کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
(2012-02-12 ساعت 08:51)SH1A2R3 نوشته:  سلام دوستان اگه گوشیhtc , و یا ایفون4 بیاریم اونجا میشه ازش استفاده کرد؟یعنی با سیستم اونها هم خوانی داره؟یا بیایم از اونجا بخریم؟نظر اساتید چیه؟

اگه از باندهای 850 MHz 1900 جی اس ام پشتیبانی کنه کفایت میکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: najibi ، زری وحدتی ، behfaza
سلام بچه ها.
من هفته دیگه میرم آمریکا.
الان یه ایفون دارم که 2 سال پیش از امریکا خریده بودن واسم.
میخوام بدونم چطور میشه ازش استفاده کرد؟؟
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza
سلام.می‌شه بفرمایید اگر گوشی و خط را از یک شکتی ماسلن AT&Tبخریم،ماهانه چند دلار از حسابمان کم میکنند و برای چند ماه می‌شه گرفت؟ماسلن دو ماه می‌شه یا حد عقل یک سالست.ممنون
***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2012-04-08 ساعت 19:17)cmbt نوشته:  سلام.می‌شه بفرمایید اگر گوشی و خط را از یک شکتی ماسلن AT&Tبخریم،ماهانه چند دلار از حسابمان کم میکنند و برای چند ماه می‌شه گرفت؟ماسلن دو ماه می‌شه یا حد عقل یک سالست.ممنون

شما ماهی 50 دولار حدودا میدی برای دو سال. البته خداییش با وجود آی پد خرید آیفون کار درستی نیست با اون صفحه کوچیکش اصلا نمیشه کاری کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، golbano ، زری وحدتی
(2012-04-08 ساعت 19:17)cmbt نوشته:  سلام.می‌شه بفرمایید اگر گوشی و خط را از یک شکتی ماسلن AT&Tبخریم،ماهانه چند دلار از حسابمان کم میکنند و برای چند ماه می‌شه گرفت؟ماسلن دو ماه می‌شه یا حد عقل یک سالست.ممنون
سلام.شما می تونید پلن روزی 2$ at&t رو بخری که قیمتش بار اول 25$ هست و میتونی همش و طی 12 روز مصرف کنی.البته اگه یک روز از موبایلتون استفاده نکنید اون 2$ واستون save میشه و در طول روز با اون 2$ می تونی بطور نامحدود صحبت کنی و هیچ پولی ازتون کم نمیشه و به تمام آمریکا هم می تونی sms رایگان بفرستی این پلنی هستش که من از وقتی که اومدم آمریکا گرفتمش.امیدوارم که پاسخم بدردتون بخوره

پاسخ
تشکر کنندگان: Solitude ، mahakk ، زری وحدتی
(2012-04-09 ساعت 09:32)golbano نوشته:  
سلام.شما می تونید پلن روزی 2$ at&t رو بخری که قیمتش بار اول 25$ هست و میتونی همش و طی 12 روز مصرف کنی.البته اگه یک روز از موبایلتون استفاده نکنید اون 2$ واستون save میشه و در طول روز با اون 2$ می تونی بطور نامحدود صحبت کنی و هیچ پولی ازتون کم نمیشه و به تمام آمریکا هم می تونی sms رایگان بفرستی این پلنی هستش که من از وقتی که اومدم آمریکا گرفتمش.امیدوارم که پاسخم بدردتون بخوره
ممنون از پاسختون.فقط متوجه نشدم که آیا گوشی‌ای فن را هم با همین پلان گرفتید؟و اینکه فرمودید ۲$ را استفاده نکنیدsave می‌شه یعنی‌ ماسلن اگر یک هفته استفاده نکنید ،‌یک هفته به آن ۲۵ روز اضافه میشود ؟این یعنی‌ اینکه من اگر ۵ ماه ایران باشم وقتی‌ برگردم هنوز روزهای باقیمانده سر جاش است یا سوخته.ممنون که جواب می‌دهید.

***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، زری وحدتی
(2011-07-06 ساعت 17:45)shervean نوشته:  اگر کسی خواستش از ایران سیم کارت AT&T و یا SIMPLE بخره من می تونم راهنماییش کنم

دوست عزیز میخواستم بپرسم این سیم کارتهایی که معرفی کردید برای شرایط مثلا دو ماهه در امریکا به امکان اینترنت رایگان چقد میشه 
التبه ترجیح میدم رویگوشی خودم که آندروییدیه بندازمش 
ممنون

شماره کیس: *****ANK20058
کنسولگری: آنکارا
نوع ویزا: خانوادگی F3
تاریخ مصاحبه: January 2012
تاریخ دریافت کلیرنس: March 2012
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به امریکا:
تعداد افراد: 3

در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک، بزرگ شد در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است !!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز پلانهای با گوشی بخصوص آی پد و آی فون چطورن؟ کلاه سر آدم نمیره؟ بهتر نیست از گوشی خودش استفاده کنه؟
البته بیشتر منظورم برای ابتدای کار و شروعه؟
پاسخ
(2012-04-09 ساعت 12:30)cmbt نوشته:  
(2012-04-09 ساعت 09:32)golbano نوشته:  
ممنون از پاسختون.فقط متوجه نشدم که آیا گوشی‌ای فن را هم با همین پلان گرفتید؟و اینکه فرمودید ۲$ را استفاده نکنیدsave می‌شه یعنی‌ ماسلن اگر یک هفته استفاده نکنید ،‌یک هفته به آن ۲۵ روز اضافه میشود ؟این یعنی‌ اینکه من اگر ۵ ماه ایران باشم وقتی‌ برگردم هنوز روزهای باقیمانده سر جاش است یا سوخته.ممنون که جواب می‌دهید.
سلام دوست گرامی‌،نه‌ من از گوشی که از ایران آوردم استفاده کردم،شما در اینجا فقط در صورتی که قرددهی ۲ساله ببندید میتونید گوشی هم بگیرید که اون هم بستگی به نوع گوشیتن داره،نه‌ منظورم ا اینه که اون ۲$ میننه براتون و از شرژتون کم نمیش،راستش می‌دونم تا ۳ماه ازش استفاده نکنی‌ اوکی هستش،ولی‌ اگه واسه زمان بیشتری میخواید تقریبا هر ۳ماه یک باید حداقل ۱۵$ شا رژش کنید.
پاسخ
دوستان من از NET10 استفاده میکنم که از آنتن دهی شرکت AT&T و یکی دو شرکت دیگه استفاده میکنه و خیلی خوبه آنتن دهیش.
ماهی هم 15 دولار میدم و برام 200 دقیقه ایر تایم میده که از سرمم زیاده!
یک گوشی هم به مبلغ 40 دولار بهم داده اولش که ال جی 900 هست و بد نیست. پولتون رو سر گوشی هدر ندین!!
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano ، vroom ، h4di ، Solitude ، mahakk ، زری وحدتی
(2012-04-15 ساعت 17:04)jordanir نوشته:  دوستان عزیز پلانهای با گوشی بخصوص آی پد و آی فون چطورن؟ کلاه سر آدم نمیره؟ بهتر نیست از گوشی خودش استفاده کنه؟
البته بیشتر منظورم برای ابتدای کار و شروعه؟
با سلام،راستش من از روزی که اومدم اینجا تا هفته پیش از گوشی خودم استفاده کردم،والا چی‌ بگم من گوشی ا یفون و پلنش که دیدم ساده ترینش ماهی‌ ۱۲۰$ از شرکت At&t و Verizonبوده که من ترجیحا htc اونو گرفتم که بنظرام از i phon خیلی‌ امکاناتش بهتره،ولی‌ سر خریدش ازمون ۵۰$مالیات گرفتن و ۳۵$ هم الکی‌ واسه اکتیو کردنش ازمون گرفتن و ماهی‌ هم ۱۰۰$ داریم میدیم البته Verizon جز گرونترینهای اینجاست چون در هر جائی‌ که آنتن نیست اینا آنتن میدان ولی‌ بعد این شرکت At&t آنتن دهیش خوبه والاT-Mobilهم که هم خواهر همسرم و هم ۲تا از دوستم دارن خیلی‌ جاها هست که رسپشن نداره و آنتن نمیده،امیدوارم که پاسخم بدردتون بخوره.

پاسخ
لینک زیر اطلاعاتی در مورد 4G و مقداری هم در مورد اپراتورهای آمریکا توضیح میده امیدوارم مفید باشه
http://narenji.ir/4295
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، ابی22 ، golesang ، smith ، ronmony ، Solitude ، زری وحدتی
ما تی موبایل خریدیم روی گوشی خودمون گذاشتیم. آنتن دهیش هم هر جا که رفتیم (ویرجینیا، واشینگتون دی سی، سن دیگو، اناهایم، نویورک، و مینه سوتا )خیلی خوب بود و هیچ مشکلی نداشتیمSmile.
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، zaherbin ، storagemeter ، golesang ، smith ، ronmony ، Solitude ، زری وحدتی
یادتان باشه اگر گوشی تان از نوع SMARTHPHONE نباشه و معمولی باشدو بخواهید همراهش DATA بگیرید، هر دقیقه که از اینترنت استفاده میکنید، از ایر تایمتان کم میشه یعنی انگار در همان زمان با گوشی تان حرف زدید... اینرا یکی از فروشندگان ورایزن به من گفت...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، golesang ، smith ، mavarfan ، ronmony ، Solitude ، زری وحدتی
(2012-05-11 ساعت 19:55)nicole.gemini نوشته:  یادتان باشه اگر گوشی تان از نوع SMARTHPHONE نباشه و معمولی باشدو بخواهید همراهش DATA بگیرید، هر دقیقه که از اینترنت استفاده میکنید، از ایر تایمتان کم میشه یعنی انگار در همان زمان با گوشی تان حرف زدید... اینرا یکی از فروشندگان ورایزن به من گفت...

ظاهرا در این گوشی ها هزینه دیتا رو بصورت دقیقه ایرتایم کم میکنه و نه کیلو بایتی؟ مال من NET10 هست و گوشی معمولی و اینطوری عمل میکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، golesang ، smith ، mavarfan ، ronmony ، Solitude ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان