کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
سلام ،

من تنها مشکلی که دارم دوتا نور فلش تو هر کدوم از چشمام هست ؛ عکاسی هم زیاد رفتم , از 5 ، 6 تا عکاسی عکس دارم که وقتی میگم چشمامو درست کن که نور توش نباشه خیلی بد درست میکنن چشمامو Sad ؛ راه حلی چیزی سزاغ ندارید با فوتوشاپ دوستان ؟ Sad پیشاپیش ممنون :-x
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

تشکر کنندگان:
سلام. وقتتان بخیر.

دوستان کسی اینجا هست که بدونه عکس با گوشواره مشکل داره یا نه؟
تشکر کنندگان:
عجب استرسی داره این عکس ترتیب دادن! دارم می ترکم و فکر کنم آخرشم گند زدم!
این سایت کروپر دولتی اونها وقتی عکس رو کروپ می کنه عکس از ابعادی که توی توضیحات داده بزرگ تر می شه! یعنی صورت کامل خیلی بیشتر از نصف عکس رو می گیره! به همین دلیل تصمیم گرفتم خودم ترتیباتش رو استاد کنم! اما به هیچ ترتیبی نمی شد عکس دقیقا توی اون ابعادی بشه که خواجه می فرماید!
رفتم عکاسی و با کلی عزّ و التماس که آقا جون مادرت روتوشش نکن ازش عکس گرفتم و نسخه دیجیتالیش رو هم گرفتم! کی باورش می شه که عکسی که از من گرفته اصلا مال من نیست! دماغ من بوکسوریه! تقریبا له و لوردست! یه دماغ برای من درست کرده انگار دیروز رفتم جراحیش کردم! پوستم پر چین و چروکه! چنانش کرده که خودم لذت بردم از اینکه می شه با جراحی پلاستیک انقدر زیبا بشم!
در نتیجه پول رو دادم و اومدم عکس ها رو انداختم اونطرف و دست به دامن دوربین دیجیتالی شدم! رزولوشن؟ ۱۸۰ !!! حالا اینو چکارش کنم؟
دست به دامن حضرت فتو شاپ شدم و یه صفحه با رزولوشن ۳۰۰ ساختم و اینو کپی کردم توی اون و رزولوشن درست شد!
نهایتا با اطمینانی که هیتلر وقتی حمله کرد به لهستان نداشت ، رفتم و ثبت نام کردم! بعدش اومدم اینجا و فهمیدم ددم وای! اصلا خود دولت مفخمه ابزار و یراق الات گذاشته و توی مشخصات عکس نباید نوشته شده باشه محصول مهندسی شده شرکت ادوبی و ...!
خلاصه سرتونو درد نیارم! اگر یه نفر مثل خودم مسئول تشخیص عکس ها باشه که احتمالا می گه: ای بابا! خوبه دیگه همینه!
اما اگه یکی مثل اونکه این همه بند و تفصیلات گذاشته پشتش باشه فقط یک راه به ذهنم می رسه:
لطفا یکی این ایمیل KKc یا KCC یا CKk رو محبت کنه تا بپرسم زمان قرعه کشی لاتاری ۲۰۱۵ کیه! Sad
جدی اینا فقط یه عکس می خوان که معلوم باشه من خودمم یا یه عکس باید ترتیب می دادم که آنجلینا جولی همچون عکسی نگرفته؟
آخه آپولو که نیست بخواد بره مریخ! یه گرین کارته دیگه!
همین روزا احتمالا بجای آمریکا می رم تیمارستان!
کیس نامبر: جون مادر اوباما یه دونشم به من نرسید!
تشکر کنندگان: bhr bhr
(2012-10-10 ساعت 22:59)setarehbaran نوشته:  سلام. وقتتان بخیر.
دوستان کسی اینجا هست که بدونه عکس با گوشواره مشکل داره یا نه؟
دوست عزیز ، معمولاً عکسهایی که برای درخواست ویزا ، پاسپورت های سایر کشورها و ... و همچنین ثبت نام لاتاری مورد نیازه ، باید بدون آرایش غلیظ و زیورآلات و ... باشه.
هرچند شخصاً مطلبی در این مورد جایی ندیده و نخوانده ام ولی تابحال چیزی غیر از این ندیده ام.

حالا شما چه اصراری داری با گوشواره عکس بگیری Big Grin ؟؟؟

دوستان عزیزم ، به خدا لازم نیست عکس شما قشنگ و زیبا باشه ، توش خوب افتاده باشین ، موهاتون اصلاح کرده باشه ، رنگ موهاتون بهتون بیاد ، ریشاتون 6 تیغ باشه ، رنگ سایتون به رژتون بیاد ، کروات داشته باشین ، گره کروات انگلیسی باشه یا ایرانی ، عکستون جلب توجه کنه و یا ...
باید خودتون باشید . ساده‏ی ساده Shy
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، setarehbaran ، j@vad
درود

من که برای خودم عکس جدید گرفتم ولی برای یکی از دوستام ( به اصرار خودش ) عکسی که سال قبل در لاتاری ثبت نام کرده بود و تاریخش رو با نرم افزار ویرایش کردم و فرستادم.

بنظر شما اگه تاریخ عکس دستکاری بشه متوجه میشن یا.... ؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-10-13 ساعت 03:32)hamid_p نوشته:  درود

من که برای خودم عکس جدید گرفتم ولی برای یکی از دوستام ( به اصرار خودش ) عکسی که سال قبل در لاتاری ثبت نام کرده بود و تاریخش رو با نرم افزار ویرایش کردم و فرستادم.
بنظر شما اگه تاریخ عکس دستکاری بشه متوجه میشن یا.... ؟
ممنون
مشکلی نیست.
برای اینکه مطمئن مطمئن بشی ، تو سایت زیر در قسمت Start Photo Tool آپلود و کراپ و ذخیره کن ، کلاً تاریخ از بین میره.

http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5334.html
http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...opper.html
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، hamid_p
سلام دوستان! آیا برای نوزاد هم عکس با مشخصات ذکر شده نیاز است؟ آیا جایی هم ذکر شده؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-13 ساعت 14:39)askary_gh@yahoo.com نوشته:  سلام دوستان! آیا برای نوزاد هم عکس با مشخصات ذکر شده نیاز است؟ آیا جایی هم ذکر شده؟
دوست عزیز
به قول یکی دیگه از دوستان خیلی کم لطفی کردی.
اگر صفحات قبلی رو مطالعه می کردی ، بارها و بارها و بارها به این مطلب و حتی نحوه عکس گرفتن از نوزاد اشاره شده.
بله. نوزاد 1 روزه هم عکس با مشخصات ذکر شده می خواد.
منبع : http://travel.state.gov/pdf/DV_2014_Instructions.pdf
منبع : http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5334.html
تشکر کنندگان: askary_gh@yahoo.com ، hamid_p
سلام
دوستان روی این photo editor که مال خود سایت لاتاری هست چقدر میشه حساب کرد؟ نیمدونم این مشکلات برای دیگر دوستان هم پیش اومده یا فقط ...

http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...opper.html

بعضی از عکس ها رو چند بار ایراد گرفت ولی همون عکس ها رو یک دفعه crop کرد بدون اینکه حتی من zoom رو نسبت به چند بار قبلی که ایراد گرفته بود تغییر بدم.

بعضی از عکس ها رو هم وقتی درصد zoom در پایین ترین سطح هستش یعنی 0.66 ایراد میگیره ولی وقتی اون عکسو 0.67 میکنم crop میکنه. Big Grin

یعنی مسئولان برای شرکت دادن مردم تو لاتاری و اعلام کردن نام اونها به عنوان برنده اینقدر حساسن یا ....؟

ممنون
تشکر کنندگان:
طبق این عکسی که شما گذاشتی اصلا اجازه crop به شما نمیده. چون تمام عکس باید داخل مربع خاکستری باشه و بعد سراغ اون صورت برید
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: reza6966 ، pariya2 ، j@vad ، bhr bhr
واااااای چه خبره اینجا! چقدر استرس دارین همتون سرِ یه عکس.... ریلکس باشید بعداً که برنده شدید چی کار میخواین بکننین؟ Big Grin من خودم دقیقه 90(روز آخر) عکس گرفتم اونم با موبایل تازه از خواب پا شده ...تو اتاقم... نورشم چندان جالب نبود ....اصن یه وضی!Big Grin بعد تو لپ تاپم crop کردم شد 5*5
به همین راحتی آپلود کردم هیچیَم نگفت که عکست بده و فلانه و اینا! اگه عکسه بد باشه و شرایط نداشته باشه نمیره مرحله بعد میاد میگه اون عکستو درست بنداز!Big Grin راحت بگیرین همه چیزو دوستان ! وقتم که هست حالا!Big Grin موفق باشین!
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: reza6966 ، pariya2 ، اردوان ، vahid605
سلام دوستان
سوال من اينه كه عكس با كراوات مشكلي نداره؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-15 ساعت 17:57)آزيتا نوشته:  سلام دوستان
سوال من اينه كه عكس با كراوات مشكلي نداره؟

دوست من چه مشکلی میتونه داشته باشه؟ خود این آقاهه که عکسش، sample عکس درست یا نادرست هستش و عکسشو تو سایت گذاشتن کراوات داره... اتفاقاً کراوات که عکس و رسمی تر هم میکنه چه بهتر!Cool
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: آزيتا ، bhr bhr
دوستان تاريخ عكس چطوري عوض كنم ؟
مرسي
تشکر کنندگان:
Microsoft Office Picture Manager با اين نرم افزار چطوري ميتونم تاريخ عكس پارسال و عوض كنم ؟
ممنون
تشکر کنندگان: bhr bhr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان