کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
عزیزی سایت www.opilo.com را برای ارسال اس ام اس به ایران معرفی کرده بودند و چقدر هم خوب بود.وقتی اکانت ساختم نوشته بود این سایت رایگان هست و رایگان می ماند. بعد گفت می تونین 5 تا اس ام اس رایگان در روز بفرستید. از 2 ماه پیش میگه 5 تا اس ام اس رایگان داری اما وقتی ارسال می کنم می گه شارژ کافی نداری! امروز هم ازم خواست تصویر شناسنامه و کارت ملی آپلودکنم !!!! که نوُ وِی این کارو بکنم.
اولا شما هم این مشکلات رو داشتید ؟؟ ثانیا هیچ سایتی میشناسید بتونه اس ام اس به ایران بفرسته ؟ نمی خوام از طریق viber و whatsapp باشه. راهی دارین؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ronmony ، Solitude
(2012-05-18 ساعت 20:54)shahrzad_a نوشته:  عزیزی سایت www.opilo.com را برای ارسال اس ام اس به ایران معرفی کرده بودند و چقدر هم خوب بود.وقتی اکانت ساختم نوشته بود این سایت رایگان هست و رایگان می ماند. بعد گفت می تونین 5 تا اس ام اس رایگان در روز بفرستید. از 2 ماه پیش میگه 5 تا اس ام اس رایگان داری اما وقتی ارسال می کنم می گه شارژ کافی نداری! امروز هم ازم خواست تصویر شناسنامه و کارت ملی آپلودکنم !!!! که نوُ وِی این کارو بکنم.
اولا شما هم این مشکلات رو داشتید ؟؟ ثانیا هیچ سایتی میشناسید بتونه اس ام اس به ایران بفرسته ؟ نمی خوام از طریق viber و whatsapp باشه. راهی دارین؟؟

شهرزاد عزیز
من این سایت رو معرفی کرده بودم و خودم هم استفاده میکنم و علیرغم اینکه میگفتن باید خط اختصاصی بگیرین من نگرفتم و کماکان استفاده میکنم. 5 تومن گفتم دوستم برام شارژ کرد که میشه 500 تا پیامک که خیلیه!
کپی شناسنامه رو هم اسکن کردم و فرستادم! هزارتا جا تا حالا تو ایران کپی شناسنامه دادیم اینم روش!! کپی شناسنامه کفایت میکنه و کارت ملی فقط برای کاربران پنل تجاری اجباریست.
این سایت هم شدیدا تحت نظر مخابرات هست و همچین جای هر دم بیری نیست! اگه کارشون درست نبود تا حالا با اصطلاح قند (!!) کار بالا اومده بود و مخابرات باهاش برخورد کرده بود همانطور که سر چند تا پیامک ناجور که کاربران میفرستادن کم مونده بود سایت رو بالکل ببندن.
البته من قصدم تبلغ این سایت نیست و به خودشون هم در ایمیل گفتم که جدای از مسئله تعیین هویت (حالا جدا دستور مخابرات باشه حرف دیگه ای هست) اگه قیمت خط اختصاصی شونو تا 5000 تومن پایین نیارن، به محض اینکه ایرانسل امکان دریافت پیامک در وب رو هم به سرویسهاش اضافه کنه، خیلی ها از سایت اینا کوچ خواهند کرد! یکیش خود من چون وقتی با 5000 تومن میشه یک خط ایرانسل خرید تازه شارژ هم داره چرا باید کسی 16000 تومن پول به خط مجازی 14 رقمی بده؟؟؟؟
همانطور که میدونین اگه سیم کارت ایرانسل داشته باشین میتونین از سایت ایرانسل با استفاده از شارژتون که تو سیم کارته پیامک بفرستین اما هنوز امکان دریافتش در سایت نیست که احتمالا به زودی اضافه خواهد شد. تازه شنیدم ایرانسل میخواد اپلیکیشن اندروید و موبایل و ویندوز فون برای ارسال پیامک از گوشی بدون نیاز به گذاشتن سیم در گوشی و صرفا استفاده از دیتای گوشی(راست کار ایرانیها در خارج!) با خیلی امکانات دیگه درست کنه که اگه این بشه متاسفانه اپیلو دیگه به رحمت ایزدی خواهد پیوست و صرفا میتونه در زمینه کنترل پنل تجاری فعالیت کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ronmony ، kavoshgarnet ، Solitude
(2012-05-18 ساعت 20:59)yami نوشته:  همانطور که میدونین اگه سیم کارت ایرانسل داشته باشین میتونین از سایت ایرانسل با استفاده از شارژتون که تو سیم کارته پیامک بفرستین اما هنوز امکان دریافتش در سایت نیست که احتمالا به زودی اضافه خواهد شد. تازه شنیدم ایرانسل میخواد اپلیکیشن اندروید و موبایل و ویندوز فون برای ارسال پیامک از گوشی بدون نیاز به گذاشتن سیم در گوشی و صرفا استفاده از دیتای گوشی(راست کار ایرانیها در خارج!) با خیلی امکانات دیگه درست کنه که اگه این بشه متاسفانه اپیلو دیگه به رحمت ایزدی خواهد پیوست و صرفا میتونه در زمینه کنترل پنل تجاری فعالیت کنه.
اِ ؟؟ نه که نمی دونستم!!! این که امکان دریافت نداره مهم نیست چون با ایرانسل میشه مستقیم به موبایل امریکا اس ام اس فرستاد . البته اون موقع 160 تومان میشد. اگه سیمکارت ایرانسلم رو غیرفعال نکرده باشن استفاده می کنم . مرسی از راهنماییتون. البته کماکان حاضر نیستم کپی شناسنامه آپ کنم . نمی خوام پیگیری کنن که هر لحظه کجام!
پاسخ
تشکر کنندگان: ronmony
(2012-05-18 ساعت 21:42)shahrzad_a نوشته:  
(2012-05-18 ساعت 20:59)yami نوشته:  همانطور که میدونین اگه سیم کارت ایرانسل داشته باشین میتونین از سایت ایرانسل با استفاده از شارژتون که تو سیم کارته پیامک بفرستین اما هنوز امکان دریافتش در سایت نیست که احتمالا به زودی اضافه خواهد شد. تازه شنیدم ایرانسل میخواد اپلیکیشن اندروید و موبایل و ویندوز فون برای ارسال پیامک از گوشی بدون نیاز به گذاشتن سیم در گوشی و صرفا استفاده از دیتای گوشی(راست کار ایرانیها در خارج!) با خیلی امکانات دیگه درست کنه که اگه این بشه متاسفانه اپیلو دیگه به رحمت ایزدی خواهد پیوست و صرفا میتونه در زمینه کنترل پنل تجاری فعالیت کنه.
اِ ؟؟ نه که نمی دونستم!!! این که امکان دریافت نداره مهم نیست چون با ایرانسل میشه مستقیم به موبایل امریکا اس ام اس فرستاد . البته اون موقع 160 تومان میشد. اگه سیمکارت ایرانسلم رو غیرفعال نکرده باشن استفاده می کنم . مرسی از راهنماییتون. البته کماکان حاضر نیستم کپی شناسنامه آپ کنم . نمی خوام پیگیری کنن که هر لحظه کجام!

کی چیرو کجا برای چی چطوری از کجا توسط کی چه وقت پیگیری کنه!!!؟؟؟ سایت ایرانسل نوشته چطور فعال کنین خدمات وب شو که یکیش هم پیامک از طریق سایت هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: ronmony ، Solitude ، زری وحدتی
یکی از دوستان در این سایت دنبال پلن و گوشی میگشت: الان bestbuy قیمت خیلی از گوشی هاش را خیلی کم تر از کریرها کرده.. قیمت پلن که یکی است... ولی قیمت گوشی ها در جاهای مختلف متفاوت است... اگر تازه گوشی خریده اید (کمتر از 14 روز) و دیدید جای دیگه ارزانتر میده، بروید همانجا که خرید کرده اید و ازشون بخواهید یا مابهالتفاوت را بهتون پس بدهند یا بابتش بهتون کردیت بدهند (قانون نیست ولی شما چانه بزنید)...

در ضمن ورایزن میخواهد برای فامیلی پلن اش، دیتا را هم اشتراکی کند مثل دقیقه ها.. اگر این عملی بشه، در هزینه ها خیلی صرفه جویی میشه... اگر میخواهید با ورایزن قرارداد ببندید و میتونید،کمی صبر کنید تا این آفر را اعلام کنند...
(2012-05-16 ساعت 21:24)yami نوشته:  
(2012-05-16 ساعت 21:20)nicole.gemini نوشته:  من با یاهو مسنجر از گوشی همراهم با یاهو مسنجر در ایران مکالمه تلفنی برقرار کردم.. کیفیت صدا عالی حتی بهتر از تلفن معمولی... از همان طریق مسنجر هم با همان گوشی عکس هم در عین صحبت فرستادم. شما هم امتحان کنید...

من فکر میکنم که اسکایپ بهتر باشه! ضمنا اگه ooVoo گوشی شما رو ساپورت کنه اون از اسکایپ هم بهتره اما مثل اسکایپ رو هر گوشی کار نمیکنه.

ممنون از پاسختان.. ولی مگر اسکایپ در ایران فیلتر نیست؟ من ovoo رانصب کردم، ولی هنوز ازش استفاده نکردم... در ضمن برنامه textplus را هم رو گوشی نصب کردم، و رایگان برای آمریکا اس ام اس میفرستم... کال رایگان هم داره که من امتحان نکردم.... http://www.textplus.com/
کاربرهای خیلی زیادی در آمریکا داره و خیلی سریع هم پیغام ها ارسال میشه...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: ronmony ، Solitude ، زری وحدتی
با سلام ، می خواستم بدونم بهترین سیم کارت prepaid که اینترنت هم داشته باشه و GSM باشه چی می تونم بخرم؟ آیا توی همون فرودگاه هم میشه تهیش کنم؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: ronmony
سلام دوستان.در مورد این سالی‌ که دوستان دارن چه موبایلی بگیرن از چه شرکتی.خوب ورایزن و عات &ت هست که حدوداً بدون محدودیت خدمات میده ماهی‌ ۱۲۰ دلار که قراردادت ۱ ساله بسته می‌شه.

ولی‌ من یه شرکت خوب میشناسم T...MOBILE که ماهانهٔ بات قرارداد می‌بنده ۱۵۰۰ دقیقه CALL ,TEXT و ۳۰ مگا بایت اینترنت.ماهی‌ ۳۰ دلار.از این بهتر نمی‌شه پیدا کرد.هم حرف زدنت تموم نمی‌شه هم مسجت هم لازم نیست ۱۲۰ دلار بعدی هم ماهی‌ قرارداد می‌بندی.مثلا اگه ۴ ماه آمریکا نبودی پولی‌ عزت گرفته نمی‌شه
پاسخ
تشکر کنندگان: كاميلا ، Solitude ، زری وحدتی ، jsmlz
این گوشی های Kyocera سری Dura که ضد ضربه و ضد آب و ضد غبار و ضد همه چی هستن ها عقل از سرم بردن!! لامصب ها CDMA هستن و بجز اپراتورش که Sprint باشه با چیز دیگه ای کار نمیکنه. کلا قاط زدم!!

http://shop.sprint.com/mysprint/shop/pho...=dt_phones

در ضمن یکی به ما اطلاع بده که آگهی گذاشتن برای وسایلی که لازم نداریم و میخواهیم بفروشیم تو مهاجرسرا در یک تاپیکی مثلا به نام خرید فروش در زیر مجموعه زندگی در آمریکا مجاز هست یا نه! فکر خوبیه ها؟ گاها یک چیزهایی آدم اصلا لازمش نیست و مجبور میشه بذار تو ئی بی به ثمن بخش بفروشه بره! خب حداقل اینجا لینک میده یک هموطن حالشو ببره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: aziking ، Solitude ، زری وحدتی
(2012-06-24 ساعت 08:16)raminkhademzadeh نوشته:  سلام دوستان.در مورد این سالی‌ که دوستان دارن چه موبایلی بگیرن از چه شرکتی.خوب ورایزن و عات &ت هست که حدوداً بدون محدودیت خدمات میده ماهی‌ ۱۲۰ دلار که قراردادت ۱ ساله بسته می‌شه.

ولی‌ من یه شرکت خوب میشناسم T...MOBILE که ماهانهٔ بات قرارداد می‌بنده ۱۵۰۰ دقیقه CALL ,TEXT و ۳۰ مگا بایت اینترنت.ماهی‌ ۳۰ دلار.از این بهتر نمی‌شه پیدا کرد.هم حرف زدنت تموم نمی‌شه هم مسجت هم لازم نیست ۱۲۰ دلار بعدی هم ماهی‌ قرارداد می‌بندی.مثلا اگه ۴ ماه آمریکا نبودی پولی‌ عزت گرفته نمی‌شه
تفاوت در میزان کیفیت یا همون مسئله رابطه میزان پول و مقدار آش هست !

آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
لطفا بفرمائيد براي گرفتن اينt- mobile به كجا مراجعه كنيم
پاسخ
تشکر کنندگان: اليزا
سلا م لطفا بفرمائيد اين t-mobile را از كجا بگيرم و اينكه وقتي ازايران به گوشي ما زنگ بزنند از شارژ كم ميشه يا نه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-25 ساعت 13:45)sabzeh نوشته:  سلا م لطفا بفرمائيد اين t-mobile را از كجا بگيرم و اينكه وقتي ازايران به گوشي ما زنگ بزنند از شارژ كم ميشه يا نه
ما تی موبایل گرفتیم. چه بهت زنگ بزنند چه زنگ بزنید از دقیقه ها کم میشه مگر تی موبایل به تی موبایل که رایگانه.
تی موبایل یه طرح جالب داره که پرداختش روزانه هستش. روزی فکر کنم ۲ یا ۳ دلاره تماس نامحدود یعنی بدون محدودیت دقیقه ,فکر کنم 4 مگ دیتا و یه تعدادی هم sms . از توی سایتشون میتونید چک کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: batis2010 ، Tomas
دو دسته شرکت در آمریکا بلانسبت دزد تشریف دارن! اولیش مخابراتی ها هستن و دومی شرکتهای بیمه. اولی رو با چپاندن ماهی حدود 50 دولار در دهان گنده شون میشه از شر اگر و اماهاشون خلاص شد اما دومی تا خود کفن (اگه مسلمونید!) و یا کافین (اگر نامسلمون!!) میلرزونه آدم رو!
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، vroom ، storagemeter ، soheilbadami ، mansour*** ، mitr.p ، Rainy ، Shezem ، mavarfan ، batis2010 ، Tomas ، h4di ، MPU ، Solitude ، arman_m ، ali234 ، amir0_0amir ، parsab
doostan man t-mobile gereftam prepaid mahi $50 unlimited talk and text va internet ham 100 meg ba sorate 4G va bad az oon ba sorate 2G na mahdood darid. be nazare man arzesh dare. dar zemn goshi exhibit II samsung ro ham ke ba tax mishe hodoode $360 ro be ma dadan $167
سلام
لطفا از سایت بهنویس برای فارسی نوشتن استفاده نمایید
با تشکر
ParsTrader.

دوستان من ت‌موبیل گرفتم پرپید ماهی‌ $۵۰ نامحدود تلک اند تکس و اینترنت هم ۱۰۰ مگ با صورت ۴گیگ و بد از اون با صورت ۲گیگ نا محدود دارید. به نظر من ارزش داره. در ضمن گوشی exhibit II سامسونگ رو هم که با تکس می‌شه حدود $۳۶۰ رو به ما دادن $۱۶۷.

پاسخ
تشکر کنندگان: shahrzad_a ، hoda2012 ، batis2010 ، Tomas ، MPU
دوستان یک مطلب دیگر هم کشف کردم.
من همانطوری که قبلا گفتم از گوشی و خدمات NET10 استفاده میکنم که ماهی 15 دولار اتومات کردیت کارتم رو شارژ میکنه برای 200 دقیقه مکالمه و هر پیامک هم یک چهارم دقیقه حساب میشه و وب هم تا حالا ازش استفاده نکردم ولی دقیقه ای کم میکنه با کمی کارمزد!! یکی دو بار در حالت اضطرار هنگام خرید تو مال مجبور شدم قیمت محصولی رو در سایت ای بی باهاش چک کنم که خیلی خوب بود. بهرحال...
مادر خانم بنده هم همین گوشی رو داشت و هر ماه 15 دولار و 200 دقیقه میرفت رو گوشیش ولی اون هفته به هفته هم روشن نمیکرد گوشی رو! در عرض 5 یا 6 ماه یک بار بیشتر گوشی رو به شارژر نزده بود!! بیش از هزار دقیقه ایرتایم روش جمع شده بود و دیدیم این هزینه بیخوده و خواستم تو ای بی بفروشم اما با اینکه خود گوشی نو بود و 30 دولار قیمتش بعلاوه بیش از هزار دقیقه ایرتایم که بخوای بخری باید هفتاد هشتاد دولار بیشتر بابتش پول بدی، اما دریغ از یک مشتری حتی به قیمت 20 دولار!!!
امروز کشف کردم که میتونم به شرکته زنگ بزنم و تمام اون دقایق رو به گوشی خودم انتقال بدم! این کار رو کردم و الان بالای 1700 دقیقه ایر تایم رو گوشیم دارم برای روز مبادا که مثلا یک ماهی بیشتز از 200 دقیقه صحبت کنم.
اون گوشیه رو هم انداختم گوشه ای موند تا از خارج مهمونی دوستی آشنایی میاد، آدم بده دستش بگه برو کارت شارژ بخر تا اینجایی استفاده کن.

تجربه اینکه:
اگه گوشی و خط NET10 دارین و تو سایت ebay گوشی NET10 حالا هر مدلی که روش یک عالمه ایرتایم داره دیدین، میتونین بخرین (به قیمتهای نازل مردم میفروشن چون این جریان رو نمیدونن) و بعد از اضافه کردن گوشی به اکانت تون در سایت NET10 (ظاهرا بدون اضافه کردن هم میشه) با شرکت تماس بگیرن و اونا یک کدهایی میگن وارد کنین و ایرتایم از اون گوشی به گوشی شما اضافه میشه.
داشتن یک چند صد دقیقه اضافه بر اون 200 دقیقه ماهانه (ارزانترین پلن) برای مواقع اورژانسی خیلی خوبه.
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، storagemeter ، shahyad ، najibi ، houmanes ، vroom ، Shezem ، jordanir ، batis2010 ، Tomas ، Solitude ، afshin4749 ، Emad_L ، mahakk ، amir0_0amir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان