر برای هفته آخر جولای ؟
2013AS9XXX دو نفر ( ازدواج بعد از کارنتی)
کارنتی:June 2013 , ABU DHABI
مصاحبه: آخر 30 JULYCool
هزینه مدیکال 850 درهم 2نفر
برگه سفید:rolleyes کلیر بعد 22 روز - تحویل ویزا :29 AGU
( مقصد : آغوش پدر و مادر در مریلند) [/size]
تشکر کنندگان: يلدا اهوازى ، saeid-ss
سلام دوســــتان عزیــــــزم Smile
صدای من رو از دوبی می‌شنوید؛ هتل آپارتمان گُــلدن سنــــــدز (Golden Sands)

حسابی دارم برای نوشتن یک سفرنامه‌ی کامل و با جزئیات تدارک می‌بینم Wink التماس دعا داریم Rolleyes
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: farshadsh ، usa lover ، houmanmir ، lilac ، amir82 ، saeid-ss
(2013-06-10 ساعت 20:55)naarestan نوشته:  سلام دوســــتان عزیــــــزم Smile

حسابی دارم برای نوشتن یک سفرنامه‌ی کامل و با جزئیات تدارک می‌بینم Wink التماس دعا داریم Rolleyes

naarestan عزیز
آرزو می کنیم که با خبرهای خوش برگردید
انرژی مثبت همه بچه های دوست داشتنی مهاجرسرا برای شما وبقیه دوستانمون که لحظات سرنوشت سازی رو پیش رو دارن...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: naarestan ، usa lover ، lilac ، saeid-ss
(2013-06-10 ساعت 15:19)behnam88 نوشته:  
سوال اینه چه جوری بریم؟

کدوم مقرون به صرفه است
؟

تاکسی قیمتش از 3 درهم شروع میشه ، یک اسکرین تو ماشین هست که خودش قیمتو بهتون نشون میده، همه تاکسیها به این صورت هستند.

ممنون ازراهنمایی دوستان
پس باتاکسی ازهتل بریم متروواونجاکارت نقره ای تهیه کنیم؟
یااینکه متروهمون نزدیکه هتل هست؟
هتل ماگراندسنتراله
تشکر کنندگان:
سلام
لینک اقای بیاتو بچه های اینجابهم دادن که پرینتش کنم باخودم ببرمش
ولی بازنمیشه
این لینکودادن
http://mohajersara.com/thread-5608-post-...#pid295633

اگه درست نیست لطفا بگیدچه جوری سفرنا مه اشوپرینت کنم
تشکر کنندگان:
[quote='farshadsh' pid='355926' dateline='1370882563']
[quote='naarestan' pid='355919' dateline='1370881520']

ما برای وسطای جولای برای مصاحبه علی القاعده 6 7 شبی دوبی هستیم. هتلش برای هر شب چنده؟ مجیطش منابسه؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-10 ساعت 22:17)Farhad1649 نوشته:  [quote='farshadsh' pid='355926' dateline='1370882563']
[quote='naarestan' pid='355919' dateline='1370881520']

ما برای وسطای جولای برای مصاحبه علی القاعده 6 7 شبی دوبی هستیم. هتلش برای هر شب چنده؟ مجیطش منابسه؟

توضیحات کامل رو در سفرنامه می‌نویسم انشالله؛ ولی فعلا در این حد بگم بهتون دوست عزیز، که من در booking.com این هتل آپارتمان رو پیدا کردم و یک اتاق ۳۲متری (در واقع یک سوئیت) رو که در شرایط تخفیف ویژه قرار داشت رزرو کردم. توی پرینت نهایی رزرو زده بود ۶۹۴درهم برای ۴ شب و موقع چک‌این، ۱۰٪ سرویس چارج و ۱۰٪ مالیات بهش اضافه میشه که نهایتا حدود ۷۵۰درهم شد برای چهار شب. محیطش بسیار مناسبه، دیسکو نداره و شب‌ها راحت می‌خوابید. محیطش خانوادگیه. از خیابون اصلی دوره و صدای ماشین ندارید. ۵دقیقه‌ای به خیابون اصلی میرسید برای تاکسی‌گرفتن. یک‌ربع-بیست‌دقیقه پیاده است از هتل تا مترو (ایستگاه الفَهیدی)، مسیرش سرراسته.
تا مرکز خرید «اسپینس» ده دقیقه راهه پیاده و میتونید خریدهاتون رو بکنید. (خرید مواد غذایی و آب و مواد بهداشتی و...)
رسپشن مسئول و مهربان و پاسخ‌گو هستند. اینترنتش وای‌فای هست و رایگانه.
فقط باید بگم که نت گاهی قطع‌ و وصل میشه و گاهی سرعتش پایین میاد ولی درکل خوبه. یک نکته‌ای هم هست اونم اینه که همه وسایل اتاق تمیز و مرتب و نو هست و اتاقم تمیز و مناسبه، فقط دستشویی و حمومش یک کوچولو قدیمی هست وگرنه تمیزه.

درضمن، سوئیتی که گرفتم دو تخته است. سوئیت‌های با تعداد تختهای بیشتر، گرون‌تر هست.

تا الان اینا رو میدونم Smile

یک نکته‌ی خوبی یادم اومد! اونم این که موقع چک‌این فقط پاسپورت‌ها رو دیدن و اسکن کردند و پس دادن بهمون. و به‌عنوان ودیعه ۳۰۰درهم ازمون گرفتن که گفتن روز رفتن از هتل بهمون پس میدن. برای همین واسه ماهایی که روز سفارت باید پاسپورت دستمون باشه، اینکه دست هتل نباشه و فکردرگیری ِ اینکه صبح زود یادت نره پاس رو از رسپشن بگیری، برای من یک دنیا ارزش داشت. نمیدونم اینجا اینجوری بود روالش یا جاهای دیگه هم هست ولی خیال من رو خیللللی راحت کرد.
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: usa lover ، farshadsh ، يلدا اهوازى ، saeid-ss
(2013-06-09 ساعت 17:01)sce نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 02:00)يلدا اهوازى نوشته:  سلام دوستان
ما انشاالله هفته اول مرداد ابوظبي مصاحبه داريم، جريان واكسن سرماخوردگي يك ماه قبل از سفر چيه؟شانس ما الان واكسن گير نمياد!!!!بليط دبي رو ماهان گرفتيم، من به همراه پدر و مادر و خواهرم هستيم،دنبال هتل مناسب ميگرديم ،اگر دوستان هتل مناسب و تميز يا هتل آپارتمان سراغ دارن ممنون ميشيم پيشنهاد بدين، بعدا متاسفانه ماه رمضان اونجا هستيم، كسي از دوستان اطلاع داره كه شرايط هتل ها براي سرو غذا چطورييه؟ا آذوقه ببريم يا نه؟ :d براي خريد كجارو پيشنهاد ميكنين؟ مامانم لاتاري برنده شدن خيلي استرس دارن از لباسي كه بايد انتخاب كنن تا سوالاتي كه ازشون مي پرسن از خاطرات دوستان هم ميخونن اما از استرسشون كم نميشه!! ببخشين من انقدر سوال ميپرسم ، استرس ديگه :d

سلام دوست عزیز.
در مورد واکس آنفلوآنزا تا جایی که من میدونم واسه این فصل نیازی نیست.من خودم واسه مصاحبه نزدم و اصلا نخواست.ولی جدیدا تو سفرنامه یکی از دوستان که مطالعه می کردم ظاهرا جدیدا دکتر ازش خواسته بود.به نظر من اگر هم اینجا گیرت نیومد،برو دبی و اگه دکتر لازم بدونه واست می زنه.
در مورد هتل هم بهتر بود از همون جایی که بلیط رو گرفتی اقدام می کردی.ولی می تونی خودت هم از طریق بوکینگ هتل مورد نظر خودتو انتخاب کنی و بعد بری آژانس و بگی واست رزرو کنه.معمولا دوستان تو همون منطقه رقه اسکان داشتن.من خودم هم اونجا بودم و از نظر دسترسی و سایر امکانات خوب بود.من ازتجربیات بچه ای قدیم اینجور دستم اومد که تفاوت محسوسی بین ماه رمضون و ماه های دیگه اونجا نیست.فقط ظاهرا یه سری مراعات هایی باید بشه که طبیعتا خودتون وقتی تشریف ببرین می فهمین.بعید می دونم هتل ها غذا سرو نکنن.به نظر من با توجه به بالا بودن ارزش پول ملیBig Grinحتی المقدور با خودتون آذوقه از اینجا ببرین.برای خرید من هیچ جارو پیشنهاد نمی کنمBig Grin خودتون تشریف ببرین و قیمتا رو ببینین شوکه می شین.ولی جهت اطلاع دیره سیتی سنتر،دوبی مال،امارات مال و صدها مال دیگه هست که می تونین واسه خریدتiشریف ببربن.دوبی مال رو شخصا توصیه می کنم برین و ببینین.
در مورد لباس خودتون و مادر محترم هم عرض کنم که سعی کنین در عین سادگی،آراستگی هم داشته باشین.حتما لازم نیست که کاملا رسمی باشی.خیلی ساده و پیراسته تشریف ببرین.پدر گرامی و برادر محترم رو به پوشیدن کت و شلوار رسمی و کروات اجبار نکنین.توی این فصل گرما واقعا آزاردهنده خواهد بود.
به امید موفقیت شما.

سلام
ممنون از راهنماييتون، جدي واكسن نخواستن؟ والله درمورد هتل هم از هموم سايت booking كه شما گفتين دانباليم ممنون، گفتم شايد ساعات مراكز خريد فرق كنه،والله ميگن خيلي از ما مسلمون تر هستن ممكنه بعضي هتل ها سرو نكنن،احتمالا بايد آذوقه ببريم :d اينطور كه روز به روز پيش ارزش پول بيشتر ميشه همون ويندو شاپينگ بهترينه:dمرسي والله درمورد لباس پوشيدن ما هم نظر شمارو داريم.
بازم ممنونم از لطفتون
(2013-06-10 ساعت 08:37)mangoolkhan نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 02:00)يلدا اهوازى نوشته:  سلام دوستان
ما انشاالله هفته اول مرداد ابوظبي مصاحبه داريم، جريان واكسن سرماخوردگي يك ماه قبل از سفر چيه؟شانس ما الان واكسن گير نمياد!!!!بليط دبي رو ماهان گرفتيم، من به همراه پدر و مادر و خواهرم هستيم،دنبال هتل مناسب ميگرديم ،اگر دوستان هتل مناسب و تميز يا هتل آپارتمان سراغ دارن ممنون ميشيم پيشنهاد بدين، بعدا متاسفانه ماه رمضان اونجا هستيم، كسي از دوستان اطلاع داره كه شرايط هتل ها براي سرو غذا چطورييه؟ا آذوقه ببريم يا نه؟ :d براي خريد كجارو پيشنهاد ميكنين؟ مامانم لاتاري برنده شدن خيلي استرس دارن از لباسي كه بايد انتخاب كنن تا سوالاتي كه ازشون مي پرسن از خاطرات دوستان هم ميخونن اما از استرسشون كم نميشه!! ببخشين من انقدر سوال ميپرسم ، استرس ديگه :d
سلام
واکسن آنفولانزا برای ما هم گیر نیومد , رفتم توی یکی از مراکز بهداشت که برای بچه ها واکسن میزنن ,واکسن TD خودم و بچه را مجانی زدیم بعدش بهش گفتم ابوظبی 3 تا TD میخواد تازه آنفولانزا هم میخواد ,طرف که از نظر خودش اینها ضروری نبود مهرش را بهم داد گفت هر جا می خوای بزن , منم نامردی نکردم و 2 تا TD دیگه و آنفولانزا و TD خانمم که نبود و ... را مهر زدم بعد هم رفتم هلال احمر مهر تاریخشون را قرض گرفتم همونجا تاریخ هاش رو هم زدم (البته مهر تاریخ لاتین از جای دیگه هم میشه گیر آورد) که همش از نظر دکتر (2 روز پیش مدیکال داشتم) OK بود فقط حواس پرتی کردم و یکی از واکسنها را یادم رفت مهر تاریخ بزنم که دکتر گفت چون تاریخ نداره قبول نمیکنم و واکسن خوردیم این بود انشای من سوالی بود بفرمایید ما الان دبی هستیم

سلام
ميشه بگين كدوم مركز بهداشت بود؟باباي من غير از TD واكسن ديگه اي هم زدن، ميشه آنفولانزارو دبي زد؟ مدارك همراهتون چي هست؟ ما چه چيزي بايد بياريم؟
موفق باشين انشالله براحتي ويزا بگيرين
(2013-06-10 ساعت 21:34)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-06-10 ساعت 15:19)behnam88 نوشته:  
سوال اینه چه جوری بریم؟

کدوم مقرون به صرفه است
؟

ممنون ازراهنمایی دوستان
پس باتاکسی ازهتل بریم متروواونجاکارت نقره ای تهیه کنیم؟
یااینکه متروهمون نزدیکه هتل هست؟
هتل ماگراندسنتراله

نزدیک هتل شما ایستگاه ALRigga هستش که فکر کنم 4 5 دقیقه پیاده راه باشه
کارت نقره ای هم همونطور که میدونید 20 درهم هست که 14 درهم شارژ داره که به ازای هر نفر باید یکی بخرید واسه این مسیری که میرید 1.8 درهم از کارت شما کم میشه (طولانی ترین مسیر 5.8 درهم کم میکنه)
اگر با تاکسی هم یه راست از هتل برید NMC فکر کنم 20 درهم بشه
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: rezagh ، usa lover ، farshadsh ، negar_karimi6 ، ابی هانی ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان