کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
سلام دوستان
من یه پلن پیدا کردم که خیلی عالی هست
توی walmart جدیدا یه پلن میفروشه به اسم family mobile که مال خود والمارت هست و call و text نامحدود و ۵ گیگ هم اینترنت ماهانه میده و اگه برای یک نفر بخواین میشه ماهی ۳۹ تا و اگه دو نفره بخواین میشه ماهی ۷۰ تا برای دو نفر
من الان ۲۰ روزی میشه دارم و خیلی راضی هستم ازش
گوشی رو هم nexus به صورت آنلاین از گوگل خریدم
کیس: **AS38 ، رویت قبولی: 1 می ارسال فرم ها:20 می
کنسولگری: مونتریال کانادا مصاحبه:
مقصد : Maryland افراد كيس: 2نفر
پاسخ
(2013-06-10 ساعت 00:29)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 00:47)sysmaster نوشته:  سلام

بچه ها ارزون ترین سیم کارتی که نا محدود اینترنت و مکالمه داشته باشه چیه؟ تی موبایل زده 70 دلار در ماه . از اون بهتر هم پیدا میشه؟

من ازین استفاده میکنم ارزونتر ندیدم!

Simple Mobile ظاهرا ارزون تره !
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، amir82 ، زری وحدتی ، sysmaster ، Lemony
سلام
دوستان قيمت samsung galexy tab2 p3100-a
16gb/7hnch/wifi/1ghz
تو امريكا چقدره
با تشكر
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza
دوستان من خطم T-mobile هست.خطم ماهانه شارژ میکنم میتونم این خط رو هر چقدر استفاده میکنم شارژ کنم(تو این صفحه دیدم) میخام ببینم میشه؟
پاسخ
(2013-09-01 ساعت 22:10)mhz_ir نوشته:  دوستان من خطم T-mobile هست.خطم ماهانه شارژ میکنم میتونم این خط رو هر چقدر استفاده میکنم شارژ کنم(تو این صفحه دیدم) میخام ببینم میشه؟

من اين طرح رو قبلا ديدم و اينجوري كه بتر ميرسه و اسمش هست بايد از قبل پول بدهيد prepaid! ولي فرقش اينه كه پولي كه ميدهيد به همون اندازه باهاش حرف ميزني مثل خط هاي ايرانسل خودمون كارت ميخريديد هروقت تموم ميشد دوباره كارت ميخريديم !
اين هم همين رو نوشته
پاسخ
تشکر کنندگان: mhz_ir ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-07-19 ساعت 18:59)Danoosh نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 18:26)KIMIA2005 نوشته:  دوستان میخواستم بدونم گوشی سامسونگ s3 و ایفون 5 را که از ایران خریداری کردم در آمریکا میتونیم استفاده کنیم و مشکلی باهاش نداریم ؟؟

سلام
اول از همه به سایت www.mobile.ir مراجعه کنید و ببینید که گوشی مورد نظرتون چه باند هایی رو ساپورت میکنه بعد به این آدرس مراجعه کنید http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mob...ted_States
و مطمئن بشید که گوشی مورد نظرتون با شبکه های مخابراتی ایالات متحده همخوانی دارند

و یک پیشنهاد: اگر تاپیک های لاتاری 2013 رو بخونید تقریبا از هر گونه سوال بی نیاز میشید

موفق باشید[/size]

ايفون را مطمئنم ميتونيد اينجا استفاده كنيد سامسونگ هم احتمال خيلي زياد ميتونيد استفاده كنيد چون گوشي هاي ايران قابليت GSM دارند و اينجا هم اكثر شركتهاي مخابراتيشون مثلا ت-موبايل سيم كارتهايي دارند كه با گوشي هاي جي اس أمي كه از ايران اومده كار ميكنه
پاسخ
(2013-09-03 ساعت 04:12)Strawberry2013 نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 22:10)mhz_ir نوشته:  دوستان من خطم T-mobile هست.خطم ماهانه شارژ میکنم میتونم این خط رو هر چقدر استفاده میکنم شارژ کنم(تو این صفحه دیدم) میخام ببینم میشه؟

من اين طرح رو قبلا ديدم و اينجوري كه بتر ميرسه و اسمش هست بايد از قبل پول بدهيد prepaid! ولي فرقش اينه كه پولي كه ميدهيد به همون اندازه باهاش حرف ميزني مثل خط هاي ايرانسل خودمون كارت ميخريديد هروقت تموم ميشد دوباره كارت ميخريديم !
اين هم همين رو نوشته
مبالغش نمیدونید چقدر هست؟چون T mobile با 35$ هم پلن داره.میخام از 35$ کمتر باشه و البته اینترنتش برام مهمه،
پاسخ
(2013-09-03 ساعت 20:25)mhz_ir نوشته:  

اين هم همين رو نوشته
مبالغش نمیدونید چقدر هست؟چون T mobile با 35$ هم پلن داره.میخام از 35$ کمتر باشه و البته اینترنتش برام مهمه،

بنظر من طرح prepaid نگيريد بهتره اگر فقط سي كارت داريد با حتي گوشي و سي كارت از ت.موبايل طرح معموليش رو بگيريد . توي وبسايت نديدم ولي مطمينم طرحي دارند ماهي ٣٠$ كه هم مسيج ، تاك و اينترنت خيلي خوبي داره كه مطمينا توي يك ماه هيچوقت براتون كم نخواهد بود . از يكي از شعبه هاشون سوال كنيد بهتون حتما ميگم چون ماه گذشته يكي از دوستانم همين طرح را داشت و باهم براش توي شعبه تغيير داديم به ماهي ٥٠$ .
پاسخ
(2013-09-03 ساعت 20:32)Strawberry2013 نوشته:  

اين هم همين رو نوشته

بنظر من طرح prepaid نگيريد بهتره اگر فقط سي كارت داريد با حتي گوشي و سي كارت از ت.موبايل طرح معموليش رو بگيريد . توي وبسايت نديدم ولي مطمينم طرحي دارند ماهي ٣٠$ كه هم مسيج ، تاك و اينترنت خيلي خوبي داره كه مطمينا توي يك ماه هيچوقت براتون كم نخواهد بود . از يكي از شعبه هاشون سوال كنيد بهتون حتما ميگم چون ماه گذشته يكي از دوستانم همين طرح را داشت و باهم براش توي شعبه تغيير داديم به ماهي ٥٠$ .
والا من دو تاش رو تجربه کرد!این پلن ها با مالیاتشون یکی میشه 34.95$ و دیگری میشه $58.14.پلن ارزونتر مشکلش حجم کم(30Mb) اینترنتش هست و مشکل پلن دیگه که هم حجمش نا محدوده(سرعت اینترنتش تا 500Mb با 4G و بعد از اون 2G هست)گرون بودنش.یعنی اینترنت پلن 34.95$ برای شما کافیه؟
پاسخ
خبری شاید تازه برای شما

یکی از دوستان فرموده بودند تی -موبیل با ماهی 30$ ب کیفیت و ... درسته این طرح " پری پید " هست و چنانچه یک ماه پرداخت نکنید خط قطع میشه و هر موقع پرداخت کردید هموون لحظه وصل میشه من برای 2 سال متمادی این رو داشتم تا 10 روز پیش .... مشخصات این طرح( 1500 دقیقه تاک/ تکست و فقط 30 مگابایت دیتا { بله مگابایت} می توانید از گوشی های لاک تیوموبیل یا آنلاک باسیم کارت استفاده کنید )

از اونجایی که متوجه شدم شرکت MetroPCS جدیدا" طرح هایی اعلام کرده شماره تی موبیل ام رو به مترو پی.سی.اس ترانسفر کردم مشخصات طرح جدید(استفاده از تاک و تکست و دیتا نامحدود (البته 500 مگابایت اول با سرعت 4جی و مابقی اش با سرعت 3جی) به ازای ماهی 40$ ( بعد از تکس و فی )که چنانچه برای همسرم هم بگیرم نفری 35$ تا خواهد بود.

این پست رو الان آپ کردم که از کیفیت اش مطلع باشم بعد حرف بزنم.
Big Grinمن ازش راضی ام خدا ازش راضی باشه. همون روز دومش 500 مگ رو استفاده کردم( برای من با ایفون 5 )تصورم اینه که افت سرعت از 4جی به 3 جی مشهود نیست.همچنان هر روز اخبار ساعت 9 شب ایرانو رو موبایلم می بینم مثل آینه

***نکته کوچک : گوشی شما می بایست حتما" و حتما" آنلاک بوده باشد و سیم کارت بخورد . اول بار هم 10$ برای سیم خودشون میگیرن البته.

***موضوع قشنگش: هر دو شون از یک بستر و پهنای مخابراتی استفاده می کنند. و هرجا تی موبیل آنتن بده اونم میده . پس بزن اون دست قشنگه رو Tongue
-اعلام نوع موبایلم برای ریا نبود ها فقط جنبه مقایسه ای داشت حلال کنید

کوچک همه مهاجرسراییان
Max
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
(2013-09-04 ساعت 06:13)mhz_ir نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 20:32)Strawberry2013 نوشته:  

اين هم همين رو نوشته

والا من دو تاش رو تجربه کرد!این پلن ها با مالیاتشون یکی میشه 34.95$ و دیگری میشه $58.14.پلن ارزونتر مشکلش حجم کم(30Mb) اینترنتش هست و مشکل پلن دیگه که هم حجمش نا محدوده(سرعت اینترنتش تا 500Mb با 4G و بعد از اون 2G هست)گرون بودنش.یعنی اینترنت پلن 34.95$ برای شما کافیه؟

براي دوست من كافي بود
بستگي باستفاده تون داره :-)
پاسخ
تشکر کنندگان: mhz_ir ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-09-07 ساعت 06:34)maxsupermax نوشته:   خبری شاید تازه برای شما

یکی از دوستان فرموده بودند تی -موبیل با ماهی 30$ ب کیفیت و ... درسته این طرح " پری پید " هست و چنانچه یک ماه پرداخت نکنید خط قطع میشه و هر موقع پرداخت کردید هموون لحظه وصل میشه من برای 2 سال متمادی این رو داشتم تا 10 روز پیش .... مشخصات این طرح( 1500 دقیقه تاک/ تکست و فقط 30 مگابایت دیتا { بله مگابایت} می توانید از گوشی های لاک تیوموبیل یا آنلاک باسیم کارت استفاده کنید )

از اونجایی که متوجه شدم شرکت MetroPCS جدیدا" طرح هایی اعلام کرده شماره تی موبیل ام رو به مترو پی.سی.اس ترانسفر کردم مشخصات طرح جدید(استفاده از تاک و تکست و دیتا نامحدود (البته 500 مگابایت اول با سرعت 4جی و مابقی اش با سرعت 3جی) به ازای ماهی 40$ ( بعد از تکس و فی )که چنانچه برای همسرم هم بگیرم نفری 35$ تا خواهد بود.

Big Grinمن ازش راضی ام خدا ازش راضی باشه. همون روز دومش 500 مگ رو استفاده کردم( برای من با ایفون 5 )تصورم اینه که افت سرعت از 4جی به 3 جی مشهود نیست.همچنان هر روز اخبار ساعت 9 شب ایرانو رو موبایلم می بینم مثل آینه

***نکته کوچک : گوشی شما می بایست حتما" و حتما" آنلاک بوده باشد و سیم کارت بخورد . اول بار هم 10$ برای سیم خودشون میگیرن البته.

***موضوع قشنگش: هر دو شون از یک بستر و پهنای مخابراتی استفاده می کنند. و هرجا تی موبیل آنتن بده اونم میده . پس بزن اون دست قشنگه رو Tongue

کوچک همه مهاجرسراییان
Max

مکس
من هم مدتی اون طرح تی موبایل رو داشتم. همیشه مشکلم اینترنت بود. از وقتی امدم روی ورایزن تقریبا استفاده ای اینترنت گوشی نمی کنم!! به نظر می رسه باید بین پلن ارزان با کیفیت کمتر و محدودیت بیشتر از یک طرف و پلن بیخودی گران و بدون محدودیت ولی فراتر از نیاز از طرفی دیگر یکیش رو انتخاب کرد.
کلا بازار موبایل تو این کشور خیلی بیخوده. یا باید ماهانه کلی پول بیخودی بدی یا اگر پلن ارزانتر انتخاب کردی باید همیشه در محدودیت دیتا و چرتکه انداختن دقیقه هات باشی.
پاسخ
(2013-09-07 ساعت 06:34)maxsupermax نوشته:   خبری شاید تازه برای شما

کوچک همه مهاجرسراییان
Max

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چراWink دنبال همچین چیزی بودم برای ماه دیگه دایورت کنم روش پس.ضمن اینکه t mobile بعد از 500 مگابایت به 2G افت میکنه پس MetroPCS اگه به 3G افت کنه خیلی بهتره.
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، afshinghwink ، زری وحدتی ، behfaza
دوستان خوبمSmile
درود
یه سوال داشتم آیا گوشی نوکیا سری E71در آم ..ریکا قابل استفاده هست ؟ یا خیر
پاسخ
(2013-09-14 ساعت 11:03)afshinghwink نوشته:  دوستان خوبمSmile
درود
یه سوال داشتم آیا گوشی نوکیا سری E71در آم ..ریکا قابل استفاده هست ؟ یا خیر

دوست عزيز سلام
من مدل گوشيت ون رو نميشناسم ولي ميدونم تقريبا تمام گوشي هايي كه بچه ها از ايران ميارن امريكا كار ميكنه چون ايران با سيستم جي اس ام كار ميكنه و اينجا هم سيم كارتهاي بدون كانتكت هست كه با سيستم حي اس ام كار ميكنن و مشكلي ندارن
پاسخ
تشکر کنندگان: afshinghwink ، sce ، romance33 ، زری وحدتی ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان