کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
(2012-10-09 ساعت 13:39)mohammad.maleki نوشته:  چند وقتی هست که یه سوالی ذهن من رو درگیر کرده
با این همه جزئیاتی که وجود داره برای عکس
احتمال اشتباه و به وجود امدن مشکل زیاده
و از طرفی امکان داره به دلیل مشکلات زیر ساخت شبکه در ایران ، عکس ارسال بشه ولی در اجرا با مشکل برخورد کنه
ایا ارسال عکس اشتباه تاثیری در روند لاتاری داره یا نه؟؟یا مثلا میشه بعد ها عکس رو مجدد گرفت و ارسال کرد (منظورم بعد از قبولی در لاتاری هست)
خیلی هم بدبین نباشید
جزئیات خیلی هم پیچیده نیست . عکس رنگی با کیفیت ، 600*600 ، زیر 240کیلوبات ، موقعیت سر و صورت مناسب ! همین
زیرساخت و سرعت اینترنت در ایران اونقدر ها هم بد نیست. سرعت ما از 2 ، 3 تا کشور تو دنیا بیشتره ! Wink
اگر عکس هنگام آپلود با مشکلی مواجه بشه ، احتمالاً سیستم با پیغامی مناسب اعلام خواهد کرد. هرچند بعید می دونم به دلیل حجم پایینی که داره ، موقع آپلود مشکلی پیش بیاد.
اما در نهایت اگر مشخصات فنی عکس رعایت نشده باشد ، احتمالاً قرعه کشی را از دست خواهید داد چون چیزی به اسم تصحیح و یا ارسال مجدد نداریم.
بعد از قبولی ، کاری با عکسی قبلاً ارسال کردید ندارند ، عکس جدید از شما مطالبه می کنند.
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، pariya2 ، S0SHiANT ، somayeh8159 ، j@vad
(2012-10-09 ساعت 14:01)tenesi نوشته:  خیلی هم بدبین نباشید
جزئیات خیلی هم پیچیده نیست . عکس رنگی با کیفیت ، 600*600 ، زیر 240کیلوبات ، موقعیت سر و صورت مناسب ! همین
زیرساخت و سرعت اینترنت در ایران اونقدر ها هم بد نیست. سرعت ما از 2 ، 3 تا کشور تو دنیا بیشتره ! Wink
اگر عکس هنگام آپلود با مشکلی مواجه بشه ، احتمالاً سیستم با پیغامی مناسب اعلام خواهد کرد. هرچند بعید می دونم به دلیل حجم پایینی که داره ، موقع آپلود مشکلی پیش بیاد.
اما در نهایت اگر مشخصات فنی عکس رعایت نشده باشد ، احتمالاً قرعه کشی را از دست خواهید داد چون چیزی به اسم تصحیح و یا ارسال مجدد نداریم.
بعد از قبولی ، کاری با عکسی قبلاً ارسال کردید ندارند ، عکس جدید از شما مطالبه می کنند.
ممنون من ادم خوش بینی هستم ، ولی سوالات کلی بود که همیشه باخودم میگفتم اگه کسی به مشکل برخورد کنه چی میشه؟؟؟؟؟

نقل قول:احتمالاً قرعه کشی را از دست خواهید داد چون چیزی به اسم تصحیح و یا ارسال مجدد نداریم.
پس از هیچ راهی نمیشه تصحیح کرد مثلا با ایمیل
یعنی بگیم که بر فرض مثال عکس مشکل داره و با ایمیل به کی سی سی اعلام کنیم
تشکر کنندگان:
(2012-10-09 ساعت 14:20)mohammad.maleki نوشته:  پس از هیچ راهی نمیشه تصحیح کرد مثلا با ایمیل
یعنی بگیم که بر فرض مثال عکس مشکل داره و با ایمیل به کی سی سی اعلام کنیم
نه هیچ راهی نداره. اصرار نکن Big Grin
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
(2012-10-09 ساعت 10:31)Tasnim banou نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 21:38)اردوان نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 16:38)Tasnim banou نوشته:  سلام بچه ها من هنوز ......
سلام برین عکاسی توی میرداماد خیابان شمس تبریزی. به اسم عکاسی هفت رنگ.
8تومن میگیره
ممنون واقعا لطف کردی آدرس دادی، فقط عکس رو با همون شرایط تحویل میده که دیگه نخواد تغییرات بدی ؟؟ اگه شماره تلفنش رو دارید برام بزارید ، تو نت پیدا نکردم.
آره همون لحظه میده فقط بگین روتوش نکنه!خودتونم عکستونو ببینین تو کامپیوترشون
تشکر کنندگان: Tasnim banou ، j@vad
کسی میدونه اگه عکس یه مقداری روتوش شده باشه یا مقدار خیلی کمی صورت کشیده شده باشه که قابل تشخیص هم نباشه آیا این مشکل باعث میشه که شرکت کننده از قرعه کشی حذف بشه چون عکس یکی از آشناهام همچین حالتی داشت ولی مشخصات فنی عکس کاملا رعایت شده بود( سایز و کیفیت عکس کاملا درست بود) وقتی کانفرمیشن نامبر رو وارد میکنم پیغام میده اطلاعات ورودی درست نیست میخوام بدونم بخاطر عکسش حذف شده یا کانفرمیشن نامبرش رو اشتباه یادداشت کرده
تشکر کنندگان:
(2012-10-09 ساعت 14:38)parsaboj نوشته:  کسی میدونه اگه عکس یه مقداری روتوش شده باشه یا مقدار خیلی کمی صورت کشیده شده باشه که قابل تشخیص هم نباشه آیا این مشکل باعث میشه که شرکت کننده از قرعه کشی حذف بشه چون عکس یکی از آشناهام همچین حالتی داشت ولی مشخصات فنی عکس کاملا رعایت شده بود( سایز و کیفیت عکس کاملا درست بود) وقتی کانفرمیشن نامبر رو وارد میکنم پیغام میده اطلاعات ورودی درست نیست میخوام بدونم بخاطر عکسش حذف شده یا کانفرمیشن نامبرش رو اشتباه یادداشت کرده

اگه مقدار كشيدگي از نظر شما كم وغير قابل تشخيص هست پس اونام متوجه چيزي نميشن چون شما اشناتونو ديديد ولي اونا كه نديدن!
نه حتما كانفرميشن رو اشتباه وارد كرده
تشکر کنندگان: parsaboj
(2012-10-09 ساعت 14:22)tenesi نوشته:  نه هیچ راهی نداره. اصرار نکن Big Grin

چشمBig Grin
تشکر کنندگان:
(2012-10-09 ساعت 14:38)parsaboj نوشته:  کسی میدونه اگه عکس یه مقداری روتوش.....
.....وقتی کانفرمیشن نامبر رو وارد میکنم پیغام میده اطلاعات ورودی درست نیست میخوام بدونم بخاطر عکسش حذف شده یا کانفرمیشن نامبرش رو اشتباه یادداشت کرده

دوست عزیز این پیغام فقط وقتی نمایش داده میشه که یکی از فیلدهارو اشتباه پر کرده باشین،

اسپل نام خانوادگی یا سال تولد و کانفرمیشن نامبرو چک کنین

من چن تا حالت مختلفو که عمدا اشتباه وارد میکردم چک کردم، همین پیغامو میده

نتیجه گیری:

کلا صفحه چک کردن نتایج سه حالت داره،

1- (بهترین حالت) شما قبول شدین ( جیغ بلند یادتون نرهBig Grin) و یه کیس نامبر بهمراه بارکد دریافت میکنین

2- شما در بین برنده ها حضور ندارین که یا باید تا اعلام نتایج سری بعد شمارتونو نگه دارین یا کلا دور دوم نداره و شمارتونو میندازین دورو سال بعد دوباره ثبت نام میکنین

3- حداقل یکی از اطلاعات لازم و درست وارد نکردین
تشکر کنندگان: somayeh8159 ، parsaboj ، j@vad
درود

من دوتا سوال کلی داشتم و میخواستم نظر دوستان رو بپرسم.

من یک 8-7 سالی هستش که دارم ثبت نام میکنم. ولی یک 2 سالی هم هستش که دیگه برای ثبت نام در لاتاری عکس جدید نمیگیرم و همون عکس قبلی رو تاریخش رو ویرایش میکنم و میفرستم.( البته عکس جزئیاتش درسته).

حالا بنظر شما اینها هر سال مشخصات کسانی رو که ثبت نام میکنن با مشخصات سال قبلشون مقایسه میکنن یا نه؟

و اینکه مسئولان از زمان اتمام لاتاری تا زمان اعلام نتیجه میشینن همه عکس ها رو دونه دونه نگاه میکنن و عکس هایی که اشکال داره رو حذف میکنن از شرکت در لاتاری ؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-10-09 ساعت 16:10)myfriendsmy2010 نوشته:  
(2012-10-09 ساعت 14:38)parsaboj نوشته:  کسی میدونه اگه عکس یه مقداری روتوش.....
.....وقتی کانفرمیشن نامبر رو وارد میکنم پیغام میده اطلاعات ورودی درست نیست میخوام بدونم بخاطر عکسش حذف شده یا کانفرمیشن نامبرش رو اشتباه یادداشت کرده

دوست عزیز این پیغام فقط وقتی نمایش داده میشه که یکی از فیلدهارو اشتباه پر کرده باشین،

اسپل نام خانوادگی یا سال تولد و کانفرمیشن نامبرو چک کنین

من چن تا حالت مختلفو که عمدا اشتباه وارد میکردم چک کردم، همین پیغامو میده

نتیجه گیری:

کلا صفحه چک کردن نتایج سه حالت داره،

1- (بهترین حالت) شما قبول شدین ( جیغ بلند یادتون نرهBig Grin) و یه کیس نامبر بهمراه بارکد دریافت میکنین

2- شما در بین برنده ها حضور ندارین که یا باید تا اعلام نتایج سری بعد شمارتونو نگه دارین یا کلا دور دوم نداره و شمارتونو میندازین دورو سال بعد دوباره ثبت نام میکنین

3- حداقل یکی از اطلاعات لازم و درست وارد نکردین

وقتی هنوز نتایج اعلام نشده که نمیتونید سایت رو چک کنید. معلومه که هیچ جواب درستی بهتون نمیده

(2012-10-09 ساعت 18:17)hamid_p نوشته:  درود

من دوتا سوال کلی داشتم و میخواستم نظر دوستان رو بپرسم.

من یک 8-7 سالی هستش که دارم ثبت نام میکنم. ولی یک 2 سالی هم هستش که دیگه برای ثبت نام در لاتاری عکس جدید نمیگیرم و همون عکس قبلی رو تاریخش رو ویرایش میکنم و میفرستم.( البته عکس جزئیاتش درسته).

حالا بنظر شما اینها هر سال مشخصات کسانی رو که ثبت نام میکنن با مشخصات سال قبلشون مقایسه میکنن یا نه؟

و اینکه مسئولان از زمان اتمام لاتاری تا زمان اعلام نتیجه میشینن همه عکس ها رو دونه دونه نگاه میکنن و عکس هایی که اشکال داره رو حذف میکنن از شرکت در لاتاری ؟

ممنون

عکسهای شما رو شخص چک نمیکنه. عکسها توسط کامپیوتر چک میشه و فقط اشتباهات فاحش قابل تشخیصه . مثل وقتی که یک عکس رو توی فتوشاپ زیاد استرچ کنید یا رنگ صورت خیلی غیر طبیعی باشه.
من عکسی که باش ثبت نام کرده بودم و برنده شدم روتوش هم داشت. در واقع فکر نمیکنم هیچ عکاسی عکس خام بهتون بده چون خیلی عکس تاریکی میشه. معمولا خیلی کم روتوش میکنن تا چهره تون تاریک نباشه
تشکر کنندگان: hamid_p ، parsaboj ، myfriendsmy2010 ، j@vad
(2012-10-10 ساعت 01:14)brotherhood نوشته:  سلام دوستان فکر میکنید عکس زیر قبوله ؟

http://up.vatandownload.com/images2/0btw...lbehg3.jpg
http://up.vatandownload.com/images2/uq9x...qhpa02.jpg

کدوم ؟
به به . اصلاً چهره Made In USAست به خدا !
دوست عزیز هیچ کدام از عکس های شما 600*600 نبود که در سایت زیر امکان آپلود ، کراپ و ذخیره داشته باشه.
http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...opper.html
در نتیجه این عکس ها با این شرایط قابل قبول نیست.
اما یکی از عکسهای شما رو با اجازتون ویراش و ادیت کردم و الان آماده استفاده برای ثبت نام لاتاری است.
اینم لینکش :
http://up.vatandownload.com/images2/1oyo...gl441c.jpg
باز خودتون این عکس رو در سایت مذکور بررسی کنید و نتیجه آن را ببینید . ( بعد از آپلود ZOOM OUT کنید )
موفق باشید
تشکر کنندگان: brotherhood ، j@vad
دوستان عزیز یه سوال برام پیش اومده مرسی که جواب بدین
توی پست ها خوندم که ظاهرا عکس باید روش تاریخ باشه..این تاریخ جریانش چیه؟ حتما باید باشه؟
HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان:
(2012-10-10 ساعت 11:28)مهتاب63 نوشته:  دوستان عزیز یه سوال برام پیش اومده مرسی که جواب بدین
توی پست ها خوندم که ظاهرا عکس باید روش تاریخ باشه..این تاریخ جریانش چیه؟ حتما باید باشه؟

نخیر نباید تاریخ داشته باشه اما نباید قدیمی هم باشه ( حداکثر برای 1 سال گذشته باشه کافیه )
عکس دیجیتالی شما بدون هیچ دخل و تصرفی ( فتو شاپ یا نوشته یا ... ) باید برای ثبت نام آپلود بشه. از من گفتن...Wink
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: Omid-Aria
(2012-10-10 ساعت 03:56)brotherhood نوشته:  lممنون که این عکس رو ویرایش کردین به 600 در 600 من همینو برای ثبت نام انتخاب کردم و انجام دادم.
منظورتون از زوم اوت چی بود ؟
اگر عکسی که براتون از طریق سایت مذکور آماده کردم ، دوباره در همان سایت آپلود کنید ، در ابتدا خیلی بزرگ به نظر می رسد. در صورتی که با ZOOM OUT (دور کردن و کوچک کردن تصویر) مشاهده خواهید کرد که عکس دقیقاً در کادرهای مربوطه قرار خواهد گرفت.

(2012-10-10 ساعت 11:59)afshin sadeghi 2 نوشته:  
(2012-10-10 ساعت 11:28)مهتاب63 نوشته:  دوستان عزیز یه سوال برام پیش اومده مرسی که جواب بدین

نخیر نباید تاریخ داشته باشه اما نباید قدیمی هم باشه ( حداکثر برای 1 سال گذشته باشه کافیه )
عکس دیجیتالی شما بدون هیچ دخل و تصرفی ( فتو شاپ یا نوشته یا ... ) باید برای ثبت نام آپلود بشه. از من گفتن...Wink
در ضمن در پاسخ به سوال برخی دیگر از دوستان راجع به تاریخ عکس باید بگم اگر از این سایت استفاده کنید و عکس مناسب رو کراپ و ذخیره کنید ، تاریخ قبلی فایل حذف خواهد شد و انگار عکستون جدید است. با تمام مشخصات فنی.
http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5334.html
http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...opper.html
موفق باشید
تشکر کنندگان: brotherhood ، S0SHiANT ، Omid-Aria ، afshin sadeghi 2 ، j@vad ، pariya2
دوستان با عرض سلام یه سوال داشتم من رفتم عکس انداختم ولی سایز عکس با اینکه گفته بودم 600 در 600 باشه 591 در 591 بود من آوردم تو نرم افزار paint درستش کردم و دقیقا 600 در 600 شد سوالم اینه که این resize که کردم مشکلی بوجود نمیاره؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان